AJAFO IT
Myszy.info - forum o myszkach Strona Główna
 FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 

AJAFO IT
 Ogłoszenie 
AJAFO IT

Poprzedni temat «» Następny temat
Zamknięty przez: ajafo
2014-12-04, 13:14
multikonta - brak reakcji moderatorow
Autor Wiadomość
lilith 
MYSI MASTER
myszoszczur :)



Hodowla: MYSTIC RODENTS
Pomogła: 30 razy
Dołączyła: 28 Gru 2008
Posty: 3362
Skąd: krakow
Wysłany: 2014-12-02, 09:33   multikonta - brak reakcji moderatorow
   Myszy: pytania dotyczace zakupu myszek prosze kierowac na pw


jak dobrze wszystkim wiadomo zakladanie mulitikont na tym forum jest zakazane i karane banem
dobrze wszyscy wiemy iz pewne osoby ( nie bede wymieniac personalnie ) nie dosc ze maja bana dozywotniego zalozonego za nieprawidlowe zachowanie na tym forum oraz za stalking
nadal tu bytuja oraz zakladaja po kilka kont
normalne jest ze przy zmiennym ip nie jest to nic trudnego ......
j/w pisze dziwne i nieprawidlowe mi sie wydaje iz moderatorzy doskonale o tym wiedza , a nawet mam wrazenie popieraja takie zachowanie


uzytkownicy tego forum zarowno starsi sta?em jak i nowi nie moga przez to uztykowac tego miejsca zgodnie z przeznaczeniem poniewaz utudniaja im to klotliwe , niepowazne i zlosliwe osoby ...........

przypominam ze nie jest to prywatny folwark kilku osob tylko forum ogolnie dostepne dla spolecznosci w roznym wieku oraz tematyczne z racji nazwy

osoby ktore tutaj przebywaly oraz w nielicznej liczbie jeszcze sie pojawiaja zrezygnowaly z pisania postow a nawet pomocy innym z w/w powodow , niektore osoby sa wrecz zaszczowane zlosliwymi postami , PAMIETEAM INNE FORUM nie takie , gdzie byli mili ludzie uczynni i gotowi do pomocy

wypowiadam sie zarowno jako osoba prywatna ale tez jako preses PMC poniewaz doptyczy to rowniez moich hodowocow przybywajacych na tym forum

chyba najwyzszy czas zeby cos z tym zrobic
_________________
milosc mozna wyrazic na rozne sposoby
 
 
 
enamorarse 
Myszo?ak
C'est La Vie



Imi?: Martyna
Pomogła: 4 razy
Wiek: 27
Dołączyła: 29 Cze 2014
Posty: 595
Skąd: Kutno/Warszawa
Wysłany: 2014-12-02, 10:35   
   Myszy: Lila, Munka, Czesia, Xigia, Hera, Sansa, Nymeria, Rodzynek


lilith, w pe?ni Ci? popieram ;)
_________________
Za TM:
Babsi 29.04.2014 - 26.09.2015
Zoja 29.04.2014 - 10.01.2016
Anda 25.03.2014 - 06.03.2016
Elza 15.12.2015 - 23.05.2016
Frania 20.05.2015 - 18.11.2016
Wanilia 30.11.2015 - 10.12.2016
Inka 15.06.2016 - 06.04.2017
Plamka 15.11.2016 - 02.06.2017
 
 
ajafo 
Administrator
Admin Techniczny



Imi?: Artur
Wiek: 43
Dołączył: 15 Maj 2007
Posty: 55
Skąd: Wroc?aw/Krosno Odrz.
Wysłany: 2014-12-02, 10:57   
   Myszy: DELL Bluetooth ;)


Sprawa wygl?da tak, i? w zesz?ym tygodniu dok?adnie we wtorek napisa?a do mnie Wero w sprawie tych kont, abym zareagowa?. Pech chcia?, ?e we wtorek si? rozchorowa?em na tyle powa?nie, ?e nie by?em w stanie przez kilka dni dotrze? do komputera. Wiadomo?? uda?o mi si? przeczyta? dopiero na koniec tygodnia. Mia?em si? tym zaj?? w poniedzia?ek jednak syn mia? jeszcze objawy choroby (wszystkich nas w zesz?ym tygodniu roz?o?y?o) i musia?em to od?o?y?. Z tego powodu dopiero dzisiaj rano po kolejnej nieprzespanej nocy si? tym zaj??em, oba konta zosta?y usuni?te, a zak?adanie nowych kont zosta?o prze??czone w tryb za potwierdzeniem admina.
Prosi?bym o nie winienie moderatorów, gdy? oni zachowali si? poprawnie - nie maj? uprawnie? do banowania, wi?c musi to wykona? admin.
Moja reakcja niestety by?a opó?niona o kilka dni z przyczyn nie do ko?ca ode mnie zale?nych.
_________________
 
 
 
lilith 
MYSI MASTER
myszoszczur :)



Hodowla: MYSTIC RODENTS
Pomogła: 30 razy
Dołączyła: 28 Gru 2008
Posty: 3362
Skąd: krakow
Wysłany: 2014-12-02, 11:04   
   Myszy: pytania dotyczace zakupu myszek prosze kierowac na pw


BARDZO DZIEKUJE w koncu sensowna osoba sie tym zajela :)
zdrowka ajafo :) ja tez chora tak sie sklada
_________________
milosc mozna wyrazic na rozne sposoby
Ostatnio zmieniony przez lilith 2014-12-02, 11:53, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
 
wero 
Moderator



Pomogła: 19 razy
Wiek: 32
Dołączyła: 15 Sie 2010
Posty: 2637
Skąd: Pozna?/Szczecin/Wawa
Wysłany: 2014-12-02, 11:07   

no dzieki...
_________________
Chcia?a pi?knie pisa?, ale s?owa odmawia?y jej pos?usze?stwa.
 
 
 
kiniaczek31 
MYSI MASTER


Pomogła: 16 razy
Wiek: 41
Dołączyła: 15 Kwi 2012
Posty: 3004
Skąd: Warszawa
Ostrzeżeń:
 1/3/6
Wysłany: 2014-12-02, 11:13   

Lilith skoro posiadasz wiedze na temat kont Robert i tak Ci przeszkadzaja sama moglas prywatnie to zglosic a nie teraz masz pretensje do calego swiata ..co Cj ten robert przeszkadza nie widze tu zadnych wojen akcji...
Co do moderatorow nie za duzo wymagasz do cholery jedna wero tu wszystko ogarnia ajafo czasem zajrzy wezcie sie ogarnijcie zamiast jej pomoc najezdzacie co ona jasnowidz
Zwaracam sie z prosba po raz enty dajcie kogos wero do pomocy bo nie bedzie obrywac za cala wladze ktora forum ma w dupie.
_________________
InfinitY ..
 
 
ajafo 
Administrator
Admin Techniczny



Imi?: Artur
Wiek: 43
Dołączył: 15 Maj 2007
Posty: 55
Skąd: Wroc?aw/Krosno Odrz.
Wysłany: 2014-12-02, 11:32   
   Myszy: DELL Bluetooth ;)


lilith: spraw? ca?y czas koordynowa?a Wero, ja by?em tylko narz?dziem wykonawczym, które niestety zawiod?o je?li chodzi o czas reakcji :( | równie? ?ycz? du?o zdrówka ;)

kiniaczek31: masz 100% racji IMHO potrzebnych jest jeszcze przynajmniej dwóch moderatorów, Wero zupe?nie nies?usznie obrywa za administracje, a jedna osoba nie jest w stanie zaj?? si? wszystkim na tak du?ym forum, w zwi?zku z tym powstaje taki efekt, ?e ludzie maj? pretensje do osoby, która akurat si? udziela, bo cz?sto tylko ona jest

Ze swojej strony dodam, ?e mia?em by? tu tylko adminem stricte technicznym, ale widz?, ?e jest potrzeba, aby kto? zadzia?a? i troch? to zorganizowa?. Postaram si? z?apa? Kat i ustali? co i jak (ewentualnie przeprowadzi? wybory nowego moderatora), bo w tej formule jaka jest teraz nie ma prawa to forum poprawnie dzia?a?.
_________________
 
 
 
lilith 
MYSI MASTER
myszoszczur :)



Hodowla: MYSTIC RODENTS
Pomogła: 30 razy
Dołączyła: 28 Gru 2008
Posty: 3362
Skąd: krakow
Wysłany: 2014-12-02, 11:50   
   Myszy: pytania dotyczace zakupu myszek prosze kierowac na pw


kiniaczek31, chyba nie znasz sytuacji , wiec nie mam zamiaru sie do odnosic do twojej wypowiedzi
Wero skoro to zglosila to chwa?a jej za to , duchem swietym nie jestem zebym o tym wiedziala
ciekawe dlaczego dopiero teraz ta sprawa wyplywa skoro trwa juz od wielu miesiecy , a tu nagle BUM
ponadto nie odnioslam sie personalnie do danego moda
przeciwko bobkowi to ja nie mam nic do chwili kiedy zaczyna swoje podpuszczania i najazdy na moich hodowcow , od dawna wiem ze tu jest pod wieloma nickami a jednak nie robilam z tego afery
gdyby sobie rozmawial spokojnie pies z kulawa noga by sie do niego nie przyczepil

uwazam ze zgloszenie problemu i uwidocznienie tego co sie dzieje nie jest niczym nieodpowiednim
a wrecz wskazanym

ostatnio to forum to zaczyna wygladac jak kólko wzajemnej adoracji , prywatny folwark i zieje
jadem w kazdym poscie

ludzie sa stopowani , wypowiedzi ograniczane lub ucinane , nowe osoby nie moga nic powiedziec bo dostaja zaraz po glowie , wlasnie to jest przyczyna ze tak malo tu zagladam jak i wiele innych racjonalnych osob

uzytkownicy sie zra?aj? i w koncu wszystko skisnie w niesmaku , a tak sie sklada ze jest mi przykro z tego powodu poniewaz pamietam lepsze czasy i innych milych ludzi
jako uzytkownik ktory nikogo nie obraza mam prawo wyrazic swoje zdanie , a jesli sie ono komu? nie podoba wcale nie musi go czytac czy sie do niego odnosic


zal mi nowych milych uzytkownikow ze nie moga sobie normalnie tutaj podyskutowac , bo spotykaja sie z odrazu z takim niemi?ym zachowaniem

na chwile obecna skonczylam i nie zamierzam dalej dyskutowac

[ Dodano: 2014-12-02, 11:52 ]
ajafo, uwazam ze glowny problem nie tkwi tylko w malej ilosci modow ale tez w samych ludziach
_________________
milosc mozna wyrazic na rozne sposoby
 
 
 
wero 
Moderator



Pomogła: 19 razy
Wiek: 32
Dołączyła: 15 Sie 2010
Posty: 2637
Skąd: Pozna?/Szczecin/Wawa
Wysłany: 2014-12-02, 11:58   

lilith napisał/a:
ludzie sa stopowani , wypowiedzi ograniczane lub ucinane , nowe osoby nie moga nic powiedziec bo dostaja zaraz po glowie

no na pewno nie przeze mnie, ja daj? chyba w?a?nie za du?? swobod? wypowiadania ;)


wystarczy?o najpierw si? dowiedzie? a potem ocenia? modów.

i zacznijmy od tego,?e to by?y pomówienia które konto jest bobka, sama nie mia?am pewno?ci mo?na by?o si? domy?la?.

a kiniaczek akurat jest w temacie specjalnie si? pofatygowa?a z dzwonieniem do r.
_________________
Chcia?a pi?knie pisa?, ale s?owa odmawia?y jej pos?usze?stwa.
 
 
 
lilith 
MYSI MASTER
myszoszczur :)



Hodowla: MYSTIC RODENTS
Pomogła: 30 razy
Dołączyła: 28 Gru 2008
Posty: 3362
Skąd: krakow
Wysłany: 2014-12-02, 12:43   
   Myszy: pytania dotyczace zakupu myszek prosze kierowac na pw


wero, ty moze nie ......
modow nie ocenilam, pokazalam problem , co do informacji to raczej wy jej udzielac powinniscie niz ja o nia dopytywac sie prywatnie , od tego sa wlasnie takie tematy i nie widze w tym nic zlego
t

ostatnio mam dzikie wrazenie ze kazdy post konczy sie pretensjami i jatka a nie konstruktywna dyskusja

a wystarczyloby tylko wyjasnic sytuacje
pomijajac to iz ta sytuacja ciagnie sie od bardzo dawna , a skoro ja wiem o czyms bywajac rzadko to wy tez doskonale o tym wiecie
_________________
milosc mozna wyrazic na rozne sposoby
 
 
 
kiniaczek31 
MYSI MASTER


Pomogła: 16 razy
Wiek: 41
Dołączyła: 15 Kwi 2012
Posty: 3004
Skąd: Warszawa
Ostrzeżeń:
 1/3/6
Wysłany: 2014-12-02, 17:09   

BAsiu ja Ci ju? pisz? jak to wygl?da moim okiem a wi?c z kim chcesz dyskutowa? no popatrz nikt si? nie udzieli? .. oczywi?cie oprócz wero no czemu mnie to nie dziwi ??
Po drugoe gdyby sprawa nie uderzy?? w Ciebie nie sadze ?eby watek by? w ogóle ruszony bo czy mamy jakie? akcje na forum wywo?ane przez R.?
Bo?e no mo?e ja o??ep??m ale nie widze ... prosz? napisz zatem kto Ci doniós? ?e R.matu konta bo skoro stawiasz zarzuty powinna? je poprze? nieprawda? ploty to wiesz ma?o wiarygodne s? niestety ...
WIesz Basiu ty w?a?nie robisz tu prywate bo sama napisa?a? ze R. najazd robi na twoich ludzi wi?c mo?e za??tw to z nim osobi?cie bo jako? Roberta tu nie widz? .
Pisz?c do omdów lilth uderzy??? w Wero a uwa?am ?enie s?usznie odnosz? wra?enie ?echcesz jej dowali? aczkoliwek nie wprost a to jeszcze gorsze .
Reasumuj?c czemu u?y??? forum do prywatnych spraw za??twiania ?
_________________
InfinitY ..
 
 
aShadow 
Moderator



Hodowla: Anazel
Stowarzyszenie: PMC
Pomogła: 19 razy
Dołączyła: 28 Cze 2011
Posty: 3076
Wysłany: 2014-12-02, 17:24   
   Myszy: Ma?e stadko ;)


Ciezko zeby sie tu wypowiadal skoro ma bana. No i przede wszystkim podstawowy problem: nie rozumiem czemu dla innych sa zasady, a dla niego mialoby ich nie byc?
_________________
 
 
wero 
Moderator



Pomogła: 19 razy
Wiek: 32
Dołączyła: 15 Sie 2010
Posty: 2637
Skąd: Pozna?/Szczecin/Wawa
Wysłany: 2014-12-02, 17:30   

aShadow, no to ma bana czy jednak multikonto z którego pisze?
_________________
Chcia?a pi?knie pisa?, ale s?owa odmawia?y jej pos?usze?stwa.
 
 
 
kiniaczek31 
MYSI MASTER


Pomogła: 16 razy
Wiek: 41
Dołączyła: 15 Kwi 2012
Posty: 3004
Skąd: Warszawa
Ostrzeżeń:
 1/3/6
Wysłany: 2014-12-02, 17:33   

Pokazcie mi do cho.ery gdzie on jest ktore to konto z ktorego ??mie te wasze zasady...
I tak zupe?nie btw nie nale?e do kó?eczka adoracji Roberta aczkolwiek to co pisze Lilth jest ciut nie sprawiedliwe bonie widz? R. na forum.
_________________
InfinitY ..
Ostatnio zmieniony przez kiniaczek31 2014-12-02, 17:37, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Ell 
Myszo?ak
Ruda


Imi?: Karolina
Pomogła: 9 razy
Wiek: 30
Dołączyła: 09 Gru 2012
Posty: 587
Skąd: Szczecin/Pozna?
Wysłany: 2014-12-02, 17:35   

A ja nie rozumiem o co wam chodzi. Problem by? i zosta? usuni?ty - Lilith, masz problem z modami? Spoko, ale mod jest JEDEN i jest nim Wero, czyli nawet jak si? nie odnosisz personalnie do kogokolwiek to jak piszesz o modach to i tak wiadomo, ?e chodzi o Wero.
Wero zaj??a si? spraw? i uwa?am, ?e je?eli macie jaki? problem z tym, ?e s? kó?eczka wzajemnej adoracji (zawsze i wsz?dzie takie s?, tego nie zmienisz, takie ?ycie, zw?aszcza w internecie) to mo?e za?ó?cie inny temat.

Co do Roberta - by? spokój i znowu na niego naje?d?acie? To si? nudne robi, znajd?cie sobie innego koz?a ofiarnego ;)
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Theme xandgreen created by spleen modified v0.3 by warna

AJAFO IT