AJAFO IT
Myszy.info - forum o myszkach Strona Główna
 FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 

AJAFO IT
 Ogłoszenie 
AJAFO IT

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Laraine
2012-11-12, 15:14
Odpylanie trocin!
Autor Wiadomość
aShadow 
Moderator



Hodowla: Anazel
Stowarzyszenie: PMC
Pomogła: 19 razy
Dołączyła: 28 Cze 2011
Posty: 3076
Wysłany: 2012-11-12, 18:11   
   Myszy: Ma?e stadko ;)


Dlatego, ?e myszki bardzo cz?sto choruj?... a leki troch? kosztuj?. I pewnie o to kole?ance chodzi?o, ?e ma nadziej?, ?e jak najd?uzej zdrowe b?d?.
 
 
Thi 
Mysi Bywalec



Wiek: 39
Dołączyła: 07 Lis 2012
Posty: 106
Wysłany: 2012-11-12, 18:16   
   Myszy: Wiertarka, ?rubka


Odbieram to tak, jakby to od trocin mia?y zachorowa? :p
Ja te? mam nadziej? ?e b?d? jak najd?u?ej zdrowe. Ju? nie chodzi o koszt leków, ale nie lubi? patrze? jak zwierzak si? m?czy. Jednak niestety zoologowe geny robi? swoje, tak czy siak... nie wiem nawet, na co chorowali rodzice tej mysi, a zwykle przecie? jakie? nowotwory przekazywane s? z pokolenia na pokolenie zarówno u zwierz?t jak i u ludzi i na to nie mamy ju? wp?ywu zbytnio.
 
 
Jaghut 
Gadu?a Myszaty



Imi?: Katarzyna
Wiek: 31
Dołączyła: 04 Wrz 2012
Posty: 350
Skąd: ?ód?/Warszawa
Wysłany: 2012-11-12, 18:20   
   Myszy: Lisek, Milka, ?winka


Chodzi?o mi o to, ?e myszy niby du?o nie kosztuj?, jak si? ma zapasy, a potem nagle ni z gruszki ni z pietruszki musisz wyda? 300 z? w ci?gu miesi?ca na leczenie i to zazwyczaj nagle bez uprzedzenia w najgorszym momencie.
_________________
[*]Nelson, Szczurcia, Torpeda, Piratka, ?asica, Zo?za, Tekla, Chandra, Gapcia, Tygrysek, Szary[*]
 
 
Thi 
Mysi Bywalec



Wiek: 39
Dołączyła: 07 Lis 2012
Posty: 106
Wysłany: 2012-11-12, 18:29   
   Myszy: Wiertarka, ?rubka


Na razie nie choruj?, wi?c nie ma co gdyba? :P W razie czego jakby mi jako? mocno zachorowa?y i konieczne by by?o wydanie 300z? na leczenie, sprzedam netbooka. Trudno si? mówi. Chocia? mój wet nie bierze za wizyt? nic, tylko za leki i to s? zwykle groszowe sprawy, a gdyby zasz?a konieczno??, leczy?by mi gryzonie na kresk?, tak?e tutaj nie widz? problemu ;P
 
 
Laraine 
Moderator



Pomogła: 32 razy
Dołączyła: 17 Wrz 2011
Posty: 2941
Skąd: Zabrze
Wysłany: 2012-11-12, 22:38   

Thi napisał/a:
Jednak niestety zoologowe geny robi? swoje, tak czy siak...

Dlatego my nie popieramy kupna zwierz?t w zoologach.
_________________
"T?czowy Most to takie miejsce, które przekraczaj? nasi Pupile i za którym na Zielono-niebieskiej ??ce czekaj? na nasze nadej?cie, by si? z nami po??czy? na zawsze."
 
 
Thi 
Mysi Bywalec



Wiek: 39
Dołączyła: 07 Lis 2012
Posty: 106
Wysłany: 2012-11-13, 00:51   
   Myszy: Wiertarka, ?rubka


Ja te? tego nie popieram, dyktowane jest to do?wiadczeniem z innych for (bo odnosz? wra?enie, ?e pewne osoby my?l?, ?e jak jestem nowa na tym forum, to si? kompletnie nie znam na gryzoniach ;P Mo?e i na myszach nie bardzo si? znam, ale o chomikach i myszoskoczkach ju? do?? sporo wiem, a niekiedy ta wiedza jest przecie? ogólna i odnosi si? tak?e do pozosta?ych gryzoni.). Dlatego szukam tutaj mysi do adopcji. Inaczej bym posz?a do zoologa kupi? mysz? za 4z? i nie zawraca?abym sobie g?owy szukaniem na forum, no ale ju? pewne rzeczy wiem, wi?c tego nie zrobi?.
Z moimi obecnymi gryzoniami, to ju? inna historia. Wszystkie dosta?am od trzech ró?nych osób, które nie mog?y si? nimi zaj?? z pewnych powodów i wszystkie maj? zoologowe geny, niestety ;/
 
 
Laraine 
Moderator



Pomogła: 32 razy
Dołączyła: 17 Wrz 2011
Posty: 2941
Skąd: Zabrze
Wysłany: 2012-11-13, 01:09   

Thi napisał/a:
Dlatego szukam tutaj mysi do adopcji.

I s?usznie :)
_________________
"T?czowy Most to takie miejsce, które przekraczaj? nasi Pupile i za którym na Zielono-niebieskiej ??ce czekaj? na nasze nadej?cie, by si? z nami po??czy? na zawsze."
 
 
bastek
M?ody Myszaty


Dołączył: 05 Wrz 2012
Posty: 24
Wysłany: 2012-11-19, 21:53   

ja u?ywam teraz ?ció?ki drzewnej prasowanej od kiedy w sumie nie z myszorem, ale ze szczurem mia?am problemy, bo mia? alergie ;/
 
 
Patrycjaa 
Mysi Rozmówca



Imi?: Patrycja
Wiek: 24
Dołączyła: 03 Lis 2012
Posty: 208
Skąd: Rzeszów
Wysłany: 2012-11-20, 17:24   
   Myszy: Cowboj & Muniek :D


bastek, czy ty w ka?dym po?cie musisz poleca? jaki? produkt ?! No bez przesady :m:/:
 
 
Frufru
[Usunięty]

Wysłany: 2012-11-20, 17:26   

Patrycjaa, przecie? nie poda? ?adnej nazwy komercyjnej. ;)
 
 
Patrycjaa 
Mysi Rozmówca



Imi?: Patrycja
Wiek: 24
Dołączyła: 03 Lis 2012
Posty: 208
Skąd: Rzeszów
Wysłany: 2012-11-20, 17:28   
   Myszy: Cowboj & Muniek :D


No tutaj akurat nie, ale w innych. Wesz?am na forum, a tu ju? par? jego postów w których co? poleca. oh, i nie tylko ja mu to napisa?am :D
 
 
Laraine 
Moderator



Pomogła: 32 razy
Dołączyła: 17 Wrz 2011
Posty: 2941
Skąd: Zabrze
Wysłany: 2012-11-20, 21:53   

A niech sobie poleca, co to komu robi? Poleca akurat dobr? firm? wi?c nawet je?li chce ich zareklamowa? to voila ;)
_________________
"T?czowy Most to takie miejsce, które przekraczaj? nasi Pupile i za którym na Zielono-niebieskiej ??ce czekaj? na nasze nadej?cie, by si? z nami po??czy? na zawsze."
 
 
mordin 
M?ody Myszaty


Dołączył: 13 Wrz 2012
Posty: 22
Wysłany: 2012-11-21, 18:30   

Zaczyna mnie bawi? podej?cie niektórych osób. Chyba w?a?nie po to jest forum ?eby wypowiedzie? swoje zdanie i w?a?nie co? poleci?. Akurat przy tym wpisie nie widz? ?eby Bastek co? poleca? tylko wypowiedzia? si? na temat, czego u?ywa przy swoich ogonka. Opanujcie si? ludzie. Ja u?ywam trocin i troch? sianka daj? i na szcz??cie moje ogonki jeszcze nigdy nie mia?y przez to jaki? dolegliwo?ci.
 
 
kiniaczek31 
MYSI MASTER


Pomogła: 16 razy
Wiek: 41
Dołączyła: 15 Kwi 2012
Posty: 3004
Skąd: Warszawa
Ostrzeżeń:
 1/3/6
Wysłany: 2012-11-21, 21:45   

A nie przysz?o wam do g?owy ?e czasem w ten sposób ludzie dorabiaj? ?
_________________
InfinitY ..
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Theme xandgreen created by spleen modified v0.3 by warna

AJAFO IT