AJAFO IT
Myszy.info - forum o myszkach Strona Główna
 FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 

AJAFO IT
 Ogłoszenie 
AJAFO IT

Poprzedni temat «» Następny temat
Obsikiwanie
Autor Wiadomość
Gabi
Szara myszka


Dołączył: 12 Lut 2014
Posty: 7
Wysłany: 2014-02-13, 12:39   Obsikiwanie

Mam oswojon? myszk?, ktora na pocz?tku czasami za?atwiala sie na mnie i np. na moje ?ó?ko gdy si? zni? tam bawilam. Po jakims czasie gdy sie calkowicie oswoila przestala to robic, jedynie raz na bardzo dlugi czas gdy jest ze mna poza klatka zdarzy jej si? zrobic kupke, wiec doszlam do wniosku ze dzi?ki oswojeniu przestala sie na mnie zalatwiac. Moja druga myszka, jest straszn? dzikusk?, i gdy ju? j? wyciagne z klatki to potrafi zalatwiac sie na mnie ca?y czas ??cznie z obsikiwaniem mnie, czego ta pierwsza nigdy nie robila. I tu pytanie. Czy nieoswojona myszka za?atwia si? na mnie w?a?nie dlatego ze nie jest oswojona, boi si? mnie, jest zdenerwowana, czy mo?e poprostu jest m?oda i tak jak dziecko za?atwia sie byle gdzie i byle kiedy i wyrosnie z tego, lub gdy oswoi si? to równie? przestanie to robic na mnie? Jak bylo z waszymi myszkami? Nie boicie sie gdy biegaj? po was, ?e znajdziecie niespodzianke na sobie ?
 
 
vernille 
Myszo?ak



Pomogła: 7 razy
Wiek: 27
Dołączyła: 03 Kwi 2013
Posty: 695
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2014-02-13, 12:46   
   Myszy: Uroda, Scycia, Bianka, Ines i Pinezka | Bezimienna [*], Uhura [*], Spinka [*], Artemida [*], Zdrapka [*]


Jak robi? zdj?cia to po 5 pannach non stop zbieram r?k?/r?cznikiem papierowym niespodzianki (bo kadr psuj? :P ). U mnie to norma, cho? dla niektórych obrzydliwa. Mi to pozwala kontrolowa? stan dziewczyn. Normalna niespodzianka = wszystko ok. Dziwna niespodzianka = co? myszy mo?e by?, trzeba j? poobserwowa? albo zacz?? dzia?a?. ;)
 
 
Gabi
Szara myszka


Dołączył: 12 Lut 2014
Posty: 7
Wysłany: 2014-02-13, 12:54   

Dla mnie to tez nic obrzydliwego, tylko wlasnie ciekawa jestem czy z czasem w miar? oswajania robi? to rzadziej na mnie. I chodzi mi tez o obsikiwanie bo jedna tego w ogole nie robi na mnie a drugiej, nieoswojonej, mlodej zdarza sie to czesto
 
 
vernille 
Myszo?ak



Pomogła: 7 razy
Wiek: 27
Dołączyła: 03 Kwi 2013
Posty: 695
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2014-02-13, 12:58   
   Myszy: Uroda, Scycia, Bianka, Ines i Pinezka | Bezimienna [*], Uhura [*], Spinka [*], Artemida [*], Zdrapka [*]


Mo?e ma problem jaki? i dlatego cz??ciej si? za?atwia? ;)
Nie znam si?, wi?c konkretnych przyczyn nie wska??. :<
 
 
AgAp
Myszo?ak


Pomógł: 16 razy
Dołączył: 19 Cze 2012
Posty: 652
Wysłany: 2014-02-13, 13:22   

moje maluchy jak by?y mniejsze to by?y ?winiaczkami, za?atwia?y si? jak leci, potem same z siebie nabra?y dyscypliny. Myszak z kolei sika? mi na ?ó?ko jak si? oswoi? i uzna? je za swój teren
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Theme xandgreen created by spleen modified v0.3 by warna

AJAFO IT