AJAFO IT
Myszy.info - forum o myszkach Strona Główna
 FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 

AJAFO IT
 Ogłoszenie 
AJAFO IT

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: wero
2014-05-07, 21:18
Fusia szalona
Autor Wiadomość
raisaa 
Szara myszka



Dołączyła: 15 Kwi 2014
Posty: 0
Ostrzeżeń:
 6/3/6
Wysłany: 2014-05-04, 22:50   Fusia szalona

Jaki? czas temu przedstawia?am moj? myszk? Fusi? i to jak trafi?a do mnie. Dzi? bardzo chcia?abym opowiedzie? o szalonym zachowaniu Fusie?ki.
Siedzia?am sobie na fotelu, patrze do terrarium a Fusiek odbija si? jak szalony, skacze jak ma?y s?odki króliczek i robi przezabawne minki. Tyle w niej rozkoszy, ?e a? si? rozp?ywam jak o tym my?le. Jednak wracaj?c do tematu, Fusiek skaka? jak szalony po ca?ym terra, wesz?a na pi?eczk? i zacz??a jakby na niej ta?czy? (szkoda, ?e nie uda?o mi si? zrobi? zdj?cia). Postanowi?am obserwowa? j? dalej. Wesz?a na domek i po?o?y?a si? na pleckach, jak to w ogóle mo?liwe? Wasze myszy te? k?ad? si? na pleckach? Ja nigdy czego? podobnego nie widzia?am. Le?a?a tak chwil?, poczym zacze?a liza? szybe, my?la?am ?e jest jej za ciep?o, wi?c pobieg?am po termometr, ale temperatura jak zawsze (oko?o 20 stopni). Nala?am te? nowej wody, ale Fu? jak zaczarowana by?a przyklejona do szyby j?zyczkiem :mliz:
Po chwili wsta?a i zacz??a szale? dalej, pierwszy raz bawi?a si? na placu zabaw, ma tam takie kólko do bujania i drabinki. Kupi?am wszystko takie drewniane, ?eby nic jej si? nie sta?o. Mam nadzieje, ?e wiecie mniej wi?cej jak to wygl?da. Fusia zaczepi?a si? tylnimi nó?kami o drabink? i zwisa?a g?ow? w dó? dos?ownie przez chwilk?, bo zaraz spad?a. Otrz?s?a si? i posz?a szale? w ko?owrotku, co chwile przeskakiwa?a te? na tale? do biegania. Rozkoszne  po godzinie obserwacji Fu?ki zauwa?y?am, ?e bardzo lubi swoj? pi?eczk?, w przerwie na odpoczynek zawsze k?ad?a si? na niej albo ko?o niej. Jej skoki i zabawa wygl?da?a jakby wypu?ci? ma?ego kangurka na wielki teren. Mam nadzieje, ?e szalonej Fusi jest u mnie dobrze i nie przypomina sobie smutnych sytuacji z poprzedniego okresu swojego ?ycia. Jednak ostatnio zauwa?y?am, ?e ma z?e sny, moim zdaniem to wina tego w??a, ?ni jej si? i biedna rusza si? w ?nie jak szalona. Nied?ugo do Fusiaczka do??cz? nowe kole?anki, mam nadzieje ?e b?d? szalone tak jak ona :m:D:


btw: super te emotki macie :mshock:
 
 
Maliya 
Szara myszka


Dołączyła: 05 Paź 2013
Posty: 3
Wysłany: 2014-05-05, 14:50   
   Myszy: Viera & Rafita


e,Fusia/Fusiek to samica czy samiec? O.o Bo raz piszesz "Fusiek skaka?" a potem "tyle w niej rozkoszy"...
 
 
raisaa 
Szara myszka



Dołączyła: 15 Kwi 2014
Posty: 0
Ostrzeżeń:
 6/3/6
Wysłany: 2014-05-05, 16:51   

Samica, tak odmieniam jej imie. Morze nie mog? odmienia? tak imienia wlasnej myszy? Jaki? problem w tym jak mowie? Jakbys byla na poziomie to pisze, ?e niedlugo dol?cz? do NIEJ Nowe kolezanki
 
 
trampka 
Myszo?ak


Imi?: Natalia
Pomogła: 12 razy
Wiek: 29
Dołączyła: 27 Maj 2013
Posty: 632
Skąd: Siemianowice ?l?skie
Wysłany: 2014-05-05, 17:10   
   Myszy: Lusia, Tosia, Zuzia, Krysia, Marysia


raisaa nie czepiaj si? poziomu i j?zyka, bo jak wida? po "morze" to sama nie jeste? alf? i omeg? ;)
 
 
 
raisaa 
Szara myszka



Dołączyła: 15 Kwi 2014
Posty: 0
Ostrzeżeń:
 6/3/6
Wysłany: 2014-05-05, 17:12   

Zazdro?cicie mi mojej myszy!!!!
 
 
laciata 
Gadu?a Myszaty



Pomogła: 2 razy
Wiek: 36
Dołączyła: 04 Sty 2010
Posty: 398
Wysłany: 2014-05-05, 17:16   

tak...bardzo...szczególnie tego, ?e robi do Ciebie minki, przykleja si? j?zyczkiem do szyby i k?adzie si? na pleckach :lol:
_________________
Marzenia si? spe?niaj?, kiedy si? o nich zapomina...
 
 
 
raisaa 
Szara myszka



Dołączyła: 15 Kwi 2014
Posty: 0
Ostrzeżeń:
 6/3/6
Wysłany: 2014-05-05, 17:21   

Nooooo, nie macie takich super myszy. Trzeba bylo samemu uratowa? od w??a. U mnie chociaz ma dobrze, nie jestem hodowcom nastawionym na hajs i nie trzymam myszy w pudlach, oj sorka "pojemnikach hodowlanych" tylko niektore hodowle s? super, inne nie potrafia zrobi? myszom selfie!!!!!
 
 
Kasumi 
Moderator



Pomogła: 34 razy
Wiek: 40
Dołączyła: 31 Paź 2012
Posty: 2081
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2014-05-05, 17:23   

raisaa, ale w czym problem?
po co si? tak rzucasz?
i nie krzycz.
_________________
?ycie to nieustanne cierpienie, a potem si? umiera.
 
 
 
raisaa 
Szara myszka



Dołączyła: 15 Kwi 2014
Posty: 0
Ostrzeżeń:
 6/3/6
Wysłany: 2014-05-05, 17:26   

Hejthejthej, ?le odmienian imie myszy, ?le ze Fu?ka robi miny. Myslalam, ze znajde tu milosnikow, ale widz? ze prawda w oczy ko?em, ze mysz ma u kogo? lepiej ni? u niektórych z was
 
 
Kasumi 
Moderator



Pomogła: 34 razy
Wiek: 40
Dołączyła: 31 Paź 2012
Posty: 2081
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2014-05-05, 17:30   

ale ja nie widz? hejtu. Dziewczyna spokojnie zapyta?a. Wiele z nas odmienia ró?nie imi?/imiona myszy i naprawd? czasem mo?na si? pogubi?, a pisz?c "do NIEJ" mo?na te? zrozumie? do niej-do myszy.
Spokojniej, nikt przecie? nie zrobi? Ci krzywdy a Twoje fochy i krzyki s? troch? nie na miejscu.
_________________
?ycie to nieustanne cierpienie, a potem si? umiera.
 
 
 
raisaa 
Szara myszka



Dołączyła: 15 Kwi 2014
Posty: 0
Ostrzeżeń:
 6/3/6
Wysłany: 2014-05-05, 17:31   

Tylko opisuje co u mojej Fusi, czy to a? tak ?le? :( (
 
 
laciata 
Gadu?a Myszaty



Pomogła: 2 razy
Wiek: 36
Dołączyła: 04 Sty 2010
Posty: 398
Wysłany: 2014-05-05, 17:33   

nie, nie ?le, ale nie atakuj innych bezpodstawnie;)
_________________
Marzenia si? spe?niaj?, kiedy si? o nich zapomina...
 
 
 
raisaa 
Szara myszka



Dołączyła: 15 Kwi 2014
Posty: 0
Ostrzeżeń:
 6/3/6
Wysłany: 2014-05-05, 17:34   

Nikt mnie tu nie lubi :(
 
 
trampka 
Myszo?ak


Imi?: Natalia
Pomogła: 12 razy
Wiek: 29
Dołączyła: 27 Maj 2013
Posty: 632
Skąd: Siemianowice ?l?skie
Wysłany: 2014-05-05, 17:44   
   Myszy: Lusia, Tosia, Zuzia, Krysia, Marysia


co ja czytam.
chcia?am co? napisa?, ale klawiatura mi opad?a.
 
 
 
raisaa 
Szara myszka



Dołączyła: 15 Kwi 2014
Posty: 0
Ostrzeżeń:
 6/3/6
Wysłany: 2014-05-05, 17:48   

Je?li ma sie popsuta klawiatur? lub braki w slownictwie, to nie dziwie sie ze klawiatura odpada. Prosz? swoich ulomnosci nie wywnetrzac w tym temacie. Mo?ecie mnie nie lubi?, wazne ze jest Fusia <3
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Theme xandgreen created by spleen modified v0.3 by warna

AJAFO IT