AJAFO IT
Myszy.info - forum o myszkach Strona Główna
 FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 

AJAFO IT
 Ogłoszenie 
AJAFO IT

Poprzedni temat «» Następny temat
C?tkowy dywizjon
Autor Wiadomość
Hien
M?ody Myszaty



Dołączył: 23 Mar 2014
Posty: 20
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2015-05-03, 19:05   C?tkowy dywizjon
   Myszy: Fuks, Walter, Miran [*] ||Stadko panów: Berdych, Maflin, Rafa, Anthony, Smaug, trzy dzierlatki: Aza, Renka (Serena) i Masza vel Katastrofa


Dobra. Teraz patrz?, ?e posz?a obietnica, ?e wrzuc? foty myszów moich. Zapomnia?o mi si? na dobry rok, a myszowie zd??yli sta? si? problematycznymi seniorami. Zestresowali mnie dzi? nie na ?arty, a teraz ?pi? w najlepsze na ramieniu, a mi kr?gos?up si? krzywi, bo przecie? lepiej siedzie? krzywo ni? ?eby myszy by?o niewygodnie.


Miran i Walter, zgodnie z kolorystykami pierwowzorów: czyli Miran - brunet, bury za? to Walter. Je?li komu? si? kojarz? z Miranem Tepešem i Walterem Hoferem - s?usznie. Pocz?tkowo mieli si? nazywa? Runeberg i Lönnrot, ale jako? po psie Rembradcie wystarczy?o mi imion artystów. Zdj?cia robione przy okazji zakraplania lekarstw do oczów i uszów.
Miran ma albo bordera, albo dwubiegunówk?, albo osobowo?? mnog?, bo ma momenty, kiedy jest po prostu niezno?nym ma?ym tyranem z nadmiernie histerycznymi reakcjami. Walter to znosi. Jestem pod wra?eniem cierpliwo?ci Waltera, chocia? gdy byli m?odsi, nie mia? do Mirana tyle cierpliwo?ci.
Laptop za? nazywa si? Hawri?.
 
 
Skarpetka 
Mysi Rozmówca
100% bawe?ny



Pomogła: 6 razy
Wiek: 35
Dołączyła: 24 Lis 2014
Posty: 242
Wysłany: 2015-05-04, 00:11   
   Myszy: Za TM: Zag?oba, Skrzetuski, Bohun


Stare smrody <3 siwe w?oski po licznych bójkach? :D
_________________
W?tek moich myszek: http://www.myszy.info/viewtopic.php?t=14083
 
 
Hien
M?ody Myszaty



Dołączył: 23 Mar 2014
Posty: 20
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2015-05-04, 00:28   
   Myszy: Fuks, Walter, Miran [*] ||Stadko panów: Berdych, Maflin, Rafa, Anthony, Smaug, trzy dzierlatki: Aza, Renka (Serena) i Masza vel Katastrofa


Mo?liwe, Miran to niez?y furiat i bardzo mu si? nie podoba, ?e nie jest szefem, a jak jest szefem, to przeokropnym, wi?c jak byli m?odzi to pierze lecia?o i trzeba by?o podejmowa? mediacj? mi?dzy dwoma wkurzonymi gamoniami, które ani razem, ani osobno by? nie chcia?y. Na szcz??cie z wiekiem troch? si? uspokoili, bo ci??ko by?o.
 
 
Skarpetka 
Mysi Rozmówca
100% bawe?ny



Pomogła: 6 razy
Wiek: 35
Dołączyła: 24 Lis 2014
Posty: 242
Wysłany: 2015-05-04, 08:09   
   Myszy: Za TM: Zag?oba, Skrzetuski, Bohun


Cytat:
a jak jest szefem, to przeokropnym

Oj znam to, u moich te? jeden jak szefuje to jest du?o wredniejszy ni? reszta. I cz?sto sam najgorzej na tym obrywa.

Cytat:
ani razem, ani osobno by? nie chcia?y

Z tym osobno mnie zaciekawi?a?, rozdzieli?a? ich i byli osowiali, czy co si? sta?o?
_________________
W?tek moich myszek: http://www.myszy.info/viewtopic.php?t=14083
 
 
Hien
M?ody Myszaty



Dołączył: 23 Mar 2014
Posty: 20
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2015-05-04, 22:44   
   Myszy: Fuks, Walter, Miran [*] ||Stadko panów: Berdych, Maflin, Rafa, Anthony, Smaug, trzy dzierlatki: Aza, Renka (Serena) i Masza vel Katastrofa


Chorowa? mi jeden i obaj jak kupki nieszcz??cia byli wtedy. Jak si? pok?óc?, to te? jest smutek i depresja, póki który? nie przyjdzie pokornie si? przytuli?. Za m?odu jeszcze to jako? znosili, ale teraz, jak s? ciep?ymi kluchami, to ?le to znosz? i bior? to chyba pod rozwag? przy konfliktach.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Theme xandgreen created by spleen modified v0.3 by warna

AJAFO IT