AJAFO IT
Myszy.info - forum o myszkach Strona Główna
 FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 

AJAFO IT
 Ogłoszenie 
AJAFO IT

Poprzedni temat «» Następny temat
Zamknięty przez: kat
2013-11-13, 13:34
Opinie dotycz?ce moderowania
Autor Wiadomość
czarnapantera 
Mysi Bywalec


Imi?: Zuza
Pomogła: 1 raz
Wiek: 41
Dołączyła: 24 Cze 2012
Posty: 185
Skąd: Sosnowiec
Wysłany: 2013-11-11, 22:50   

Zgadzam si? z tym, ?e Fru powinna wróci? na forum, cho?by po to, ?eby móc si? broni?. Poza tym pomog?a wielu osobom :)
_________________
 
 
Coco 
Myszomaniak



Pomogła: 3 razy
Wiek: 28
Dołączyła: 12 Lis 2012
Posty: 770
Skąd: Gdynia
Wysłany: 2013-11-11, 22:52   

Ira, uwa?am, ?e ankieta to dobry pomys? :) wszyscy tworzymy to forum i ka?dy powinien mie? prawo zag?osowa?, nie tylko modzi. :)
 
 
Kasumi 
Moderator



Pomogła: 34 razy
Wiek: 40
Dołączyła: 31 Paź 2012
Posty: 2081
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2013-11-11, 22:57   

tylko ?e do zdj?cia ostrze?enia jest potrzebny admin a niestety Ci g?ówni (tj kat i ajafo bo emielci to ju? w w ogóle nie wida?) bywaj? tu rzadko... a przynajmniej si? prawie wcale nie udzielaj? co te? jest troch? przyzwoleniem na samowolk?...
_________________
?ycie to nieustanne cierpienie, a potem si? umiera.
 
 
 
Ira 
SuperMysz
Ira



Stowarzyszenie: PMC
Pomogła: 7 razy
Dołączyła: 28 Paź 2009
Posty: 1180
Skąd: ?ód?
Wysłany: 2013-11-11, 23:07   

adminem jest te? mysza, wi?c ona pewnie te? mo?e zdj?? ostrze?enia?

Przecie? to wida?, ?e bany dawa? tylko jeden moderator i równie? wida? w jakich to by?o tematach
 
 
 
Milagros 
Best MOUSEr



Imi?: Gracjana
Hodowla: Milagros
Stowarzyszenie: PMC
Pomogła: 5 razy
Wiek: 29
Dołączyła: 24 Cze 2011
Posty: 2677
Wysłany: 2013-11-11, 23:31   

ajafo dzis byl na forum
 
 
czarnapantera 
Mysi Bywalec


Imi?: Zuza
Pomogła: 1 raz
Wiek: 41
Dołączyła: 24 Cze 2012
Posty: 185
Skąd: Sosnowiec
Wysłany: 2013-11-11, 23:38   

Po li?cie u?ytkowników wnioskuj?, ?e kat równie? niedawno by?a, wi?c chyba nie jest najgorzej :)
_________________
 
 
aShadow 
Moderator



Hodowla: Anazel
Stowarzyszenie: PMC
Pomogła: 19 razy
Dołączyła: 28 Cze 2011
Posty: 3076
Wysłany: 2013-11-11, 23:51   
   Myszy: Ma?e stadko ;)


Wiecie co? Nie by?o mnie ca?y dzie?... przebrn??am przez to wszystko co si? na forum dzia?o. I w?a?ciwie to mi si? jedno okre?lenie na to wszystko nasuwa "dom wariatów" :roll:

Sami my, u?ytkownicy (nie b?d? wskazywa? palcem kto, w jakiej cz??ci i gdzie), niszczymy forum, za chwil? nikt, nawet my sami, nie b?dziemy na nie zagl?da? bo nie b?dziemy z kim i o czym rozmawia?. O ile w ogóle ju? w tej chwili taka sytuacja nie ma miejsca.

Co? co ma by? dla nas przyjemno?ci?, a w chwili obecnej jest polem bitwy. I nie chodzi mi w tym momencie o spór na linii lilith - Yun. Chodzi mi o to wszystko co ostatnio ma miejsce na forum.

Mo?e z tym tematem ma to niewiele wspólnego, ale nie bardzo wiem gdzie mam to napisa? wi?c pisze tu. Bo takie co? mi si? nasun??o po przeczytaniu.
_________________
 
 
Ira 
SuperMysz
Ira



Stowarzyszenie: PMC
Pomogła: 7 razy
Dołączyła: 28 Paź 2009
Posty: 1180
Skąd: ?ód?
Wysłany: 2013-11-12, 08:02   

aSchadow - ale ja my?l?, ?e zamiast pisa?, ?e wszystko jest z?e, to trzeba pisa? konkretnie co jest z?e, dawa? przyk?ad tego, co powinno si? naprawi?. W ten sposób zmienimy forum na lepsze, bardziej przyjazne i serdeczne dla forumowiczów. B?dzie mi?o zagl?da? i pisa?, gdy nikt nikogo nie b?dzie poni?a?, o?miesza? i krytykowa? tylko b?dzie dzieli? si? swoim do?wiadczeniem i w ciep?y sposób pomaga?. Ka?dy powinien zrozumie? i uszanowa? fakt, ?e kto? inny mo?e mie? inne zdanie i nie jest to powód do "s?ownych bójek"

Ja powy?ej napisa?am, ?e FruFru dostawa?a bany od Yun, bo mia?a inne zdanie ni? Yun i dlatego Yun chcia?a si? jej pozby?, wi?c nies?usznie usun??a j? z forum. Ja nie widzia?am, aby FruFru kiedy? przeklina?a czy u?ywa?a niecenzurowanych s?ów, a jednak fakt, ?e Yun jej nie lubi?a zwyci??y?. Nie liczy?o si? to, ?e wielu osobom pomog?a i wiele jej rad by?o cennych :cry: Przecie? to normalne, ?e czasem mamy inne zdanie, nawet w rodzinie tak jest i nikt nikogo z domu nie wyrzuca, nie jest to powód do nielubienia i nieszanowania. Tymczasem Yun nadu?ywa?a w?adzy - usuwa?a niewygodne dla niej posty, dawa?a ostrze?enia/bany, bo nikt nie ma prawa my?le? inaczej ni? ona sama.

Zacznijmy naprawia? forum od krzywd wyrz?dzonych ludziom. Na pocz?tku przywró?my FruFru. Krzywd? wyrz?dzi?a Yun, wi?c to ona powinna postara? si?, aby t? krzywd? naprawi?. Metoda "gniewam si? na Was, zabieram swoje zabawki i wracam na swoje podwórko" nie jest w?a?ciwym rozwi?zaniem. Jak zrobi?am co? ?le, to powinnam powiedzie? przepraszam i to naprawi? i zosta?, zacz?? szanowa? ludzi i ich wypowiedzi... i dalej b?dzie OK, i po problemie, i w zgodzie, i o z?ych chwilach wszyscy zapomn?, bo b?dzie ju? serdecznie i mi?o, z u?miechem i poszanowaniem :wink: i z Yun, bo ja ci?gle mam nadziej?, ?e zrozumie swoje b??dy, jednak moderowanie powinna przyj?? inna osoba, bo walk niestety by?o za du?o :sad:
 
 
 
aShadow 
Moderator



Hodowla: Anazel
Stowarzyszenie: PMC
Pomogła: 19 razy
Dołączyła: 28 Cze 2011
Posty: 3076
Wysłany: 2013-11-12, 10:38   
   Myszy: Ma?e stadko ;)


Mi nie chodzi o jakie? konkretne przyk?ady. Tylko o to, ze ostatnio w?a?ciwie strach cokolwiek na forum napisa?. Nawet jak cz?owiek napisze co? ?artem to i tak b?dzie ?le, ju? nie mówi?c o jakichkolwiek pytaniach. Ludzie wol? na pw pyta? ni? na forum. Dla mnie to ?wiadczy tylko o tym, ?e forum zatraci?o swoj? funkcj?. Nie jest miejscem wymiany pogl?dów, sta?o si? miejscem igrzysk, gdzie ka?dy z ka?dym toczy wojn? podjazdow?, a modzi zamiast kasowa? zb?dny spam to cz?sto sami w tych igrzyskach uczestnicz?. To chyba nie ich rola w tym wypadku? Tylko zaprowadzanie porz?dku, o czym mam wra?enie, ?e niektórzy zapomnieli mimo pe?nienia tej funkcji.


Ostatnio nie chce mi si? nawet ju? wypowiada?... wracaj?c wczoraj z wyjazdu (i wiedz?c co si? tutaj wyprawia) zastanawia?am si? nad zamkni?ciem hodowli, ale stwierdzi?am, ?e nie, lubi? to co robi?. Je?li forum dalej nie b?dzie mi sprawia?o przyjemno?ci ogranicz? swoj? bytno?? na nim.
_________________
 
 
Kasumi 
Moderator



Pomogła: 34 razy
Wiek: 40
Dołączyła: 31 Paź 2012
Posty: 2081
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2013-11-12, 10:54   

Ania no ale co hodowla ma wspólnego z atmosfer? na forum? kto b?dzie chcia? to i tak Ci? znajdzie ;)

przede wszystkim pomy?lmy równie? o nas samych. Po co si? spina? i rozgrzebywa? s?owa osoby o ktorej si? pó?niej mówi/my?li "i tak mam w d... twoje zdanie" pomi?my to, skupmy si? na wypowiedzi innych, odetchnijmy od forum itp. wtedy i mod nie b?dzie taki straszny ;)
_________________
?ycie to nieustanne cierpienie, a potem si? umiera.
 
 
 
rokpepka 
Mysi Bywalec
Mysie Lejdis



Hodowla: Marzenie
Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 20 Wrz 2013
Posty: 190
Skąd: S?ubice / Lubuskie
Wysłany: 2013-11-12, 20:18   
   Myszy: Ró?yczka, ?nie?ka, Ksi??na, Cleo, Furia


Na pocz?tku tego postu zosta?o powiedziane ?e akceptujemy regulamin a pó?niej go chcemy zmieni? bo nam si? nie podoba. Ale prawda jest taka ?e to forum jest jedyne gdzie kto? taki jak ja (pocz?tkuj?cy) mo?e znale?? pomoc wzgl?dem podopiecznych. Wi?c ?eby uzyska? pomoc i opini? od do?wiadczonych hodowców musia?am zaakceptowa? regulamin nawet je?eli si? z nim nie zgadza?am . Wi?c te stwierdzenie ?e po co akceptujemy jest nie s?uszne.
Po drugie nie pami?tam kto by? moderatorem postu "oty?a mysz" bo niestety usun? swoje wypowiedzi ale... No w?a?nie jak moderator zamiast uspokoi?,da? ostrze?enie pisze (o ile dobrze pami?tam)" bior? popcor i siadam " i dopiero jak jeden/jedna z forumowiczów zwróci?a ?e powinien moderowa? a nie si? wyg?upia? moderator uniós? si? i zacz?? stawia? bany. No sorki ale to jest ?miech na sali ... Pó?niej temat by? usuwany i wraca? i tak kilka razy :)
Jestem osob? pocz?tkuj?ca i nie znam moderatorów na tym forum , ale powinni ?wieci? przyk?adem i pilnowa? ?adu a nie grozi? banem dopiero jak kto? zwróci? uwag? czemu nie moderuje .
Regulamin jak chyba ka?dy ma plusy i minusy ale nie jest nie omylny :) pisa? to cz?owiek a jak wiadomy my ludzie pope?niamy b??dy i czasem fajnie jest wys?ucha? pomys?ów innych :) . A nie zak?ada? w?tek gdzie niby mo?na si? wypowiedzie? a pó?niej blokowa? wypowiedzi kryj?c si? za regulaminem :D
 
 
wero 
Moderator



Pomogła: 19 razy
Wiek: 32
Dołączyła: 15 Sie 2010
Posty: 2637
Skąd: Pozna?/Szczecin/Wawa
Wysłany: 2013-11-12, 20:23   

YY, nigdy nie usuwam swoich wypowiedzi. I to by?am ja. I nie unios?am si? tylko te osoby same domaga?y si? osta:) lecia?y takie bluzgi,?e akurat tutaj nie by?o kwestionowania i spraw osobistych bo obydwie to moje kole?anki:)

a ?e jakie? obrazki lubi? wstawia? no to ju? tak mam od zawsze xD
niektórym to przeszkadza niektórzy to lubi?. Zapisu w regulaminie nie ma,?e nie mo?na wstawia? obrazków :D
_________________
Chcia?a pi?knie pisa?, ale s?owa odmawia?y jej pos?usze?stwa.
 
 
 
rokpepka 
Mysi Bywalec
Mysie Lejdis



Hodowla: Marzenie
Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 20 Wrz 2013
Posty: 190
Skąd: S?ubice / Lubuskie
Wysłany: 2013-11-12, 20:41   
   Myszy: Ró?yczka, ?nie?ka, Ksi??na, Cleo, Furia


Podoba mi si? Twoje podej?cie :) do odpisania na mojego posta , na prawd? ! S?dzi?am ?e zostan? zjechana za wypomnienie tego :p. A ty podesz?a? do tego z dystansem + dla Ciebie :)
Ale tak naprawd? mnie jako obserwatora zaskoczy?a tak pó?na reakcja moderatora w tym temacie ..... reakcja powinna by? o wiele szybsza (to jest tylko moje skromne zdanie)
A je?eli chodzi o kultur? wypowiedzi niektórych forumowiczów to niestety powinien by? osobny post bo tutaj mamy si? skupi? na moderatorach , ale prawd? jest ?e kij ma dwa ko?ce ... i niestety strach co? napisa? w obawie ?e zamiast rzeczowej odpowiedzi wywi??e si? os?dzaj?ca dyskusja / lub wulgarna przepychanka .

ps. A teraz co? innego :P dlaczego ?aden z moderatorów nie udzieli? si? w tym po?cie??
http://www.myszy.info/vie...der=asc&start=0

Gdzie forumowicze wyszli z propozycj? uaktualnienia postów ??
Ostatnio zmieniony przez rokpepka 2013-11-12, 20:45, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
wero 
Moderator



Pomogła: 19 razy
Wiek: 32
Dołączyła: 15 Sie 2010
Posty: 2637
Skąd: Pozna?/Szczecin/Wawa
Wysłany: 2013-11-12, 20:44   

no w?a?nie mam ciut inne podej?cie bo pozwalam si? wypowiada? ludziom zamiast zamyka? tematy, laski mia?y dyskusje mi?dzy sob? no có?,obydwie wiedzia?y jak si? sko?czy bo nawet w postach pisa?y aaaaaaa najwy?ej dostan? bana :D
a ?e co? si? dzia?o no to popcorn i czytamy :)

[ Dodano: 2013-11-12, 20:46 ]
bo to tylko admini mog? zrobi? w ustawieniach forum
_________________
Chcia?a pi?knie pisa?, ale s?owa odmawia?y jej pos?usze?stwa.
 
 
 
rokpepka 
Mysi Bywalec
Mysie Lejdis



Hodowla: Marzenie
Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 20 Wrz 2013
Posty: 190
Skąd: S?ubice / Lubuskie
Wysłany: 2013-11-12, 20:49   
   Myszy: Ró?yczka, ?nie?ka, Ksi??na, Cleo, Furia


Ja nie mówi? o zamykaniu postu, ale o szybszej interwencji gdzie forumowicze zwrócili uwag? na przed?u?aj?ca si? bez sensown? dyskusj? .... Jest ró?nica mi?dzy zamykaniem tematów a szybk? interwencj? i nie mówi? ?e trzeba od razu zbanowa?.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Theme xandgreen created by spleen modified v0.3 by warna

AJAFO IT