AJAFO IT
Myszy.info - forum o myszkach Strona Główna
 FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 

AJAFO IT
 Ogłoszenie 
AJAFO IT

Poprzedni temat «» Następny temat
Bezimienny :P
Autor Wiadomość
Mysa96
Szara myszka


Wiek: 39
Dołączył: 06 Sie 2015
Posty: 0
Wysłany: 2015-08-06, 14:46   Bezimienny :P

Jeszcze do niedzieli moim przyjacielem by? Calvin. Niestety odszed? ode mnie w nocy z niedzieli na poniedzia?ek. By?a to mysz laboratoryjna, kupiona w zoologicznym. Lubi? gry?? swoj? pani? i pakowa? si? w tarapaty gdy by? wyposzczony na biurko, wystarczy?o tylko spu?ci? go z oczu (raz wszed? sobie na kraw?d? akwarium z rybkami). Kocha? je?? i by? troszk? pulchniutki. Ale i tak bardzo za nim t?skni? i brakuje mi go.
Oto on:



Od wtorku jest u mnie drugi mysior, równie? samczyk ale jak na razie bezimienny, poniewa? nie umiem si? zdecydowa? na imi?. Jest o wiele bardziej strachliwy i ostro?ny w przeciwie?stwie do Calvina, który ju? pierwszego dnia bez problemu wchodzi? na r?k? i nie ba? si? mnie. Lecz robi post?py, dzisiaj ju? bez ?adnego zawahania wszed? na moj? r?k? i pospacerowa? po mnie. Uwielbia tunele i wspinaczk? po klatce. Jest mniej ?akomy i drobniejszy, wydaje mi si?, ?e ma spore uszka :)
Na razie mam tylko takie foto, jak si? bardziej oswoi to wstawi? ich wi?cej ;)
 
 
AgAp
Myszo?ak


Pomógł: 16 razy
Dołączył: 19 Cze 2012
Posty: 652
Wysłany: 2015-08-07, 06:43   

chyba jest jeszcze m?odziutkim myszaczkiem, moje maluchy jak przyjecha?y to sk?adaly si? g?ównie z uszek i ?apek, potem do nich doros?y
 
 
kiniaczek31 
MYSI MASTER


Pomogła: 16 razy
Wiek: 41
Dołączyła: 15 Kwi 2012
Posty: 3004
Skąd: Warszawa
Ostrzeżeń:
 1/3/6
Wysłany: 2015-08-13, 14:53   

Slodziak
_________________
InfinitY ..
 
 
Rodentarium
Gadu?a Myszaty
Hodowca



Imi?: Piotr
Hodowla: Rodentarium
Wiek: 37
Dołączył: 07 Wrz 2011
Posty: 395
Skąd: Wroc?aw
Wysłany: 2015-08-13, 19:41   

?liczny mysior :wink: My?l? ?e z czasem oswoi si? i zacznie przychodzi?. Najlepsz? metod? jest przez ?o??dek do serca, dawaj mu jakie? zdrowe smako?yki a sam z czasem zacznie przychodzi?. Myszy szybko si? ucz?. :smile:
_________________
 
 
 
mo?ekiedy? 
M?ody Myszaty


Imi?: M
Pomogła: 1 raz
Wiek: 27
Dołączyła: 31 Mar 2015
Posty: 40
Skąd: Legnica
Wysłany: 2015-08-13, 21:42   
   Myszy: Blada, Dzika, Juma, Usza, Norka, Julia, Bezimienna (chwilowo), Szach, Napoleon, Bolo, Lolo, Rudy, Romeo


Fajny;) wydaje mi si?, czy on jest troch? podobny do Calvina? Inny kolorek, ale maj? podobne pyszczki;p
_________________
http://www.myszy.info/vie...p=317423#317423
 
 
Mysa96
Szara myszka


Wiek: 39
Dołączył: 06 Sie 2015
Posty: 0
  Wysłany: 2015-08-15, 20:35   

Niestety, mysi ju? nie ma ze mn?. Maluszek odszed? ode mnie tak nagle :cry: . Wychodzi?am z domu to szala? po kratkach w klatce, nie by?o mnie ok 2 godzin i jak wróci?am le?a? martwy na ?wirku. Nie wiem co by?o przyczyn?, poniewa? nic z?ego si? z nim nie dzia?o, zdech? tak nagle. By? mo?e spad? niefortunnie. W ka?dym razie daj? sobie spokój z myszkami na jaki? czas, mo?e kiedy? jeszcze wezm? myszaczka - tym razem na pewno z hodowli.
Mog? powiedzie? tylko tyle- nazwa?am go w ko?cu James. By? bardzo ruchliwy, wsz?dzie by?o go pe?no i musia?am zmniejszy? odst?py pomi?dzy pr?tami w klatce, poniewa? ten ma?y dzikus wydostawa? si? poza klatk? (Calvin nigdy si? tak nie wydosta?).
I najwa?niejsze, by? bardziej do mnie przywi?zany ni? Calvin, nie gryz?, wypuszczony poza klatk? co chwila ?adowa? si? na mnie na mizianko co u poprzedniej myszy si? nie zdarza?o.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Theme xandgreen created by spleen modified v0.3 by warna

AJAFO IT