AJAFO IT
Myszy.info - forum o myszkach Strona Główna
 FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 

AJAFO IT
 Ogłoszenie 
AJAFO IT

Poprzedni temat «» Następny temat
?ycie i anatomia
Autor Wiadomość
kat
Administrator


Hodowla: Atavus
Stowarzyszenie: PMC
Pomógł: 12 razy
Wiek: 37
Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 2716
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2007-08-06, 18:59   
   Myszy: tak


Hm, my?la?am, ?e emilia pisa?a o mojej bo odnios?a si? do mo?liwego b?edu na niej. :) No ale to tylko ona mo?e nam powiedzie?, bo co? zagmatwanie si? tu zrobi?o. :)

A strona któr? podajesz jest autorstwa nie obecnoego od jakiego? czasu w necie autorytetu. Cho? powsta?a?a w pocz?tkach jej przygody w myszami i teraz pewnie ma troch? inne spojrzenie na pewne sprawy. :)
 
 
 
Luis 
MYSI MASTER
Z?ap za ogon O.o


Pomogła: 40 razy
Wiek: 34
Dołączyła: 23 Maj 2007
Posty: 3505
Skąd: ToxiCity
Ostrzeżeń:
 1/3/6
Wysłany: 2007-08-06, 19:03   

aham. nie pisalabym z tej stronki co podalam gdyby nie bylo apisane: weterynarz stwierdzil.... :wink: bo stwierzilam, ze jezeli ON tak uwaza, to tak jakbym weszla na jego str i od niego wyci?gn??a pare zda? :smile:
_________________
Down, Soulfly, Metallica, SOAD \m/
 
 
emilia 
Szara myszka



Imi?: Emilia
Wiek: 36
Dołączyła: 27 Lip 2007
Posty: 9
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2007-08-06, 21:36   
   Myszy: Browicz, kiedy? Kupffer


to specjalnie dla ciebie napisze skad se te zrodla: www.google.pl

no jadu Ci nie brakuje :wink: tylko troch? krytyki i dostajesz sza?u? nie przesadzaj, poprosi?a? o krytyk? wi?c j? masz.

juz kiedys ci nie odpowiedzialam na cos, ze piszesz jakby to dzial sie na okraglo??

nie chcia?am ?eby? tak to zrozumia?a, ale skoro tak si? sta?o to przepraszam. Na zadane pytanie nie dosta?am satysfakcjonuj?cej mnie odpowiedzi, to wszystko nie ma co si? tak denerwowa?, mo?e kilka g??bszych oddechów?

Ten temat nie ma 100stron wi?c nie rozumie tez slow:,,zada?am sobie trud i sama po d?uuuugim poszukiwaniu znalaz?am to co mnie interesuje". To jest chwila przejrzenie caaaaa?ych dwóch stron.


w tym miejscu nie chodzi?o mi o szukanie czego? w temacie o budowie myszy, tylko o szukanie ?róde?, z których wzi??a? informacje do swojej pracy, i co mam Ci teraz powiedzie?? ?eby? dok?adnie czyta?a co ludzie pisz?? nie zarzucaj komu? tego co niestety sama robisz. Jeste?my tylko ludzmi, niektóre rzeczy umykaj? w trakcie czytania...

jakby tylko sprobowala cos napisac o twojej stronce to kazalazbym jej napisac lepsze czego by na pewno nie dokonala lol.

oceniasz ludzi których nie znasz... jak dla mnie troch? zarozumia?e, czasem trzeba najpierw spojrze? na siebie, odreagowujesz krytyk? czy co? ale, ok masz prawo, tylko wola?abym nie pod moim adresem
pozdrawiam

[ Dodano: 2007-08-06, 21:48 ]
Kat, mi chodzi?o o stronk? www.mysiaki.republika.pl a nie o Twoj?
 
 
 
kat
Administrator


Hodowla: Atavus
Stowarzyszenie: PMC
Pomógł: 12 razy
Wiek: 37
Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 2716
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2007-08-06, 22:07   
   Myszy: tak


Aha, to mi?o. ;) A ja si? nadal i tak poczuwam do tego co napisa?am i w ko?cu zrobi? poprawki. :)

Co do strony Kasi, to pisa?a j? na podstawie swoich do?wiadcze?. Szczerze mówi?c nie pami?tam tam b??dów, ale jak pisa?am by?o to jaki? czas temu. A do?wiadczenia cz?sto by?y niezbyt fajne. :( W ko?cu ona nie mia?a netu za wsparcie.
 
 
 
Luis 
MYSI MASTER
Z?ap za ogon O.o


Pomogła: 40 razy
Wiek: 34
Dołączyła: 23 Maj 2007
Posty: 3505
Skąd: ToxiCity
Ostrzeżeń:
 1/3/6
Wysłany: 2007-08-07, 13:47   

kat si? przej?la biedna :wink:

emilia my kiepsko zaczelysmy znajomosc. zazwyczaj gdy ktos mi napisze w ten sposob co ty to odreaguje tym samym musisz sie przyzwyczai? heheh. Wiedzialam, ze bedzie krytyka ale myslalam, ze skupicie si? na czym wazniejszym czyli tresci niz na jakis zrodlach. No ale ok.
Druga sprawa moje wypowiedzi napisalas grubymi literkami czuje sie wyrozniona :lol: :razz: i na koniec mala prosba. nie pisz do mnie z duzej litery, bo to mnie bardziej denerwuje niz obraza slowna :smile:
p.s. starczy na ten temat. sorrka za wybuchowo??. pozdro
_________________
Down, Soulfly, Metallica, SOAD \m/
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Theme xandgreen created by spleen modified v0.3 by warna

AJAFO IT