AJAFO IT
Myszy.info - forum o myszkach Strona Główna
 FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 

AJAFO IT
 Ogłoszenie 
AJAFO IT

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: wero
2015-12-13, 09:10
myszka zjad?? (?) drug? myszk??
Autor Wiadomość
Camilla21
Szara myszka


Imi?: Kamila
Dołączył: 14 Paź 2015
Posty: 0
Wysłany: 2015-10-14, 15:59   myszka zjad?? (?) drug? myszk??

Wczoraj by?o wszystko w porz?dku, myszki by?y jak zawsze aktywne, zdrowe.
Dzisiaj rano wydawa?o mi si? ?e s?ysze karuuzel? a kiedy podesz?am do kaltki okaza?o si? ?e jedna myszka nie ?yje na dodatek jedno z jej oczu (oba mia?a zwykle czarne) by?o takie dziwne, mia?o taki bia?o srebrny okr?g który wygl?da? do?? strasznie, a druga.. znikn??a w niewyja?nionych okoliczno?ciach
NA poczatku my?la?am ?e siedzi w koncie, ale tam znalaz?am ylko spor? ilo?? sier?ci a z domku wystawa? jej ogon, pewna ?e jest w srodku dotkn??am ogonka, a ku mojemu przera?eniu ogon wypad? z domku..
Myszy nigdzie nie widze i nie s?ysz?...
Jako ?e jestem w upragnionej ci?zy po d?ugich staraniach, okropnie boj? si? dotkna? klatki, ze mog? si? czym? zarazi?...
M?? b?dzie dopiero za godzine, i obieca? odrazu sprawdzi? co si? dzieje..

Myszki mia?am od 4 miesi?cy, by?y to dwwa samce, zakupione przez m??a w sklepie zoologicznym, zabrane z jednej klatki ( akwarium).
Nigdy nie by?y wobec siebie agryswn. chocia?... kilka dni temu zdarzy?o si? ze jedna odgania?a drug? od pojemnika z wod?, co dla mnie by?o dziwne poniewa? wod? zawsze mia?y, i dziennie regularnie wymienia?am na ?wie?a, wylewajac przy tym prawie 3/4 butelki, ale bardzo szybko dosz?y do porozumienia.
jedzenie równie? dostawa?y regularnie podczas karmienia mojego pieska..

myszka która zdechla i któr? wyj??am z klatki nie mia?? ?ladów walk, ani nic co mog?oby wskazywa? na "awantur?".
Swoj? drog? by?a jeszcze do?? ciep?a, i mia?a mi?kki brzuszek, jakby niedawno zdech?a, dlatego da?am ja do innego pojemnika. Niestety wci?? by?a w bezruchu..

Mo?ecie powiedzzie? co? na ten temat?
Nie ukrywam ?e jestem przera?ona, dzwoni??m do weterynarza jednak ten nic nie umia? mi powiedzie?, a dopiero jutro by?by w stanie podjecha?..
Ze wzgl?du na mój stan starsznie si? bj? dotkn?? katki....
 
 
mo?ekiedy? 
M?ody Myszaty


Imi?: M
Pomogła: 1 raz
Wiek: 27
Dołączyła: 31 Mar 2015
Posty: 40
Skąd: Legnica
Wysłany: 2015-10-18, 16:04   
   Myszy: Blada, Dzika, Juma, Usza, Norka, Julia, Bezimienna (chwilowo), Szach, Napoleon, Bolo, Lolo, Rudy, Romeo


Bardzo dziwne i straszne.... wiesz ju? co? mo?e nowego? Ja niestety nie pomog?, bo nie wiem co tam mog?o si? sta?... czemu NIKT (bardziej do?wiadczony) nie pomóg???

[ Dodano: 2015-10-18, 16:09 ]
Ale wydaje mi si?, ?e jedna myszka nie mog?a zje?? tej drugiej... mog?y si? po szarpa?, ale raczej nie zje?? (?). Jestem ciekawa bo sama mam samce i troch? mnie przerazi?a ta historia... pozdrawiam
_________________
http://www.myszy.info/vie...p=317423#317423
 
 
Kamil50kk 
Mysi Rozmówca


Pomógł: 3 razy
Dołączył: 16 Wrz 2014
Posty: 231
Wysłany: 2015-10-18, 19:19   

Do?? dziwny przypadek,ale nie pierwszy raz o tym s?ysz?.Nawet moje przyjació?ce si? tak porobi?o.Do teraz nie wiadomo co si? sta?o,tylko u niej obydwie myszki by?y bez g?ów (inny zwierzak nie wchodzi w gr? mia?a tylko myszki).Myszki czasami maj? sk?onno?ci do kanibalizmu.Wi?c mo?e jedna zdech?a a druga j? zjad?a a przy tym jej co? zaszkodzi?o(co? z pierwszej myszki :razz: )?
 
 
mo?ekiedy? 
M?ody Myszaty


Imi?: M
Pomogła: 1 raz
Wiek: 27
Dołączyła: 31 Mar 2015
Posty: 40
Skąd: Legnica
Wysłany: 2015-10-18, 21:27   
   Myszy: Blada, Dzika, Juma, Usza, Norka, Julia, Bezimienna (chwilowo), Szach, Napoleon, Bolo, Lolo, Rudy, Romeo


Kamil50kk, Twoja znajoma mia?a tylko 2 myszki? Je?li tak... to jak obydwie mog?y straci? g?ow?? :shock: zaczynam si? ba?...
_________________
http://www.myszy.info/vie...p=317423#317423
 
 
Kamil50kk 
Mysi Rozmówca


Pomógł: 3 razy
Dołączył: 16 Wrz 2014
Posty: 231
Wysłany: 2015-10-18, 22:35   

Tak mia?a tylko 2 myszy.Jak mog?y straci? obydwie g?owy to sam Bóg wie :m:D: Nie ma si? czego ba?,nie wiadomo co si? sta?o.
 
 
AgAp
Myszo?ak


Pomógł: 16 razy
Dołączył: 19 Cze 2012
Posty: 652
Wysłany: 2015-10-19, 07:34   

Mo?e w domu s? jakie? dzikie myszy, albo szczury? U mnie kiedy? latem dzika wesz?a przez okno do domu i do klatki z maluchami, ale obudzilam si? w por? i my?la?am ze to koszmarny sen, skoro nagle mam 4 myszy, w tym jedna ciemn?!
Twój przypadek raczej wygl?da na szczura?
 
 
mo?ekiedy? 
M?ody Myszaty


Imi?: M
Pomogła: 1 raz
Wiek: 27
Dołączyła: 31 Mar 2015
Posty: 40
Skąd: Legnica
Wysłany: 2015-10-19, 15:29   
   Myszy: Blada, Dzika, Juma, Usza, Norka, Julia, Bezimienna (chwilowo), Szach, Napoleon, Bolo, Lolo, Rudy, Romeo


Kamil50kk, nie ma si? czego ba?? U mnie w pokoju od 2-3 dni lata mysz, która za chiny nie daje si? z?apa?..i co jak zg?odnieje i nie znajdzie nic do jedzenia?? Odgryzie mi ucho, albo Bóg wie co?xd haha, nie no, ?artuje :razz: mo?e mnie oszcz?dzi xd
Jak wida? nawet takie malutkie s?odkie myszki maj? swoje ciemne strony:/ ale ?eby wszystko zje??? Ko?ci te??
_________________
http://www.myszy.info/vie...p=317423#317423
 
 
Kamil50kk 
Mysi Rozmówca


Pomógł: 3 razy
Dołączył: 16 Wrz 2014
Posty: 231
Wysłany: 2015-10-19, 15:35   

Jak zg?odnieje to zagl?dnie do twoich myszy :)Naprawd? nie da si? jej z?apa??Nie próbowa?a? ?ywo?apk??
 
 
mo?ekiedy? 
M?ody Myszaty


Imi?: M
Pomogła: 1 raz
Wiek: 27
Dołączyła: 31 Mar 2015
Posty: 40
Skąd: Legnica
Wysłany: 2015-10-19, 20:43   
   Myszy: Blada, Dzika, Juma, Usza, Norka, Julia, Bezimienna (chwilowo), Szach, Napoleon, Bolo, Lolo, Rudy, Romeo


To d?uga historia;) Ta mysz nie jest normalna... mam 16 (w miar?) normalnych ogonków i jednego narwa?ca.. jestem w stanie uwierzy?, ?e uciek? by nawet z zakr?conego s?oika :lol: jak na razie nie inwestowa?am w p?apki, sama zrobi?am jedn?. Pu?ci?am Romeo po pokoju, ?eby zobaczy? czy p?apka dzia?a. Dzia?a?a! Trzech ch?opaków pu?ci?am i wszyscy si? ?apali. A ten gnojek lata po pokoju i robi sobie ze mnie ?arty... :m:/: a jak widzi, ?e kto? go zobaczy? to rzuca si? do ucieczki, nie patrzy na nic.. albo ucieknie albo zginie xd ?eby? widzia? jak ma?a, szaro-bia?a myszka driftuje, ?lizgaj?c si? po panelach... :lol: nawet jak ju? jakim? cudem udaje si? j? z?apa? to i tak nie na d?ugo (NIE JEST SAM W AKWA, ALE TYLKO ON UCIEKA) mam du?o myszek i wiem ju?, ?e to po prostu taki typ myszki. Ka?da ma swój charakter... :wink:
ale mam cich? nadzieje, ?e wybaczy mi to, ?e ganiam za nim ci?gle i jednak mnie (ani reszty mojego stadka) nie b?dzie próbowa? konsumowa? :m:D:
_________________
http://www.myszy.info/vie...p=317423#317423
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Theme xandgreen created by spleen modified v0.3 by warna

AJAFO IT