AJAFO IT
Myszy.info - forum o myszkach Strona Główna
 FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 

AJAFO IT
 Ogłoszenie 
AJAFO IT

Poprzedni temat «» Następny temat
Cyniowe stadko
Autor Wiadomość
aShadow 
Moderator



Hodowla: Anazel
Stowarzyszenie: PMC
Pomogła: 19 razy
Dołączyła: 28 Cze 2011
Posty: 3076
Wysłany: 2013-12-12, 18:16   
   Myszy: Ma?e stadko ;)


Ja z Ogonkiem nie mam do?wiadcze? (co prawda moja jedna mysz si? tam leczy, ale ja w tym do tej pory nie uczestniczy?am - debiut jutro). Jednak widocznie tam te? trzeba trafi? na dobrego weta. Du?o dobrego s?ysza?am w?a?nie o dr Wojty?
_________________
 
 
cynia 
M?ody Myszaty



Wiek: 34
Dołączyła: 21 Cze 2012
Posty: 21
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2013-12-12, 18:21   

No ja te? i ona nawet dzisiaj by?a, ale w szpitalu, robi?a jakie? rentgeny. A te dziewczyny co przyjmuj? kolejk?, to m?ode wszystkie, zaraz po studiach, nawet na stronie to maj? napisane. I ta wetka co mnie dzisiaj przyj??a posz?a w?a?nie do dr Wojtys po porad?, czy moze mi dac insulinówk?.
Niestety, chyba nie zostan? fank? Ogonka, chyba ?e co? prostego a wa?nego b?dzie do zrobienia, bo to chyba jedyne miejsce, gdzie gryzonie mo?na przywie?? 24 na dob?.
_________________
 
 
Kasumi 
Moderator



Pomogła: 34 razy
Wiek: 40
Dołączyła: 31 Paź 2012
Posty: 2081
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2013-12-12, 19:33   

cynia, dr Wojty?, ew dr Denuszek, nigdy nie by?o tak ?e zbywa?y mnie bo mysz.
bywa?am u innych i mia?am takie same odczucia jak Ty, jakby dla nich liczy?y si? wi?ksze zwierz?ta typu ?winka, szynszyla czy królik. Natomiast od nich dwóch zawsze otrzymywa?am zaanga?owanie i pomoc. Dr Wojty? dodatkowo ma pod opiek? myszy laboratoryjne wi?c styczno?? z nimi i wiedz? na ich temat rzeczywi?cie posiada.
_________________
?ycie to nieustanne cierpienie, a potem si? umiera.
 
 
 
cynia 
M?ody Myszaty



Wiek: 34
Dołączyła: 21 Cze 2012
Posty: 21
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2013-12-12, 19:46   

Kasumi, szkoda w takim razie, ?e na nie nie trafi?am :(

[ Dodano: 2013-12-27, 18:36 ]
No dobrze, opisy i zdj?cia.

1. MA?Y CZAREK
waga: 43 g

Ma?y ale leje innych. Ustawia nawet Grubego, a Gruby jest dwa razy wi?kszy. We? to zrozum. Tylko jedna fota, ale inne mi wysz?y nieostre :(



2. CERUSYT
waga: 41 g

Mysz z ADHD. Jak go wezm? na r?k? i próbuj? postawi? na stole to si? uczepi ka?d? ?ap? palca, ale nie zlezie po dobroci. Ca?kiem to zabawne, jak potrzebuj? go prze?o?y? np. do transportera. Dla niego, nie dla mnie ;)
Przebarwia mi si?, robi si? coraz bardziej rudy.













3. CYNIK
waga: 39 g

Tak ?licznie dzisiaj pozowa? <3

















4. BOJKOT
waga: 49 g

Ca?y czas ma strupy :( Pierdo?a i daje si? bi?. Pierwszy do hamaka, pierwszy do sputnika. Ju? si? nauczy?, ?e jak chce umkn?? przed Ma?ym Czarkiem, to tylko do góry.











5. GRUBY
waga: 60 g

Waga Grubego to nie jest ?art. Gruby to moja miziasta zabawka, mysz do dawania na r?ce innym, bo jest spokojny i puszysty.







_________________
 
 
Muriel 
Szara myszka


Dołączyła: 22 Lut 2014
Posty: 1
Wysłany: 2014-02-22, 21:16   

Ale ?wietne zdjecia!
 
 
cynia 
M?ody Myszaty



Wiek: 34
Dołączyła: 21 Cze 2012
Posty: 21
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2014-02-24, 20:31   

D?ugo si? zbiera?am (od piatku) ?eby to opisa?.

Zdecydowa?am si? na rozdzielenie ch?opaków. Myszy mam od wrze?nia? pa?dziernika? Jako? tak. Od jakis 3 miesi?cy zauwa?y?am, ze Bojkot (banded) ma ca?y kuper w strupach. My?la?am, ze to paso?yty, by?am u weterynarza, leki nic nie da?y. Najwyra?niej pozosta?e myszy go gryz?y, co jest do?? interesuj?ce, poniewa? tylko on mia? jakiekolwiek a jednocze?nie najwi?ksze pogryzienia. ?adna inna mysz. Ale nie oddziela?am, bo przecie? dopóki nic powa?nego si? nie dzieje, to nie rozdziela?...

No i w pi?tek siedzia?am sobie z kole?ank?, myszy si? la?y jak zwykle, podesz?am do klatki, bo chcia?am jej co?tam pokaza? (pewnie grubego Grubego ju? nawet nie pamietam), wyci?gam Bojkota, a on ma rozkrwawiony ca?y zad, jajko, ogon pociachany w kilku miejscach i spuchni?t? nog?. Miarka si? przebra?a, zadzwoni?am jeszcze do aShadow (btw, dzi?ki za pomoc) i zdecydowa?am si? na rozdzielenie. Poni?ej zdj?cia.

Te dwa s? z krwi? i w ogóle, dlatego daj? linka, jak kto? ma nerw niech sobie wejdzie.

Pierwsze cenzurowane

Drugie cenzurowane

Na tych wida? tylni? ?apk? podkurczon?. Nienawidz? jak gryzonie maj? co? z ?apami, b?d? mia?a kulaw? mysz do ko?ca jej ?ycia, bo przecie? nie zawiniesz tego w gips ani nie ka?esz le?e?... No i spuchni?te jajko...





A tutaj mamy karn? myszk? kwadratow? dla czwórki zabijaków. Od dzisiaj koniec pi?knej du?ej Duny. W dunie za? mieszka nasza sierotka pogryziona, jak ta mysz w ko?cu si? wyleczy chyba pójd? na weterynari?. Co ciekawe, podejrzewam, ze agresorem jest Ma?y Czarek, i my?la?am, ze jego te? trzeba b?dzie oddzieli?, ale na razie min??y 3 dni odk?d wyj??am Bojkota a czwórka mieszka w mniejszej klatce i na razie ?adna mysz nie jest pogryziona, nawet dra?ni?ta... Ciekawe.





Torba z Ikei jest po to, ?eby mi nie rozsypywa?y trocin dooko?a klatki ;)

Z weso?ych wiadomo?ci, przy ostatnim wa?eniu Gruby wa?y? 66g. :D
_________________
 
 
aShadow 
Moderator



Hodowla: Anazel
Stowarzyszenie: PMC
Pomogła: 19 razy
Dołączyła: 28 Cze 2011
Posty: 3076
Wysłany: 2014-02-25, 06:30   
   Myszy: Ma?e stadko ;)


Biedny :( Mam nadziej?, ?e si? b?dzie szcz??liwie goi?. Jakby co to dzwo?, pisz.

PS. nie ma za co
_________________
 
 
AgAp
Myszo?ak


Pomógł: 16 razy
Dołączył: 19 Cze 2012
Posty: 652
Wysłany: 2014-02-25, 08:38   

mychy jak ludzie. trafi si? wredota i nie przeskoczysz
 
 
Xena 
M?ody Myszaty


Imi?: Nikola
Dołączyła: 20 Lut 2014
Posty: 26
Wysłany: 2014-02-25, 09:59   

Bidulka :sad: Zdrówka dla ma?ego, niech szybko zdrowieje.
PS: wyg?askaj Bajkotka ode mnie :m:):
 
 
cynia 
M?ody Myszaty



Wiek: 34
Dołączyła: 21 Cze 2012
Posty: 21
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2014-02-25, 11:14   

Dzi?ki, mam nadziej?, ?e b?dzie zdrowia?, ju? biega jak szalony po klatce, chocia? noga dalej spuchni?ta... zwierzaki.

Musz? jeszcze odizolowa? Czarka - on jest agresorem i dzisiaj mi podziaba? Grubego do krwi, na ?apkach i ty?ku. Boj? si?, ze sko?czy tak jak Bojkot. Poni?ej filmik z tym, jak wygl?da zaczepianie Czarka. Tutaj ofiar? Gruby. Ma?a klatka nic nie daje, niestety musz? od??czy? tego hultaja. Zastanawiam si?, czy go nie odda?... Nie dlatego, ?e go nie lubi? czy co?, ale trzy klatki to troch? sporo jak na mnie :/ Tym bardziej, ze mieszkam w kawalerce...


FILMIK

_________________
 
 
Xena 
M?ody Myszaty


Imi?: Nikola
Dołączyła: 20 Lut 2014
Posty: 26
Wysłany: 2014-02-25, 11:43   

Niestety, ale to chyba b?dzie najlepsze wyj?cie, bo którego? dnia naprawd? mo?e zdarzy? si? tragedia :? Czarek jest niestety typem samotnika...
 
 
AgAp
Myszo?ak


Pomógł: 16 razy
Dołączył: 19 Cze 2012
Posty: 652
Wysłany: 2014-02-25, 13:54   

ja bym nie wytrzyma?a, jakby mi si? mychy tak t?uk?y! moje to raz si? pogoni?, a potem siedz? w obu rogach klatki i myj? si? "po co ja z nim zaczyna?em". tutaj faktycznie jest agresja
 
 
stardust 
Moderator


Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 03 Mar 2012
Posty: 958
Wysłany: 2014-02-25, 21:01   

wspó?czuj?. u mnie te? jeden by? taki agresywny, ale tylko wobec jednego, innych myszy poza tym wybranym biedakiem nigdy nie atakowa?, dlatego u mnie uda?o si? ch?opaków inaczej podzieli?. ale je?li ten Twój taki nieokie?znany, to mo?e faktycznie lepiej by?oby mu zupe?nie samemu.
 
 
Sante 
Starszy Myszaty



Dołączyła: 22 Lut 2014
Posty: 94
Skąd: Pozna?
Wysłany: 2014-02-25, 21:50   
   Myszy: Gryzelda, Mamba


hardcore`owo, widz? :sad:
_________________
- Kochanie, co dzi? na obiad?
- Nic.
- No, ale wczoraj te? nic nie by?o. Dlaczego?
- Bo ugotowa?am na 2 dni.
 
 
aShadow 
Moderator



Hodowla: Anazel
Stowarzyszenie: PMC
Pomogła: 19 razy
Dołączyła: 28 Cze 2011
Posty: 3076
Wysłany: 2014-02-25, 21:56   
   Myszy: Ma?e stadko ;)


Jest jeszcze druga opcja: do stada ponownie do??czy? tego samca co obecnie siedzi sam (Bojkot), a Czarka odizolowa?. My?l?, ?e dla Bojkota to mo?e by? dobra opcja, o ile si? tak uda zrobi?.
_________________
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Theme xandgreen created by spleen modified v0.3 by warna

AJAFO IT