AJAFO IT
Myszy.info - forum o myszkach Strona Główna
 FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 

AJAFO IT
 Ogłoszenie 
AJAFO IT

Poprzedni temat «» Następny temat
Karma na wag?
Autor Wiadomość
shokia 
Szara myszka


Imi?: Ewelina
Wiek: 27
Dołączyła: 24 Lut 2012
Posty: 9
Skąd: Jastrz?bie Zdrój
Wysłany: 2012-03-04, 23:26   
   Myszy: Kajtek <3


W?a?nie wyj??am te kolorowe rzeczy po wstawieniu zdj?cia na forum, przecie? nie b?d? swojego myszaka tym tru? ;)

chowder75 - moja mysz nie ma s?it ró?owej klateczki tylko akwarium, a i ja takiego, jak okre?li?e? "niskiego ilorazu inteligencji" nie mam :) a pa?eczki i inne kolorowane produkty w karmach to zb?dny dodatek, niestety :m:/:

myszuunia - co wchodzi w sk?ad Twojej karmy domowej roboty ? :)
 
 
Myszonka 
Great MOUSEr


Imi?: Paulina
Pomogła: 3 razy
Wiek: 30
Dołączyła: 06 Mar 2007
Posty: 1585
Skąd: Katowice
Wysłany: 2012-03-21, 19:42   

odk?d mam 5 ch?opców zaczn? chyba robi? w?asnor?cznie karm?, bo jedz? strasznie du?o.
Ale dzi? kupi?am jeszcze po pó? kilo dwóch ró?nych karm na wag?, jedna normalna, gryzoniowa (musz? j? ze ?mieci kolorowych odcedzi?), a druga jaka? owocowa. I tu si? zdziwi?am, bo owoców tyle, ?e zala? to mlekiem i zajada? normalnie... jak zwyk?e musli. Ca?e kawa?y suszonego banana, daktyle (ca?e!) suszone jab?ka, morele... jakie? pa?eczki kolorowe, orzechy, pierdo?y... wszystkie te owoce po?wiartowa?am, troche b?d? sukcesywnie wywala? tych ?mieciów w kolorze, zmiesza?am to z reszt? karmy ptasiej i jako? to wygl?da, ale pluj? sobie w brod?, bo mam w domu mnóstwo paczek zwyk?ego, niekolorwanego, nies?odzonego musli... tylko zmarnowa?am kas?. :(
_________________
niczego nie b?dzie ?al!
 
 
bastek
M?ody Myszaty


Dołączył: 05 Wrz 2012
Posty: 24
Wysłany: 2012-09-28, 10:06   

Jak dla mnie karmy na wage sie nie nadaj?, i wygl?daj? te? nie zach?caj?co. Ja kupuje beaphara i moge szczerze polecic
 
 
kiniaczek31 
MYSI MASTER


Pomogła: 16 razy
Wiek: 41
Dołączyła: 15 Kwi 2012
Posty: 3004
Skąd: Warszawa
Ostrzeżeń:
 1/3/6
Wysłany: 2012-09-28, 13:34   

Shokia mo?e spróbuj Jr Farm ja szczerze polecam moje myszy równie? :)
_________________
InfinitY ..
 
 
ArolinaK 
Mysi Rozmówca



Imi?: Kasia
Dołączyła: 30 Sie 2012
Posty: 291
Wysłany: 2012-09-28, 15:17   

Na wag? kupowa? b?d? mieszank? zbó? - postaram si? takow? znale?? na gie?dzie zoologicznej i ulepsz? j? wed?ug mysich potrzeb (suszone warzywka, troch? ro?lin oleistych etc.). My?l?, ?e w takiej mieszance samych ziaren trudno b?dzie znale?? ten piekarniczy syf :wink: . No poza tym, ?e obecnie zbo?a uprawia si? na chemii i s? to cz?sto ro?liny modyfikowane genetycznie... Pomi?my. Mam nadziej?, ?e kto? na gie?dzie sprosta moim niewygórowanym oczekiwaniom. Kto? z Was kupowa? mieszank? samych ziaren?
 
 
aShadow 
Moderator



Hodowla: Anazel
Stowarzyszenie: PMC
Pomogła: 19 razy
Dołączyła: 28 Cze 2011
Posty: 3076
Wysłany: 2012-09-28, 15:24   
   Myszy: Ma?e stadko ;)


Nie, ale ja sama robi? takie mieszanki ;) Przy 7 myszach kupno karmy gotowej wychodzi mi zsdecydowanie zbyt drogo
 
 
kiniaczek31 
MYSI MASTER


Pomogła: 16 razy
Wiek: 41
Dołączyła: 15 Kwi 2012
Posty: 3004
Skąd: Warszawa
Ostrzeżeń:
 1/3/6
Wysłany: 2012-09-28, 21:52   

Jakbym tyle mia?a te? bym zrobi?a a znowu stwierdzi?am ?e przy dwóch wybredziochach szkoda zachodu :)
_________________
InfinitY ..
 
 
ArolinaK 
Mysi Rozmówca



Imi?: Kasia
Dołączyła: 30 Sie 2012
Posty: 291
Wysłany: 2012-09-30, 16:57   

Co my?licie o sk?adzie tego tworu? G?ównie chodzi mi o to, co mo?e si? kry? pod has?em "ró?ne nasiona dziko rosn?ce w naturze", kto? mia? z czym? podobnym do czynienia?
http://allegro.pl/bio-eko...2665868946.html
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Theme xandgreen created by spleen modified v0.3 by warna

AJAFO IT