AJAFO IT
Myszy.info - forum o myszkach Strona Główna
 FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 

AJAFO IT
 Ogłoszenie 
AJAFO IT

Poprzedni temat «» Następny temat
Zamknięty przez: kat
2013-11-13, 13:34
Opinie dotycz?ce moderowania
Autor Wiadomość
wero 
Moderator



Pomogła: 19 razy
Wiek: 32
Dołączyła: 15 Sie 2010
Posty: 2637
Skąd: Pozna?/Szczecin/Wawa
Wysłany: 2013-11-11, 19:00   

niech u?ytkownicy wezm? sprawy w swoje r?ce. :) nie widz? problemu.
_________________
Chcia?a pi?knie pisa?, ale s?owa odmawia?y jej pos?usze?stwa.
 
 
 
lilith 
MYSI MASTER
myszoszczur :)



Hodowla: MYSTIC RODENTS
Pomogła: 30 razy
Dołączyła: 28 Gru 2008
Posty: 3362
Skąd: krakow
Wysłany: 2013-11-11, 19:04   
   Myszy: pytania dotyczace zakupu myszek prosze kierowac na pw


to juz twoja wlasna decyzja , nadal tu piszemy o poprawieniu realnej pracy moderacji
_________________
milosc mozna wyrazic na rozne sposoby
 
 
 
Milagros 
Best MOUSEr



Imi?: Gracjana
Hodowla: Milagros
Stowarzyszenie: PMC
Pomogła: 5 razy
Wiek: 29
Dołączyła: 24 Cze 2011
Posty: 2677
Wysłany: 2013-11-11, 19:04   

W takim razie dobrze by by?o gdyby?my utworzyli temat w którym wypowiadali by si? sami u?ytkownicy i kat a bysmy wspólnie podjeli w?asciwe decyzje.
 
 
Laraine 
Moderator



Pomogła: 32 razy
Dołączyła: 17 Wrz 2011
Posty: 2941
Skąd: Zabrze
Wysłany: 2013-11-11, 19:08   

Co do moderacji samej w sobie. Prosz?, nie wrzucajcie wszystkich do jednego wora.
Piszecie o nadu?ywaniu w?adzy. Z r?k? na sercu - nie czuj?, ?ebym to robi?a. Ostrze?enia daj? bardzo rzadko, tylko wtedy, jak kto? naprawd? z?amie regulamin. Znam swoj? warto?? jako cz?owieka, ceni? siebie i nie musz? si? podbudowywa? obrzucaniem ludzi ostrze?eniami, dlatego nie s?dz?, bym wykorzystywa?a w?adz?.

Jako moderator najcz??ciej tutaj sprz?tam :) zamykam nieaktualne w?tki, przenosz?, wydzielam. Staram si? to robi? na bie??co, ale pami?tajcie, ?e mod to te? cz?owiek, te? ma swoje ?ycie prywatne, swoje pasje, rodzin?, znajomych.
Na ile czas pozwala, na tyle robi? porz?dki na forum.

Tak jak wero pisze, po to powsta? ten temat, ?eby?cie jawnie mogli napisa?, co Wam u danego moda przeszkadza. Tak?e nie piszcie do nas w liczbie mnogiej, napiszcie wprost co nam zarzucacie. Naprawd? ch?tnie to przeczytam, ch?tnie przeanalizuj?, i ch?tnie zmieni? to, co Wam nie pasuje.
Jednak ?eby to zrobi?, najpierw musz? wiedzie?, co Wam nie pasuje ;)

vernille napisał/a:
nad ka?d? z tych trzech osób nie b?d? si? pastwi?, bo mi post za d?ugi wyjdzie.


My?l?, ?e naprawd? ka?da z nas znajdzie czas, ?eby nawet d?ugi post przeczyta? ;)
Tylko dzi?ki jasnym wypowiedziom b?dziemy mog?y co? zmieni?.

Tak?e jeszcze raz bardzo prosz? - napiszcie wprost, co której z nas macie do zarzucenia.
_________________
"T?czowy Most to takie miejsce, które przekraczaj? nasi Pupile i za którym na Zielono-niebieskiej ??ce czekaj? na nasze nadej?cie, by si? z nami po??czy? na zawsze."
 
 
Milagros 
Best MOUSEr



Imi?: Gracjana
Hodowla: Milagros
Stowarzyszenie: PMC
Pomogła: 5 razy
Wiek: 29
Dołączyła: 24 Cze 2011
Posty: 2677
Wysłany: 2013-11-11, 19:09   

Laraine :) Ja tam cie lubie jako moderatorke hehe jedna z nielicznych xD
 
 
wero 
Moderator



Pomogła: 19 razy
Wiek: 32
Dołączyła: 15 Sie 2010
Posty: 2637
Skąd: Pozna?/Szczecin/Wawa
Wysłany: 2013-11-11, 19:10   

prosz? si? nie ba?,najwy?ej polec? osty buhaha
_________________
Chcia?a pi?knie pisa?, ale s?owa odmawia?y jej pos?usze?stwa.
 
 
 
stardust 
Moderator


Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 03 Mar 2012
Posty: 958
Wysłany: 2013-11-11, 19:11   

wero napisał/a:
prosz? si? nie ba?,najwy?ej polec? osty buhaha

:mrgreen: ahahahha
_________________
I think i've reached that point where giving up and going on are both the same dead end to me.
 
 
Milagros 
Best MOUSEr



Imi?: Gracjana
Hodowla: Milagros
Stowarzyszenie: PMC
Pomogła: 5 razy
Wiek: 29
Dołączyła: 24 Cze 2011
Posty: 2677
Wysłany: 2013-11-11, 19:11   

ale ?mieszne...naprawde. Tu nikomu nie jest do ?miechu.. to wcale nie jest mile.
 
 
Ira 
SuperMysz
Ira



Stowarzyszenie: PMC
Pomogła: 7 razy
Dołączyła: 28 Paź 2009
Posty: 1180
Skąd: ?ód?
Wysłany: 2013-11-11, 19:12   

Ja uwa?am, ?e Yun nadu?ywa w?adzy moderatora i daj? na to dzisiejszy przyk?ad.

W tym temacie Yun o godz. 15:27 napisa?a post, którego fragment cytuj?:
Yun napisał/a:
...Ira - Zarz?d PMC - ju? rok temu pisa?a mi, ?e fajnie by by?o w PMC beze mnie, z?ozy?a na mnie donos do GSK PMC :) ...

Chcia?am spraw? wyja?ni?, bo dotyczy?a mnie bezpo?rednio, a zosta?a ?le przedstawiona, wi?c napisa?am post:
Ira napisał/a:
Nie donos, a skarg?, która moim zdaniem s?usznie si? nale?a?a, za d?ugo z tym czeka?am, za d?ugo zwleka?am, ale ja zawsze ka?demu daje szans? na zmian? zachowania, bo wiem, ?e kto? mo?e mie? z?y dzie?, wsta? lew? nog?, pok?óci? si? z rodzin?, koniecznie musi si? dowarto?ciowa?....

Poza tym ja nigdzie nie napisa?am, ?e "fajnie by by?o w PMC bez Ciebie" - napisa?am za to zupe?nie co? innego. Szkoda, ?e tego nie zrozumia?a?, nie zastanowi?a? si? nad tre?ci?. Dzisiaj tak?e uwa?am, ?e wówczas mia?am racj?, niestety...

Mój post zosta? usuni?ty, a gdy go powtarza?am, to usuwany by? ponownie - w sumie 3 razy post by? usuwany, natomiast post Yun zosta?. Wi?cej mojego postu nie wstawia?am, bo ju? wiedzia?am, ?e za ka?dym razem Yun b?dzie go usuwa?.

Na PW otrzyma?am info:
Cytat:
Cytat:
Ka?dy kolejny post nie w temacie, b?dzie usuwany.


Polecam zajrze? na skrzynk? majlow? w celu przeczytania, dlaczego Twój post jest usuwany. Jak i równie? przeczyta? ostrze?enie dotycz?ce KA?DEGO KOLEJNEGO POSTU nie b?dacego w temacie w jakim si? u?ytkownik wypowiada. B?d? takie posty usuwane, a nadmierna ich ilo?? doprowadzi do ostrze?enia w profilu.

Pozdrawiam.


Natomiast na skrzynk? mailow? przyszed? mail:
Cytat:
Powód: Post nie na temat

pó?niej drugi mail:
Cytat:
Powód: Post nie na temat. Radz? zastosowa? si? do ostrze?enia w temacie, inaczej za dalszy offtop b?d? wr?cza? ostrze?enia w profilu

i trzeci mail taki sam jak pierwszy

Tylko, ?e mój post by? na temat, bo odnosi? si? do zamieszczonej w tym w?a?nie temacie wypowiedzi Yun. Czy to nie by?o nadu?ycie w?adzy, atakowa? i atakowanemu uniemo?liwi? obron?? Co ja z?ego napisa?am? Czy kogo? obrazi?am, poni?y?am, rzuca?am wulgaryzmami...?

Edit - podaj? jeszcze link do tematu, o którym powy?ej pisa?am i tam jest post Yun godz. 15:27:
http://www.myszy.info/vie...er=asc&start=15
Ostatnio zmieniony przez Ira 2013-11-11, 19:28, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
Yun 
MegaMysz
Blite



Hodowla: Artistic
Stowarzyszenie: PMC
Pomogła: 20 razy
Wiek: 35
Dołączyła: 06 Mar 2010
Posty: 1287
Skąd: Strzelin/Wroc?aw
Wysłany: 2013-11-11, 19:17   

Ira, napisa?am Ci prywatn? wiadomo??. Potem wklei?a? t? wiadomo?c na forum PMC, z pytaniem, na który odpowied? otrzyma?a? tutaj prywatnie wcze?niej. Tam Ci napisa?am, ?e je?li chcesz o tym porozmawia?, zapraszam na PW. Nie skorzysta?a?. Czego jeszcze oczekujesz?

OT poszed? za daleko. Zosta? ukrócony, KA?DY post po tym, b?dac nie na temat W?TKU przewodniego by? usuwany. Nie tylko Twój.
 
 
 
lilith 
MYSI MASTER
myszoszczur :)



Hodowla: MYSTIC RODENTS
Pomogła: 30 razy
Dołączyła: 28 Gru 2008
Posty: 3362
Skąd: krakow
Wysłany: 2013-11-11, 19:23   
   Myszy: pytania dotyczace zakupu myszek prosze kierowac na pw


Laraine, akurat co do twojej osby nie widze zastrzezen , jesli juz tak daleko trzeba isc , ale uwazam ze nie powinno sie roztrzasac osobowo a pomyslec jak zaradzic temu , jak inni wspominaja moze jakas zmiana lub ukonkretnieniem regolaminu w tym zakresie , moze tez moderacja powinna miec bardziej zakreslone co moze byc ostem , banem co nie
teraz jest bardzo ogolnie i daje duze pole do popisu moderacji a jak widac czasy sie zmieniaja , ludzie sa bardziej swiadomi swoich praw, bardziej wyczuleni na lamanie ich praw , moze tu trzeba podzialac
_________________
milosc mozna wyrazic na rozne sposoby
 
 
 
Ira 
SuperMysz
Ira



Stowarzyszenie: PMC
Pomogła: 7 razy
Dołączyła: 28 Paź 2009
Posty: 1180
Skąd: ?ód?
Wysłany: 2013-11-11, 19:25   

Laraine - ja nigdy nie widzia?am, aby? Ty nadu?y?a w?adzy moderatora. Dla mnie jeste? najbardziej obiektywn? osob? na tym forum. Wielki uk?on w Twoj? stron?. Wspaniale, ?e jeste?, ciesz? si? z tego ogromnie, oby by?o wi?cej takich osób :grin:

wero - jest te? OK :grin: tylko 1 raz j? ponios?o (sprawa z Revo), ale ka?demu czasem puszczaj? nerwy i ja to rozumiem. Poza tym zawsze by?a OK i ciesz? si?, ?e jest z nami :grin:

Natomiast mam zastrze?enia do zachowania Yun. Wystarczy poczyta? jej posty, gdy kto? jest innego zdania ni? ona. Po prostu nikt nie ma prawa my?le? inaczej, bo zaraz jego posty b?d? usuwane albo b?dzie zastraszanie banami, ostrze?eniami...
 
 
 
?ukit190 
Mysi Bywalec


Imi?: ?ukasz
Pomógł: 2 razy
Wiek: 34
Dołączył: 10 Gru 2012
Posty: 172
Skąd: Bydgoszcz
Wysłany: 2013-11-11, 19:25   
   Myszy: Hektor


Bo?e, Wy si? tylko k?ócicie...
 
 
Laraine 
Moderator



Pomogła: 32 razy
Dołączyła: 17 Wrz 2011
Posty: 2941
Skąd: Zabrze
Wysłany: 2013-11-11, 19:27   

?ukit190, daj spokój. Nie k?ócimy, dyskutujemy ;)
Je?li mamy co? zmienia?, to bez dyskusji si? nie obejdzie.
_________________
"T?czowy Most to takie miejsce, które przekraczaj? nasi Pupile i za którym na Zielono-niebieskiej ??ce czekaj? na nasze nadej?cie, by si? z nami po??czy? na zawsze."
 
 
lilith 
MYSI MASTER
myszoszczur :)



Hodowla: MYSTIC RODENTS
Pomogła: 30 razy
Dołączyła: 28 Gru 2008
Posty: 3362
Skąd: krakow
Wysłany: 2013-11-11, 19:27   
   Myszy: pytania dotyczace zakupu myszek prosze kierowac na pw


kazdy ma prawo do bledu wero tez kwestia jest nie w tym ze ten blad sie popelnia a w tym zeby pozniej zachowac sie jak nalezy , od czasu tej niemilej ( rozumiem ze wchodzily osobiste sprawy ) sprawy nie widzialam zeby wero byla nieoboektywna
_________________
milosc mozna wyrazic na rozne sposoby
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Theme xandgreen created by spleen modified v0.3 by warna

AJAFO IT