AJAFO IT
Myszy.info - forum o myszkach Strona Główna
 FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 

AJAFO IT
 Ogłoszenie 
AJAFO IT

Poprzedni temat «» Następny temat
2 samce, jeden czasem gryzie drugiego.
Autor Wiadomość
Piercepolo
Szara myszka


Dołączył: 25 Gru 2012
Posty: 8
Wysłany: 2012-12-25, 09:29   2 samce, jeden czasem gryzie drugiego.
   Myszy: Fokus, Rahim


Witam.

Od niedawna jestem szcz??liwym przyjacielem dwóch bia?ych myszorów.

Jeden jest taki nadpobudliwy, a drugi spokojniutki i cichutki.

Razem ?pi? wtuleni jeden w drugiego, jedz? i pij? razem.

Tylko ten bardziej ruchliwy ze 2 - 3 razy dziennie potrafi zacz?? skaka? na tego drugiego, podgryza?, a tamten piszczy. Zawsze ich wtedy rozdzielam i jest spokój. Tylko zastanawiam si? czy nie lepiej ich rozdzieli? i kilka razy dziennie ich ze sob? "spotyka?". Bo ten spokojniejszy ma zauwa?y?em lekko zranione uszko.

Dodam ?e s? to bracia z tego samego miotu.

Wol? si? dowiedzie? ni? mia?o by si? jednej co? sta?.
 
 
Kasumi 
Moderator



Pomogła: 34 razy
Wiek: 40
Dołączyła: 31 Paź 2012
Posty: 2081
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2012-12-25, 09:43   

ucho jest mocno ukrwione wi?c nic dziwnego ?e krwawi, skoro mysz by?a tam ugryziona. Ja bym na razie ich nie rozdziela?a, bracia czy nie na nowym terytorium musz? ustali? hierarchi?, wi?c je?li powa?niejszych ran nie ma a poza paroma bójkami si? toleruj? to da?abym im spokój. I nie rozdzielaj ich za ka?dym razem jak si? zaczynaj? t?uc - musz? przez to przej??. Absolutnie nie rozdzielaj ich po to ?eby tylko wspólne spacerki im robi?, bo im d?u?ej nie s? razem tym trudniej je pó?niej po??czy? i wi?ksza szansa na niepowodzenie.
_________________
?ycie to nieustanne cierpienie, a potem si? umiera.
 
 
 
Piercepolo
Szara myszka


Dołączył: 25 Gru 2012
Posty: 8
Wysłany: 2012-12-25, 09:57   
   Myszy: Fokus, Rahim


Dzi?ki!

I dobrze ?e spyta?em. ?al mi tego spokojniejszego by?o bo on prawie ca?y czas siedzi w domku, kiedy ten drugi szaleje skacz?c po ?cianach ;)

Nie wiem czy jest taki leniwy czy si? boi tego drugiego.
 
 
stardust 
Moderator


Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 03 Mar 2012
Posty: 958
Wysłany: 2012-12-25, 14:06   

je?li ?pi? wtuleni w siebie, to wszystko jest ok ;) u mnie jeden samiec ba? si? innych, i wola? wisie? ca?y dzie? na ?cianie klatki ni? zejs? na dó? i spotka? reszte ekipy. (chc? przez to powiedzie?, ?e po prostu gdyby sytuacja by?a naprawd? powa?na, to na pewno by? to zauwa?y? ;) )
nie rozdzielaj myszy, chyba ?e ugryzienia zaczn? si? pojawia? na miejscach innych ni? ogon i uszy. no i nie przeszkadzaj im w tych 'bójkach", sami musz? to mi?dzy sob? ustali? ;)
_________________
I think i've reached that point where giving up and going on are both the same dead end to me.
 
 
Derdiana666 
Mysi Bywalec
Motomysz z Marsa



Imi?: Klaudyna
Wiek: 35
Dołączyła: 08 Maj 2012
Posty: 168
Skąd: Sieradz
Wysłany: 2012-12-28, 22:05   
   Myszy: koszatniczka Saires i pies Marsza?ek


Niech sie k?óc?, nie rodzielaj, beda miec ciche dni. Jedno w domku drugie gdzies tam. A za jakis czas pewnie bedzie dobrze i beda sie przytulac znowu.
_________________
Metal, Hardcore, Hardstyle 4 life!!
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Theme xandgreen created by spleen modified v0.3 by warna

AJAFO IT