AJAFO IT
Myszy.info - forum o myszkach Strona Główna
 FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 

AJAFO IT
 Ogłoszenie 
AJAFO IT

Poprzedni temat «» Następny temat
Mysz albinos i jej towarzysze
Autor Wiadomość
bercia289 
M?ody Myszaty


Imi?: Bernadetta
Wiek: 35
Dołączyła: 28 Lut 2013
Posty: 38
Skąd: Rudnik nad Sanem
Wysłany: 2013-02-28, 11:25   Mysz albinos i jej towarzysze

Posiadam 4 myszki sa to samce.
Pisze tutaj poniewa? martwi mnie jego zachowanie, nie wydaj? si? chory a raczej inny od tamtych. Nie mia?am nigdy myszek wiele o nich czyta?am i s?ucha?am opowie?ci innych i Albi jest inny.
W nocy sa w mniejszym 20 l akwarium przykryte maj? tam swoje zabawki pokarm poid?o i miejsce na bobki:)

W dzie? gdy mam szale?ców na oku sa w 60 litrowym akwarium z wieloma zabawkami:) rurki tunele, drabinki, sznurki, oczywi?cie poid?o i pokarm i miejsce na bobki(i tak s? w ca?ym akwarium ale poma?u, nie od razu Kraków zbudowano). Nauczy?am królika i je si? nauczy:)

Otó? mam problem ze spokojn? myszk? albinos, jej towarzysze szalej? biegaj? i wariuj? a ona chowa si? w rurce i p?oszy si? gdy podchodz?, (nie jest odwodniona) ale wygl?da biedniej od tamtych. W?a?nie ?pi w domku z kokosa. A jej kolory braciszek znów próbuj? przekopa? si? do no w?a?nie nie wiem co on szuka pod misk?;p)

Tak wi?c mysia albinos( Albi) mró?y oczka, nawet gdy jest ciemniej, ma? twierdzi, ?e jest za m?oda i za szybko oderwana od matki.
Jest spokojniejsza, ale te? szaleje.
Nie ma ropy w oczkach tylko je mru?y(my?la?am i przemyciu sola fizjologiczn?, czy to dobry pomys? ?)

Albi jest uroczy.

Dodam zdj?cia Akwariów, myszek.

Karmi? je karmami(Megan, Vitapol i Versela Lage crispy)

Czy mam niepokoi? si? myszk?? Czy faktycznie jest za m?oda i musz? o ni? jako? specjalnie zadba??(pierwszy raz mam kontakt z albinotycznym zwierz?ciem
 
 
 
kiniaczek31 
MYSI MASTER


Pomogła: 16 razy
Wiek: 41
Dołączyła: 15 Kwi 2012
Posty: 3004
Skąd: Warszawa
Ostrzeżeń:
 1/3/6
Wysłany: 2013-02-28, 11:41   

Mo?e najpierw poka? mysz ci??ko po opisie stwierdzi? czy co? jej dolega czy to tylko ró?nica wiekowa mi?dzy myszami ? Jej zachowanie troch? dziwne jest mo?e co? jej dolega a mo?e si? boi ... du?o mniejsza jest od pozosta?ych?
Po drugie ja bym myszy na noc nie przek?ada?a do mniejszego akwa ich aktywno?? w?a?nie noc? wzrasta :) i wtedy potrzebuj? przestrzeni :)
_________________
InfinitY ..
 
 
bercia289 
M?ody Myszaty


Imi?: Bernadetta
Wiek: 35
Dołączyła: 28 Lut 2013
Posty: 38
Skąd: Rudnik nad Sanem
Wysłany: 2013-02-28, 11:52   

Przek?adam, bo na tym du?ym nie mam pokrywy.(zmieni si?) Wiem, ?e to nocne stworzaki:) tylko nie chce by uciek?y)
Tak o po?ow? mniejsza jest.
Nie mam w sklepie aparatu ale zrobi? jej zdj?cie jak m?? mi go przywiezie.(pó?niej)

[ Dodano: 2013-02-28, 15:16 ]


To ta moja bidulka.
Musia?am ja tak przytrzyma? bo ucieka?a:(
_________________
https://www.facebook.com/...skiSumik?ref=hl
 
 
 
Hurricane 
MegaMysz


Imi?: :)
Hodowla: Fluventris
Pomogła: 3 razy
Wiek: 12
Dołączyła: 21 Wrz 2012
Posty: 1474
Wysłany: 2013-02-28, 16:26   

Ale teraz nie rozumiem, bo w innym temacie pisa?a?, ?e masz spor? wiedz? na temat myszek i du?o ich mia?a?, a tutaj ?e nigdy nie mia?a? myszek, wi?c jak jest?
_________________
Sekundy uk?adaj? kolejne wiersze ?ycia.
 
 
bercia289 
M?ody Myszaty


Imi?: Bernadetta
Wiek: 35
Dołączyła: 28 Lut 2013
Posty: 38
Skąd: Rudnik nad Sanem
Wysłany: 2013-02-28, 16:31   

Mia?am du?o gryzoni:) nie mia?am myszek:) Myszki mam pierwszy raz(?le sformu?owa?am pewnie zdanie, za co przepraszam) Czyta?am na temat myszy zanim otworzy?am sklep. czyta?am fora nawet to. Dlatego zdecydowa?am si? kupi? myszki do sklepu.

Po przemyciu oczek jest lepiej(wyp?yn?? kawa?ek trociny) by? mo?e teraz b?dzie lepiej. poczekam do jutra.

Patrzy biega i jest ?wawsza ni? by?a. Czy?by tylko na szcz??cie zakute oczko? bo nie widzia?am ropki tylko strasznie mru?y?a oczka.
 
 
 
aShadow 
Moderator



Hodowla: Anazel
Stowarzyszenie: PMC
Pomogła: 19 razy
Dołączyła: 28 Cze 2011
Posty: 3076
Wysłany: 2013-02-28, 18:44   
   Myszy: Ma?e stadko ;)


Wszystko jest mo?liwe, oby to faktycznie by? jaki? drobiazg i myszka czu?? si? ju? dobrze
 
 
kiniaczek31 
MYSI MASTER


Pomogła: 16 razy
Wiek: 41
Dołączyła: 15 Kwi 2012
Posty: 3004
Skąd: Warszawa
Ostrzeżeń:
 1/3/6
Wysłany: 2013-02-28, 21:06   

Wygl?da na malucha ale to nie musi by? przyczyn? jej zachowania nawet wzgl?dem innych myszy ale skoro znalaz?a? trotka w oczku to w?a?nie to mog?o by? powodem jej zachowania mam nadziej? ?e jej oczka nie uszkodzi?o ...
_________________
InfinitY ..
 
 
bercia289 
M?ody Myszaty


Imi?: Bernadetta
Wiek: 35
Dołączyła: 28 Lut 2013
Posty: 38
Skąd: Rudnik nad Sanem
Wysłany: 2013-02-28, 21:47   

Jak wychodzi?am ze sklepu biega?a ?wawo. Aczkolwiek przez zakroplenie oczka straci?a do mnie zaufanie. My?l?, ?e uda mi si? je jeszcze odbudowa?. wyci?ganie jej z rurki po r?czniku zaj??o mi pó? godziny, a tak to sekunda:( Jego wspó?towarzysze wychodzili mi na r?k? szybciutko. po?azili i schodzili. Zobaczymy jutro co z ni?(nie mog?am jej wzi?? do domu dwa ?owne koty.
_________________
https://www.facebook.com/...skiSumik?ref=hl
 
 
 
kiniaczek31 
MYSI MASTER


Pomogła: 16 razy
Wiek: 41
Dołączyła: 15 Kwi 2012
Posty: 3004
Skąd: Warszawa
Ostrzeżeń:
 1/3/6
Wysłany: 2013-03-01, 08:50   

Norma ?adne zwierze nie lubi podawania leków .
_________________
InfinitY ..
 
 
bercia289 
M?ody Myszaty


Imi?: Bernadetta
Wiek: 35
Dołączyła: 28 Lut 2013
Posty: 38
Skąd: Rudnik nad Sanem
Wysłany: 2013-03-01, 11:25   

Jak i ludzie bleee:P

A tak szczerze moje male?stwo od?y?o:) mru?y oczko ale ju? biega ?wawo( w?a?nie dopad?a si? do kolby:)
Jak mam ja na r?kach to tak fajnie wczepia si? pazurkami:)
Najgorszy jest zapach(sa to 4 samce znacz?ce teren i mam problem jak zneutralizowa? zapach? Poniewa? jest to sklep mi nie przeszkadza ale wiecie jacy s? ludzie?

Mam ochot? ich nie sprzedawac i chyba zostan? jako wystrój:) S? po prostu s?odkie:) :m:D: :m:D:
_________________
https://www.facebook.com/...skiSumik?ref=hl
 
 
 
Jaghut 
Gadu?a Myszaty



Imi?: Katarzyna
Wiek: 31
Dołączyła: 04 Wrz 2012
Posty: 350
Skąd: ?ód?/Warszawa
Wysłany: 2013-03-01, 13:37   
   Myszy: Lisek, Milka, ?winka


S? ?rodki higienizuj?ce ?ció?k?, jest biodor (chocia? nie wiem, jak dzia?a), mo?na te? postawi? obok klatki talerzyk z sod? oczyszczon? no i zawsze pozostaje cz?ste mycie wyposa?enia klatki, wszystkich rzeczy, które myszki maniakalnie obsikuj?, np. ko?owrotek :razz:
_________________
[*]Nelson, Szczurcia, Torpeda, Piratka, ?asica, Zo?za, Tekla, Chandra, Gapcia, Tygrysek, Szary[*]
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Theme xandgreen created by spleen modified v0.3 by warna

AJAFO IT