AJAFO IT
Myszy.info - forum o myszkach Strona Główna
 FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 

AJAFO IT
 Ogłoszenie 
AJAFO IT

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: kat
2010-08-23, 19:51
Co o waszej myszce sadza inni?
Autor Wiadomość
Posse 
Mysi Rozmówca
poka? ?okcia



Wiek: 28
Dołączyła: 29 Wrz 2007
Posty: 275
Skąd: K-G
Wysłany: 2007-12-16, 12:35   
   Myszy: Zanus <3 Szanta (*),Tequil (*)


No,z regu?y wszyscy mówi? o jakie pikne a jak sie odwrócisz to zobaczysz mokr? plam? na r?ku jednego z go?ci :twisted:
_________________
Letz go?.
 
 
Lili 
Szara myszka


Dołączyła: 23 Gru 2007
Posty: 3
Wysłany: 2007-12-25, 12:23   
   Myszy: Sprytka, Niki


U mnie w rodzinie wszyscy lubi? moje myszki a najbardziej mama raz w nocy gdy si? obudzi?am to moja mama siedzia?a przy klatce z w?o?on? r?k? do klatki tata nieraz przychodzi zobaczy? co robi? a tak to sie nimi nie interesuje
 
 
patinka
[Usunięty]

Wysłany: 2008-01-04, 16:15   

Moja kole?anka dosta?a od ch?opaka który ma du?o myszek jej si? urodzi?y dwie które mi podarowa?a a teraz moj facet kupi? sobie dwie i ca?y czas nad nimi stoi podgl?da bardzo fajny widok:) chyba b?d? o nie zazdrosna...(?arcik) :wink:
 
 
Ratoncita 
Myszowaty
na bezmysiu


Imi?: Anna
Pomogła: 2 razy
Wiek: 41
Dołączyła: 02 Sty 2008
Posty: 542
Skąd: troch? znik?d
Wysłany: 2008-01-07, 19:41   
   Myszy: obecnie brak


Najpierw by?o " Aaa! ?yyywe myyszyy! :shock: "
Potem:"A na co Ci, Aniu, myszy :h??: ?"
Potem: "No, je?eli Ty si? cieszysz, to ja te? si? ciesz? :? "
Teraz, kto mnie zna, to pyta, jak tam :m: :m:):

Czyli ogólnie na plus :smile: i bardzo milutko, nawet moja Mama i Ciocia co? przeb?kuj?, ?e sobie te? chyba sprawi? :razz:
_________________
Mus to mus!
 
 
Jacuss94 
Starszy Myszaty


Imi?: Jacek
Wiek: 29
Dołączył: 26 Gru 2007
Posty: 56
Skąd: Ko?o
Wysłany: 2008-01-07, 20:37   
   Myszy: Pysia


ja jak sobie kupi?em myszke to rodzice nie bardzo za ni? byli, po 2 tygodniach mama juz nie mog?a bez niej ?y? ale tata nie chce jej wzi?? na r?ce tylko nieraz patrzy sie i ?mieje jak robi podkopy pod domkiem
 
 
kamila 
Myszomaniak



Pomogła: 1 raz
Wiek: 31
Dołączyła: 06 Sty 2008
Posty: 740
Wysłany: 2008-01-09, 21:03   

Kiedy? moja ?p. babcia bardzo ba?a sie myszek ale jako? powoli j? przekona?? i nie reagowa?a panik? na jej widok a nawet potrafi?a j? dotkn??. Obecnie mieszkam sama wi?c nie mam problemu z tym ?e komu? nie b?d? si? podoba? moje myszki ale dalsza rodzina gdy si? dowiedzia? ze chce hodowa? myszki to mnie wysmiali. Nie rozmumiej? jak mo?na takie "pskudztwa" trzymac w domu. Wielu ludzi brzydzi sie myszek przez ich ogony.
 
 
agatka 
Szara myszka
agu$$


Imi?: Agata
Wiek: 28
Dołączyła: 24 Mar 2008
Posty: 2
Wysłany: 2008-03-29, 09:50   
   Myszy: Pysio


wiesz co ja powiedzia?am mamie, ?e nie obchodzi mnie czy jej si? podoba czy nie
mam kase to sobie kupi? i kupi?am ?ycz? szcz??liwej myszki :m:D:
 
 
 
humanfactor 
Mysi Bywalec



Imi?: Delfina
Pomogła: 1 raz
Wiek: 38
Dołączyła: 17 Lut 2008
Posty: 103
Skąd: ?ód?
Wysłany: 2008-03-30, 09:59   
   Myszy: AISHWARYA RAI NAPOLEON DIVA ZINGER INNY NI? WSZYSCY


Ja rownie? tak powiedzia?am :D zarabiam to mnie sta? na to aby utrzymac nowych dwoch domownikow.Mama gada?a bla bla bla a dziadek powiedzial ze zwariowa?am.Przedewszystkim chodzilo o to ze nie bede sie nimi zajmowac i takie tam.Je?li chodzi o mysz jako mysz tzn gryzon z okropnym ogonem to rodzinka powiedziala ze sa piekne ale oni sie wola tego nie dotyka?. TAaaaa na drugi dzien sami nosili je na rekach :D .Wracaj?c do momentu rozmowy o myszkach ze kupie sobie i juz to na drugi dzie? ju? w?drowa?am z klatka i smako?ykami z zoologa. Jak to mamcia zobaczyla to wiedziala ze juz nie ma nic do gadania a nie jest tyranem by mnie wyrzucic wraz z myszami na klatke chociaz nie raz tak mowila ;) ale warto by?o zaryzykowa? i nie interesuje mnie opinia moich znajomych co moge a czego nie moge sobie w domciu hodowa? :D :) pozdrawiam
_________________
 
 
 
zydel 
M?ody Myszaty
^___^


Imi?: Pawe?
Wiek: 30
Dołączył: 29 Mar 2008
Posty: 15
Skąd: Malbork
Wysłany: 2008-03-30, 10:23   
   Myszy: Whisky i Heroina :] iiiii... REMI ratatuj ;)


kamila napisał/a:
Wielu ludzi brzydzi sie myszek przez ich ogony.
hehe no moja babcia tak samo ale kiedys wzi??a na r?ke i mówi jaie to s?odike male?stwo jeszcze gdyby nie ten ogon :P ... a moja ciocia i ja jedyni z rodizny lubimy myszki a nasza male?stwa sa rodzenstwem ale jej to sa ogromne .... XP
_________________
[img]http://images26.fotosik.pl/141/d48d76ace10d67af.jpg[img]
 
 
 
Emielcia 
Przyjaciel
nie ma mnie ;)



Hodowla: MouseBrother
Pomogła: 12 razy
Wiek: 43
Dołączyła: 22 Sie 2006
Posty: 2823
Skąd: Wroc?aw
Wysłany: 2008-03-30, 10:47   

humanfactor, ale nie zapominaj, ze ma si? inne relacje z rodzicami jak si? ma 21 lat a inne jak si? ma 12 :)
_________________
REGULAMIN FORUM ; SZUKAJ NIE GRYZIE ; GOOGLE NIE GRYZ?
 
 
humanfactor 
Mysi Bywalec



Imi?: Delfina
Pomogła: 1 raz
Wiek: 38
Dołączyła: 17 Lut 2008
Posty: 103
Skąd: ?ód?
Wysłany: 2008-03-30, 13:21   
   Myszy: AISHWARYA RAI NAPOLEON DIVA ZINGER INNY NI? WSZYSCY


Emelcia ;) Masz racje owszem jest ró?nica ale i tak wydaje mi sie ze lepiej postawic na fakt dokonany ;) A je?li rodzice s? bardziej ulegli to rozmowa ;) Przynajmniej ja swojemu dziecku zwierzaka bym pozwoli?a hodowa? byle nie paj?ka :sad: bo sie ich boje i wzbudzaja we mnie obrzydzenie.
A najlepiej uzbiera? pieniazki lub jesli sie zarabia to nie powinnoby? problemu choc wiem ?e niektórzy rodzice sa bardziej lub mniej dajacy sie przekonac o zakupie zwierzaka :(
_________________
 
 
 
Maciek 
Myszo?ak


Imi?: Maciek
Pomógł: 1 raz
Wiek: 30
Dołączył: 25 Lut 2008
Posty: 634
Skąd: Wa?cz
Ostrzeżeń:
 1/3/6
Wysłany: 2008-03-30, 13:33   
   Myszy: gdzie jeste?cie?


Widzisz tak to w?a?nie jest :roll: twoja mama si? boi myszy i nie pozwala ci ich hodowa? ty znowu swojemu dziecku by? nie pozwala?a hodowa? paj?ka a one by go kr?ci?y :wink: rozumiem to ale i tak b?de mia? myszki bez mamy zgody :twisted: :m:D:
 
 
 
zydel 
M?ody Myszaty
^___^


Imi?: Pawe?
Wiek: 30
Dołączył: 29 Mar 2008
Posty: 15
Skąd: Malbork
Wysłany: 2008-03-30, 14:07   
   Myszy: Whisky i Heroina :] iiiii... REMI ratatuj ;)


to sie zle skonczy ;) testowane ... chociaz mój kohcany sp. Szablu? (kotek) kiedy go chowa?em w pokoju przez jakis tydzien i potem sie okazalo ze go mam to zostal :D
_________________
[img]http://images26.fotosik.pl/141/d48d76ace10d67af.jpg[img]
 
 
 
Emielcia 
Przyjaciel
nie ma mnie ;)



Hodowla: MouseBrother
Pomogła: 12 razy
Wiek: 43
Dołączyła: 22 Sie 2006
Posty: 2823
Skąd: Wroc?aw
Wysłany: 2008-03-30, 14:10   

humanfactor napisał/a:
Przynajmniej ja swojemu dziecku zwierzaka bym pozwoli?a hodowa? byle nie paj?ka bo sie ich boje i wzbudzaja we mnie obrzydzenie.

A Twoje dziecko b?dzie uwielbia?o paj?ki i przyniesie takiego do domu...

humanfactor napisał/a:
epiej postawic na fakt dokonany

Tak, a potem rodzice postawi? Cie przed faktem dokonanym i np wypuszcz? mysz na podwórku czy oddadz? do zoologa...
Wg mnie posiadanie zwierzaka jakiegokolwiek, to co? wi?cej ni? kupno nowego piórnika czy obci?cie w?osów... Czy to pies czy mysza, lepiej porozmawia? z rodzicami (czy si? ma kilka, kilkana?cie czy wiecej lat) o swoich zamiarach, ba najgorzej na tym mog? wyj?? zwierz?ta.
_________________
REGULAMIN FORUM ; SZUKAJ NIE GRYZIE ; GOOGLE NIE GRYZ?
 
 
Maciek 
Myszo?ak


Imi?: Maciek
Pomógł: 1 raz
Wiek: 30
Dołączył: 25 Lut 2008
Posty: 634
Skąd: Wa?cz
Ostrzeżeń:
 1/3/6
Wysłany: 2008-03-30, 14:19   
   Myszy: gdzie jeste?cie?


Myszke wyrzuci? na podwórko?? :shock: no bez przesady a moja mama by nigdy nie posz?a do zoologicznego z myszk?... mam swój pokój, klatke wszystko co potrzebne i naprawde du?o informacji wi?c czemu nie?? a tak w ogóle to sobie my?le ?e mama sie tylko tak popisuje ?e si? boi myszy a gdybym je kupi? to sama by si? im przygl?da?a-zawsze tak z chomikami by?o...
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Theme xandgreen created by spleen modified v0.3 by warna

AJAFO IT