AJAFO IT
Myszy.info - forum o myszkach Strona Główna
 FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 

AJAFO IT
 Ogłoszenie 
AJAFO IT

Poprzedni temat «» Następny temat
Urz?dzenie klatki
Autor Wiadomość
Milagros 
Best MOUSEr



Imi?: Gracjana
Hodowla: Milagros
Stowarzyszenie: PMC
Pomogła: 5 razy
Wiek: 29
Dołączyła: 24 Cze 2011
Posty: 2677
Wysłany: 2014-04-12, 00:47   

Ja to zawsze jaka? taka zamyszona :P Jako 5 latka ?apa?am myszy u cioci na wsi w stodole
potem ... To by?o przed 2005 rokiem bo w tedy umarla moja prababcia która zarazi?a mnie pasja i kupila mi pierwsze dwie myszki. Na przeciw mam weterynarza posz?am sie spyta? o p?ec. Powiedzia? ze mam dwa samce bo maja siusiaki. Myszy po mies sie rozmnozy?y a ja nie mog?am odczepic wzzroku od ma?ych mysi?tek. Potem mi tego brakowa?o ... wesz?am na forum, jesuu mia?am w tedy z 10 lat :) Dostalam opieprz za rozmna?anie hehe obrazi?am sie, przestalam wchodzic. Potem jako 15 latka juz troche bardziej oczytana zapragne?am rasowych myszek :) Po swoja pierwsza mysz pojechalam z tata do Poznania osobi?cie. Do hodowli Mohanah :) By?a to fuzzica blue... zauroczylam sie myszami na maxa u niej w domu a potem to juz tylko marzy?am w w?asnej hodowli. By?y tez przeboje bo kiedy? to by?o ostrzej troche na forach. I jak kto? zaczyna? hodowle naprawde musia? sie bardzo dobrze zna? bo jak nie to byl zjechany xD Kto? kto mnie w tedy uczy? powciska? mi kitów (wszystko na odwrót) nawet kupi?am wyprostowanego astrexa (który wcale astrexem nie by?) i by?o mi ci??ko ogólnie ale si? nie podda?am i nie ?a?uje :)

Uda?o mi sie nagra? .. XD oswajanie hehe tym razem samce

https://www.youtube.com/w...eature=youtu.be
 
 
Ira 
SuperMysz
Ira



Stowarzyszenie: PMC
Pomogła: 7 razy
Dołączyła: 28 Paź 2009
Posty: 1180
Skąd: ?ód?
Wysłany: 2014-04-12, 01:12   

Milagros napisał/a:
...To by?o przed 2005 rokiem bo w tedy umarla moja prababcia która zarazi?a mnie pasja i kupila mi pierwsze dwie myszki...

Och, dzi?ki, a ju? my?la?am, ?e jestem anormalnym wyj?tkiem, który w wieku 60 lat kocha myszy. Mo?e dlatego je kocham, bo jestem alergikiem i nigdy w ?yciu nie mog?am mie? ?adnych zwierz?tek? Dopiero w wieku 55 lat zaszala?am zobaczywszy Wektorka na Pokazie Myszy Rasowych w ?odzi. Kupi?am go na przekór wszystkim i wszystkiego, a pó?niej Los mi to wynagrodzi? cudownym mysim przyjacielem :grin: Wiesz, Wektorek tez by? z hodowli Mohanah, wi?c mamy te same mysie korzenie :grin:
 
 
 
aShadow 
Moderator



Hodowla: Anazel
Stowarzyszenie: PMC
Pomogła: 19 razy
Dołączyła: 28 Cze 2011
Posty: 3076
Wysłany: 2014-04-12, 07:52   
   Myszy: Ma?e stadko ;)


Ira, moja babcia ma 78 lat prawie i jest moj? g?ówn? pomoc? w hodowli ;) Co prawda myszy nie odró?nia, ale odróznia mioty, pami?ta które jest chore, dopytuje o te chore i mioty jak si? urodz? i czasem asystuje przy sprzataniu ;)
_________________
 
 
Milagros 
Best MOUSEr



Imi?: Gracjana
Hodowla: Milagros
Stowarzyszenie: PMC
Pomogła: 5 razy
Wiek: 29
Dołączyła: 24 Cze 2011
Posty: 2677
Wysłany: 2014-04-12, 09:32   

Moja prababcia mia?a 82 lata jak umar?a :< by?a to moja bratnia dusza i nawet urodzi?y?my sie tego samego dnia :D ... niema lepszej osoby na ?wiecie ... Tyle lat min??o szkoda ze juz jej z nami niema. Mo?liwe ze gdyby teraz umar?a nie prze?ywa?abym tego tak jak prze?ywa?am b?d?c jeszcze dzieckiem. Straszne :( By?am z babcia bli?ej ni? z mama

To by?o dla mnie najgorsze do?wiadczenie w ?yciu... od tamtej pory troche boje si? ?ycia...
 
 
Peperr 
Mysi Bywalec


Dołączył: 01 Mar 2014
Posty: 101
Skąd: ?l?sk
Wysłany: 2014-04-14, 21:22   
   Myszy: Dzidzia, Kulka


Macie wspania?e wspomnienia :) A? mi?o si? czyta.
_________________

Post moich dziewczyn : http://www.myszy.info/viewtopic.php?t=13952
 
 
Milagros 
Best MOUSEr



Imi?: Gracjana
Hodowla: Milagros
Stowarzyszenie: PMC
Pomogła: 5 razy
Wiek: 29
Dołączyła: 24 Cze 2011
Posty: 2677
Wysłany: 2014-04-17, 15:59   

W Pile co? za?atwi?... mia?am dzi? i?? po odbiór to powiedzieli mi ze dopiero po ?wi?tach bo za du?o mieli do roboty :<< i znow czeka?.. ehh

cierpliwo?? jest cnota, chyba mi jej brak xd
 
 
kiniaczek31 
MYSI MASTER


Pomogła: 16 razy
Wiek: 41
Dołączyła: 15 Kwi 2012
Posty: 3004
Skąd: Warszawa
Ostrzeżeń:
 1/3/6
Wysłany: 2014-04-17, 16:00   

Jeszcze troszk? :) im d?u?ej poczekasz tym bardziej b?dziesz uszcz??liwiona jak dostaniesz ju? :)
_________________
InfinitY ..
 
 
wero 
Moderator



Pomogła: 19 razy
Wiek: 32
Dołączyła: 15 Sie 2010
Posty: 2637
Skąd: Pozna?/Szczecin/Wawa
Wysłany: 2014-04-17, 16:06   

cierpliwo?ci czy cnoty?:D
_________________
Chcia?a pi?knie pisa?, ale s?owa odmawia?y jej pos?usze?stwa.
 
 
 
Milagros 
Best MOUSEr



Imi?: Gracjana
Hodowla: Milagros
Stowarzyszenie: PMC
Pomogła: 5 razy
Wiek: 29
Dołączyła: 24 Cze 2011
Posty: 2677
Wysłany: 2014-04-17, 16:13   

cierpliwo?? jest cnot? xD
 
 
stardust 
Moderator


Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 03 Mar 2012
Posty: 958
Wysłany: 2014-04-17, 17:18   

wero napisał/a:
cierpliwo?ci czy cnoty?:D

ahahaha :mrgreen:
_________________
I think i've reached that point where giving up and going on are both the same dead end to me.
 
 
kiniaczek31 
MYSI MASTER


Pomogła: 16 razy
Wiek: 41
Dołączyła: 15 Kwi 2012
Posty: 3004
Skąd: Warszawa
Ostrzeżeń:
 1/3/6
Wysłany: 2014-04-17, 18:47   

:)
_________________
InfinitY ..
 
 
Milagros 
Best MOUSEr



Imi?: Gracjana
Hodowla: Milagros
Stowarzyszenie: PMC
Pomogła: 5 razy
Wiek: 29
Dołączyła: 24 Cze 2011
Posty: 2677
Wysłany: 2014-04-18, 13:56   

xD zbocze?ce same na tym forum ha ha

[ Dodano: 2014-04-25, 20:59 ]
Przynie?li mi dzi? o 16 wyczekane terrarium. Stardust mia?a racj? ze pomimo du?ej d?ugo?ci zmniejsza si? optycznie. Dojd? jeszcze 3. Jest takie akurat jak na moje hodowlane mioty poniewa? nie jest takie ci??kie jak akwarium a myszy hopsaj? se z lewej do prawej strony pieknie,. Doszed? równie? ko?owrotek od wero i zabawki które dojd? dopiero w tedy, kiedy zaopatrz? si? w kratki na górze :)

Póki co zamieszkaja 2 miociki panienek :)

Narazie tu nic niema ;] zajme sie tym jutro

 
 
Waterloo 
Mysi Bywalec


Wiek: 26
Dołączył: 21 Lis 2013
Posty: 169
Ostrzeżeń:
 6/3/6
Wysłany: 2014-05-26, 20:34   

Hah Milagros w zasadzie to zaczynam tak jak ty te? w wieku 15 lat zacz??em szpera? o myszach po tym jak mi si? zaci??ona samica szczura z zoologa mi si? "rozwi?za?a". Wspania?e uczucie wiedzie?, ?e na twoich oczach dorasta nowe pokolenie. Có? mo?e zobaczymy si? w ?odzi we wrze?niu na wystawie bo tam b?d? na pewno, a w nast?pnym roku jak dobrze pójdzie po czerwcu(osiemnasteczka 09.06.15r :D ) do??cz? do PMC. :m:D:
 
 
Peperr 
Mysi Bywalec


Dołączył: 01 Mar 2014
Posty: 101
Skąd: ?l?sk
Wysłany: 2014-05-28, 19:25   
   Myszy: Dzidzia, Kulka


d?ugia?neee :D
_________________

Post moich dziewczyn : http://www.myszy.info/viewtopic.php?t=13952
 
 
Waterloo 
Mysi Bywalec


Wiek: 26
Dołączył: 21 Lis 2013
Posty: 169
Ostrzeżeń:
 6/3/6
Wysłany: 2014-05-28, 19:34   

A po co ta butelka od kroplówki? To NaCl, glukoza czy elektrolity? No i faktycznie to d?uga?ne jakie?, a tak w ogóle to ile tam dzieciaków mieszka?
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Theme xandgreen created by spleen modified v0.3 by warna

AJAFO IT