AJAFO IT
Myszy.info - forum o myszkach Strona Główna
 FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 

AJAFO IT
 Ogłoszenie 
AJAFO IT

Poprzedni temat «» Następny temat
Dzie? dobry, cze?? i czo?em! :D
Autor Wiadomość
Ania735 
Szara myszka



Imi?: Anna
Wiek: 26
Dołączyła: 04 Cze 2015
Posty: 0
Skąd: Le?ajsk
  Wysłany: 2015-06-07, 16:31   Dzie? dobry, cze?? i czo?em! :D

Witam wszystkich serdecznie, jestem Ania i mam 17 lat. :grin:
Od zawsze by?am mi?o?niczk? wszelakich zwierz?t (zw?aszcza gryzoni), lecz jedynego gryzonia jakiego mia?am na d?u?ej to ?wink? morsk?, która niby "uciek?a" kiedy ja by?am w przedszkolu, chocia? wydaje mi si?, ?e mama po prostu odda?a j? komu?.. no ale có?..
W domu od zawsze go?ci?y u nas koty oczywi?cie dachowce, które niezmiernie kocham i robi? dla nich wszystko aby im by?o jak najlepiej, ale moja cierpliwo?? do nich si? ko?czy, kiedy co? "przeskrobi?", a przeskrobi? znaczy z?api? albo mysz albo ptaka.. Ju? niejednokrotnie uratowa?am te bezbronne stworzonka z opresji, czasami musia?y zosta? u mnie w domu, poniewa? by?y tak roztrz?sione, ?e tylko siedzia?y i si? trz?s?y no i co wtedy zrobi?.. Przecie? Ania nie mo?e ich zostawi?...
Znajomi mówi?, ?e kiedy jad? autobusem i widz? jakie? zwierz? czy to psa czy zaj?ca to ma?o co si? nie przyklej? do szyby.. :oops:
W przysz?o?ci chcia?abym pomaga? zwierz?tom na tyle na ile jestem w stanie, poniewa? kocham ka?de zwierz? (oprócz komarów i much :/ ) i kiedy dzieje si? krzywda jakiemu? zwierz?ciu nie mog? tego znie??.. a? mi si? serce kraja.
Dlaczego trafi?am na to forum? Poniewa? od kilku miesi?cy my?l? o tym aby w moim domu zago?ci?y myszki. Czytam bardzo du?o na ich temat i kiedy my?l?, ?e ju? wszystko wiem to si? dowiaduje nowych rzeczy. Na tym forum znajduj? chyba ka?d? odpowied? na nurtuj?ce mnie pytania. :grin: Od 2 miesi?cy poszukuj? 2-3 samiczek, lecz do tej pory moje poszukiwania ko?czy?y si? fiaskiem, a gdy ju? znalaz?am to niestety by? problem z transportem. No, ale wierz? w to, ?e nied?ugo b?d? mie? moje upragnione maluszki. :m:(:

Pozdrawiam wszystkich wielbicieli myszek! :m:D:
 
 
 
Mysia panna 
Gadu?a Myszaty



Imi?: Paulina
Pomogła: 2 razy
Wiek: 24
Dołączyła: 22 Lis 2011
Posty: 376
Skąd: ?l?skie
Wysłany: 2015-06-07, 17:26   

Witamy na forum! ;) Ciesz? si?, ?e jest coraz wi?cej osób, które przygotowuj? si? na przybycie zwierzaka za wczasu. Pozosta?o mi ?yczy? przyjemnego pobytu na forum :)
_________________
 
 
Ratoncita 
Myszowaty
na bezmysiu


Imi?: Anna
Pomogła: 2 razy
Wiek: 41
Dołączyła: 02 Sty 2008
Posty: 542
Skąd: troch? znik?d
Wysłany: 2015-06-07, 20:25   
   Myszy: obecnie brak


Dawno mnie tu nie by?o, wi?c przywitam si? jeszcze raz.

Aktualnie jestem znowu na bezmysiu, zamysi? si? ponownie na prze?omie sierpnia i wrze?nia.
_________________
Mus to mus!
 
 
Sana 
Mysi Rozmówca



Imi?: Maja
Pomogła: 9 razy
Wiek: 31
Dołączyła: 08 Lip 2013
Posty: 263
Skąd: Zachodniopomorskie
Wysłany: 2015-06-08, 16:41   
   Myszy: Dorian, Mort[*], Alvin[*]


Witam i ja!
Podobne pocz?tki do moich, z tego co widz?, najpierw uzbiera? si? rok czytania/zbierania informacji/akcesoriów potem poszukiwa?, po ma?ych przeszkodach w ko?cu si? uda?o i ju? wiem, ?e bez myszek w przysz?o?ci to si? nie obejdzie :lol:

?ycz?, ?eby w ko?cu si? uda?o, trzymam kciuki ;)

I ciesz? si?, ?e kolejny kociarz, a w?a?ciwie kociara na forum ;p
_________________
**~"Kocham ludzi wci?? silnie lecz mocniej Natur?." ~**G.Byron
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Theme xandgreen created by spleen modified v0.3 by warna

AJAFO IT