AJAFO IT
Myszy.info - forum o myszkach Strona Główna
 FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 

AJAFO IT
 Ogłoszenie 
AJAFO IT

Poprzedni temat «» Następny temat
Chomik roborowskiego Pty? szuka domku
Autor Wiadomość
Balbinka 
M?ody Myszaty


Wiek: 39
Dołączyła: 14 Lut 2014
Posty: 43
Wysłany: 2016-08-21, 20:52   Chomik roborowskiego Pty? szuka domku

Katowice/Kraków Pty? chomik roborowskiego szuka domku!

Zwierz?tko odebrane ze sklepu zoologicznego, gdzie siedzia? w malutkim transporterku. Obecnie jest u mnie na dt. Jest bardzo przyjazny, cho? jeszcze nie do ko?ca ufa cz?owiekowi... Oddaje tylko pasjonatom ;) ))

Prosby chomika:
- prosz? o klatk? co najmniej 60x40 (klatka ma byc parterowa, lub pieterka bez mozliwo?ci spadni?cia! z odst?pami miedzy szczebelkami max 1 cm - inaczej ucieknie)
- prosz?, nie ??cz mnie w pary - jestem samotnikiem! chomiki cz?sto zagryzaj? swoich towarzyszy,
- nie rozmna?aj mnie!
- dbaj o moj? diet? - karm dobr? karm? (np. versele lege), dawaj owoce i warzywa oraz zapewnij bia?ko - poznaj co lubi? je??,
- dbaj o moje zdrowie: zabierz mnie do weterynarza, który zna si? na egzotycznych (!) zwierz?tach,
- kolowrotek bez szczebelek! 18 cm ?rednicy,
- nie m?cz mnie: nie wystawiaj na slo?ce, na wiatr, na zimno, nie dawaj do zabawy dzieciom (nie jestem zabawk?!)
- szanuj mój tryb zycia - biegam i bawi? si? wieczorami, w dzie? spi?. Nie bud? mnie z b?ahego powodu, a je?li ju? musisz to zrobi?, ?rób to delikatnie.
- nie pozwól mi cierpie?: je?li nie b?dzie da?o sie mnie leczy? i b?d? powa?nie chory, u?pij mnie...
- nie dawaj mi klatki wysokiej - jestem stworzonkiem, które lubi biega? na ziemi, wspinanie sie nie jest dla mnie dobre,
- nie stresuj mnie innymi zwierz?tami (koty,psy),
- nie wypuszczaj mnie w mieszkaniu (moge wejsc pod meble i ju? si? nie wydosta?) ani na dworze (mog? uciec..) - zabezpiecz dobrze klatk?.

Polecam zapozna? si? ze stron?: http://e-chomik.pl/
Ku przestrodze: https://www.youtube.com/watch?v=_SoahbnYwRk

Najlepiej pisa? do mnie: piszeszeptem@gmail.com

Oddaje tylko osobie pe?noletniej. Najlepiej z Katowic i okolic, dowioz? ch?tnie te? do Krakowa. Zastrzegam sobie prawo odmowy oddania chomika bez wyja?niania powodu. Je?li chomiczek ju? nie b?dzie mógl by? z jakichkolwiek powodów u osoby, która go adoptowala, musi wróci? do mnie. Adoptuj?cy zobowi?zuje si? poinformowa? o ?mierci lub chorobie zwierz?cia.

Ostatnio zmieniony przez Balbinka 2016-09-17, 20:47, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Balbinka 
M?ody Myszaty


Wiek: 39
Dołączyła: 14 Lut 2014
Posty: 43
Wysłany: 2016-09-04, 21:19   

Chomiczka okaza?a si? chomiczkiem :D Wi?c jest Snie?kiem :D
 
 
Balbinka 
M?ody Myszaty


Wiek: 39
Dołączyła: 14 Lut 2014
Posty: 43
Wysłany: 2016-09-17, 20:49   

<3 uroczy chomiczek nadal szuka domku :)
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Theme xandgreen created by spleen modified v0.3 by warna

AJAFO IT