AJAFO IT
Myszy.info - forum o myszkach Strona Główna
 FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 

AJAFO IT
 Ogłoszenie 
AJAFO IT

Poprzedni temat «» Następny temat
Osiwia?a od myszek
Autor Wiadomość
Maybelline.. 
Szara myszka



Imi?: Nala
Wiek: 23
Dołączyła: 07 Mar 2014
Posty: 3
Skąd: Naszacowice
Wysłany: 2014-06-22, 20:43   
   Myszy: Niki i Mela


Mam nadziej?, ?e i Cookie si? polepszy.
 
 
SiwaMyszka 
Szara myszka
aka D?uma



Imi?: Agata
Wiek: 25
Dołączyła: 02 Sie 2012
Posty: 6
Skąd: Dziki Zachód Polski
Wysłany: 2015-05-06, 13:47   

Tyle si? u nas zmieni?o od czasu kiedy tu pisa?am.
Na wst?pie Cookie niestety odesz?a po wizycie u weterynarza. Niestety nie mog? powiedzie? co dok?adnie jej poda? ze wzgl?du na to, ?e by?am wtedy w szkole i blah blah. Z tego co wiem, najbli?szy weterynarz co do gryzoni jest w Szczecinie do którego mam 100 km.
Sophie mia?a ?wierzbowca. Do?? d?ugo zwleka?am co do wizyty i ostatecznie sama pocz??am ja leczy?. ze skutkiem pozytywnym. Iwermektyna podawana w ma?ych ilo?ciach zadzia?a?a.
Wraz ze ?mierci? jej kole?anki, oczywi?cie niezw?ocznie dokupione zosta?y jej kole?anki. Zoologiczny mia? wiele do ?yczenia, ale wr?cz dwie ma?e myszaste. Przez pierwszy tydzie? mia?y podawane mleko dla koci?t i ?adnie wyros?y. Przyj??y sie wraz z moja staruszk?, która z wdzi?czno?ci? z nimi spa?a.
Dwie kolejne myszki nazywa?y sie Chaos i Afera. Niestety afera najmniejsza, po tym jak wróci?am po powrocie ze szko?y cos sobie zrobi?a. Jeszcze godzine temu bawi?a sie ze swoim kole?ankami, a pó?niej zwija?a sie z bólu na dnie klatki. Nast?pnego dnia niestety znalaz?am jedynie jej cia?ko.

Aktualny stan. Moja starucha Sophie sie trzyma choc wydaje mi sie, ze ma na cos uczulenie czy rpzeziebienie. Weterynarz rozk?ada r?ce, wi?c postaram sie jak najszybciej skompletowa? apteczk? i skonsultowa? sie z wami, da? zdjecia i mam nadziej?, z? jak z najmniejszym linczem mi pomo?ecie.

Chaos za? okaza? sie samcem, który aktualnie nie do??, ze jest wielki to perfidnie pokazuje swoja ?ywotno??biegaja? w kó?ku, chyba jedyna mysz, która póki co nie chorowa?a.
 
 
mo?ekiedy? 
M?ody Myszaty


Imi?: M
Pomogła: 1 raz
Wiek: 27
Dołączyła: 31 Mar 2015
Posty: 40
Skąd: Legnica
Wysłany: 2015-05-08, 21:15   
   Myszy: Blada, Dzika, Juma, Usza, Norka, Julia, Bezimienna (chwilowo), Szach, Napoleon, Bolo, Lolo, Rudy, Romeo


Chyba masz du?ego pecha ?e trafiasz na chore myszki... ale wa?ne ?e si? starasz dba? o nie. ?ycz? powodzenia...
_________________
http://www.myszy.info/vie...p=317423#317423
 
 
stardust 
Moderator


Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 03 Mar 2012
Posty: 958
Wysłany: 2015-05-12, 02:58   

SiwaMyszka napisał/a:
Jeszcze godzine temu bawi?a sie ze swoim kole?ankami, a pó?niej zwija?a sie z bólu na dnie klatki. Nast?pnego dnia niestety znalaz?am jedynie jej cia?ko.

mam watpliwosci co do tego czy dbasz o swoje zwierzeta jak nalezy...
_________________
I think i've reached that point where giving up and going on are both the same dead end to me.
 
 
sylwiaff 
Szara myszka


Imi?: Sylwia
Wiek: 28
Dołączyła: 22 Kwi 2015
Posty: 12
Skąd: Bia?ystok/Szepietowo
Wysłany: 2015-05-12, 20:00   

Dziwne jest to, ze skoro widzialas ze Twoja myszka cierpi nic nie zrobilas. Leczenie na w?asna reke nie jest odpowiednie, powinnas jechac od razu do weterynarza takiego który sie zna na gryzoniach.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Theme xandgreen created by spleen modified v0.3 by warna

AJAFO IT