AJAFO IT
Myszy.info - forum o myszkach Strona Główna
 FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 

AJAFO IT
 Ogłoszenie 
AJAFO IT

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: kat
2010-08-23, 19:51
Co o waszej myszce sadza inni?
Autor Wiadomość
aShadow 
Moderator



Hodowla: Anazel
Stowarzyszenie: PMC
Pomogła: 19 razy
Dołączyła: 28 Cze 2011
Posty: 3076
Wysłany: 2012-11-10, 11:57   
   Myszy: Ma?e stadko ;)


Moja si? zarzeka, ?e nie lubi myszy, przy czym jak tylko robi surówk? to pyta czy nic dla nich nie chce, ?mieje si?, ?e myszy to psia tv i doradza czym mo?na by je jeszcze karmi?
 
 
klaudusia1
Szara myszka


Dołączył: 10 Lis 2012
Posty: 0
Wysłany: 2012-11-10, 15:10   

Moi rodzice to wielbiciele zwierz?t . Wszystkich nawet myszek . A znajomi to niektórzy tak a niektórzy nie .
Ostatnio zmieniony przez Laraine 2012-11-10, 21:11, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
weronikap 
Gadu?a Myszaty


Imi?: Weronika
Hodowla: brak
Pomogła: 5 razy
Wiek: 23
Dołączyła: 23 Wrz 2012
Posty: 308
Wysłany: 2012-11-10, 15:21   
   Myszy: Elwood [*], Blues [*], Loki


U mnie w klasie to uchodz? za znawczynie zwierzaków :roll:
W domu jest tak " we? ode mnie t? mysz!" a w klasie tak "Ale to jest brzydkie!! ohyda! jak ty mo?esz co? takiego w domu trzyma??!"
To tak pokrótce o nastawieniu do myszy mojej rodzinki i przyjacó? :wink:
_________________
There's no point in thinking about yesterday
It's too late now
It won't ever be the same
 
 
Jaghut 
Gadu?a Myszaty



Imi?: Katarzyna
Wiek: 31
Dołączyła: 04 Wrz 2012
Posty: 350
Skąd: ?ód?/Warszawa
Wysłany: 2012-11-10, 15:27   
   Myszy: Lisek, Milka, ?winka


Ja to uwielbiam te ?arty o myszkach i karmieniu nimi kota, po prostu boki zrywa?. A ludzie naprawd? my?l?, ?e s? ?mieszni. Jakbym mówi?a ?arty o tym, ?eby zabi? kociaki i szczeniaki i karmi? nimi w??e albo jeszcze lepiej karmi? ?ywymi, to ju? przecie? co? innego.
_________________
[*]Nelson, Szczurcia, Torpeda, Piratka, ?asica, Zo?za, Tekla, Chandra, Gapcia, Tygrysek, Szary[*]
 
 
MadziaLena 
Great MOUSEr



Imi?: Magda
Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 03 Lut 2012
Posty: 1638
Wysłany: 2012-11-10, 15:41   

Mnie jak rodzice odwiedzaj? to jest tak, tata: nie masz samców ?eby je rozmno?y?? ile za nie chcesz? Mama: fajne ale ?mierdz?.

M??, toleruje ale powtarza: lubi? chomika, myszek nie lubi?.
 
 
Patrycjaa 
Mysi Rozmówca



Imi?: Patrycja
Wiek: 24
Dołączyła: 03 Lis 2012
Posty: 208
Skąd: Rzeszów
Wysłany: 2012-11-10, 15:56   
   Myszy: Cowboj & Muniek :D


Mia?am kiedy? chomika i nic do nich nie mam, ale teraz uwa?am, ?e myszy s? ciekawsze :D
 
 
Virame 
Gadu?a Myszaty


Pomogła: 2 razy
Wiek: 28
Dołączyła: 28 Wrz 2012
Posty: 394
Wysłany: 2012-11-11, 10:11   

Patrycjaa, bo chomiki s? nudne i to bardzo. ;3
Biegaj? w nocy w ko?owrotku, jedz?, pij? i si? za?atwiaj?. A myszy to szalej? po ca?ej klatce. ;3
 
 
siwa 
Mysi Rozmówca



Wiek: 34
Dołączyła: 03 Sie 2011
Posty: 202
Skąd: ?om?a
Wysłany: 2012-11-11, 10:59   

Kilka lat temu mia?am chomika ,nazywa? si? Sparky by? fajny i ogromny, sprawia? nam (mi i rodzince) wiele atrakcji, po jego odej?ciu pojawi? si? u mnie Doktor Plama ale ?y? bardzo krótko, w zasadzie chyba by? chory jak go kupi?am , mia? zupe?nie inny charakterek,ci??ko si? by?o z nim dogada? gryz? jak nie wiem co :/

Jesli chodzi o opinie innych to ilu ludzi tyle opinii, najbardziej podoba?o mi si? jakis czas temu, przyjechali do mnie w odwiedziny znajomi na sam widok klatki by?o fuuuu masz jakies szczury , obrzydlistwo ani mi si? wa? wyci?gac tego z klatki. troszk? pohulali?my po?o?y?am towarzystwo spa?, przebudzi?am si? a moi go?cie siedz? nad klatk?, myszy na r?ce pobrali i "jakie one sa fajne, tylko kupkaja feeeee"
mama mówi "Ty sobie lepiej faceta znajd?,a nie myszami si? zajmujesz"
siostra ze szwagrem "tylko tego nie puszczaj na mieszkanie",a? któregos razu musia?am wyjechac na kilka dni i szwagier chodzi? karmi?-po powrocie by?o "oni mnie chyba lubia , nawet do r?ki podchodz?", jak ich odwiedzam to dopytuja jak myszy itp. w tym temacie to mo?na pisac i pisac;)
 
 
Patrycjaa 
Mysi Rozmówca



Imi?: Patrycja
Wiek: 24
Dołączyła: 03 Lis 2012
Posty: 208
Skąd: Rzeszów
Wysłany: 2012-11-11, 12:38   
   Myszy: Cowboj & Muniek :D


Virame napisał/a:
Patrycjaa, bo chomiki s? nudne i to bardzo. ;3
Biegaj? w nocy w ko?owrotku, jedz?, pij? i si? za?atwiaj?. A myszy to szalej? po ca?ej klatce. ;3


No w?a?nie mia?am na my?li to, ?e one tylko biegaj?, jedz?, pij? i ?pi? :)
 
 
zuza911 
Best MOUSEr



Imi?: Marta
Hodowla: Fluventris
Pomogła: 14 razy
Wiek: 32
Dołączyła: 20 Paź 2011
Posty: 2439
Skąd: Bia?ystok
Wysłany: 2012-11-12, 02:20   
   Myszy: dziewczyny i ch?opaki ;)


Patrycjaa napisał/a:

No w?a?nie mia?am na my?li to, ?e one tylko biegaj?, jedz?, pij? i ?pi? :)


To samo mo?na powiedzie? o myszach :razz:
Problem polega na tym, ?e wi?kszo?ci ludzi wydaje si?, ?e chomik to taka mysz bez ogona - generalnie jedno i to samo. Trzeba sobie po prostu zda? spraw?, ?e to zupe?nie inne zwierzaki, ka?dy ma swoje wady i zalety.
Mam chomika i nie zauwa?y?am, ?eby by? "nudny" :wink: Owszem, ca?e dnie przesypia, a wi?kszo?? nocy sp?dza w ko?owrotku, ale jest naprawd? rozczulaj?cy - taki kochany t?u?cioszek. Uwielbiam patrze? jak si? myje i nó?ki stercz? do góry, po czym oczywi?cie musi si? przewróci? :lol: Poza tym bardzo mi si? w nim podoba, ?e jest taki uparty - indywidualista :wink: A najlepsze jest to, ?e w przeciwie?stwie do myszy zawsze ma ochot? na przysmak z r?ki, jak nie zje na miejscu, zapakuje do policzka :wink:
 
 
 
Patrycjaa 
Mysi Rozmówca



Imi?: Patrycja
Wiek: 24
Dołączyła: 03 Lis 2012
Posty: 208
Skąd: Rzeszów
Wysłany: 2012-11-12, 14:09   
   Myszy: Cowboj & Muniek :D


Ja trafi?am na takiego chomika co przez pierwszy miesi?c gryz? mi r?k? do krwi nawet jak chcia?am go tylko pog?aska?, a pó?niej by? taki milutki, ?e mo?na go by?o w ?rodku dnia ?pi?cego z domku wyci?ga? :D
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Theme xandgreen created by spleen modified v0.3 by warna

AJAFO IT