AJAFO IT
Myszy.info - forum o myszkach Strona Główna
 FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 

AJAFO IT
 Ogłoszenie 
AJAFO IT

Poprzedni temat «» Następny temat
[Warszawa] Oddam m?od? myszk?...
Autor Wiadomość
dominiszka 
M?ody Myszaty
#yolo



Imi?: Dominika
Wiek: 30
Dołączyła: 04 Wrz 2013
Posty: 38
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2014-06-01, 18:20   [Warszawa] Oddam m?od? myszk?...

Hej...

Jestem zmuszona odda? jedn? z moich myszek.
Sytuacja wygl?da tak: otó? najmniejsza z moich myszek, Nastka (agouti, 3 miesi?czna) jest za ma?a do mojej klatki. Gdy tylko nie ma mnie w domu ucieka z niej i ?azi po biurku (kilka razy j? przy?apa?am). Nie mia?abym nic przeciwko, gdyby nie to, ?e gryzie mi moje rzeczy, z czego wi?kszo?? to sprz?t firmowy i nie mog? jej na to pozwoli?.

Sytuacja mieszkaniowa nie pozwala mi te? trzyma? dwóch klatek a mieszkanie jej samotnie nie ma sensu - a kolejnej myszy nie wezm?.

Mam jedn? klatk?, ale jest za ma?a - gdyby kto? chcia? przygarn?? mysz? mog? j? odda? z klatk? za "co ?aska".

Decyzj? przemy?la?am i wzi??am pod uwag? wszystkie za i przeciw.

Mieszkam na warszawskim Bródnie, ale mog? na terenie Warszawy j? dowie?? - autobusami itd.

Mysz? mam z zoologa, ale jest zdrowa i ruchliwa. Nie gryzie, ale te? nie jest zbyt ch?tna do brania na r?ce - woli biega? samopas ;) lubi przysmaki, ogórka zielonego, karm? dla myszy Vitakraftu. Jest typem "?atwym do zdominowania" i panikar? - nigdy nic jej si? nie dzieje ale piszczy.

Mysz nie jest do oddania jako posi?ek dla w??a/innych!

Zdj?cie:
http://www.fotosik.pl/pok...d86f14fdf8.html (ta szara)

Klatka:
http://www.fotosik.pl/pok...b739199675.html

Kontakt:
PW
Sms: 796222878

Dominika.
_________________
...
 
 
stardust 
Moderator


Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 03 Mar 2012
Posty: 958
Wysłany: 2014-06-01, 18:58   

a nie mo?esz po prostu wymieni? obecnej klatki na wi?ksz?...? obecn? sprzedaj i kup inn?
_________________
I think i've reached that point where giving up and going on are both the same dead end to me.
 
 
dominiszka 
M?ody Myszaty
#yolo



Imi?: Dominika
Wiek: 30
Dołączyła: 04 Wrz 2013
Posty: 38
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2014-06-01, 20:04   

Wi?ksza klatka - wi?ksze odst?py mi?dzy pr?tami :/ Mam du?? klatk? dla trzech dziewczyn, w której mieszkaj?. Ta mniejsza by?a by tylko dla Nastki, ale bez sensu j? trzyma? w samotno?ci... I kó?ko si? zamyka :/
_________________
...
 
 
Laraine 
Moderator



Pomogła: 32 razy
Dołączyła: 17 Wrz 2011
Posty: 2941
Skąd: Zabrze
Wysłany: 2014-06-01, 20:47   

dominiszka, mo?esz t? wi?ksz? klatk? przeple?? siatk?, wtedy Nastka nie b?dzie mia?a mo?liwo?ci uciekania z niej, nie b?dzie te? skazana na samotno??.
_________________
"T?czowy Most to takie miejsce, które przekraczaj? nasi Pupile i za którym na Zielono-niebieskiej ??ce czekaj? na nasze nadej?cie, by si? z nami po??czy? na zawsze."
 
 
stardust 
Moderator


Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 03 Mar 2012
Posty: 958
Wysłany: 2014-06-01, 21:06   

dominiszka napisał/a:
Wi?ksza klatka - wi?ksze odst?py mi?dzy pr?tami

ludzie w metrówkach myszy trzymaj? i jako? odst?py nie s? za du?e...
_________________
I think i've reached that point where giving up and going on are both the same dead end to me.
 
 
Ell 
Myszo?ak
Ruda


Imi?: Karolina
Pomogła: 9 razy
Wiek: 30
Dołączyła: 09 Gru 2012
Posty: 587
Skąd: Szczecin/Pozna?
Wysłany: 2014-06-01, 22:03   

Osiatkuj klatk?, tanio wychodzi a mysz nie b?dzie wy?azi?.
 
 
 
dominiszka 
M?ody Myszaty
#yolo



Imi?: Dominika
Wiek: 30
Dołączyła: 04 Wrz 2013
Posty: 38
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2014-06-01, 22:07   

My?la?am o tym, ale moje poczucie estetyki b?aga o lito??... Heh, chyba spróbuj?.

Tematu prosz? nie usuwa?...
_________________
...
 
 
Ell 
Myszo?ak
Ruda


Imi?: Karolina
Pomogła: 9 razy
Wiek: 30
Dołączyła: 09 Gru 2012
Posty: 587
Skąd: Szczecin/Pozna?
Wysłany: 2014-06-01, 22:15   

No ale bez przesady, ?eby odda? mysz bo poczucie estetyki? Osiatkuj jedn? warstw? to b?dzie ?adnie - a to i tak b?dzie pewnie póki nie podro?nie ;)
 
 
 
dominiszka 
M?ody Myszaty
#yolo



Imi?: Dominika
Wiek: 30
Dołączyła: 04 Wrz 2013
Posty: 38
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2014-06-01, 22:54   

Problem w tym, ?e mam j? od dwóch miesi?cy i ona nic a nic nie uros?a... A wychodzi ka?dym mo?liwym przej?ciem mi?dzy pr?cikami, czyli b?d? musia?a osiatkowa? wszystko :/ Nawet w trakcie pisania poprzedniego postu zwia?a :/

Mo?e jestem po prostu s?aba i mam swoje urojenia (estetyczne) ale nie widz? siebie wojuj?cej z jedn? myszk? :x nie mniej jednak spróbuj?. Chyba, ?e kto? chcia?by t? pann?, to spoko.
_________________
...
 
 
Laraine 
Moderator



Pomogła: 32 razy
Dołączyła: 17 Wrz 2011
Posty: 2941
Skąd: Zabrze
Wysłany: 2014-06-01, 22:57   

dominiszka, a mo?e dobrym rozwi?zaniem b?dzie zmiana klatki na dun?/alexa? Wtedy wystarczy osiatkowa? gór?, wi?c estetycznie nie b?dzie to jako? ku?o w oczy raczej.
_________________
"T?czowy Most to takie miejsce, które przekraczaj? nasi Pupile i za którym na Zielono-niebieskiej ??ce czekaj? na nasze nadej?cie, by si? z nami po??czy? na zawsze."
 
 
trampka 
Myszo?ak


Imi?: Natalia
Pomogła: 12 razy
Wiek: 29
Dołączyła: 27 Maj 2013
Posty: 632
Skąd: Siemianowice ?l?skie
Wysłany: 2014-06-01, 22:58   
   Myszy: Lusia, Tosia, Zuzia, Krysia, Marysia


myszy mog? rosn?? nawet do 4 miesi?ca ?ycia, wi?c nie wszystko stracone. mimo to myszki z zoologa s? ogólnie ma?e w porównaniu do tych z hodowli. ile mm masz odst?py w tej klatce?
to nie jest 'walka'... przecie? to kilka minut roboty, du?o osób z forum tak robi bez zb?dnego gadania. naprawd? nie widz? sensu w oddawaniu myszki. nie zawsze jest przecie? ?atwo i kolorowo, czasem trzeba co? od siebie da?.
 
 
 
Ell 
Myszo?ak
Ruda


Imi?: Karolina
Pomogła: 9 razy
Wiek: 30
Dołączyła: 09 Gru 2012
Posty: 587
Skąd: Szczecin/Pozna?
Wysłany: 2014-06-01, 22:59   

Fakt, duny i alexy s? idealne do tego, kratka jest ma?a i osiatkowana klatka wygl?da ?adniej.
 
 
 
dominiszka 
M?ody Myszaty
#yolo



Imi?: Dominika
Wiek: 30
Dołączyła: 04 Wrz 2013
Posty: 38
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2014-06-01, 22:59   

Te? o tym my?la?am - ale mia?am kiedy? dun? i s?abo w niej z urz?dzeniem lokum :x Na razie spróbuj? siatk?, mo?e wypali :P Jeszcze ?ebym wiedzia?a jak utuczy? ma?? ;)
_________________
...
 
 
vernille 
Myszo?ak



Pomogła: 7 razy
Wiek: 27
Dołączyła: 03 Kwi 2013
Posty: 695
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2014-06-01, 23:02   
   Myszy: Uroda, Scycia, Bianka, Ines i Pinezka | Bezimienna [*], Uhura [*], Spinka [*], Artemida [*], Zdrapka [*]


Dla chc?cego nic trudnego ;) Ja zrobi?am pokryw? z metalowej siatki o 2x mniejszych oczkach ni? dosta?am siatk? (by?o 1x1cm, chcia?am mniejsze), i da?o si?? da?o.
Podobnie kratki w Dunie - 5 minut roboty, a przynajmniej myszy nie próbuj? zwia?.

Zrób póki co jak?? "stabiln?" prowizork?, a z czasem, jak zdob?dziesz materia?y i czas, zrobi? co? lepszego. Bo mo?na i warto ;)
 
 
Laraine 
Moderator



Pomogła: 32 razy
Dołączyła: 17 Wrz 2011
Posty: 2941
Skąd: Zabrze
Wysłany: 2014-06-01, 23:07   

dominiszka napisał/a:
mia?am kiedy? dun? i s?abo w niej z urz?dzeniem lokum


Hm, czy ja wiem ;) -> http://pokazywarka.pl/mszbj1/
_________________
"T?czowy Most to takie miejsce, które przekraczaj? nasi Pupile i za którym na Zielono-niebieskiej ??ce czekaj? na nasze nadej?cie, by si? z nami po??czy? na zawsze."
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Theme xandgreen created by spleen modified v0.3 by warna

AJAFO IT