AJAFO IT
Myszy.info - forum o myszkach Strona Główna
 FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 

AJAFO IT
 Ogłoszenie 
AJAFO IT

Poprzedni temat «» Następny temat
Gerberki
Autor Wiadomość
aShadow 
Moderator



Hodowla: Anazel
Stowarzyszenie: PMC
Pomogła: 19 razy
Dołączyła: 28 Cze 2011
Posty: 3076
Wysłany: 2013-02-16, 13:15   
   Myszy: Ma?e stadko ;)


Wyobrazi?am sobie przymusowe karmienie myszy...
 
 
e_wisniewska 
Gadu?a Myszaty



Imi?: Ewa
Wiek: 33
Dołączyła: 04 Lis 2012
Posty: 330
Skąd: Warszawa
  Wysłany: 2013-02-16, 13:16   
   Myszy: Pako (*)


aShadow, no to si? zdziwisz... :/ widzia?am kiedy? filmik jak to wygl?da :m;(: i wi?cej nie chc? na to patrze? ;(
_________________
Za T?czowym Mosteczkiem jeste? Ty, moja jedyna i najdro?sza, sp?dzi?am z Tob? najpi?kniejsze 3 lata i 9 miesi?cy, kiedy? spotkamy si? tam i ju? zawsze b?dziemy razem! (Pami?ci sunieczki Nuteczki), do??czy? do Ciebie Pako, jedyny i wyj?tkowy, zaopiekuj si? nim :(
Ostatnio zmieniony przez e_wisniewska 2013-02-16, 13:18, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
 
Frufru
[Usunięty]

Wysłany: 2013-02-16, 13:17   

Ilekro? podje im leki do pyska to jest to przymusowe karmienie. Ale dla ich dobra! ;P

e_wisniewska napisał/a:
widzia?am kiedy? filmik jak to wygl?da
A jego autentyczno?? by?a niepodwa?alna? (; Ja jednak wol? na w?asne oczy widzie? - a widzia?am i o ile nie jest to przyjemny obraz, o tyle nie wykracza poza laboratoryjne standardy traktowania zwierz?t. Nie popadajmy w histeri?, bo 80% materia?u w internecie to obrzydliwa manipulacja i propaganda organizacji na rzecz ochrony zwierz?, gdzie u po?owy ta 'dobro?' dla zwierz?t jest tylko na plakatach.
 
 
aShadow 
Moderator



Hodowla: Anazel
Stowarzyszenie: PMC
Pomogła: 19 razy
Dołączyła: 28 Cze 2011
Posty: 3076
Wysłany: 2013-02-16, 13:21   
   Myszy: Ma?e stadko ;)


A by? to filmik z testowania gerberków na zwierz?tach?
 
 
e_wisniewska 
Gadu?a Myszaty



Imi?: Ewa
Wiek: 33
Dołączyła: 04 Lis 2012
Posty: 330
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2013-02-16, 13:52   
   Myszy: Pako (*)


nie, ale gerber testuje :P i samo to wystarczy, wol? da? kawa?ek mi?ska itd ni? gerberka :P

[ Dodano: 2013-02-16, 13:57 ]
Dziewczyna (ochotniczka, dzia?aj?ca na rzecz zwierz?t) podj??a si? pracy w miejscu, w którym testuj? si? z tego co pami?tam, karm? dla psów. Mia?a ukryt? kamer?. Gdy dali psu misk? z t? karm?, nie chcia? jej zje?? i by? bity :/ zn?cali si? tam, nad psami :(

Ale to jest jeden, z mnóstwa przyk?adów, jak si? testuj? ró?ne produkty...
_________________
Za T?czowym Mosteczkiem jeste? Ty, moja jedyna i najdro?sza, sp?dzi?am z Tob? najpi?kniejsze 3 lata i 9 miesi?cy, kiedy? spotkamy si? tam i ju? zawsze b?dziemy razem! (Pami?ci sunieczki Nuteczki), do??czy? do Ciebie Pako, jedyny i wyj?tkowy, zaopiekuj si? nim :(
Ostatnio zmieniony przez e_wisniewska 2013-02-16, 14:03, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
aShadow 
Moderator



Hodowla: Anazel
Stowarzyszenie: PMC
Pomogła: 19 razy
Dołączyła: 28 Cze 2011
Posty: 3076
Wysłany: 2013-02-16, 14:02   
   Myszy: Ma?e stadko ;)


Hmmm, no to w tym miejscu zamiast wniosku o nie podawaniu gerberków s?uszniejszy by?by wniosek o nie karmienie psów karm?.
 
 
e_wisniewska 
Gadu?a Myszaty



Imi?: Ewa
Wiek: 33
Dołączyła: 04 Lis 2012
Posty: 330
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2013-02-16, 14:03   
   Myszy: Pako (*)


samo to, ?e testuj? wprawia mnie w os?upienie :/

dla przypomnienia, dla niektórych na nowo, skoro poruszyli?my temat, testowania, lista marek, firm, które testuj? produkty na zwierz?tach:
_________________
Za T?czowym Mosteczkiem jeste? Ty, moja jedyna i najdro?sza, sp?dzi?am z Tob? najpi?kniejsze 3 lata i 9 miesi?cy, kiedy? spotkamy si? tam i ju? zawsze b?dziemy razem! (Pami?ci sunieczki Nuteczki), do??czy? do Ciebie Pako, jedyny i wyj?tkowy, zaopiekuj si? nim :(
 
 
 
aShadow 
Moderator



Hodowla: Anazel
Stowarzyszenie: PMC
Pomogła: 19 razy
Dołączyła: 28 Cze 2011
Posty: 3076
Wysłany: 2013-02-16, 14:21   
   Myszy: Ma?e stadko ;)


Czasem test na zwierz?ciu musi si? odby?. Nie ka?dy test z za?o?enia jest z?y.
 
 
e_wisniewska 
Gadu?a Myszaty



Imi?: Ewa
Wiek: 33
Dołączyła: 04 Lis 2012
Posty: 330
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2013-02-16, 14:24   
   Myszy: Pako (*)


:P nom
_________________
Za T?czowym Mosteczkiem jeste? Ty, moja jedyna i najdro?sza, sp?dzi?am z Tob? najpi?kniejsze 3 lata i 9 miesi?cy, kiedy? spotkamy si? tam i ju? zawsze b?dziemy razem! (Pami?ci sunieczki Nuteczki), do??czy? do Ciebie Pako, jedyny i wyj?tkowy, zaopiekuj si? nim :(
 
 
 
mysiamama1989
Mysi Rozmówca


Wiek: 34
Dołączył: 08 Kwi 2013
Posty: 298
Skąd: Wroc?aw
Wysłany: 2013-08-08, 23:53   
   Myszy: ?l?zaczka i Miedzianka Opavka i Motorówka[*], Lechistka


moje gerberka nawet knac nie chc?... dzisiaj im zrobi?am tak? jakby mieszanke bo samego tkn?c nie chcia?y to doda?am im p?atków ale te? nie zjad?y niestety moje myszy nie chc? je?c takich wynalazków;p
_________________
http://www.suwaczki.com/t...c5xua4r4sw2.png
 
 
Frufru
[Usunięty]

Wysłany: 2013-08-09, 09:32   

Gerberki si? podaje w sytuacjach zdrowotnie kryzysowych. Wtedy zjedz? wszystko. Moja umieraj?ca mysz nigdy nie tyka?a od tak, ale w stanie agonii kiedy nie mog?a ju? je?? sta?ego, zjada?a gerberki owocowe.

Liczy si? te? smak, nie ka?dy zjedz?. Moje nie tyka?y "kurczaka" ale owocowe zjedz? ka?dy.
 
 
mysiamama1989
Mysi Rozmówca


Wiek: 34
Dołączył: 08 Kwi 2013
Posty: 298
Skąd: Wroc?aw
Wysłany: 2013-08-09, 12:24   
   Myszy: ?l?zaczka i Miedzianka Opavka i Motorówka[*], Lechistka


wiesz co one to zdrowe sa ja chcialam im dac na probe bo ludzie tak je chwala ze myszy tak wcinaja a moje nie dosc ze ich nie tkna to jeszcze troty w nie mordkami wkladaja jakby chcialy zasypac i to jest gerberek jagoda jablko
_________________
http://www.suwaczki.com/t...c5xua4r4sw2.png
 
 
Maraqendi 
Szara myszka


Dołączyła: 17 Paź 2013
Posty: 2
Wysłany: 2013-12-17, 23:40   
   Myszy: Stalówka, Nikki


A ja od weterynarza us?ysza?am, ?e leki mo?na myszom podawa? z gerberkiem(Niestety, dla Oskara by?o ju? za pó?no) i b?d? wcina?, a poniewa? po ci??y Stalówka zdzicza?a i nie chce do mnie przychodzi?, postanowi?am je wzi?? na jedzenie. Kupi?am deserek jb?kowo bananowy. I troch? mnie zdziwi? fakt, ?e o ile Stalówka wcina?a, co prawda dopiero, gdy zamiast d?oni posmarowa?am sobie tym palec, to Nikki pow?cha?a, spróbowa?a, i uciek?a do domu. Chyba nie trafi?am w jej gust :)
 
 
kiniaczek31 
MYSI MASTER


Pomogła: 16 razy
Wiek: 41
Dołączyła: 15 Kwi 2012
Posty: 3004
Skąd: Warszawa
Ostrzeżeń:
 1/3/6
Wysłany: 2013-12-18, 12:46   

No mnie to jako? nie dziwi szczególnie ka?da mysz ma prawo mie? swój gust mimo wszystko :razz: moje w ogóle nie tyka?y owoców ...
za to uwielbia?y krewetki a nie wszystkie myszki lubi? .
Aktualne za to uwielbiaj? ry?/makaron z kurczakiem .
_________________
InfinitY ..
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Theme xandgreen created by spleen modified v0.3 by warna

AJAFO IT