AJAFO IT
Myszy.info - forum o myszkach Strona Główna
 FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 

AJAFO IT
 Ogłoszenie 
AJAFO IT

Poprzedni temat «» Następny temat
Neutralne dla myszy ?rodki na komary
Autor Wiadomość
Luis 
MYSI MASTER
Z?ap za ogon O.o


Pomogła: 40 razy
Wiek: 34
Dołączyła: 23 Maj 2007
Posty: 3505
Skąd: ToxiCity
Ostrzeżeń:
 1/3/6
Wysłany: 2008-06-13, 15:10   

Ruzia napisał/a:
Masz podpis "Bykom stop", a jednak radzi?abym popracowa? nad stylem i interpunkcj?. Szczególnie, ?e po Twoim wieku widz?, ?e matura za pasem;);)

Dzi?ki za dobre rady, ale pozwolisz, ?e sama b?d? decydowa? o tym czy taka siatka jest estetyczna, czy nie.

Hm a ja zauwa?y?am, ?e si? wszystkich czepiasz. Je?li Ci nasze rady nie odpowiadaj? to po co zadajesz pytania skoro sama wiesz najlepiej? O.o
I ja nie widz? b??du chyba, ?e chodzi Ci o s?owo : ,,g?upi" sorry nie przesadzajmy. Literówka tym bardziej, ?e ,,u i ,,i" na klawiaturze s? obok siebie i wydaje mnie si?, ?e ta uwaga by?a zb?dna. Ciekawe czy Ty nie pope?niasz b??dów tym bardziej takich, których zwracanie uwagi nie ma sensu, bo wida?, ?e b??d niechc?cy zrobiony. Co innego jakbym ,,g?upi" napisa?a np przez ,,ó" :P
Ruzia napisał/a:
Dzi?ki za dobre rady, ale pozwolisz, ?e sama b?d? decydowa? o tym czy taka siatka jest estetyczna, czy nie.

Ruzia napisał/a:
I co? mam si? ca?a zas?ania? siatk????

Potraktowa?am to jako pytanie, na które oczekujesz odpowiedzi. Wybacz, ?e moja odpowied? by?a inna ni? by? chcia?a lol. Dla mnie to jest ?mieszne, ?e ludzie pytaj? si? o ró?ne rzeczy, a jak us?ysz? niezadowalaj?c? odpowied? to wielkie halo i jakie? uwagi. Napisa?am, skoro wiesz lepiej to po co w ogóle pyta? nas o zdanie?
Ruzia napisał/a:
Mo?e i to dobry pomys?

Ruzia napisał/a:
To chyba nie jest dobre rozwi?zanie...

Widzisz sama sobie zaprzeczy?a? i nikt si? nie czepia?. Ale u innych b??dy widzisz.

Co do siatki, mój post nie mia? by? obra?aj?cy ani nic z tych rzeczy. Napisa?am, ?e siatka wcale nie jest z?a i s?owa typu
Luis napisał/a:
Bo nikt nie jest g?upi widz?c siatk? w oknie. Logiczne, ?e od robactwa.

nie mia?y Ciebie obrazi? tylko mia?y oznacza?, ?e wcale nie b?dzie ?le postrzegana przez innych. Napisa?am o tym, bo Twoje zdanie o tym, ?e mieszkasz w kawalerce itd brzmia?o jakby? si? wstydzi?a zwyk?ej siatki w oknie. Chcia?am Ci udowodni?, ?e to nic z?ego i ?e siatka lepsza ni? trucie myszek albo ci?g?e latanie z nimi po mieszkaniu i chowanie ich po k?tach.
P.S. Co do matury jest czerwiec jakby? nie zauwa?y?a :D ju? dawno po maturach z reszt? nie wiem co ona ma wspólnego z moj? pisowni? xD ( je?li Ci? to pocieszy to z pl dosta?am 20 pkt ale i tak nie s?dz? aby pisownia si? liczy?a. Je?li chodzi o pisemne egzaminy nie bój si? :] Poradzi?am sobie tak jak i na próbnych ).
_________________
Down, Soulfly, Metallica, SOAD \m/
 
 
mija 
Gadu?a Myszaty
Tao Tao(*)



Imi?: Misia
Pomogła: 1 raz
Wiek: 27
Dołączyła: 02 Lut 2008
Posty: 316
Skąd: Strzelce Op.
Wysłany: 2008-06-13, 19:48   
   Myszy: brak:(


Luis napisał/a:
Nie rozumiem, masz wszystkie okna otwarte? A to nie mo?esz zamkn?? kilku?
Luis tylko w kawalerce s? przewa?nie trzy lub dwa i to ma?e okna i otwarcie jednego nic nie daje wiem bo moja siostra mieszka w kawalerce i co u niej jestem to otwieramy wszystkie okna lub prawie wszystkie bo po prostu oddycha? sie nie da :smile:
A swoj? drog? moskitera to dobry pomys? i takiej siatki nie wida? (u mnie w mie?cie we wszystkich urz?dach to maj? i trudno to zauwa?y? wi?c si? nie martw:)
_________________

[url=http://pavic.co.cc/zwierz/2922][img]
 
 
Luis 
MYSI MASTER
Z?ap za ogon O.o


Pomogła: 40 razy
Wiek: 34
Dołączyła: 23 Maj 2007
Posty: 3505
Skąd: ToxiCity
Ostrzeżeń:
 1/3/6
Wysłany: 2008-06-13, 22:17   

mija napisał/a:
w kawalerce s? przewa?nie trzy lub dwa i to ma?e okna

No w?a?nie :} wi?c tym bardziej nie widz? problemu. S? ma?e i jest ich nie wiele. Nie wiem o czym my dyskutujemy w ogóle lol.
_________________
Down, Soulfly, Metallica, SOAD \m/
 
 
Jadzia406 
SuperMysz



Imi?: Agnieszka
Pomogła: 1 raz
Wiek: 31
Dołączyła: 07 Sty 2007
Posty: 1048
Wysłany: 2008-06-15, 13:08   
   Myszy: Szczurek(*), Bia?uszka (*), Czmyszka (*)


Jeju ja mam w domu moskitiery w oknach i to bardzo fajna sprawa i nikt si? nie ?mieje (s? one robione na wymiar do okna i s? tak na stela?u montowane , ?e nawet ich z daleka nie wida?) . Dzi?ki nim do domu nie wlatuj? muchy, komary ani inne owady. Co do rajdu to raczej nie nale?y stosowa? go przy zwierz?tach :)
_________________
Mroczny plac z gnij?c? jab?oni? !
 
 
 
Nica
Szara myszka


Dołączył: 18 Kwi 2009
Posty: 4
  Wysłany: 2009-04-30, 16:43   Mog? tego u?ywa? ????

Heja !!
Jest lato ciep?o i komary lataj? . W?a?nie KOMARY . Moja mama ma na to sposób brz?czek na komary . Dzia?a w ten sposób ?e wydziela substancje nie zagra?aj?ce cz?owiekowi a komary zabija. Ale ja mam m?o? myszk? i boj? si? go w?ancza? .
Czy mog? go w??cza? ??
Czy myszce nic si? nie stanie ??? :mmycie:
Prosz? o odpowied? .

[ Dodano: 2009-04-30, 16:43 ]
Szybk? odpowied?
 
 
Alishia 
Mysi Rozmówca


Imi?: Agnieszka
Wiek: 39
Dołączyła: 13 Mar 2009
Posty: 273
Skąd: Legionowo
Ostrzeżeń:
 1/3/6
Wysłany: 2009-04-30, 16:57   
   Myszy: Fama, Amfa


Ja nawet przy psie nie u?ywa?am takich rzeczy, ja bym nie ryzykowa?a.
 
 
Luis 
MYSI MASTER
Z?ap za ogon O.o


Pomogła: 40 razy
Wiek: 34
Dołączyła: 23 Maj 2007
Posty: 3505
Skąd: ToxiCity
Ostrzeżeń:
 1/3/6
Wysłany: 2009-04-30, 17:09   

1. po co a? dwa takie same tematy? :P
2. myszkom nie powinno si? nic sta? ale ja te? bym nie u?ywa?a a za to na okna za?o?y?abym siatk? tak? z ok 1-2mm odst?pami bia??. Nie s? drogie i ?atwo si? przyczepia. Zawsze mam w lato, a i muchy nie wlec? ;)
_________________
Down, Soulfly, Metallica, SOAD \m/
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Theme xandgreen created by spleen modified v0.3 by warna

AJAFO IT