AJAFO IT
Myszy.info - forum o myszkach Strona Główna
 FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 

AJAFO IT
 Ogłoszenie 
AJAFO IT

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: kat
2014-12-27, 15:25
myszy a dzieci
Autor Wiadomość
snowdog 
Gadu?a Myszaty



Pomogła: 1 raz
Wiek: 35
Dołączyła: 16 Mar 2008
Posty: 394
Wysłany: 2013-08-29, 11:35   
   Myszy: -


Ale jak wróc?, to im si? przypomni :lol:
 
 
vernille 
Myszo?ak



Pomogła: 7 razy
Wiek: 27
Dołączyła: 03 Kwi 2013
Posty: 695
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2013-08-29, 11:36   
   Myszy: Uroda, Scycia, Bianka, Ines i Pinezka | Bezimienna [*], Uhura [*], Spinka [*], Artemida [*], Zdrapka [*]


To niech wyjd? na ca?y dzie?. :P A ma?o to dzieci co z placu zabaw nie chc? wraca?? ;>
 
 
wero 
Moderator



Pomogła: 19 razy
Wiek: 32
Dołączyła: 15 Sie 2010
Posty: 2637
Skąd: Pozna?/Szczecin/Wawa
Wysłany: 2013-08-29, 11:37   

a ja proponuje ?eby j? upierdoli?a mysz to si? odechce :D
_________________
Chcia?a pi?knie pisa?, ale s?owa odmawia?y jej pos?usze?stwa.
 
 
 
mysiamama1989
Mysi Rozmówca


Wiek: 34
Dołączył: 08 Kwi 2013
Posty: 298
Skąd: Wroc?aw
Wysłany: 2013-08-29, 11:37   
   Myszy: ?l?zaczka i Miedzianka Opavka i Motorówka[*], Lechistka


Mama tych dzieci ich pilnuje , ale ta ma?a jest taka szybka , ?e nie ogarnia si? jej. Dzi? maj? w planach zoo i plac zabaw tak?e licz? , ?e wróc? zm?czone dzieci i nie b?d? mia?y si?y. A jutro mam wolne to sama zajm? si? pilnowaniem myszolków ;p

Wiesz co tak si? o dzieciach nie mówi ale to ma?y szatanek ona nie ogarnia chyba bólu nie raz ju? j? papuga ugryz?a a Ona dalej do papugi pcha ?apy to nie wiem czy dziabniecie myszki by co? da?o , chod? te? bym chcia?a. Tyle ,?e moje myszy co? nie gryz? tyle ile si? z nimi top jeszcze ani razu ,?adna mnie nie dziab?a
_________________
http://www.suwaczki.com/t...c5xua4r4sw2.png
Ostatnio zmieniony przez mysiamama1989 2013-08-29, 11:41, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
snowdog 
Gadu?a Myszaty



Pomogła: 1 raz
Wiek: 35
Dołączyła: 16 Mar 2008
Posty: 394
Wysłany: 2013-08-29, 11:39   
   Myszy: -


wero, ale w strachu mo?e szarpn?? mysz?, je?li ta uczepi?a si? jej palca z?bami i mysza poleci przez ca?y pokój ;)

Naprawd?, uczulcie matk? i wyt?umaczcie dzieciakom na tyle ile si? da. A k?ódka swoj? drog?.
 
 
Kasumi 
Moderator



Pomogła: 34 razy
Wiek: 40
Dołączyła: 31 Paź 2012
Posty: 2081
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2013-08-29, 11:43   

Ja nie rozumiem w ogóle problemu. Przyje?d?a kto? do Ciebie to stosuje zasady które u Ciebie dzia?aj? a nie samowolka.
Myszy nie rusza? pod gro?b? lania w dup? sprz?czk? pd pasa xD
_________________
?ycie to nieustanne cierpienie, a potem si? umiera.
 
 
 
wero 
Moderator



Pomogła: 19 razy
Wiek: 32
Dołączyła: 15 Sie 2010
Posty: 2637
Skąd: Pozna?/Szczecin/Wawa
Wysłany: 2013-08-29, 11:43   

u?pijmy dziecko.
_________________
Chcia?a pi?knie pisa?, ale s?owa odmawia?y jej pos?usze?stwa.
 
 
 
Paulixia 
Myszomaniak



Imi?: Paulina
Hodowla: Little Hearts
Stowarzyszenie: PMC
Pomogła: 2 razy
Wiek: 29
Dołączyła: 21 Sie 2013
Posty: 736
Skąd: ?ód?
Wysłany: 2013-08-29, 11:43   
   Myszy: coraz wi?cej...


Cytat:
Mama tych dzieci ich pilnuje , ale ta ma?a jest taka szybka , ?e nie ogarnia si? jej.


Skoro jeszcze ?yje, nie uciek?a, nie ma rozleg?ych poparze?, z?ama? i innych uszkodze?, to znaczy, ?e wcale nie jest taka szybka i da si? j? z pewno?ci? upilnowa?, tylko z myszy trzeba zrobi? przedmiot zagro?enia o odpowiedniej randze? Mo?e powiedz, ?e mysz Ci si? rozchorowa?a, i ?eby nie wpuszcza? dzieci, bo podejrzewasz co? zara?liwego? :wink:
 
 
mysiamama1989
Mysi Rozmówca


Wiek: 34
Dołączył: 08 Kwi 2013
Posty: 298
Skąd: Wroc?aw
Wysłany: 2013-08-29, 11:43   
   Myszy: ?l?zaczka i Miedzianka Opavka i Motorówka[*], Lechistka


te dzieci o 20 ju? chodz? spa? , tak?e jakby wrócili ko?o 20 to myszki i tak by mia?y spokój jakby tak wysz?y na ten plac zabaw i do zoo zm?czone to my?l? ,?e szybciej padn? xD

co do choroby mój ch?opak te? mi tak mówi? , tylko z tym zara?liwym to mo?e nie bo zaraz babcia mi zacznie panikowa? i jeszcze z myszami mnie z domu wyrzuci hehe . Ale my?l? , ?e chora i nie mo?na jej m?czy? to odbry argument ;p ale k?ódk? my?l? , ?e i tak za?o?? ( chod? zakazany owoc najlepiej smakuje ale licz? na to , ?e moja kuzynka g?upia nie jest)
_________________
http://www.suwaczki.com/t...c5xua4r4sw2.png
Ostatnio zmieniony przez mysiamama1989 2013-08-29, 11:46, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
wero 
Moderator



Pomogła: 19 razy
Wiek: 32
Dołączyła: 15 Sie 2010
Posty: 2637
Skąd: Pozna?/Szczecin/Wawa
Wysłany: 2013-08-29, 11:45   

wiem,wynie? myszy do kole?anki
_________________
Chcia?a pi?knie pisa?, ale s?owa odmawia?y jej pos?usze?stwa.
 
 
 
snowdog 
Gadu?a Myszaty



Pomogła: 1 raz
Wiek: 35
Dołączyła: 16 Mar 2008
Posty: 394
Wysłany: 2013-08-29, 11:46   
   Myszy: -


Podpisuj? si? pod tym, co napisa?a Kasumi. My chyba by?y?my wychowywane w innych czasach, bo "za moich czasów" by?o nie do pomy?lenia, ?eby w czyim? domu rz?dzi? si? zwierzakami. Po prostu jako dziecko wiedzia?am, ?e mi nie wolno, nikt mi nie musia? t?umaczy? (albo t?umaczyli, tylko tego nie pami?tam, a do ?wiadomo?ci dotar?o).
 
 
Paulixia 
Myszomaniak



Imi?: Paulina
Hodowla: Little Hearts
Stowarzyszenie: PMC
Pomogła: 2 razy
Wiek: 29
Dołączyła: 21 Sie 2013
Posty: 736
Skąd: ?ód?
Wysłany: 2013-08-29, 11:47   
   Myszy: coraz wi?cej...


Kasumi napisał/a:
Ja nie rozumiem w ogóle problemu. Przyje?d?a kto? do Ciebie to stosuje zasady które u Ciebie dzia?aj? a nie samowolka.
Myszy nie rusza? pod gro?b? lania w dup? sprz?czk? pd pasa xD


Ja akurat rozumiem ten problem, bo d?ugo walczy?am przy psie o to, ?e nie daje mu si? kilograma resztek ze sto?u, nie wypuszcza na ca?y dzie? do ogródka etc. Jak kto? ma zakodowane, ?e myszy to takie ma?e zwierz?tka, które kupuje si? dzieciom ?eby dusi?y je linijk? przez kratki to ci??ko o odrobin? zrozumienia :lol:

I my?l?, ?e raczej go?cie rzadko si? tak rz?dz?, bardziej problem ten dotyczy innych cz?onków rodziny, którzy zanadto chc? ?eby czuli si? jak w domu ;)
Ostatnio zmieniony przez Paulixia 2013-08-29, 11:49, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
mysiamama1989
Mysi Rozmówca


Wiek: 34
Dołączył: 08 Kwi 2013
Posty: 298
Skąd: Wroc?aw
Wysłany: 2013-08-29, 11:48   
   Myszy: ?l?zaczka i Miedzianka Opavka i Motorówka[*], Lechistka


my?la?am , ?eby wynie?? do ch?opaka ale kurcze takie przenoszenie ich , to te? dla nich nie za fajne.. co do tego co napisa?a Kasumi wiesz to dziecko tak kocha zwierzaki , ?e si? chce nimi opiekowa? obok myszek postawi?a drug? klatk? i trzyma tam sztuczn? myszk? , ?e to jej a i tak interesuje si? moimi bo si? ruszaj? i w ogóle :(

W?a?nie najgorsze jest rozumowanie mysz ma?o kosztuje dla niektórych to szkodnik i ?mierdzi.
I co to jak zdechnie kupi? Ci now? to ,a? mnie co? wzie?o wtedy , nie wiem jak w ogóle kto? mo?e tak nie szanowa? ?ycia....! Dla niektórych Pies Kot to jest co? a myszka ma takie samo prawo zy? dlatego si? martwie o nie.
_________________
http://www.suwaczki.com/t...c5xua4r4sw2.png
Ostatnio zmieniony przez mysiamama1989 2013-08-29, 11:52, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Frufru
[Usunięty]

Wysłany: 2013-08-29, 11:49   

Bezstresowe wychowanie i voila, cz?owiek o w?asne zwierz? si? musi martwi? czy ma?e diabli nic mu nie zrobi. :p

Ja osobi?cie uwa?am, ?e prozaiczne "nie wolno" stanowczym tonem powinno wystarczy?. A jak nie to prosi? mamusi? o trzymanie latoro?li na oku. A jak i to nie zadzia?a to zwyczajnie prosi?abym o nie przyprowadzanie dziecka do mojego domu i tyle. Rodzina rodzin?, ale to nie znaczy ?e mamy sobie wchodzi? na g?ow? z brakiem poszanowania dla w?asnych zasad i warto?ci.
 
 
wero 
Moderator



Pomogła: 19 razy
Wiek: 32
Dołączyła: 15 Sie 2010
Posty: 2637
Skąd: Pozna?/Szczecin/Wawa
Wysłany: 2013-08-29, 11:50   

mysiamama1989, tyle rozwi?za? a robisz problem sama nie wiem czemu.
_________________
Chcia?a pi?knie pisa?, ale s?owa odmawia?y jej pos?usze?stwa.
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Theme xandgreen created by spleen modified v0.3 by warna

AJAFO IT