AJAFO IT
Myszy.info - forum o myszkach Strona Główna
 FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 

AJAFO IT
 Ogłoszenie 
AJAFO IT

Poprzedni temat «» Następny temat
Witam!
Autor Wiadomość
kat
Administrator


Hodowla: Atavus
Stowarzyszenie: PMC
Pomógł: 12 razy
Wiek: 37
Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 2716
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2005-08-21, 00:37   Witam!
   Myszy: tak


Hej! Witam wszystkich myszkomaniaków! :) Mam nadziej?, ?e obowi?zki pozwol? mi tu czesto zagl?da?... ;) O moich myszkach mo?na poczyta? w kilku napisanych ju? przeze mnie postach (i na mojej stronce).

Skoro ju? o niej wspomnia?am, to zapraszam na ni? i do pisania do mnie uwag, co jest nie tak, ?le i okropnie, bo w ko?cu jeste?cie specami od myszek i chcia?abym ?eby?cie j? wspó?tworzyli...

Na pocz?tek, ?eby nie zak?ada? nowego topicu chcia?abym zaproponowa?, je?li kto? ma ochot?, napisanie "opowiadania" o swoich myszkach, mo?e o swojej mysiej pasji, jak si? zacz??a czy histor? jak wasze myszki do Was trafi?y, jakie s?... Wystarczy krótki tekst. Ch?tnie za?o?y?abym taki dzia? na stronie, ale do tego niezb?dni jeste?cie wy! :) (Fotki waszych myszek te? ch?tnie umieszcz? w galerii!)
 
 
 
Kita 
Przyjaciel



Imi?: Kasia
Pomogła: 3 razy
Wiek: 113
Dołączyła: 09 Maj 2005
Posty: 104
Skąd: K?odzko
Wysłany: 2005-08-22, 10:32   

Witam i Pozdrawiam :)

Mam nadzieje ,?e u?ytkownicy forum pomog? ci w rozbudowaniu stronki 8)

Mi?ego poszczenia na forum :)
_________________
WINA JEST ZAWSZE PO STRONIE ADMINA ;p

<:3 )~
Radz? odwiedzi?: REGULAMIN FORUM
 
 
 
Dari a
Gość
Wysłany: 2005-08-24, 18:31   

Teraz nie chce mi si? za bardzo pisa?...(wybacz mi moje lenistwo ;) ) Ale witam ci? na forum i mam nadzi?j? ?e ci si? tu podoba :D . Przepraszam ?e dopiero teraz tu zajrza?am ale jestem uczestnikiem kilku for...
 
 
miliutka13 
Gadu?a Myszaty



Pomogła: 4 razy
Wiek: 31
Dołączyła: 14 Lip 2005
Posty: 391
Wysłany: 2005-08-25, 00:18   

Cze?? dawno mnie nie by?o .... Przepraszam ale komp mi sie zawirusowa? i kiedy go naprawie napewno zajrze na twoj? stronke i sie wypowiem ^_^ Masz ?liczne myszki :mrgreen:
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Theme xandgreen created by spleen modified v0.3 by warna

AJAFO IT