AJAFO IT
Myszy.info - forum o myszkach Strona Główna
 FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 

AJAFO IT
 Ogłoszenie 
AJAFO IT

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: kat
2014-12-27, 15:25
Nowa mysz- czy dokupi? drug? mysz?
Autor Wiadomość
Sasza286 
Myszomaniak


Imi?: Marta
Pomogła: 2 razy
Wiek: 29
Dołączyła: 28 Gru 2011
Posty: 808
Skąd: Opole/Nysa
Wysłany: 2013-09-01, 12:03   
   Myszy: Tosia, Trish & Undra


Imynya napisał/a:

Chyba, ?e wezm? mysi? niespodziank? od kogo?...???


Je?li jest aktualnie takowa osoba na forum, pisz.
Jednak u hodowcy równie? co? dla siebie znajdziesz:
http://www.myszy.info/vie...p=265202#265202
http://www.myszy.info/viewtopic.php?t=12822
http://www.myszy.info/viewtopic.php?t=12694
Do wyboru, do koloru :smile:
 
 
 
Laura_raa 
Mysi Rozmówca
Skazana na zwierza.



Imi?: Martyna
Pomogła: 1 raz
Wiek: 114
Dołączyła: 21 Sie 2013
Posty: 287
Skąd: Brzesko
Wysłany: 2013-09-01, 12:11   
   Myszy: Muffinka, Farbka [*] i Kredka [*]


vernille, skoro tak to brzmia?o... xD No, nic, dzi?kuj? za rady.
A mam pytanie, czy w autobusie przewioz? Ci myszaka? xd
_________________
Witam [you:e9adeee25f] ! Pozwól na s?ówko, m?ody cz?eku...
 
 
 
vernille 
Myszo?ak



Pomogła: 7 razy
Wiek: 27
Dołączyła: 03 Kwi 2013
Posty: 695
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2013-09-01, 12:13   
   Myszy: Uroda, Scycia, Bianka, Ines i Pinezka | Bezimienna [*], Uhura [*], Spinka [*], Artemida [*], Zdrapka [*]


Tak, o ile si? kierowca zgodzi. Zwykle to dla nich nie problem, tylko musisz na 100% by? o czasie i mysz odebra? :lol:
 
 
Frufru
[Usunięty]

Wysłany: 2013-09-01, 12:18   

Imynya, je?li nie chcesz mie? powtórki z rozrywki któr? dopiero co zaliczy?a?, trzymaj si? z daleka od myszy prosto ze sklepu. A nawet je?li nie chcesz rasowej, poszukaj ju? "odchowanej" laborki do adopcji - takie te? szukaj? domu, a poniewa? by?y ju? u kogo? to na pewno s? zadbane, leczone i nie b?d? z niespodziank? w postaci choroby, z?ej p?ci czy ci??y.

Chodzi nie tylko o to, ?eby nie nap?dza? masowego rozmna?ania myszy, ale przede wszystkim o to, aby? mia?a zdrowe zwierz? z pewnego ?ród?a. Pewnego, bo hodowca potem jest zawsze do Twojej dyspozycji aby Ci doradzi? w opiece i co robi? gdy zaczynaj? si? problemy. To jest masa cennych warto?ci, których NIE uzyskasz kupuj?c mysz w sklepie.
 
 
Sasza286 
Myszomaniak


Imi?: Marta
Pomogła: 2 razy
Wiek: 29
Dołączyła: 28 Gru 2011
Posty: 808
Skąd: Opole/Nysa
Wysłany: 2013-09-01, 12:18   
   Myszy: Tosia, Trish & Undra


Ja zawsze prosz? o wysy?anie myszy pkp, zabezpieczona paczka, by mog?y oddycha? i nie by?o wiadomo co tam jest.
Na mojej wczorajszej siatce by?a doczepiona kartka z takimi s?owami: "warto?? 10z?, materia?y i pude?ka"
a z siatki lekko by?o wida? dziurki od pude?ka, gdzie by?y myszy :grin:
?adnych problemów, usmiech na twarzy, podpisanie kwitku i zabierasz paczke :smile:

O pks s?ysza?am ró?ne opinie (szczególnie w ch?odne dni), ?e paczki stawiane s? zbyt blisko otwieraj?cych si? drzwi, dok?adnie nie wiem, gdy? zawsze korzystam z us?ug pkp i jestem bardzo zadowolona.

[ Dodano: 2013-09-01, 12:20 ]
a! i musisz by? zawsze wczesniej wczoraj np. poci?g by? w 12 minut przed czasem.
Ja jak mam do odebrania myszki z pkp, jestem 30-40 minut przed czasem, sprawdzam ile minut paci?g b?dzie na stacji, gdzie dalej jedzie, który peron, po czym si? na niego udaje i czekam...
 
 
 
Frufru
[Usunięty]

Wysłany: 2013-09-01, 12:22   

Ja mam dobre do?wiadczenia z PKP oraz przesy?k? pocztow? na warunkach szczególnych. W PKP nawet jak si? skapn?, ?e w paczce jest zwierze, nie robi? problemów. Ju? mi si? zdarzy?o, ?e konduktor mnie pyta? "a w pude?ku to chyba jakie? zwierz?tko jest?" z u?miechem. By? to akurat ?ó?w, wi?c zwierz?, które nie jest tak ciche jak myszka i szybko si? zdradzi?o. Ale nikt mi nie robi? problemów, pomimo i? oficjalnie nie nale?y wysy?a? zwierz?t.

Ale prawda jest taka, ?e PKP zarabia na ka?dej przesy?ce, a tak patrz?c ogólnie, jest to najlepszy i jedyny bezpieczny transport dla zwierz?t - pewny, w czasie krótszym ni? doba. No nie ma w kraju innej opcji wi?c...
 
 
vernille 
Myszo?ak



Pomogła: 7 razy
Wiek: 27
Dołączyła: 03 Kwi 2013
Posty: 695
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2013-09-01, 12:27   
   Myszy: Uroda, Scycia, Bianka, Ines i Pinezka | Bezimienna [*], Uhura [*], Spinka [*], Artemida [*], Zdrapka [*]


Frufru napisał/a:
Chodzi nie tylko o to, ?eby nie nap?dza? masowego rozmna?ania myszy, ale przede wszystkim o to, aby? mia?a zdrowe zwierz? z pewnego ?ród?a. Pewnego, bo hodowca potem jest zawsze do Twojej dyspozycji aby Ci doradzi? w opiece i co robi? gdy zaczynaj? si? problemy. To jest masa cennych warto?ci, których NIE uzyskasz kupuj?c mysz w sklepie.


A poza tym wkr?caj?c si? w ?wiat myszy hodowlanych zyskujesz mas? znajomo?ci, które si? czasem przydaj? nie tylko na mysiej p?aszczy?nie. :D Tak Fru, mówi? mi?dzy innymi o Tobie. :P
 
 
kiniaczek31 
MYSI MASTER


Pomogła: 16 razy
Wiek: 41
Dołączyła: 15 Kwi 2012
Posty: 3004
Skąd: Warszawa
Ostrzeżeń:
 1/3/6
Wysłany: 2013-09-01, 17:03   

Imynya jest jeszcze opcja transportu innego rodzaju masz na forum odpowiednie dzia?y w których osoby oferuj? przewiezienie zwierzaka "przy okazji" bo jad? np. z gda?ska do warszawy wystarczy najpierw znale?? hodowl? z której kupisz mysz (wiesz ju? sk?d do k?d ma jecha?) i szukasz po forach osoby która si? og?asza ( na tej danej trasie) najcz??ciej s? to darmowe transporty czasem odp?atne sama tak wysy?a?am zwierzaki .
Jak juz zarezerwujesz myszk? mo?esz do mnie napisa? mog? ci pomóc w razie co szuka? transportu mo?e si? uda . A transport pkp równie? moge poleci? wysy?a?am myszy i dotar?y ca?e i zdrowe pksu si? troch? obawiam ale mo?e dlatego ?e nie mia?am okazji wysy?a?.
Zajrzyj :)
http://www.myszy.info/viewtopic.php?t=9237
_________________
InfinitY ..
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Theme xandgreen created by spleen modified v0.3 by warna

AJAFO IT