AJAFO IT
Myszy.info - forum o myszkach Strona Główna
 FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 

AJAFO IT
 Ogłoszenie 
AJAFO IT

Poprzedni temat «» Następny temat
Cze?? :)
Autor Wiadomość
Atrament 
Szara myszka


Wiek: 33
Dołączyła: 06 Paź 2006
Posty: 2
Wysłany: 2006-10-06, 18:18   Cze?? :)

Cze??
Ostatnio zmieniony przez Atrament 2006-10-09, 15:04, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Fauka 
MegaMysz
Pozytywnie zamysiona



Hodowla: Nezumi
Pomogła: 6 razy
Wiek: 32
Dołączyła: 31 Paź 2005
Posty: 1259
Skąd: ?ód?
Wysłany: 2006-10-06, 18:34   

Witaj! napewno ci ktos pomo?e, postaraj si? dawa? jej ziarno, niech stoiw karmiku a mo?e ruszy.
_________________
 
 
 
kat
Administrator


Hodowla: Atavus
Stowarzyszenie: PMC
Pomógł: 12 razy
Wiek: 37
Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 2716
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2006-10-06, 19:46   
   Myszy: tak


Witaj!

Atrament napisał/a:
do czasu a? podro?nie na tyle ?eby nie ucieka? z klatki

To mo?e nie nast?pi?, myszki potrzebuj? klatek o odstepie mie?zy pr?tami 0, 5 cm. Ale to jeszcze zobaczysz.

Atrament napisał/a:
Jak kto? ma pomys?y, czym jeszcze mo?na takie male?stwo karmi? to z ch?ci? spróbuj? jej to da?.

Zapraszam do tego dzia?u:
http://www.webplus.net.pl...p?f=18&idm=5136

Atrament napisał/a:
Jak zrobi? fotki i odkryj? jak je sie tu zamieszcza to dam je do dzia?u galeria.

W dziale jest instrukcja. Temat przyklejony, czyli na samej górze.
 
 
 
Minnie 
Starszy Myszaty



Wiek: 37
Dołączyła: 20 Wrz 2006
Posty: 93
Skąd: Pozna?/Warszawa
Wysłany: 2006-10-06, 21:27   

witam :)
_________________
Moje kochane myszy:
*Tina od 13.09.06r - 30.09.08 [*]
*Eufemia od 4.06.07r - 25.09.08 [*]
*Rudka od 13.09.06r - 19.08.07 [*]
*Bonita od 24.03.07r - 01.10.07 [*]
 
 
 
Gandzia 
Mysi Rozmówca
Zdeklarowany gej.



Pomogła: 1 raz
Wiek: 31
Dołączyła: 19 Kwi 2006
Posty: 257
Skąd: ?ód?
Wysłany: 2006-10-07, 17:53   

Witam i pozdrawiam
_________________
'Wicher wieje, wicher s?abe drzewa ?amie, hej
Wicher wieje, wicher silne drzewa g?aszcze, hej
Najwa?niejsze to by? silnym, wicher silne drzewa g?aszcze, hej'
Tadeusz Nalepa - kiedy by?em ma?ym ch?opcem
 
 
 
Atrament 
Szara myszka


Wiek: 33
Dołączyła: 06 Paź 2006
Posty: 2
  Wysłany: 2006-10-07, 17:53   

pa
Ostatnio zmieniony przez Atrament 2006-10-09, 15:05, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Gandzia 
Mysi Rozmówca
Zdeklarowany gej.



Pomogła: 1 raz
Wiek: 31
Dołączyła: 19 Kwi 2006
Posty: 257
Skąd: ?ód?
Wysłany: 2006-10-07, 18:08   

Przecie? to by?o male?stwo! Prawie osesek [*]...
_________________
'Wicher wieje, wicher s?abe drzewa ?amie, hej
Wicher wieje, wicher silne drzewa g?aszcze, hej
Najwa?niejsze to by? silnym, wicher silne drzewa g?aszcze, hej'
Tadeusz Nalepa - kiedy by?em ma?ym ch?opcem
 
 
 
Fauka 
MegaMysz
Pozytywnie zamysiona



Hodowla: Nezumi
Pomogła: 6 razy
Wiek: 32
Dołączyła: 31 Paź 2005
Posty: 1259
Skąd: ?ód?
Wysłany: 2006-10-07, 21:23   

Na twoim miejscu posz?abym do zoologa z rodzicem (np. zbuntowac mam?) i zrobi? afere na ca?y sklep, moja kolezanka tak zrobi?a i dosta?a w wynagrodzenie 2 myszy za darmo i przeprosiny.tylko ciekawe czy czego? nauczy?a tym sprzedawców.
_________________
 
 
 
kat
Administrator


Hodowla: Atavus
Stowarzyszenie: PMC
Pomógł: 12 razy
Wiek: 37
Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 2716
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2006-10-07, 21:32   
   Myszy: tak


Biedactwo. Je?li by?a karmówkowa to i nikogo pewnie nie obchodzi?o zapewnienie jej warunków do rozwoju, do tego potrzebowa?a np. du?o bia?ka, no i najlepiej mleka matki... :( Na sta?e to powinna by?a przej?? jeszcze za jaki? czas (kilka dni).
 
 
 
Natte 
SuperMysz



Pomogła: 4 razy
Wiek: 114
Dołączyła: 26 Cze 2005
Posty: 1009
Wysłany: 2006-10-08, 14:20   

Biedactwo!:( .To dla malutkiej [*] .A je?li kupi?aby? kolejn? myszk?/myszki,to w tej klatce mog? by?,tyle ?e na?ó? siatk? na ni? ...
 
 
Atrament 
Szara myszka


Wiek: 33
Dołączyła: 06 Paź 2006
Posty: 2
Wysłany: 2006-10-08, 20:21   

Mama dzisiaj stwierdzi?a, ?e ma dosy? patrzenia jak jej córka pa?eta si? z k?ta w k?t z min? mopsa i wr?cz zaci?gn??a mnie do zoologów. :lol: Zwiedzi?y?my pó? miasta, obesz?y?my z 5 sklepów. W jednym myszki by?y za ma?e, w innym za du?e w jeszcze innym zupe?nie dzikie i nie do oswojenia a w nast?pnym by?o wszystko oprócz myszy. Na koniec trafi?y?my do Galeri, sk?d pochodzi?a Kruszynka i dopiero tam znalaz?y?my co? idealnego. Brata/siostr? Kruszynki! Jest zupe?nie inna ni? ona. Troszke wi?ksza, ma zupe?nie inny kolor sier?ci i czarne oczka. Ledwo wsadzi?am j? do transporterka a juz ?uci?a si? na ziarenka i witaminki :) Widocznie ta by?a jedna z pierwszych które przysz?a na ?wiat w tym miocie, a Kruszynka by?a jedna z ostatnich. Prawie w ogóle nie siedzi w jednym miejscu, kopie, m?czy si? z kolb? (robi przy tym komiczne fiko?ki :lol: ). Niestety nie jest tak ufna/ufny jak Kruszynka. Porywa co? z r?ki i ucieka (niez?y z niej ?akomczuszek), nie mo?na wykonywa? ?adnych troch? szybszych rychów bo ju? ucieka skokami myszoskoczka (czasem sobie my?l?, ze mo?e jest z nim skrzy?owana czy co? ;) )Mia?am j? ju? na r?ce (bardziej podst?pem ni? z jej wlasnej woli). I narazie w ogóle nie wie co to jest g?askanie (mo?e dlatego, ?e sprzedawcy tylko przeganiaj? mysz?ta z miejsca na miejsce albo wyci?gaj? za ogon). Ledwo ja dotkn?, skacze przed siebie jak ?aba.
Nazwa?am j? Mi?ta ( w razie jakby si? pó?niej okaza?o, ?e to ch?opiec zmieni sie na Mentosa), poniewa? moja mama lubi wszystko co jest z tym zwi?zane (czekoladki mi?towe, herbat?) ale nie lubi myszek bo wzdryga si? na sam widok ogonków.
A i mam jedno pytanko. Czy okre?lenie "osesek" nale?y si? tylko myszce która jest jeszcze ?lepa, a jak otworzy oczy to od razu staje si? "zwyczajn? mysz?", czy te? nie? W sklepie na akwarium pisa?o "oseski 4z?", "myszy 6z?". To ja mówi?am sprzedawcy, ze to osesek bo przecie? jest taki malutki, a on na to, ?e to mysz bo ma otwarte oczy. To w ko?cu jak z tym jest?
A teraz dobra rada na przysz?o??, dla ludzi, którz b?d? mieli malutkie myszki, które nie b?d? mog?y jeszcze nic gry??: NIE dawajcie im jogurtu ani niczego kwa?nego bo ma?e myszki (niemowl?ta ludzkie zreszt? te?) mog? dosta? biegunk? a nawet umrzec. Dzisiaj si? o tym dowiedzia?am... o kilka godzin za pó?no... :cry: i nie chc? by inni pope?nili ten sam b??d co ja. Cz?owiek uczy si? na b??dach... :?
Pozdro!
 
 
KasiaB. 
Gadu?a Myszaty
mysiomaniak



Pomogła: 3 razy
Dołączyła: 10 Sie 2005
Posty: 386
Skąd: Gda?sk
Wysłany: 2006-10-08, 22:56   

Co do ma?ych myszek, twoja jest lub by?a za ma?a, mysz z otwartymi oczami ma 17 dni i brakuje jej tydzie? by przesta? pi? mleko matki. Taki okres, to okres skoczny, m?ode myszy to bieguski. Malutkim myszkom nie podaje si? wtedy nic oprócz karmy, bo dopiero próbuja go je??, daj?c jogurt zrobi?as krzywde maluszkowi...
_________________
rasowa Emancja, Ajunia,Azjunia i Europka (szczurcie) i ja
 
 
 
Gandzia 
Mysi Rozmówca
Zdeklarowany gej.



Pomogła: 1 raz
Wiek: 31
Dołączyła: 19 Kwi 2006
Posty: 257
Skąd: ?ód?
Wysłany: 2006-10-09, 19:37   

Ale? si? rozpisa?a (obieca?a?, ?e sie nie rozpiszesz :P ) Jakie? fotki myszki?
_________________
'Wicher wieje, wicher s?abe drzewa ?amie, hej
Wicher wieje, wicher silne drzewa g?aszcze, hej
Najwa?niejsze to by? silnym, wicher silne drzewa g?aszcze, hej'
Tadeusz Nalepa - kiedy by?em ma?ym ch?opcem
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Theme xandgreen created by spleen modified v0.3 by warna

AJAFO IT