AJAFO IT
Myszy.info - forum o myszkach Strona Główna
 FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 

AJAFO IT
 Ogłoszenie 
AJAFO IT

Poprzedni temat «» Następny temat
3 doros?e i 5 szczylkow (SAMCE) szukaj? PILNIE DOMU!!
Autor Wiadomość
Zkrainylodu 
Szara myszka
Zkrainylodu


Imi?: Weronika
Wiek: 25
Dołączyła: 20 Wrz 2015
Posty: 9
Skąd: Bieru?/Katowice
Wysłany: 2016-06-21, 12:15   3 doros?e i 5 szczylków (SAMCE) szukaj? PILNIE DOMU!!
   Myszy: Elza <3 ; [*]:Minnie,Pinky,Olaf,Anna


Myszki z interwencji. 3 samice okaza?y si? w ci??y- mioty niebawem. Jeszcze wczoraj by?o 17 myszy. 6 prawie doros?ych samców,5 ma?ych samczyków, 3 doros?e samice i 3 malutkie samiczki. Samiczki zostaj? na razie u mnie- czekam na porody. Po odchowaniu m?odych trafi? do dobrych domów. Niestety jak zwykle problem jest z samcami. 3 doros?e samce czekaj? na wyjazd do swoich ludzi. Zosta?y jeszcze 3 czarne kluski. Dla malutkich domów szukam dopiero wst?pnie- maj? zaledwie kilka cm.. Na ju? potrzeba domu dla 3 czarnych. Transport na ca?? Polsk?. Póki co rozlewu krwi nie by?o (s? razem w klatce) ale wida?,?e coraz mniej im si? to podoba.. Kto? mi pomo?e?? :) Kontakt najlepiej telefoniczny. Rzadko zagl?dam na forum.. ;)
Mo?na pisa? SMS 509760442.
_________________
Gdy uratujesz jakie? ?ycie, nie zmienisz ca?ego ?wiata,ale ca?y ?wiat zmienisz dla tego jednego stworzenia.. <3 Ratujmy nawet najmniejsz? istot? ?yj?c? na ?wiecie...
 
 
Mysia panna 
Gadu?a Myszaty



Imi?: Paulina
Pomogła: 2 razy
Wiek: 24
Dołączyła: 22 Lis 2011
Posty: 376
Skąd: ?l?skie
Wysłany: 2016-06-21, 17:17   

Zg?aszam si? jako DT trzech starszych czarnulków ;) Energii maj? co nie miara, teraz wy?ywaj? si? na dysku do biegania. Zrobi?am im wst?pn? sesj? i co chwil? który? podchodzi? i mnie zaczepia?, wi?c z oswajaniem powinno pój?? dobrze. Niby wszyscy to blacki, ale rozpozna? ich mo?na po ogonkach, bo ka?dy ma inny: ca?y czarny, z bia?ym pier?cieniem po ?rodku i w po?owie bia?y :P





I moje ulubione ze stópk? w ?apkach :love:
_________________
 
 
Zkrainylodu 
Szara myszka
Zkrainylodu


Imi?: Weronika
Wiek: 25
Dołączyła: 20 Wrz 2015
Posty: 9
Skąd: Bieru?/Katowice
Wysłany: 2016-06-21, 20:47   
   Myszy: Elza <3 ; [*]:Minnie,Pinky,Olaf,Anna


Zdj?cia s? ?wietne. :m:): Dodam tylko ,?e dzi? w godzinach popo?udniowych jedna samiczka urodzi?a. Nie wiem jeszcze ile urodzi?a ,bo wczoraj do mnie trafi?y i nie chc? dotyka?, ?eby nie zagryz?a.. Czekamy jeszcze na dwa porody.
_________________
Gdy uratujesz jakie? ?ycie, nie zmienisz ca?ego ?wiata,ale ca?y ?wiat zmienisz dla tego jednego stworzenia.. <3 Ratujmy nawet najmniejsz? istot? ?yj?c? na ?wiecie...
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Theme xandgreen created by spleen modified v0.3 by warna

AJAFO IT