AJAFO IT
Myszy.info - forum o myszkach Strona Główna
 FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 

AJAFO IT
 Ogłoszenie 
AJAFO IT

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: kat
2007-05-15, 22:07
Oznaki staro?ci
Autor Wiadomość
red 
M?ody Myszaty


Wiek: 36
Dołączyła: 06 Sty 2010
Posty: 23
Wysłany: 2011-10-22, 17:09   
   Myszy: Belhar [']


Odkopi? temat. Wszyscy piszecie, ?e mysz siwieje. Otó? mój Belhar nie ma ani jednego siwego w?oska, wi?c SHS Redy chyba raczej nie siwiej?. A ma ju? rok i 10 miesi?cy sko?czone, nied?ugo minie rok i 11 miesi?cy. Jest naprawd? staru?ki i wida? to po nim. Jest zdrowy, ale du?o ?pi, mniej pije, troszk? mniej je (zrobi? si? bardzo wybredny, je tylko to co lubi, reszt? z miski wykopuje), nie biega ju? w ko?owrotku, nie przekopuje akwarium jak to robi? kiedy?. Troch? mu si? przerzedzi?o futerko na grzbiecie i przy uszkach. Coraz rzadziej wskakuje na hamaczek, woli si? zakopa? w papierkach lub w domku. No i zrobi? si? przytula?ny. Uwielbia jak si? go migdali.
 
 
kiwi 
SuperMysz



Pomogła: 3 razy
Wiek: 28
Dołączyła: 25 Kwi 2011
Posty: 1045
Skąd: dolno?l?skie
Wysłany: 2011-10-22, 22:13   
   Myszy: Pigwa, Gryzelda, Berta, byli jeszcze trzej faceci.


nie jest a? taki stary ;)
 
 
Laraine 
Moderator



Pomogła: 32 razy
Dołączyła: 17 Wrz 2011
Posty: 2941
Skąd: Zabrze
Wysłany: 2011-10-22, 22:27   

Mój Czesio to black, ma rok i 6 miesi?cy, i te? nie ma ani jednego siwego w?osa :)
Pewno to od danej myszy zale?y :) Tak samo jak u ludzi, jedni w wieku 40 lat maj? siwe w?osy, inni maj? po 60 lat i ani jednego siwego w?osa ;)
_________________
"T?czowy Most to takie miejsce, które przekraczaj? nasi Pupile i za którym na Zielono-niebieskiej ??ce czekaj? na nasze nadej?cie, by si? z nami po??czy? na zawsze."
 
 
Damcios1 
M?ody Myszaty


Imi?: Damian
Wiek: 25
Dołączył: 21 Paź 2011
Posty: 15
Skąd: Szczecin
Wysłany: 2011-10-24, 21:34   
   Myszy: Mimi & Dibi


Oznaki staro?ci mo?na rozpozna? poprzez opad?? skór?.
Mo?na to zobaczy? po bardziej wyra?niejszym kr?gos?upie.
 
 
Ira 
SuperMysz
Ira



Stowarzyszenie: PMC
Pomogła: 7 razy
Dołączyła: 28 Paź 2009
Posty: 1180
Skąd: ?ód?
Wysłany: 2011-10-28, 11:09   

red napisał/a:
...Belhar...ma ju? rok i 10 miesi?cy sko?czone, nied?ugo minie rok i 11

Pi?kny wiek :grin:

Pochwal si? myszakiem na forum PMC, bo naprawd? warto :razz: Taki wiek, to rzadko?? u naszych kochanych pupili. Tutaj jest temat o mysich weteranach: http://pmcorg.webd.pl/for...p?p=79065#79065

U mnie jeszcze ?adna myszka nie doczeka?a takiego wieku, no, ale panienki niestety ?yj? krócej :sad: Najstarsza panienka Imogen Arco Iris mia?a 1 rok i 7 m-cy. By?o po niej wida? staro??, bo bidulka id?c trz?s?a si? jak staruszka.
Ostatnio po?egna?am Mouse-Point Lady Makbet - mia?a 1 rok i 6,5 m-ca - trzyma?a si? ?wietnie, nie mia?a siwych w?osów i by?a energiczna, by?a najbardziej kontaktow? myszk? ze wszystkich jakie mam, czu?am, ?e cieszy si? moj? obecno?ci? :grin: Niestety na staro?? pojawi?y si? u niej problemy z ropniami, które co jaki? czas trzeba by?o wyciska? :cry: Ostatecznie zasn??a w myszarni :sad:
 
 
 
lilith 
MYSI MASTER
myszoszczur :)



Hodowla: MYSTIC RODENTS
Pomogła: 30 razy
Dołączyła: 28 Gru 2008
Posty: 3362
Skąd: krakow
Wysłany: 2011-10-28, 13:33   
   Myszy: pytania dotyczace zakupu myszek prosze kierowac na pw


jestem dumna z moich samcow , :) dlugo zyja , u mnie w hodiolwi tez kilka dozylo prawie 2 lat :) , a ostatnio ludzie pisza o ich wieku i bardzo milo to czytac :) , mam nadzieje ze inne myszaczaki tez dobrze sie trzymaja w innych domkach
_________________
milosc mozna wyrazic na rozne sposoby
 
 
 
red 
M?ody Myszaty


Wiek: 36
Dołączyła: 06 Sty 2010
Posty: 23
Wysłany: 2011-11-03, 10:58   
   Myszy: Belhar [']


Niestety Beli? dzi? w nocy (1:23am) odpuscil ten swiat i dolaczyl do swoich braci i siostr za Teczowym Mostem :sad: Nie przechodzil przez to sam, caly czas mialam go na reku i glaskalam.
 
 
Laraine 
Moderator



Pomogła: 32 razy
Dołączyła: 17 Wrz 2011
Posty: 2941
Skąd: Zabrze
Wysłany: 2011-11-03, 19:03   

Bardzo mi przykro :(
[*] dla Belisia.
_________________
"T?czowy Most to takie miejsce, które przekraczaj? nasi Pupile i za którym na Zielono-niebieskiej ??ce czekaj? na nasze nadej?cie, by si? z nami po??czy? na zawsze."
 
 
Agnieszka 
Mysi Bywalec


Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 29 Lip 2010
Posty: 110
Wysłany: 2011-11-13, 07:52   
   Myszy: Antosia i Anto? (labskie rodze?stwo:-D); Krysia, Rysia & Tysia :)


Tak czytam i czytam ten temat ... i ogarnia mnie przera?enie ... :sad:
Moje dwie mysie maj? rok i 5 mies. rok i 6 mies. ... ostatnio zrobi?y si? wolniejsze, mniej jedz?, jak nigdy pchaj? si? na r?ce, ich futerko jest takie jakie? rzadsze ... z tego co czytam wynika, ?e dopad?a je staro?? :sad:
Co ciekawe Alutka i Anto? maj? rok i 6 mies i po nich kompletnie nie wida? ?adnej zmiany!
_________________
[Rado?? S?o?ca - Ariel :( ], [Power Lady - Lejdunia Ciapunia :( ], [Tessa :( ], [Alutka :( ], [Pysia :( ]
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Theme xandgreen created by spleen modified v0.3 by warna

AJAFO IT