AJAFO IT
Myszy.info - forum o myszkach Strona Główna
 FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 

AJAFO IT
 Ogłoszenie 
AJAFO IT

Poprzedni temat «» Następny temat
parowki i inne mi?so
Autor Wiadomość
mysiamama1989
Mysi Rozmówca


Wiek: 34
Dołączył: 08 Kwi 2013
Posty: 298
Skąd: Wroc?aw
Wysłany: 2013-07-01, 13:33   
   Myszy: ?l?zaczka i Miedzianka Opavka i Motorówka[*], Lechistka


Ja kocham wszystkie zwierz?tka i jak ju? postanowi?am je kupi? chcia?am im stworzy? mysi raj na ziemi i chyba troch? pzresadzi?am to tak prawie jak z dziecmi jakby mog?y to zamiast obiadu wcina?y by s?odycze tak moje myszole zamiast normalnej kalmy ch?tniej wcina?yby tylko smako?yki.. Mam te? tak? chorob? ?e jak przechodz? ko?o zoologicznego zawsze musz? wst?pi? i im cos kupic teraz b?d? musia?a to jako? ograniczy?...
_________________
http://www.suwaczki.com/t...c5xua4r4sw2.png
 
 
Frufru
[Usunięty]

Wysłany: 2013-07-01, 13:41   

Ale? kupowa? na zapas mo?esz - ja jak robi? zakupy to zawsze tak kolosalne, ?e a? nieprzyzwoite. Te? lubi? je rozpieszcza?, ale g?ównie zabawkami i wyposa?eniem klatki. Z typowo zoologicznych rzeczy to poza karm?, kupuj? tylko kolby i czasem ciasteczka VL czy przysmaki serowe VL. Ale staram si? dawa? w ma?ych ilo?ciach. Cho? z racji na to, ?e jedz? granulat, mog?abym im popu?ci? troch?, bo diet? podstawow? maj? pewn? na 100%....
 
 
mysiamama1989
Mysi Rozmówca


Wiek: 34
Dołączył: 08 Kwi 2013
Posty: 298
Skąd: Wroc?aw
Wysłany: 2013-07-01, 13:43   
   Myszy: ?l?zaczka i Miedzianka Opavka i Motorówka[*], Lechistka


postaram si? tak by zrobi? to jak najlepiej w???nie teraz zainwestowa?am w ich now? klateczk? z tunelami i w ogóle my?l? zeby zrobi? im z jednej klatki przej?cie do drugiej ale jako? nie mog? ch?opaka do tego by ogarno? co? takiego zmusi? :(
_________________
http://www.suwaczki.com/t...c5xua4r4sw2.png
 
 
AgAp
Myszo?ak


Pomógł: 16 razy
Dołączył: 19 Cze 2012
Posty: 652
Wysłany: 2013-07-01, 15:50   

zauwazy?am,?e jedzenie w miseczkach lezy, ale jak wysypi? na wybieg, to po 2 dniach znika. mo?e g?odniej? w czasie zabawy, a moze w ogóle wol? jedzonko samodzielnie zdobyte, ni? pasz? z miski.
 
 
Frufru
[Usunięty]

Wysłany: 2013-07-01, 17:07   

Hm... no to do?? s?uszne spostrze?enie. Zaleca si? nawet "nie u?atwia?" ?eby da? myszy si? wy?y? naturalnie. W ko?cu wi?kszo?? ?ycia w naturze ten gatunek sp?dza szukaj?c jedzenia. Warto im pochowa? jedzonko czy smako?yki aby mia?y w tym te? co? "z naturalnej" zabawy. :)


Moje myszony maj? karm? zawsze w wysokiej miseczce do której musz? "zanurkowa?", do tego w najwy?szym punkcie klatki.
 
 
mysiamama1989
Mysi Rozmówca


Wiek: 34
Dołączył: 08 Kwi 2013
Posty: 298
Skąd: Wroc?aw
Wysłany: 2013-07-03, 12:56   
   Myszy: ?l?zaczka i Miedzianka Opavka i Motorówka[*], Lechistka


zrobi?am tak jak mówi?as i masz racje moje rozpieszczone myszole i karm? swoj? zjad?y normaln? wczoraj wróci?am wieczorem z pracy a miseczka by?a prawie pusta :D to s? ?obuzy ale z drugiej strony Ja te? jak np mia?abym do wyboru obiad w domu zwyk?y a jedzenie z mc donalds wybra?abym ten smako?yk heheh :D wniosek jest taki ?e myszole b?d? dostawa? mniej przysmaków by jad?y to co powinny
_________________
http://www.suwaczki.com/t...c5xua4r4sw2.png
 
 
Frufru
[Usunięty]

Wysłany: 2013-07-03, 13:05   

No to super, ?e metoda si? sprawdzi?a. Zawsze to taniej ni? szuka? nowej karmy i ponosi? nowe koszty. A tak to mo?esz im dawa? to co do tej pory, ale z umiarem wi?kszym. :)

Na zdrowie!
 
 
mysiamama1989
Mysi Rozmówca


Wiek: 34
Dołączył: 08 Kwi 2013
Posty: 298
Skąd: Wroc?aw
Wysłany: 2013-07-03, 13:14   
   Myszy: ?l?zaczka i Miedzianka Opavka i Motorówka[*], Lechistka


wiesz je?eli chodzi o koszta to dla moich myszek wszystko to takie moje dzieci :D nawet jakby by?o trzeba kupi?abym im inna dro?sz? karm? bardziej mnie martwi?o czemu tak nagle odrzuci?y t? karm? któr? jad?y od ma?ego tak nagle..
_________________
http://www.suwaczki.com/t...c5xua4r4sw2.png
 
 
Frufru
[Usunięty]

Wysłany: 2013-07-03, 13:34   

Podzielam Twój pogl?d, ale czym innym s? wydatki konieczne a czym innym zb?dne. W tym wypadku gdyby? od razu kupowa?a now? karm? zamiast sprawdzi? moj? metod?, by?by to zb?dny wydatek. :)
 
 
kiniaczek31 
MYSI MASTER


Pomogła: 16 razy
Wiek: 41
Dołączyła: 15 Kwi 2012
Posty: 3004
Skąd: Warszawa
Ostrzeżeń:
 1/3/6
Wysłany: 2013-07-04, 13:23   

Moje te? potrafi? nosem nawet ju? na vl kr?ci? wi?c te? czasem dostan? ma?o a? nie zjedz? i pomaga .
_________________
InfinitY ..
 
 
mysiamama1989
Mysi Rozmówca


Wiek: 34
Dołączył: 08 Kwi 2013
Posty: 298
Skąd: Wroc?aw
Wysłany: 2013-07-04, 14:22   
   Myszy: ?l?zaczka i Miedzianka Opavka i Motorówka[*], Lechistka


kto by pomyslal male potworki a takie wybredne xD Moje myszy to jak jem to obie przy szczebelkach stoja i wahaja jak pieski he xD
_________________
http://www.suwaczki.com/t...c5xua4r4sw2.png
 
 
Frufru
[Usunięty]

Wysłany: 2013-07-04, 14:29   

W ko?cu sens ?ycia myszy w naturze to wieczne szukanie pokarmu. Co si? dziwi?, ?e nasze domowe pupile maj? takie same zap?dy. Grunt, ?e jest w czym wybiera? w dopieszczaniu ich. :)
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Theme xandgreen created by spleen modified v0.3 by warna

AJAFO IT