AJAFO IT
Myszy.info - forum o myszkach Strona Główna
 FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 

AJAFO IT
 Ogłoszenie 
AJAFO IT

Poprzedni temat «» Następny temat
Myszka gryzie.
Autor Wiadomość
Forsejken 
M?ody Myszaty
Forsejken



Imi?: Kamil
Wiek: 31
Dołączył: 19 Lut 2013
Posty: 25
Skąd: Ruda ?l?ska
Wysłany: 2013-03-08, 22:55   Myszka gryzie.
   Myszy: ?nie?ek Pere?ka ?atek


Mam taki problem z moim wariatem, myszka jest oswojona, przynajmniej mi sie tak wydaje, bawi? si? z ni? cz?sto, jak wk?adam r?k? do klatki to sama wskakuje, ale ostatnimi czasy zacz??a podgryza? mi koniuszki palców i paznokcie, pomy?la?em, ?e mo?e mam s?odkie z czego? lub co? w ten dese?, ale po umyciu dalej to robi?a, i tak przez ostatnie 3 dni. G?odna raczej nie jest, na kolby, jedzenie zawsze w misce, daje jej jakie? jab?ko czy co? co jaki? czas wiec.. Mo?e si? jej znudzi?o i chce ludzkiego mi?sa? O.o

I jeszcze jedno, smaruje myszcze co 2 dni ko?owrotek olejem (kujawski) poniewa? zaczyna skrzypie? jak si? kreci i myszka na?ogowo wylizuje co si? da, nie zaszkodzi jej to?
 
 
 
Quashima
Szara myszka



Dołączył: 05 Mar 2013
Posty: 12
Wysłany: 2013-03-09, 10:43   

Nie olej s?onecznikowy jej nie zaszkodzi, ja tak samo smarowa?am chomikom ko?owrotki. Mo?e dlatego Ci? gryzie bo jej si? po prostu podoba gryzienie mi?kkiej skóry cz?owieka. Mój chomik te? tak robi?, mysz te? ... nie martw si?.
_________________

 
 
Sasza286 
Myszomaniak


Imi?: Marta
Pomogła: 2 razy
Wiek: 29
Dołączyła: 28 Gru 2011
Posty: 808
Skąd: Opole/Nysa
Wysłany: 2013-03-09, 16:07   
   Myszy: Tosia, Trish & Undra


Gryzienie/obgryzanie r?k, mo?e si? równie? wywodzi? od karmienia zwierzaka z r?ki, po pewnym czasie mysz kojarzy r?ke z jedzeniem i podgryza.
100% nie zachcia?o jej si? ludzkiego mi?sa, myszy nie s? drapieznikami/mi?so?ercami.
 
 
 
Anaylil 
Starszy Myszaty



Wiek: 35
Dołączyła: 25 Wrz 2012
Posty: 83
Skąd: Pozna?
Wysłany: 2013-03-09, 16:13   

Z tego co si? orientuj? to olej kujawski to olej rzepakowy. Ostatnio w rozmowie z weterynarzem us?ysza?am, ?e lepiej unika? oleju rzepakowego poniewa? uszkadza tarczyc?. Lepszy w tej kwestii jest s?onecznikowy lub lniany.
 
 
Forsejken 
M?ody Myszaty
Forsejken



Imi?: Kamil
Wiek: 31
Dołączył: 19 Lut 2013
Posty: 25
Skąd: Ruda ?l?ska
Wysłany: 2013-03-09, 18:06   
   Myszy: ?nie?ek Pere?ka ?atek


No karmi?em ja z r?ki, mo?e dlatego.
 
 
 
Milagros 
Best MOUSEr



Imi?: Gracjana
Hodowla: Milagros
Stowarzyszenie: PMC
Pomogła: 5 razy
Wiek: 29
Dołączyła: 24 Cze 2011
Posty: 2677
Wysłany: 2013-03-11, 00:05   

Ten wet jakis dziwny, rzepakowy jest zdrowszy :) u mnie w domu kupuje si? tylko rzepakowy.. a myszy s? wi?cej drapie?nikami ni? ro?linorzercami, prosz? bardzo karmcie mysz samymi warzywami i chwastami jak królika przez tydz to d?ugo nie po?yje ;P myszy potrzebuja du?o bia?ka ale na mi?so cz?eka raczej nie ma ochoty cho? kr??y leg?da ?e myszy zjad?y Popiela ^^ :)
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Theme xandgreen created by spleen modified v0.3 by warna

AJAFO IT