AJAFO IT
Myszy.info - forum o myszkach Strona Główna
 FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 

AJAFO IT
 Ogłoszenie 
AJAFO IT

Poprzedni temat «» Następny temat
Zamknięty przez: kat
2013-11-13, 13:34
Opinie dotycz?ce moderowania
Autor Wiadomość
Ira 
SuperMysz
Ira



Stowarzyszenie: PMC
Pomogła: 7 razy
Dołączyła: 28 Paź 2009
Posty: 1180
Skąd: ?ód?
Wysłany: 2013-11-11, 19:31   

i nie o jeden b??d chodzi, bo nie ma nieomylnych, tylko chodzi o ca?okszta?t zachowania i o traktowanie ludzi...
 
 
 
vernille 
Myszo?ak



Pomogła: 7 razy
Wiek: 27
Dołączyła: 03 Kwi 2013
Posty: 695
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2013-11-11, 19:34   
   Myszy: Uroda, Scycia, Bianka, Ines i Pinezka | Bezimienna [*], Uhura [*], Spinka [*], Artemida [*], Zdrapka [*]


Napisa?am posta, a potem stwierdzi?am, ?e po prostu nie warto si? rozpisywa? i psu? sobie nerwy, skoro atmosfera pewnie i tak zostanie w du?ym stopniu nietkni?ta. oO

Laraine - jak wspomnia?y dziewczyny, fajnie, ?e jeste? ogarni?ta, ale jest Ci? za ma?o ;)
wero - pomijaj?c spraw? z Revo, czasem po prostu nie potrafisz zareagowa?... zamiast wkleja? zdj?cie siebie jedz?cej popcorn zrób co? z dyskusj? rozwijaj?c? si? w niepo??dan? stron? ;)
Yun - tu ju? nie chc? atakowa?, podsumuj? krótko: znajd? równowag? mi?dzy rygorystycznym przestrzeganiem regulaminu i wdawaniem si? z Frufru w dyskusje, a zachowaniem pewnego poziomu przyzwoito?ci... ;)

Moim zdaniem przyda?oby si? od?wie?y? zarówno regulamin, jak i moderacj?. I nie mówi? tu o wywaleniu/dodaniu kogo?, a cho?by o lekkiej zmianie my?lenia, zachowania obecnych cz?onków. Po prostu zastanówcie si?, co mogliby?cie zrobi? dla atmosfery na forum, bo to Wy teraz ni? kierujecie. Mi?dzy u?ytkownikami mo?e dzia? si? super, a przyjdzie u?ytkownik A, moderator B, pogryz? si?, a reszta ?wiata stanie po jednej, albo drugiej stronie. ;)
 
 
wero 
Moderator



Pomogła: 19 razy
Wiek: 32
Dołączyła: 15 Sie 2010
Posty: 2637
Skąd: Pozna?/Szczecin/Wawa
Wysłany: 2013-11-11, 19:38   

no wklei?am i zareagowa?am polecia?y wtedy osty. Pozdrawiam:) nie mozna jednego ??czy? z drugim? no niestety
_________________
Chcia?a pi?knie pisa?, ale s?owa odmawia?y jej pos?usze?stwa.
 
 
 
Ira 
SuperMysz
Ira



Stowarzyszenie: PMC
Pomogła: 7 razy
Dołączyła: 28 Paź 2009
Posty: 1180
Skąd: ?ód?
Wysłany: 2013-11-11, 19:40   

vernille napisał/a:
Napisa?am posta, a potem stwierdzi?am, ?e po prostu nie warto si? rozpisywa? i psu? sobie nerwy, skoro atmosfera pewnie i tak zostanie w du?ym stopniu nietkni?ta...

Dlaczego tak uwa?asz? Przecie? Yun napisa?a na drugiej stronie tego tematu:
Yun napisał/a:
...Ale faktycznie, kto stoi w miejscu ten si? cofa. Wi?c oddaj? swoje miejsce ?wie?ej krwi, mo?e wprowadzi lepsze czasy jako moderator. :)
 
 
 
Yun 
MegaMysz
Blite



Hodowla: Artistic
Stowarzyszenie: PMC
Pomogła: 20 razy
Wiek: 35
Dołączyła: 06 Mar 2010
Posty: 1287
Skąd: Strzelin/Wroc?aw
Wysłany: 2013-11-11, 19:42   

Wszyscy piz? tu tylko o tym, jacy to modzi (g?ównie ja) s? be. A ja proponuj? zastanowi? si? równie? nad sob?, jako u?ytkownikiem. Przeczyta? ostatnie dyskusje. I na trze?wy umys? pomy?le?, co ten mod móg?w takiej sytuacji zrobi?? Kiedy jest upomnienie, a ludzie i tak robi? swoje? Kiedy kto? opryskliwie i ironicznie zwraca si? do owego moda? Kiedy temat dawno zszed? na boczny tor, mod próbuje to ukróci? (równie? swój w?asny OT, jak wszyscy to wszyscy), a ludzie zamiast przyj?c to do wiadomo?ci i kulturalnie wróci? do tematu to tylko dr??? 'a dlaczego? a po co? a czemu ja a nie ty? a czemu on? a czemu nie tak? a mi sie to nie podoba? a ty jeste? xxx!'.

troch? zrozumienia dla moda, to i mod b?dzie wyrozumia?y.

Dodam, ?e modem jestem od oko?o dwóch lat. W ca?ej swojej karierze da?am 6 ostrze?e? tutaj. Dwa dla fru, 3 dla jednego z wciele? Pepko, jedno dla innego u?ytkownika. Czy faktycznie naduzywam w?adzy? Hmmm je?li temperowanie nadmiernego wchodzenia na g?ow? 'bo ty mi mo?esz nadmucha?!' u?ytkowników jest nadu?yciem - to tak, do tego mog? si? przyzna?.

Ira - burzysz si? tu, burzysz si? o to samo na forum PMC. lilith to samo, po co tematy st?d roztrzasasz tam? Uczepi?y?cie si? obie, to czepiajcie si? chocia? na forum PMC, bo tutaj ludzie maj? ju? tej przepychanki do??. Przyznam, ?e umiej?tnie mnie wci?gacie w to i sama sobie szkodze odpowiadaj?c Wam. Mówi si?, ?e g?upi do swojego poziomu ?ci?gnie, niestety tutaj pokrewnie to wysz?o (nie twierdze, ?e jeste?cie g?upie, jedynie przytaczam analogi? sytuacji).

Nigdy nie b?dzie dobrze, je?li u?ytkownicy nie b?d? fair. A dzia?aj?cy moderator zawsze b?dzie tym z?ym, bo nie lubi si? tych, którzy banuj?, którzy daj? ostrze?enia. Ale s? takie sytuacje, kiedy cz?owiek ma po prostu do??, nie b?dzie si? bawi? w ciuciubabk?, nie b?dzie wi?cej upomina? i wykorzysta to, ?e mo?e da? osta i tyle.
 
 
 
Telma 
Mysi Bywalec


Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 22 Cze 2013
Posty: 142
Skąd: Swarz?dz
Wysłany: 2013-11-11, 19:43   

Ja co do opinii na temat moderatorów zgadzam si? z Ir? i vernille.
 
 
 
Ira 
SuperMysz
Ira



Stowarzyszenie: PMC
Pomogła: 7 razy
Dołączyła: 28 Paź 2009
Posty: 1180
Skąd: ?ód?
Wysłany: 2013-11-11, 19:45   

Yun napisał/a:
...Ira - burzysz si? tu, burzysz si? o to samo na forum PMC. lilith to samo, po co tematy st?d roztrzasasz tam?...

bo tu usuwa?a? moje posty, tylko dlatego tam pisa?am, bo tu nie mog?am si? obroni? przed Twoim atakiem...
 
 
 
Yun 
MegaMysz
Blite



Hodowla: Artistic
Stowarzyszenie: PMC
Pomogła: 20 razy
Wiek: 35
Dołączyła: 06 Mar 2010
Posty: 1287
Skąd: Strzelin/Wroc?aw
Wysłany: 2013-11-11, 19:50   

Usuwa?am posty, które by?y nie na temat, o czym poinformowa?am w temacie dos?ownie kilka postów nad tym, co Ty pisa?a?.

Tam pyta?a? si? ludzi, dlaczego usuwam Twoje posty. Ci??ko by?o zapyta? mnie bezpo?rednio? Napisa?a? wiadomo?? - usun??am razem z adnotacj?, dlaczego. Znowu wrzuci?a? to samo, znowu usun??am. Trzeci raz dok?adnie to samo. W ko?cu napisa?am wiadomo??, bo podejrzewa?am, ?e najpewniej nie czytasz powiadomie? na mailu, ani tego, ?e napisa?am w temacie o usuwaniu ka?dego kolejnego posta nie w temacie. Nie moja wina, ?e zignorowa?a?. Gdyby? przeczyta?a wiadomo?? ode mnie - wiedzia?aby?. Wiadomo?? otrzyma?a? du?o zanim tam napisa?a?. A tak to by?o co? na zasadzie 'ona mi tam usuwa, tu si? poskar??'. Mod nie jest tylko od usuwania. Mod jest te? od wyjasniania. A, ?e Ty nie skorzysta?a? z drogi, jak? jest prywatna wiadomo?? (któr? wys?a?am osobi?cie) to ju? nie moja wina, tylko twojego focha.
 
 
 
lilith 
MYSI MASTER
myszoszczur :)



Hodowla: MYSTIC RODENTS
Pomogła: 30 razy
Dołączyła: 28 Gru 2008
Posty: 3362
Skąd: krakow
Wysłany: 2013-11-11, 19:51   
   Myszy: pytania dotyczace zakupu myszek prosze kierowac na pw


Yun, nie roztrzasama tematu z tu ..tam to po 1 poniewaz to co jest na forum pmc jest niejawne i mialam swoj cel w tym co pisze na forum pmc , martwia mnie pewne zachowania ,tez twoje jako czlonka pmc ,, ale nie bede tez robic jazd i na zlosc tej osobie wszedzie gdzie sie da poniewaz sprawa nie dotyczy mnie tylko tego co sie dzieje , wiec nie odnosze sie do niej osobiscie

nikogo sie nie czepiam pisze rzeczy ktore cos wnosza do tematow i nie czepiam sie ciebie osobiscie bo gdybym tak robila to juz milion rzeczy bym wypisala w tym temacie ,,,,,,,a tak nie jest , wiec skoncz z osobistymi wycieczkami a zacznij myslec o tym o czym tu piszemy , czyli o bledach i brakach w dzialaniach mod i ew regolaminie forum
a nawiasem mowiac sama piszesz madrze ale nie stosujesz sie do tego co piszesz , uwazasz , cytujesz

nadal zaznaczam iz uwazam za wysoce niestosowne roztrzasanie spraw pmc na tym forum i do tej zasady sie stosuje , wiec nigdy nikt nie przeczyta tutaj zadnej mojej wypowiedzi na ten temat ..........
_________________
milosc mozna wyrazic na rozne sposoby
Ostatnio zmieniony przez lilith 2013-11-11, 19:55, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
Ira 
SuperMysz
Ira



Stowarzyszenie: PMC
Pomogła: 7 razy
Dołączyła: 28 Paź 2009
Posty: 1180
Skąd: ?ód?
Wysłany: 2013-11-11, 19:52   

Yun - odpowiedzia?am na Twój post, wi?c to by? dobry temat albo Twój post by? równie? nie na temat i nale?a?o go usun??. Nie mo?e tak by?, ?e Ty atakujesz a jak kto? si? broni, to usuwasz jego posty...

i zako?cz informowanie ca?ego ?wiata, co dzieje si? na podforum dla cz?onków PMC, bo b?d? wnosi? o zablokowanie Tobie dost?pu do tego podforum...
Ostatnio zmieniony przez Ira 2013-11-11, 19:55, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
Yun 
MegaMysz
Blite



Hodowla: Artistic
Stowarzyszenie: PMC
Pomogła: 20 razy
Wiek: 35
Dołączyła: 06 Mar 2010
Posty: 1287
Skąd: Strzelin/Wroc?aw
Wysłany: 2013-11-11, 19:54   

Nie pisz, ?e nie robisz jazd, ?e si? mnie nie uczepi?y?cie, bo obie zarzuca?y?cie mi tam co?, czego NIE ZROBI?AM. Potem zacz??o si? obra?anie mnie przez Fru i Milagros, co ola?am, niech si? dzieci bawi?. Ale szkoda, ?e sama tego nie temperujesz, kiedy jeden cz?onek drugiego cz?onka obra?a i si? z niego ?mieje. Tu mi wytykasz, ?e nadu?ywam w?adzy, a sama robisz i pod górk?, na ka?dym kroku.

Mam ma?? pro?b?, albo traktuj mnie jak pe?noprawnego cz?onka PMC, na równi z innymi, albo mnie ze zwi?zku wyrzu?. Ale jako? ju? miesi?c czekam na decyzj? GSK i si? doczeka? nie mog?.

A mojego moderowania tutaj si? nie czepiaj przynajmniej do czasu, a? sama zaczniesz si? wywi?zywa? ze swoich obowi?zków.

[ Dodano: 2013-11-11, 19:55 ]
Ira - przepraszam, ?e si? unios?, ale ju? nie wytrzymuj?: DO CHOLERY JASNEJ ile razy mam jeszcze powtarza?, ?e ka?dy post OD TAMTEJ PORY by? usuwany. Tam wyszed? OT, no trudno, sta?o si?, mleko si? wyla?o. Gdybym usun??a tamte posty wysz?aby dziwna wymiana zda? bez ?adu i sk?adu, dlatego zostawi?am je i usuwa?am po prostu dalsze OT.

Przyj??a?, czy dalej b?dziesz pyta? 'ale dlaczego?'.
 
 
 
Kasumi 
Moderator



Pomogła: 34 razy
Wiek: 40
Dołączyła: 31 Paź 2012
Posty: 2081
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2013-11-11, 19:56   

Yun napisał/a:
W ca?ej swojej karierze da?am 6 ostrze?e? tutaj. Dwa dla fru, 3 dla jednego z wciele? Pepko, jedno dla innego u?ytkownika. Czy faktycznie naduzywam w?adzy? Hmmm je?li temperowanie nadmiernego wchodzenia na g?ow? 'bo ty mi mo?esz nadmucha?!' u?ytkowników jest nadu?yciem - to tak, do tego mog? si? przyzna?.

ja od siebie powiem tylko tyle, osty/bany dla Pepko by?o sk?adni? ca?okszta?tu jego zachowania, natomiast Fru dosta?a osty za k?ótnie z Tob?, Yun, i w tym momencie, wiedz?c ?e 3 ost zamknie jej buzi?, zrobi?a? to. Troch? to nie w porz?dku, w trakcie dyskusji która teraz rozgorza?a nie da? jej mo?liwo?ci wypowiedzi, mimo ?e inni z którymi równie? "wymieniasz pogl?dy" mog? to robi? bezkarnie. Nie twierdz? ?e inni powinni równie? dosta? ostrze?enie, bo wida? dyskusja jest potrzebna skoro przez ledwo 4 godziny a? tak si? zaogni?a sytuacja na forum, ale skoro inni mog? pisa? to co im le?y na sercu, dajmy równie? t? mo?liwo?? tym u?ytkownikom, którzy na chwil? obecn? nawet broni? si? mog?, a wspomina si? o nich w co drugim po?cie...
_________________
?ycie to nieustanne cierpienie, a potem si? umiera.
 
 
 
lilith 
MYSI MASTER
myszoszczur :)



Hodowla: MYSTIC RODENTS
Pomogła: 30 razy
Dołączyła: 28 Gru 2008
Posty: 3362
Skąd: krakow
Wysłany: 2013-11-11, 19:57   
   Myszy: pytania dotyczace zakupu myszek prosze kierowac na pw


Yun, i tu sie mylisz , zachowuj sie jak pelnoprwany czlonek pcm , nikogo wyrzucac nie bede bo nie mam do tego prawa , poczytaj sobie nasz regolamin oraz regulamin GSK , to ostatnie moje zdanie na ten temat , wiec daruj sobie juz bo sama spamujesz wlasne forum

ale tobie przeciez to wolno robic .........bez wiekszych komentarzy
_________________
milosc mozna wyrazic na rozne sposoby
 
 
 
Yun 
MegaMysz
Blite



Hodowla: Artistic
Stowarzyszenie: PMC
Pomogła: 20 razy
Wiek: 35
Dołączyła: 06 Mar 2010
Posty: 1287
Skąd: Strzelin/Wroc?aw
Wysłany: 2013-11-11, 20:00   

Kasumi - Fru dosta?? ostrze?enie, napisa?am jej, które punkty regulaminu ?amie. Mia?a szans? si? zreflektowa? i przesta?. Nie przesta?a - dosta?a osta. Gdzie tu jest moje wykorzystywanie sytuacji? Sama sobei zaszkodzi?a. I niezale?nie, czy to Fru, czy to nie Fru. Swoim faktem bycia Fru pogroszy?a sytuacj? jedynie faktem, ?e mia?a ju? co? za pazurem, nie by? to pierwszy wyst?pek wi?c i wyrozumia?o?? by?a mniejsza. Ja nie daj? ostów za to, ?e kogo? nie lubi?. Je?li tak uwa?asz, to przykro mi.

Nie znalaz?am czego? takiego jak regulamin GSK.
 
 
 
lilith 
MYSI MASTER
myszoszczur :)



Hodowla: MYSTIC RODENTS
Pomogła: 30 razy
Dołączyła: 28 Gru 2008
Posty: 3362
Skąd: krakow
Wysłany: 2013-11-11, 20:04   
   Myszy: pytania dotyczace zakupu myszek prosze kierowac na pw


o matko statut sobie poczytaj tam pisze co i jak ,,,,,,,no naprawde Ola az sie cisna niemile slowa na usta , no i jak ja mam postepowac ? staram sie ale nie dajesz szansy czlowiekowi na inne zachowanie ,,,,,,,,,,,,,prowokujesz

nie rozumiem twojego zachowania , stalas sie inna i obca , znalam cie z innej strony , ale naprawde nie dajesz szansy zeby czlowiek zmienil zdanie , nawet jesli sie cos dzieje o czym my nie wiemy to nie mozna tak traktowac ludzi , nie jestem ja 1 ze poddalam w watpliwosc obiektywizm twojej osoby , naprawde mozesz mi wierzyc ze wcale nie jestem z tego dumna i wlcale mnie to nie cieszy , wolabym albys byla dawna Ola

a mimo to nie wskazuje cie palcem i unikam osobistych wycieczek ,,,,,,,,,
_________________
milosc mozna wyrazic na rozne sposoby
Ostatnio zmieniony przez lilith 2013-11-11, 20:13, w całości zmieniany 5 razy  
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Theme xandgreen created by spleen modified v0.3 by warna

AJAFO IT