AJAFO IT
Myszy.info - forum o myszkach Strona Główna
 FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 

AJAFO IT
 Ogłoszenie 
AJAFO IT

Poprzedni temat «» Następny temat
Szukam opiekuna na 2 dni KATOWICE
Autor Wiadomość
Balbinka 
M?ody Myszaty


Wiek: 39
Dołączyła: 14 Lut 2014
Posty: 43
Wysłany: 2014-03-22, 18:44   Szukam opiekuna na 2 dni KATOWICE

hej, mam problem- musze wyjechac na dwa dni (z pracy konferencja 26/27 marzec) i potrzebuj? moje dwie myszki komu? przekaza? (60 cm klatka). my?la?am ze dadz? sobie rad? przez dwa dni, niestey Krówka si? rozchorowa?a.... :( powa?ne problemy z sercem i musi mie? leki podawane. wiec szukam kogos kto ograna?by temat i kto sie na tym zna. problem wynikna? dos?ownie wczoraj, nie b?de ukrywa? ?e jest z ni? ?le i biore pod uwag? nawet najgorsz? opcje... :( je?li dr Torc si? nie zgodzi je wzi?? na dwa dni to b?d? w ciezkiej sytuacji. :( ( prosz? o pomoc....myszki s? malusie bardzo i bardzo kochane- nie przeszkadzaj? w ogole...
 
 
trampka 
Myszo?ak


Imi?: Natalia
Pomogła: 12 razy
Wiek: 29
Dołączyła: 27 Maj 2013
Posty: 632
Skąd: Siemianowice ?l?skie
Wysłany: 2014-03-22, 21:40   
   Myszy: Lusia, Tosia, Zuzia, Krysia, Marysia


podawa? leki w jaki sposób?
 
 
 
Pawe?
Szara myszka
Undomiel


Dołączył: 28 Lut 2014
Posty: 3
Wysłany: 2014-03-23, 00:39   
   Myszy: Grubcio, Happy [*], Szarla, Chocolate


Witam, je?li mo?emy pomóc, to we?miemy… Strasznie mi przykro z powodu choroby. Póki co reszta Myszek jest zdrowa :( O ile damy rad? jako niedo?wiadczeni z tymi lekami, to oczywiscie, ?e si? zaopiekujemy :sad: Mam nadziej?, ?e ten lekarz si? zgodzi...

mama Paw?a
 
 
Balbinka 
M?ody Myszaty


Wiek: 39
Dołączyła: 14 Lut 2014
Posty: 43
Wysłany: 2014-03-23, 01:44   

Kochani, nieaktualne, myszka jedzie dzi? rano do szpitala w Bielsku... to jedyna s?uszna decyzja teraz (chyba...). jest zbyt s?aba - musi mie? zastrzyki i diagnoze prawid?owo postawion? :( 3majcie kciuki zeby da?a rad? ;(
 
 
Myszonka 
Great MOUSEr


Imi?: Paulina
Pomogła: 3 razy
Wiek: 30
Dołączyła: 06 Mar 2007
Posty: 1585
Skąd: Katowice
Wysłany: 2014-03-23, 15:50   

Balbinka, trzymam kciuki za ogonka. Dawaj zna? jak z nim
_________________
niczego nie b?dzie ?al!
 
 
Balbinka 
M?ody Myszaty


Wiek: 39
Dołączyła: 14 Lut 2014
Posty: 43
Wysłany: 2014-03-23, 16:10   

tu ca?y w?tek :) http://www.myszy.info/vie...p=290783#290783

btw polecam lecznice w bielsku.. :) w katowicach jako? nie do konca ufam wetom... ew dr Torc.
 
 
trampka 
Myszo?ak


Imi?: Natalia
Pomogła: 12 razy
Wiek: 29
Dołączyła: 27 Maj 2013
Posty: 632
Skąd: Siemianowice ?l?skie
Wysłany: 2014-03-23, 20:16   
   Myszy: Lusia, Tosia, Zuzia, Krysia, Marysia


Balbinka je?eli jeste? z katowickich okolic to do Chorzowa te? nie masz pewnie daleko - polecam dr Padyku?e w lecznicy na ul. Konopnickiej ;) o dr Torcu te? du?o dobrego s?ysza?am.
 
 
 
Balbinka 
M?ody Myszaty


Wiek: 39
Dołączyła: 14 Lut 2014
Posty: 43
Wysłany: 2014-03-24, 00:22   

dr padyku?a- leczy?am tam zwierz?.. i zle zdiagnozowa? i jeszcze mnei dos?ownei wy?mia? ze chce robi? endoskopi? ?wince, bo "czego? takiego nikt mi nie zrobi, bo nie ma takiego sprzetu jak chce to moge se jechac do warszaffki...". w bielsku zrobili. zarozumia?y troch?. nie ma odpowiedniego sprz?tu i obra?a si? jak dowie sie ?e chodzi si? ze zwierzakiem do innego jeszcze weta... przykro mi, ale takie sa moje odczucia.
dr torc jest ok, ale jakos bardziej ufam dr calus ... dzis jak jej poda?am "co dziewczyny mowia na forum i jakie leki polecaj?" to z uwag? mnie wys?ucha?a... 3 lata temu za 3 dni hoteliku dla swinki, karm?, usg, endoskopi? ze znieczuleniem , badania krwi ktore zostaly wyslane do niemiec (berlin) zap?aci?am chyba 250 z? - moim zdaniem to nic! ciekawe ile teraz zaplace ze Krówk?, dam zna? :)
 
 
trampka 
Myszo?ak


Imi?: Natalia
Pomogła: 12 razy
Wiek: 29
Dołączyła: 27 Maj 2013
Posty: 632
Skąd: Siemianowice ?l?skie
Wysłany: 2014-03-24, 15:53   
   Myszy: Lusia, Tosia, Zuzia, Krysia, Marysia


Balbinka to bardzo dziwne, nie spotka?am si? z takim jego zachowaniem. moim myszom bez ?adnych problemów zrobi? rtg, bada? zeskrobiny. ca?y czas mi powtarza?, ?e cieszy si?, ?e zdaj? sobie spraw? z tego, ?e myszy te? trzeba leczy? i szczerze... nie potrafi? uwierzy?, ?e wy?mia? kogo?, kto chcia? zrobi? endoskopi? ?wince, która wcale a? tak ma?ym zwierz?ciem nie jest. dla mnie jest najlepszym weterynarzem, z wielkim sercem, który uratowa? nie jedno zwierz? z mojej rodziny i w?ród znajomych, nigdy nie pope?ni? ?adnego b??du. ale ka?dy ma swoje do?wiadczenia.
szczerze to i tak szkoda, ?e w ?l?skich okolicach nie ma typowego specjalisty od gryzoni.
 
 
 
Balbinka 
M?ody Myszaty


Wiek: 39
Dołączyła: 14 Lut 2014
Posty: 43
Wysłany: 2014-03-24, 16:02   

wiele osób jest z niego zadowolonych :) )) i zachwyconych nim :) widocznie na jego z?y dzien trafi?am ;p poza tym jak chcialam zrobic swince badania hormonow to powiedzial ze nie ma gdzie tego zbadac nawet bo zadne lab nie przyjmie probki krwi od swinki do takiego badania. bielsko sobie poradzilo... po prostu chcial sie mnei pozbyc najwyrazniej ;) no szkoda, ja ryzykowac nie bede i jak mam wybor to wybieram bielsko.. i nie mowie ze wiedzy nie ma- ma ogromn?, to fakt...
 
 
trampka 
Myszo?ak


Imi?: Natalia
Pomogła: 12 razy
Wiek: 29
Dołączyła: 27 Maj 2013
Posty: 632
Skąd: Siemianowice ?l?skie
Wysłany: 2014-03-24, 20:02   
   Myszy: Lusia, Tosia, Zuzia, Krysia, Marysia


krew mojej myszy te? chcia? wys?a? do bada?.. szkoda, ?e si? na nim przejecha?a?. nikt nie jest nieomylny, wiadomo. wa?ne, ?eby mycha mia?a zapewnion? dobr? opiek? - niewa?ne gdzie i u kogo :D :)
 
 
 
stardust 
Moderator


Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 03 Mar 2012
Posty: 958
Wysłany: 2014-03-24, 20:28   

trampka napisał/a:
krew mojej myszy te? chcia? wys?a? do bada?

:shock:
to jest w ogóle mo?liwe?
_________________
I think i've reached that point where giving up and going on are both the same dead end to me.
 
 
trampka 
Myszo?ak


Imi?: Natalia
Pomogła: 12 razy
Wiek: 29
Dołączyła: 27 Maj 2013
Posty: 632
Skąd: Siemianowice ?l?skie
Wysłany: 2014-03-24, 20:30   
   Myszy: Lusia, Tosia, Zuzia, Krysia, Marysia


<dekoncentracja> albo to by?o co? innego? pomidor, zg?upia?am teraz. zeksrobine bada? na miejscu, ale wiem, ?e co? chcia? wys?a? dalej do laboratorium. to by?o prawie rok temu, wi?c nie pami?tam. a teraz dotar?o do mnie, ?e z krwi? mog?oby by? ci??ko.
 
 
 
zuza911 
Best MOUSEr



Imi?: Marta
Hodowla: Fluventris
Pomogła: 14 razy
Wiek: 32
Dołączyła: 20 Paź 2011
Posty: 2439
Skąd: Bia?ystok
Wysłany: 2014-03-24, 20:40   
   Myszy: dziewczyny i ch?opaki ;)


stardust napisał/a:
trampka napisał/a:
krew mojej myszy te? chcia? wys?a? do bada?

:shock:
to jest w ogóle mo?liwe?


Trudne, ale pono? mo?liwe :razz:
 
 
 
Kasumi 
Moderator



Pomogła: 34 razy
Wiek: 40
Dołączyła: 31 Paź 2012
Posty: 2081
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2014-03-24, 20:43   

zuza ma racj?, i u nas w wawie kiedy jest potrzeba podejm? si? pobrania krwi od myszy. Jest to dosy? niebezpieczne, ale do zrobienia.
_________________
?ycie to nieustanne cierpienie, a potem si? umiera.
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Theme xandgreen created by spleen modified v0.3 by warna

AJAFO IT