AJAFO IT
Myszy.info - forum o myszkach Strona Główna
 FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 

AJAFO IT
 Ogłoszenie 
AJAFO IT

Poprzedni temat «» Następny temat
Diva [*]
Autor Wiadomość
Aga_15 
M?ody Myszaty


Imi?: Agnieszka
Wiek: 28
Dołączyła: 21 Sie 2011
Posty: 19
Skąd: Gda?sk
Wysłany: 2013-01-20, 23:44   
   Myszy: Amber, Diva [*], Pere?ka (Ma?a) [*], Pere?ka (Kulka) [*], Pryma (Mgie?ka) [*]


Oczywi?cie, ?e my?l? o towarzyszce dla Amber (a nawet dwóch). Jednak przez jaki? czas b?dzie musia?a by? sama, dopóki ona/one nie przyjad?, a ja teraz b?d? si? stara? by nie zabrak?o Amber mojej uwagi. Nawet ja si? dziwnie czuj?, gdy w klatce jest tylko jedna mysia. Poza tym zauwa?y?am, ?e troch? inaczej si? zachowuje, ni? wtedy gdy by?a Diva. Nie jest ca?kiem osowia?a, ani nic z tych rzeczy, ale jednak jest nieco inna. Mam nadziej?, ?e jak ju? znajd? dla niej kole?anki to ??czenie pójdzie bez problemu (wiem jak nale?y to zrobi?) i b?d? wszystkie szcz??liwe.

Tak wi?c trwaj? poszukiwania. Jak b?d? jakie? nowe wie?ci to napisz? w starym w?tku (tym wy?ej podanym). ?adna inna myszka nie zast?pi Divy ani mnie, ani Amber (w ko?cu to by?a jej siostra), ale mo?e b?dzie im si? wszystkim razem lepiej ?y?o i mi te? b?dzie przyjemniej znów opiekowa? si? do?? ma?ym, ale jednak stadkiem.
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Theme xandgreen created by spleen modified v0.3 by warna

AJAFO IT