AJAFO IT
Myszy.info - forum o myszkach Strona Główna
 FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 

AJAFO IT
 Ogłoszenie 
AJAFO IT

Poprzedni temat «» Następny temat
K?cik Mysich Przygod
Autor Wiadomość
aShadow 
Moderator



Hodowla: Anazel
Stowarzyszenie: PMC
Pomogła: 19 razy
Dołączyła: 28 Cze 2011
Posty: 3076
Wysłany: 2013-07-08, 18:59   
   Myszy: Ma?e stadko ;)


S?ysza?am o przypadku doros?ych labek, u których dwie zjad?y trzeci?. Nie wiem tylko, czy zabi?y j?, czy mysz sama pad?a i zosta?a zjedzona.
 
 
vernille 
Myszo?ak



Pomogła: 7 razy
Wiek: 27
Dołączyła: 03 Kwi 2013
Posty: 695
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2013-07-08, 19:22   
   Myszy: Uroda, Scycia, Bianka, Ines i Pinezka | Bezimienna [*], Uhura [*], Spinka [*], Artemida [*], Zdrapka [*]


Ania, u mnie by?o to samo w?a?nie. Dwa kontra jedna...
 
 
lilith 
MYSI MASTER
myszoszczur :)



Hodowla: MYSTIC RODENTS
Pomogła: 30 razy
Dołączyła: 28 Gru 2008
Posty: 3362
Skąd: krakow
Wysłany: 2013-07-08, 20:44   
   Myszy: pytania dotyczace zakupu myszek prosze kierowac na pw


mialam kiedys laborki , slyszlam tez od niektorych osob ktore je posiadaja ze sa duzo bardziej agresywne niz rasowe myszy , 1 moja laborke musialam oddac z powodu tak duzej agresji ze nie dala sie polaczyc z innymi samiczkami
_________________
milosc mozna wyrazic na rozne sposoby
 
 
 
Kasumi 
Moderator



Pomogła: 34 razy
Wiek: 40
Dołączyła: 31 Paź 2012
Posty: 2081
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2013-07-08, 20:52   

jej to mój Dyzio jest przeciwie?stwem, no naj?agodniejsza mysz jak? znam, wszystkie m?ódki mi wychowa?(a) jak w?asne dzieci ;p i niestety w stadzie zawsze poszkodowany, bo nie t?ucze innych tylko si? daje, czego efektem jest pó?niej bluzka umazana krwi? z jego ogona jak ucieka do mnie od napastniczek :(
 
 
 
Sana 
Mysi Rozmówca



Imi?: Maja
Pomogła: 9 razy
Wiek: 31
Dołączyła: 08 Lip 2013
Posty: 263
Skąd: Zachodniopomorskie
Wysłany: 2013-07-08, 20:52   
   Myszy: Dorian, Mort[*], Alvin[*]


Mo?e to nie jaka? ekstremalna przygoda, ale co tam. Moja siostra i ja mia?y?my kiedy? myszki. Siostra - w?a?nie laboratoryjn?, ja - nierasow?. Nie wiem, jak to si? sta?o, poniewa? obie mieszka?y w do?? dobrze zabezpieczonym akwarium(listwy i siatka z drobnym oczkiem, dok?adnie nie pami?tam jaki rozmiar :razz: ), ale w?a?nie ta mojej siostry uciek?a. Musia?a si? jako? wymkn??, no i nie widzieli?my jej przez bardzo d?ugi czas, moja Strza?ka czu?a si? samotna bez niej. A? którego? dnia zjawi?a si? w piwnicy z brzuchem i przynios?a na ?wiat ma?e, jasno szare i niezwykle wysoko skacz?ce kulki.
_________________
**~"Kocham ludzi wci?? silnie lecz mocniej Natur?." ~**G.Byron
 
 
trampka 
Myszo?ak


Imi?: Natalia
Pomogła: 12 razy
Wiek: 29
Dołączyła: 27 Maj 2013
Posty: 632
Skąd: Siemianowice ?l?skie
Wysłany: 2013-07-08, 22:26   
   Myszy: Lusia, Tosia, Zuzia, Krysia, Marysia


ja swoj? pierwsz? myszke - Zuzie dosta?am w wieku bodaj?e 7 lat. chcia?am dla niej kole?anke i mój ojciec za?atwi?... kolege. moja mama od razu rozpozna?a, ?e to samiec, wi?c trzeba by?o trzyma? oddzielnie. jako, ?e przez pierwsze pare dni nie mieli?my dla niego ?adnego mysiego lokum, mieszka? w ogromnym garnku ( :lol: ). ogólnie strasznie narwany by? i nie wiem, czy czu?, ?e samica jest niedaleko, czy po prostu mu si? nudzi?o ale pewnej nocy wyskoczy? z garnka :shock: nigdy nie zapomne tego widoku - ja, grzecznie ?pie, budzi mnie ?wiat?o. otwieram oczy i widze mojego ojca trzymaj?cego szafe niczym h-man, skacz?cego ?atka w k?cie i moj? mame, która próbowa?a go z?apa? :lol: teraz zastanawiam si?, czy to przypadkiem myszoskoczek nie by? :razz:
 
 
 
Frufru
[Usunięty]

Wysłany: 2013-07-09, 08:59   

trampka - ja par? razy widzia?am, jak moje myszy potrafi? skoczy? kiedy si? zapr?. One po prostu tak potrafi?, a my nie doceniamy ich ukrytych talentów, bo zwykle nie musz? ich ujawnia?. :p
 
 
trampka 
Myszo?ak


Imi?: Natalia
Pomogła: 12 razy
Wiek: 29
Dołączyła: 27 Maj 2013
Posty: 632
Skąd: Siemianowice ?l?skie
Wysłany: 2013-07-09, 17:17   
   Myszy: Lusia, Tosia, Zuzia, Krysia, Marysia


ca?kiem mo?liwe :grin: teraz te? czasem widze jak Nelly podskakuje, a ostatnio ma cz?ste napady ADHD wieczorami.
 
 
 
mysiamama1989
Mysi Rozmówca


Wiek: 34
Dołączył: 08 Kwi 2013
Posty: 298
Skąd: Wroc?aw
Wysłany: 2013-07-11, 12:46   
   Myszy: ?l?zaczka i Miedzianka Opavka i Motorówka[*], Lechistka


o matko to musia?o na bank strasznie wygl?da? ?e rybki zdech?e jak si? ich przez przypadek nie wy?owi?o bo si? w domu nie by?o bo np by?am w pracy a ona w tym czasie zdechla i inne ja tam podgryza?y to wiedzia?am ale ?eby mysz myszk? bo?e nie chcia?abym chyba widzie? takiego obrazka... :(

Mi si? tam nie wydaje ?eby labki by?o agresywne kochane s? mam 2 owszem ?l?zaczka zawsze wszystko oddaje Miedziance ale nie ma jakiej? tam miedzy nimi przemocy
_________________
http://www.suwaczki.com/t...c5xua4r4sw2.png
 
 
trampka 
Myszo?ak


Imi?: Natalia
Pomogła: 12 razy
Wiek: 29
Dołączyła: 27 Maj 2013
Posty: 632
Skąd: Siemianowice ?l?skie
Wysłany: 2013-07-12, 22:21   
   Myszy: Lusia, Tosia, Zuzia, Krysia, Marysia


mysiamama1989 to ju? chyba zale?y od charakteru konkretnej myszy. moje labki nie s? agresywne, ale czasem si? s?yszy takie historie :roll: do dzi? pami?tam, jak w zoologu w czeladzkim M1 japonki przechodzi?y do labek i je gryz?y.
 
 
 
stardust 
Moderator


Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 03 Mar 2012
Posty: 958
Wysłany: 2013-07-13, 18:45   

w zoologach nie ma czego? takiego jak japonki ;P
_________________
I think i've reached that point where giving up and going on are both the same dead end to me.
 
 
trampka 
Myszo?ak


Imi?: Natalia
Pomogła: 12 razy
Wiek: 29
Dołączyła: 27 Maj 2013
Posty: 632
Skąd: Siemianowice ?l?skie
Wysłany: 2013-07-13, 23:59   
   Myszy: Lusia, Tosia, Zuzia, Krysia, Marysia


ja si? nie znam, ale by?y dwa akwaria ko?o siebie - myszy laboratoryjne i myszy japo?skie. wiem, ?e najprawdopodobniej to jest jakie? - powiedzmy - przek?amanie, ?eby jakkolwiek odró?ni? bia?e od ?aciatych, ale chcia?am to podkre?li? pisz?c poprzedni post, bo z tego co zaobserwowa?am "te ?aciate" s? o wiele bardziej agresywne (nie tylko w tym jednym zoologu).
 
 
 
mysiamama1989
Mysi Rozmówca


Wiek: 34
Dołączył: 08 Kwi 2013
Posty: 298
Skąd: Wroc?aw
Wysłany: 2013-07-16, 00:51   
   Myszy: ?l?zaczka i Miedzianka Opavka i Motorówka[*], Lechistka


coi fakt to fakt Ja mam w domu jedn? czarn? drug? ?aciat? i ta ?aciata próbuje rz?dzi? t? czarn? ;( ma charakterek... ;p
_________________
http://www.suwaczki.com/t...c5xua4r4sw2.png
 
 
AgAp
Myszo?ak


Pomógł: 16 razy
Dołączył: 19 Cze 2012
Posty: 652
Wysłany: 2014-01-09, 13:46   

Mam w pokoju kuwet? z zabawkami dla zwierz?t i korzystaj? z niej na zmian? myszy z obu klatek. Wieczorem ma?e Mysiaki dostaj? chrupka do Dziubka, zamykam je i wynosz?, a na plac zabaw wypuszczam przytupuj?cego niecierpliwie na swoim dachu Myszka. Jest w trakcie oswajania, wi?c ?pi? z nim w pokoju.
Po paru godzinach budzi mnie przera?liwi ?omot w klatce. Przecie? wszystko pozamykane, nie mog?a si? tu dosta? dzika mysz! Wstaj? jednak- i widz? w klatce 2 bia?e myszy!
Zg?upia?am i nie zamkn??am wczoraj jednej? Przecie? da?am 2 chrupki!
Bij? si?, wi?c ?api? ma?? mysz i id? do drugiej klatki. Ma?y Myszek jakim? cudem wydosta? si? z niej- rzecz technicznie niewykonalna- przeszed? przez ca?e mieszkanie, którego nie zna?, i wszed? do klatki Myszka- niewykonalne- gdzie dosta? zupe?nie zas?u?one gryziu-gryziu po ogonie!
Jakim sposobem nie zab??dzi? w mieszkaniu i nie da? si? skusi? przeró?nym kryjówkom- nie wiem. Od jutra ?pi? na stole.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Theme xandgreen created by spleen modified v0.3 by warna

AJAFO IT