AJAFO IT
Myszy.info - forum o myszkach Strona Główna
 FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 

AJAFO IT
 Ogłoszenie 
AJAFO IT

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: kat
2010-08-23, 19:51
Co o waszej myszce sadza inni?
Autor Wiadomość
Luis 
MYSI MASTER
Z?ap za ogon O.o


Pomogła: 40 razy
Wiek: 34
Dołączyła: 23 Maj 2007
Posty: 3505
Skąd: ToxiCity
Ostrzeżeń:
 1/3/6
Wysłany: 2008-03-30, 15:20   

Ja uwa?am, ?e stawienie czasem rodziców przed faktem dokonany nie jest z?e gdy si? zna ich zachowanie bardzo dobrze i wie si?, ?e rodzic pokrzyczy ale zaakceptuje pod kilkoma warunkami ( np nie puszcza? po pokoju/domu, zmienia? cz?sto trociny i dba? o zwierzaka aby mia? dobre warunki ale i ?eby nie ?mierdzia?o zbytnio itd ). Trzeba umie? si? dogada?. Ja wiem, ?e stawianie moich starszych przed faktem dokonanym to najlepszy sposób na posiadanie jakiegokolwiek zwierzaka. gdyby nie to ryzyko nie mia?abym do tej pory pewnie ?adnego zwierz?cia, a tak to mam ich sporo i mama uwielbia je chocia? jeszcze niedawno odgra?a?a si?, ?e to ohydne, oble?ne,wyrzuci itd :P
Ale nie mog? tego polecie? ka?demu, bo ka?dy ma innych rodziców, chocia? to oni by mieli ,,pi?kn?" postaw? wyrzucaj?c zwierze na dwór... Jacy y nie byli takiego czego? raczej nie powinni zrobi?, bo to dla mnie tyrania normalnie.
Maciek3250 Twoja mama widz? podobnie reaguje na zwierz?ta jak moja :) Na Twoim miejscu zaryzykowa?abym wi?c tym bardziej, ?e mia?e? ju? chomiki a myszki wcale a? tak si? nie ró?ni? od nich :)
_________________
Down, Soulfly, Metallica, SOAD \m/
 
 
Maciek 
Myszo?ak


Imi?: Maciek
Pomógł: 1 raz
Wiek: 30
Dołączył: 25 Lut 2008
Posty: 634
Skąd: Wa?cz
Ostrzeżeń:
 1/3/6
Wysłany: 2008-03-30, 15:42   
   Myszy: gdzie jeste?cie?


Znaczy wiesz ja z ni? na pewno nie b?de o tym rozmawia? bo nie chce sie znowu k?óci? i chodzi? za przeproszeniem ca?y czas wkurwiony bo ona ma jakie? sapy, noto sory ale nie bed? z ni? gada? i sobie nerwów psu? :wink: u mnie zwierzakowi si? krzywda nie stanie, mam 14 lat i i dobrze wiem ?e je?eli kupuje zwierze to nie na tydzie? a powiedzmy te 2 lata :razz:
 
 
 
zydel 
M?ody Myszaty
^___^


Imi?: Pawe?
Wiek: 30
Dołączył: 29 Mar 2008
Posty: 15
Skąd: Malbork
Wysłany: 2008-03-30, 15:46   
   Myszy: Whisky i Heroina :] iiiii... REMI ratatuj ;)


powiedzmy te 2 lata Oo ... powiedzmy te ca?e ?ycie :D
_________________
[img]http://images26.fotosik.pl/141/d48d76ace10d67af.jpg[img]
 
 
 
Maciek 
Myszo?ak


Imi?: Maciek
Pomógł: 1 raz
Wiek: 30
Dołączył: 25 Lut 2008
Posty: 634
Skąd: Wa?cz
Ostrzeżeń:
 1/3/6
Wysłany: 2008-03-30, 15:57   
   Myszy: gdzie jeste?cie?


No konkretnie chodzi?o mi o ca?e ?ycie bo niektóre gryzonie mog? po?y? rok inne np 3 dlatego by?o te powiedzmy :razz: no ale konkretnie chodzi?o mi o ca?e ?ycie :wink:
 
 
 
magpiet 
Szara myszka
ta co myszy kocha


Imi?: Magda
Wiek: 26
Dołączyła: 02 Kwi 2008
Posty: 3
Skąd: Szczecin
Wysłany: 2008-04-08, 20:39   
   Myszy: Dulka (?p. Nika, Piecyk, Plusia)


powiem tyle- twoi znajomi si? myl?!

moi lubi? moj? myszk?
 
 
 
Ratoncita 
Myszowaty
na bezmysiu


Imi?: Anna
Pomogła: 2 razy
Wiek: 41
Dołączyła: 02 Sty 2008
Posty: 542
Skąd: troch? znik?d
Wysłany: 2011-01-08, 23:21   
   Myszy: obecnie brak


Dzisiaj by? u mnie ksi?dz po kol?dzie; jak zobaczy? myszora, to si? u?miechn??, powiedzia?: "o, szczurek" i dodatkowo go pokropi?...
_________________
Mus to mus!
 
 
Myszata 
Myszo?ak



Imi?: Wiktoria
Pomogła: 7 razy
Wiek: 25
Dołączyła: 12 Lis 2010
Posty: 677
Skąd: Kraków, Nowa Huta
Ostrzeżeń:
 1/3/6
Wysłany: 2011-01-08, 23:26   
   Myszy: Brak


Moi znajomi boj? si? Carmen, bo ma "takie straszne oczyska" :lol:
Przyzwyczai?am si? ;)

[ Dodano: 2011-01-08, 23:28 ]
Maciek napisał/a:
wkurwiony

Maciek .... S?ownictwo :roll:
_________________
Je?li chcesz zmieni? ?wiat zacznij od siebie
 
 
 
FajnaMysz 
Starszy Myszaty



Imi?: Zuza
Wiek: 25
Dołączyła: 20 Gru 2010
Posty: 58
Skąd: Kraków
Wysłany: 2011-01-08, 23:43   
   Myszy: Wiktorek [*], Fabianek [*] i Ahmed [*]


Moje kole?anki powiedzia?y mi co? takiego "Myszki s? fajne ale tylko wtedy, gdy s? ma?e, bia?e i czyste" :mshock: Ale reszta kumpelek i kumpli mówi, ?e myszki s? OK
_________________
<:3)~~
 
 
 
Jaszczurka 
Myszomaniak
;]



Imi?: Sara
Pomogła: 7 razy
Dołączyła: 12 Lis 2010
Posty: 715
Skąd: Opole
Wysłany: 2011-01-10, 15:11   
   Myszy: Rose [*], Wandy [*], Holly [*], Cassie, Mitchie


Myszata, Maciek nie wchodzi ju? na forum od kilku miesi?cy, poza tym ten post ma ju? 2/3 lata, zwracanie uwagi nie ma sensu ;>

Moja kole?anka wyzywa moj? mysz od grubasa, ona nie jest gruba ale wida? ró?nic? od momentu kiedy j? kupi?am :razz:
_________________

Pet's name: Leo?
Adopt virtual pets at Chicken Smoothie!
 
 
Annemi 
Szara myszka


Imi?: Ania
Wiek: 32
Dołączyła: 23 Gru 2010
Posty: 11
Wysłany: 2011-01-10, 21:25   

Moi rodzice powiedzieli, ?e zwariowa?am, ale nie mieli wi?kszego wp?ywu na to, bo jestem studentk? i mieszkam osobno. Pomarudzili tylko, ?eby nie by?y wa?niejsze od nauki.

Wspó?lokatorce te? si? to nie podoba?o, bo jak, mówi, mia?a myszy i gryz?y.

Mój ch?opak nawet czasami na nie poptrzy i powie "co za skur*****" (z ewidentnym podziwem, np jak Angus wyszed? po kablu od prysznica z wanny ;P) ale marudzi ci?gle, ?e du?o uwagi im po?wi?cam i, ?e nie potrzebne im tyle zabawek.
 
 
Yun 
MegaMysz
Blite



Hodowla: Artistic
Stowarzyszenie: PMC
Pomogła: 20 razy
Wiek: 35
Dołączyła: 06 Mar 2010
Posty: 1287
Skąd: Strzelin/Wroc?aw
Wysłany: 2011-01-10, 21:30   

Moja matka to najwspanialsze wsparcie jakie mog?abym mie?.

Z pocz?tku nie mog?a przywykn?c do ich ogonów, ale teraz ?miga z mychami równo.
Ostatnio pracuj?, uczelnia, mam w sumie 2 dni w tygodniu wolne. I mama kochana wczoraj zrobi?a mi wspania?? niespodziank?. Wysprz?ta?a mi 90% boksów, wymy?a, wszystkie myszy wymizia?a, nakarmi?a i wymieni?a wod?, abym zm?czona po szkole nie musia?a tego robi?.
Przy miotach te? pomaga, zw?aszcza przy pierwszym, gdzie trzeba by?o oddziela? przez kilka dni do karmienia s?absze osobniki, aby mia?y szans? dosta? si? do matki.

Na prawd? strasznie jestem jej za to wdzi?czna.

A znajomi? Ludzie z roku ci?gle mnie o to wypytuj?, komentuj? urodzone mioty, zainteresowani, a na zaj?ciach z angielskiego nie ma dnia, aby prowadz?cy nie zagadn?? na ten temat:) Ogólnie nie mam ani jednej osoby negatywnie do tego nastawionej.
 
 
 
Do?ka 
SuperMysz


Imi?: Dorota
Pomogła: 13 razy
Dołączyła: 31 Maj 2009
Posty: 1157
Skąd: Wroc?aw
Wysłany: 2011-01-10, 22:50   

Yun napisał/a:
Ogólnie nie mam ani jednej osoby negatywnie do tego nastawionej.
a ja mam wr?cz odwrotnie
Ca?a rodzina jest przeciwko: ?e mysz,?e ?mierdzi, ?e ogon ma, ze kota mi na?l?, ze bym je mog?a komu? odda? itp.
Ale, ?e to moje zwierzaki, to i moja sprawa. Zreszt? i tak nie za d?ugo sie wyprowadzam, wiec tym bardziej im nie b?d? przeszkadza? (a dodatkowo powiem tylko, ?e myszy i wszystkie ich rzeczy sa w moim pokoju, którego z nikim nie dziel?).
W sumie je?li chodzi o znajomych to wi?kszo?? lubi na nie patrze?, ale o kizaniu nie ma mowy. Nawet jakby chcieli :wink:
Jedynie mój m??czyzna je lubi i to z wzajemno?ci? (cho? one to go pewnie lubi? przede wszystkim za te zabawki, które im robi w wolnych chwilach).
:wink:
_________________
Atos[*], Portos[*], Hana[*], Iskierka[*], Miko[*], Yuki[*], Tica[*], Maya[*]
Los zwierz?t jest dla mnie wa?niejszy ni? strach przed o?mieszeniem. Los zwierz?t jest nierozerwalnie zwi?zany z losem cz?owieka. (Emil Zola)
 
 
dakon 
M?ody Myszaty


Dołączył: 22 Sty 2011
Posty: 21
Wysłany: 2011-01-22, 21:13   

To mo?e i ja si? wypowiem, moi rodzice byli wiadomo - negatywnie nastawieni teraz to mama stoi i sama z siebie obserwuje i si? zachwyca. Ale jak Cila b?d? Cilek (p?e? narazie nie znana :wink: ) chodzi po mojej d?oni, to mama robi 3 kroki w ty?, ?eby by? w "bezpiecznej odleg?o?ci" :razz:
 
 
Do?ka 
SuperMysz


Imi?: Dorota
Pomogła: 13 razy
Dołączyła: 31 Maj 2009
Posty: 1157
Skąd: Wroc?aw
Wysłany: 2011-01-23, 19:19   

dakon napisał/a:
jak Cila b?d? Cilek (p?e? narazie nie znana :wink:
jak to nie znana??? Przecie? ?atwo jest okre?li? p?e?. A samica nie mo?e mieszka? samotnie...
Ech - poczytaj o myszach, bo kiepsko :wink:

Off, ale chyba potrzebny :smile:
_________________
Atos[*], Portos[*], Hana[*], Iskierka[*], Miko[*], Yuki[*], Tica[*], Maya[*]
Los zwierz?t jest dla mnie wa?niejszy ni? strach przed o?mieszeniem. Los zwierz?t jest nierozerwalnie zwi?zany z losem cz?owieka. (Emil Zola)
 
 
NightQueen 
Mysi Rozmówca



Imi?: Patrycja
Pomogła: 1 raz
Wiek: 35
Dołączyła: 26 Paź 2010
Posty: 261
Skąd: B-cze
Wysłany: 2011-01-24, 16:25   
   Myszy: Afera,Zafra,Darc,Cirina,Stefa,Figa,Gaja i Blair


Do?ka napisał/a:
Yun napisał/a:
Ogólnie nie mam ani jednej osoby negatywnie do tego nastawionej.
a ja mam wr?cz odwrotnie
Ca?a rodzina jest przeciwko: ?e mysz,?e ?mierdzi, ?e ogon ma, ze kota mi na?l?, ze bym je mog?a komu? odda? itp.
:


sk?d ja to znam...
U mnie jest dok?adnie to samo
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Theme xandgreen created by spleen modified v0.3 by warna

AJAFO IT