AJAFO IT
Myszy.info - forum o myszkach Strona Główna
 FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 

AJAFO IT
 Ogłoszenie 
AJAFO IT

Poprzedni temat «» Następny temat
[Klatka] Teddy Lux
Autor Wiadomość
mija 
Gadu?a Myszaty
Tao Tao(*)



Imi?: Misia
Pomogła: 1 raz
Wiek: 27
Dołączyła: 02 Lut 2008
Posty: 316
Skąd: Strzelce Op.
Wysłany: 2008-06-29, 22:13   
   Myszy: brak:(


Mam tylko pytanko co do tej klateczki ile ona ma mm odst?pu mi?dzy kratkami?Bo wygl?da na 1cm a z takiej klatki wy?a??
_________________

[url=http://pavic.co.cc/zwierz/2922][img]
 
 
Marigold 
M?ody Myszaty


Imi?: Ewa
Wiek: 38
Dołączyła: 28 Cze 2008
Posty: 42
Skąd: Rzeszów
Wysłany: 2008-07-05, 10:49   
   Myszy: Kopacz i Choma


Edit: przez przypadek podpi??am si? pod z?y temat :( Wybaczcie- nie mam jeszcze takiego rozeznania w forum.
 
 
humanfactor 
Mysi Bywalec



Imi?: Delfina
Pomogła: 1 raz
Wiek: 38
Dołączyła: 17 Lut 2008
Posty: 103
Skąd: ?ód?
Wysłany: 2008-07-05, 11:14   
   Myszy: AISHWARYA RAI NAPOLEON DIVA ZINGER INNY NI? WSZYSCY



No to teraz myszki maja zabawe.W klatce zamontowa?am 2 pe?ne ko?owrotki aby by?o bezpiecznie dla myszki a 2 dlatego by sie nie k?óci?y o jeden ko?owrotek ;)Myszki nie przecisn? si? mi?dzy szczebelkami choc myszki maja pare miesiecy i sa jeszcze malutkie ale nie wy?a?a>Dotychczas mieszka?y w akwarium.Wiec teraz maja tyle miejsca ze lataja jak meserszmity.
Oto zdjecie akwarium w którym myszki mieszka?y nom a wy?ej klatka w ktorej mieszkaja ju? od wczoraj ;)
 
 
 
Myszonka 
Great MOUSEr


Imi?: Paulina
Pomogła: 3 razy
Wiek: 30
Dołączyła: 06 Mar 2007
Posty: 1585
Skąd: Katowice
Wysłany: 2008-07-05, 12:02   

mija napisał/a:
Mam tylko pytanko co do tej klateczki ile ona ma mm odst?pu mi?dzy kratkami?Bo wygl?da na 1cm a z takiej klatki wy?a??

ma 1cm.
?adna z moich myszek, nawet Gruszka gdy by?a pycia nie wysz?a z tej klatki ;) nie zmie?ci?a sie mi?dzy pr?tami ;) z reszt? moje starsze myszy i tak by nie opu?ci?y klatki :)

humanfactor no fajnie z tymi ko?owrotkami ;) moje mia?y zaczepiony o ?cianke ko?owrotek tam ko?o górnego wylotu rurki oraz ten oryginalny który musia?am regularnie smarowa? ^^

i w "mojej" klatce by?o du?o wi?cej zabawek typu rurki po papierze, kartony po np. chusteczkach, skarpetki itp. :)
_________________
niczego nie b?dzie ?al!
 
 
krzycho27 
Szara myszka


Dołączył: 24 Lut 2011
Posty: 2
Wysłany: 2011-02-24, 10:13   Klatka, czy dobra?

Witam!
Mam tak? klatk?:
Jej wymiary: d? 34cm, szer. 21cm, wys 35cm.
Tylko mam inny ko?owrotek i jest on na dole.
Mam pytanie ile myszy móg?bym trzyma? w takiej klatce?
Czy w ogóle mog? trzyma? w takiej klatce myszki?
Jak najlepiej j? urz?dzi??
Jaki domek kupi? (drewniany/plastikowy)?
Mam ko?owrotek z pr?tów po bokach plastikowy, czy b?d? musia? wy?o?y? go papierem i czy taki b?dzie odpowiedni?
Mia?a to by? klatka dla chomika, ale okaza?o si?, ?e jest za ma?a, wi?c wszystko jest kupione dla chomika...
I w zwi?zku z tym, czy dla myszy mo?e by? taka karma: http://www.sirino.pl/inde...ontent=50081651
Czy myszy mo?na podawa? sól w kostkach (przypuszczam, ?e wapno mo?na...)?
 
 
myszuunia 
Myszo?ak
myszomania



Imi?: Gabriella
Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 13 Lut 2011
Posty: 632
Skąd: Rzeszów
Wysłany: 2011-02-24, 10:27   
   Myszy: Pierniczek, Biszkopt


Wymiary klatki dla jednej myszki s? odpowiednie. Najlepiej dla samca.
Mo?esz go kupi? w zoologu, ale tak?e pomóc jakiej? myszce, czyli j? adoptowa?.
Spójrz np. tu: http://ekostraz.pl/portal/myszy
Pi?terka:
z metalowymi pi?terkami tak nie mo?e by?. Albo przewlecz je tekturk?, albo wyci?gnij i dokup plastikowe, albo zrób samodzielnie. Drabink? te? przewlecz tekturk?, a do tunelu nie jestem w ogóle przekonana. Myszce mo?e si? tam zaklinowa? i mog? byc z tego ró?ne nieprzyjemno?ci. :? Wyjmij go i zablokuj dziur? specjaln? za?lepk?.
Co do urz?dzenia klatki - informacje znajdziesz na tym w?a?nie forum. Tunele po papierze toaletowym, pi?terka z kartonu, wiele rzeczy mo?esz zrobi? sam. :wink:
Wi?cej o tym dowiesz si? w dziale "w?asnor?cznie zrobione zabawki".
Co do ko?owrotka - oczywi?cie, musisz go czym? wy?o?y?, a najlepiej jakby? mia? po prostu pe?ny, wydatek 5 z? i ju? jest bezpiecznie.
Co do domku - najlepiej plastikowy bez dna. Poczytasz o tym w dziale wyposa?enie, gdzie jest nawet specjalny temat o domkach. Mo?esz te? zrobi? go samodzielnie z plastikowego pojemnika po np. margarynie.
co do karmy, zapraszamy do dzia?u "?ywienie", tam mo?esz w odpowiednim w?tku post z sk?adnikami karmy, (ja sama podejrzewam, ?e jest odpowiednia).
Myszki raczej nie korzystaj? z soli, jest to dla nich niezdrowe. Wapno mo?na, nawet trzeba. :smile:
Nast?pnym razem poszperaj troch? na forum, ale z racji tego, ?e jeste? tu od nieca?ej godziny - chc? ci pomóc, bo ciesz? si?, ?e decydujesz si? mysza. :m:):
_________________
...
 
 
 
krzycho27 
Szara myszka


Dołączył: 24 Lut 2011
Posty: 2
Wysłany: 2011-02-24, 11:05   

Ja wola?bym samiczk?, gdy? mniej ?mierdzi, ale one podobn? s? stadne i 2 to minimum.
Czy mog? mie? 2 samiczki?
 
 
myszuunia 
Myszo?ak
myszomania



Imi?: Gabriella
Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 13 Lut 2011
Posty: 632
Skąd: Rzeszów
Wysłany: 2011-02-24, 11:47   
   Myszy: Pierniczek, Biszkopt


krzycho27 napisał/a:
Ja wola?bym samiczk?, gdy? mniej ?mierdzi, ale one podobn? s? stadne i 2 to minimum.
Czy mog? mie? 2 samiczki?

Tak, to prawda samiczki s? stadne i musz? mie? towarzystwo.
ale smrodek 2 samic = smrodek jednego samca.
Ja mam dwa samce w oddzielnych klatkach i bez przesady - nie jest to smród tylko ma?y smrodek. :wink:
A w tej klatce na "upartego" mog?y by by? dwie samiczki, ale jeden samiec czu?by si? w niej lepiej - mia?by swobod?. :m:
_________________
...
 
 
 
Jaszczurka 
Myszomaniak
;]



Imi?: Sara
Pomogła: 7 razy
Dołączyła: 12 Lis 2010
Posty: 715
Skąd: Opole
Wysłany: 2011-02-24, 17:15   
   Myszy: Rose [*], Wandy [*], Holly [*], Cassie, Mitchie


jakie s? odleg?o?ci mi?dzy pr?tami? Je?li powy?ej 7 mm to ja bym radzi?a rasow? myszk?, s? wi?ksze od laboratoryjnych i jest mniejsza szansa ?e si? przecisn?.
_________________

Pet's name: Leo?
Adopt virtual pets at Chicken Smoothie!
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Theme xandgreen created by spleen modified v0.3 by warna

AJAFO IT