AJAFO IT
Myszy.info - forum o myszkach Strona Główna
 FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 

AJAFO IT
 Ogłoszenie 
AJAFO IT

Poprzedni temat «» Następny temat
Stuard, Max i Sunday
Autor Wiadomość
Daria 
Myszowaty
[*][*][*][*]



Imi?: Daria
Pomogła: 1 raz
Wiek: 31
Dołączyła: 17 Cze 2005
Posty: 402
Skąd: Gorzów Wlkp.
Wysłany: 2006-03-13, 17:08   
   Myszy: Sunday


Ja okrzycz? :twisted: ! Gdyby mi si? chcia?o :P .... :roll: no có?... chcia?abym jeszcze jedn? samiczk?, ale mie? nie mog? ;P :( ;( .

[ Dodano: 2006-03-14, 22:20 ]
odkry?am ?e Sunday ma prawie identyczny smrodek jak Spike mia?, tylko mniej intensywny :D ale sie ciesze :D

[ Dodano: 2006-09-02, 11:40 ]
Ehh... zaraz zmieni? tytu? tematu ;) .

No wi?c niektórzy ju? wiedz?, mam now? myszk?: Juli?! :D Postaram si? nied?ugo wstawi? zdj?cia :) . Jest ?liczna, troch? nie?mia?a. Lubi biega? w ko?owtorku. Lubi wbiega? mi za monitor kiedy puszczam myszki na ?ó?ko...

Julia mieszka z Sunday która teraz, kiedy jest z Juli? wydaje si? strasznie odwa?na :P . A wracaj?c do Julii, to szybko przyzwyczai?a si? do tego ?e mój pies le?y na kanapie z nosem przy jej grzbiecie.... (Czika uwielbia w?cha? albo liza? myszy xD). Teraz myszka nawet wchodzi pod mojego psa kiedy le?y... ale pilnuj? bez przerwy, zawsze k?ad? rolk? do której lubi si? chowa?, gdyby si? przestraszy?a i chcia?a uciec przed psem...

Teraz te? musz? pilnowa?, bo Czika lata za Juli? i ju? mniej interesuje si? Sunday która si? jej nie boi. Jak Julia pójdzie na drugi koniec kanapy, to Czika wstaje i idzie za ni?, wtedy musz? uwa?a? ?eby nie nadepn??a na Sunday...

PS
Od samego pocz?tku by?y do siebie ?yczliwie nastawione, od w?a?ciwie pierwszego dnia kiedy zostawi?am je razem w jednej klatce, ?pi? przytulone do siebie.

[ Dodano: 2006-10-19, 18:41 ]
NO WRESZCIE s? zdjecia Julii xD . Przypraszam ?e takie niewyra?ne ale bardzo rzadko robi? zdj?cia myszkom wi?c ci??ko mi si? nauczy?, a w aparcaie nie wygl?da?y a? tak niewyra?nie...... ;/ :( <nietóre zrobi?am dawno temu xD>


Wysz?o wmiar? ;P .




:lol: :lol: :lol:
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Theme xandgreen created by spleen modified v0.3 by warna

AJAFO IT