AJAFO IT
Myszy.info - forum o myszkach Strona Główna
 FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 

AJAFO IT
 Ogłoszenie 
AJAFO IT

Poprzedni temat «» Następny temat
BARDZO PILNIE do oddania 3 samce myszek TCZEW OBOK 3MIASTA
Autor Wiadomość
Nickmysz
Szara myszka


Dołączył: 22 Wrz 2015
Posty: 0
Wysłany: 2015-09-22, 09:35   BARDZO PILNIE do oddania 3 samce myszek TCZEW OBOK 3MIASTA

Witam. Nieszcz?sne myszki trafi?y do mnie po tym jak znajomy stwierdzi? ?e chce je wypu?ci? na pole, gdy? nie ma co z nimi zrobi? a wyprowadza si?. I chod? sytuacja mi nie pozwala?a mi ich wzi??, wzi??am je gdy? wypuszczenie na pole to by?by dla ich koniec, tak si? sk?ada jednak ?e ja te? wyprowadzam si? za granic? i to za kilkana?cie dni!! Wierzy?am ?e przez ten czas znajd? im nowy dom i musz? to zrobi? ! Je?li nie znajd? im do tej pory domu sta?ego lub tymczasowego, to nie mam poj?cia co si? z nimi stanie.
Dlatego zwracam si? z pro?b? do tych z Sercem, by zaadoptowali myszki.

Samce s? bra?mi,od zawsze razem. Wszystkie s? czarno bia?e, ale ka?dy jest inny, ka?dy ma swój w?asny uk?ad wzorków na sier?ci i w?asny charakter.

Jestem z Tczewa, to bardzo blisko Trójmiasta.

Nie mam mo?liwo?ci wchodzi? tutaj, dlatego prosz? pisa? na maila: onjestnajpiekniejszymaniolem@gmail.com

PS: Je?li masz mo?liwo?? wzi?? jedn? lub dwie myszki a nie wszystkie to jest to mo?liwe!!


 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Theme xandgreen created by spleen modified v0.3 by warna

AJAFO IT