AJAFO IT
Myszy.info - forum o myszkach Strona Główna
 FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 

AJAFO IT
 Ogłoszenie 
AJAFO IT

Poprzedni temat «» Następny temat
mysi team vernille
Autor Wiadomość
vernille 
Myszo?ak



Pomogła: 7 razy
Wiek: 27
Dołączyła: 03 Kwi 2013
Posty: 695
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2013-07-09, 23:14   
   Myszy: Uroda, Scycia, Bianka, Ines i Pinezka | Bezimienna [*], Uhura [*], Spinka [*], Artemida [*], Zdrapka [*]


Hmmm, no nie wiem... ;/ Specjalistk? nie jestem, takich przygód nie mia?am, wi?c nie dopomog?, a na ?lepo strzela? nie chc?.

Ale na pocieszenie wrzuc? foto z serii "nie-tylko-mysi team vernille" :P



west jako pies do polowa? na szczury niestety prze?ywa horror i wyci?ga szyj? jak najdalej, ale na szcz??cie jej nie ponosi za bardzo ;) co nie zmienia faktu, ?e si? nadziwi? nie mo?e, co to tam lata w tym akwa :D
 
 
Agunia 
Mysi Bywalec


Wiek: 39
Dołączyła: 05 Lip 2012
Posty: 184
Skąd: Wroc?aw
Wysłany: 2013-07-09, 23:19   

vernille, a orientujesz si? czego dotyczy?y te badania behawioralne na Twoich myszach? Wygl?daj? na lekko "skrzywione".
 
 
vernille 
Myszo?ak



Pomogła: 7 razy
Wiek: 27
Dołączyła: 03 Kwi 2013
Posty: 695
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2013-07-10, 08:24   
   Myszy: Uroda, Scycia, Bianka, Ines i Pinezka | Bezimienna [*], Uhura [*], Spinka [*], Artemida [*], Zdrapka [*]


Cytuj?c mejla,

Cytat:
To by?y badania sprawdzaj?ce jak warunki, w których ?y?y zmieni?y ich zachowanie. By?y w ró?nych grupach (takie, które codziennie g?askano, takie, które nie mia?y sta?ego dost?pu do ?ywno?ci lub takie, które by?y same).

Cytat:
Twoje by?y w grupie, która mieszka?a w 4 osobniki, mia?a jedzenie ca?y czas i by?a tylko od czasu do czasu brana na r?ce.


;) Co masz na my?li, mówi?c "skrzywione"? ;D

----

Sprawd?cie, czy Wasze myszy s? w klatkach, bo nie uwierz?, ?e moje akwa po jednej nocy wygl?da jak zupe?nie inne miejsce i ?e sprawcami tej rozróby s? raptem dwie myszy. O?miogodzinny, nocny melan? we dwójk? zaowocowa? tym -



Zostawi?abym to gdyby nie fakt sterty rozmoczonych trocin i znikni?cie dwóch misek pe?nych ?arcia...

Trzeba b?dzie co? wymy?li? - wi?ksza ?cianka, cokolwiek - bo dziewczyny co noc puszczaj? swoj? cha?up? o ile nie z dymem, tyle co z trocinami, a "r?ka boska" musi to potem sprz?ta? :lol:
 
 
kiniaczek31 
MYSI MASTER


Pomogła: 16 razy
Wiek: 41
Dołączyła: 15 Kwi 2012
Posty: 3004
Skąd: Warszawa
Ostrzeżeń:
 1/3/6
Wysłany: 2013-07-10, 08:39   

A wiesz ?e to ciekawe ... moje co prawda maj? mniej trocin ale ca?a rolka mokra 3/4 poid?a pusta nie uwierz? ?e wypi?y hmmm
_________________
InfinitY ..
 
 
AgAp
Myszo?ak


Pomógł: 16 razy
Dołączył: 19 Cze 2012
Posty: 652
Wysłany: 2013-07-10, 09:19   

moje myszy te? po ka?dej zmianie sció?ki przemeblowuj? domek od nowa. a ju? w?druj?ce pud??ka i tunele to normalny punkt programu. kiedy? ca?e popo?udnie sp?dzone na próbie wniesienia na drabinke rolki po r?czniku kuchennym!
 
 
czarnapantera 
Mysi Bywalec


Imi?: Zuza
Pomogła: 1 raz
Wiek: 41
Dołączyła: 24 Cze 2012
Posty: 185
Skąd: Sosnowiec
Wysłany: 2013-07-10, 17:46   

Pi?kne panienki :) . Oj bliski jest mi ten w?tek, bo ju? nie d?ugo ja b?d? mia?a 4 takie rozrabiary :P z tej samej akcji :D .
_________________
 
 
vernille 
Myszo?ak



Pomogła: 7 razy
Wiek: 27
Dołączyła: 03 Kwi 2013
Posty: 695
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2013-07-10, 18:04   
   Myszy: Uroda, Scycia, Bianka, Ines i Pinezka | Bezimienna [*], Uhura [*], Spinka [*], Artemida [*], Zdrapka [*]


taaa, to ju? wiesz na co si? szykowa?... :D
 
 
czarnapantera 
Mysi Bywalec


Imi?: Zuza
Pomogła: 1 raz
Wiek: 41
Dołączyła: 24 Cze 2012
Posty: 185
Skąd: Sosnowiec
Wysłany: 2013-07-10, 18:07   

Bior?c pod uwag?, ?e b?d? cztery i widz?c, co potrafi? dwie serio zaczynam si? obawia? :razz:
 
 
vernille 
Myszo?ak



Pomogła: 7 razy
Wiek: 27
Dołączyła: 03 Kwi 2013
Posty: 695
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2013-07-10, 18:25   
   Myszy: Uroda, Scycia, Bianka, Ines i Pinezka | Bezimienna [*], Uhura [*], Spinka [*], Artemida [*], Zdrapka [*]


?le nie b?dzie, Pinezka na przyk?ad jest do?? spokojna w porównaniu do Spinki, mo?e akurat Twoja czwórka b?dzie ca?kiem spoko :D

Wstawi?am im misk? do ferplastowego-dunowego domku, tego pomara?czowego, co si? na cz??ci dzieli, zobaczymy, jak daleko przew?druje i ile si? wysypie. Jak nie, to wstawi? im ten podest co pokazywa?am wcze?niej, a? nie wierz?, ?e si? przyda, bo robi?am go z nudów xd
 
 
Kasumi 
Moderator



Pomogła: 34 razy
Wiek: 40
Dołączyła: 31 Paź 2012
Posty: 2081
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2013-07-10, 18:35   

a mnie si? zdaje ?e one tak reaguj? na zmian? miejsca. mo?e po jakich? 2 tyg si? uspokoj?? ;)
_________________
?ycie to nieustanne cierpienie, a potem si? umiera.
 
 
 
Sana 
Mysi Rozmówca



Imi?: Maja
Pomogła: 9 razy
Wiek: 31
Dołączyła: 08 Lip 2013
Posty: 263
Skąd: Zachodniopomorskie
Wysłany: 2013-07-10, 23:16   
   Myszy: Dorian, Mort[*], Alvin[*]


Akwarium naprawd? pi?knie si? prezentuje, ale modelki równie? ;) Chwyci?o mnie za serce te przesypywanie trocin tylnymi ?apkami, po prostu pi?kne :smile: A te "podnoszenie" rolki przypomina mi bardzo, ruchy mojego degusa, jak czym? si? zaabsorbuje, albo "co? nie jest po jego my?li", to w?a?nie przestawia w ten sposób w klatce po swojemu. Mo?e troch? niecodzienne porównanie, ale co tam. Jak na zdj?ciu pojawi?a si? g?owa Westa, to od razu bielej si? zrobi?o, jeszcze bardziej ni? dotychczas :lol:
_________________
**~"Kocham ludzi wci?? silnie lecz mocniej Natur?." ~**G.Byron
 
 
vernille 
Myszo?ak



Pomogła: 7 razy
Wiek: 27
Dołączyła: 03 Kwi 2013
Posty: 695
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2013-07-10, 23:20   
   Myszy: Uroda, Scycia, Bianka, Ines i Pinezka | Bezimienna [*], Uhura [*], Spinka [*], Artemida [*], Zdrapka [*]


Fioletowa rurka posz?a w zapomnienie. Chrobota?o mi co?, chrobota?o, stwierdzi?am, ?e wyjm? t? rurk?, bo tam non stop siedz? i jeszcze si? na?r? tego plastiku... Jak si? domy?lacie, mia?am racj?, w dwie noce dziura na 5cm... Teraz w akwa jest jako? pusto, dziewczyny przenios?y si? do wisz?cego hamaczka i jest cisza, spokój... Spinka te? nie wariuje... :lol: I nauczy?a si? w poide?ka pi?, nie wiem co z Pinezk?, bo nie jest nim w ogóle zainteresowana.

Tak?e tego, kupi? rolki po papierze toaletowym, ilo?ci dowolne :lol:
 
 
Zumi 
Myszowaty



Imi?: Aga!
Wiek: 24
Dołączyła: 22 Sie 2012
Posty: 520
Skąd: woj. Lubelskie
Wysłany: 2013-07-10, 23:22   
   Myszy: Toro i Otto <3. | Zumi [*], Milka [*], Suzi [*], Nefi [*], Mamba [*], Margolka [*]


Jakie przemeblowanie haha wszystko zasypa?y :D S?odkie bia?e ryjki z fajnymi imionami :D
ps: fajna ?ciana ^^
 
 
vernille 
Myszo?ak



Pomogła: 7 razy
Wiek: 27
Dołączyła: 03 Kwi 2013
Posty: 695
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2013-07-15, 09:36   
   Myszy: Uroda, Scycia, Bianka, Ines i Pinezka | Bezimienna [*], Uhura [*], Spinka [*], Artemida [*], Zdrapka [*]


Zumi, moja ?ciana jest moj? dum?, nie wiesz jak trudno pokry? farb? ?arówiasty pomara?czowy (tak, takie mia?am wcze?niej ?ciany, lol)

Zainteresowanym donosz?, ?e wczoraj moje stadko uzupe?ni?y dwie pche?ki. Pche?ki - dos?ownie. S? dwa albo i nawet trzy razy mniejsze od labek, które ju? posiadam.
Dzi?ki Ani i kat (i po cz??ci Kasumi, hahah) mam teraz o dwie wi?cej g?by do wykarmienia - shs choco sable i sh black.

Niestety przy wczorajszej próbie ??czenia ze Spink? choco oberwa?a w udo, a black pozosta? jaki? psychiczny uraz i panikowa?a potwornie przy ??czeniu z Pinezk?. Ta okaza?a si? by? bardziej troskliw? matk?, pomog?a choco wyliza? rank? i robi?a podchody w kierunku black, która jako obro?ca wszystkich piszcza?a przy byle okazji.

Na szcz??cie poj??y, ?e to "du?e, bia?e, straszne" nie jest takie straszne. Dziewczyny przespa?y w transporterze w ma?ym domku ca?? noc. Spink? spróbujemy po??czy? dzisiaj jeszcze raz...

Foto marne, bo wieczorem i na szybko, dzisiaj dziewczyn nie chc? ju? budzi?, wi?c mo?e wieczorem co? cykn?. :P i kolory troch? przek?amane :P

 
 
Kasumi 
Moderator



Pomogła: 34 razy
Wiek: 40
Dołączyła: 31 Paź 2012
Posty: 2081
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2013-07-15, 09:47   

takie smarki s? najfajniejsze :D
trzymam kciuki za pomy?lne ??czenie
_________________
?ycie to nieustanne cierpienie, a potem si? umiera.
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Theme xandgreen created by spleen modified v0.3 by warna

AJAFO IT