AJAFO IT
Myszy.info - forum o myszkach Strona Główna
 FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 

AJAFO IT
 Ogłoszenie 
AJAFO IT

Poprzedni temat «» Następny temat
Ile zwierzakow mo?na mie?
Autor Wiadomość
Mangalarga 
Myszo?ak


Pomogła: 5 razy
Dołączyła: 21 Maj 2008
Posty: 591
Wysłany: 2008-06-09, 15:34   

Ja w ogóle uwa?am, ?e husky to nie s? psy do naszego klimatu. Zim? jest jeszcze ok, ale latem te psy po prostu si? m?cz? przez swoj? g?st? sier??.
_________________
"Lepiej milcze?, nara?aj?c si? na podejrzenie o g?upot?, ni? odezwa? si? i rozwia? wszelkie w?tpliwo?ci."
 
 
Luis 
MYSI MASTER
Z?ap za ogon O.o


Pomogła: 40 razy
Wiek: 34
Dołączyła: 23 Maj 2007
Posty: 3505
Skąd: ToxiCity
Ostrzeżeń:
 1/3/6
Wysłany: 2008-06-09, 16:11   

Nie mieszkam w bloku., bro? Bo?e : Nie skrzywdzi?abym psa :) A polata? jak najbardziej. Z fajn? nut? w mp4 ;) No i moja mama te? cz?sto wychodzi wi?c luz. : Wszystko ustalone ale i tak dzi?x za info ;)
Tak samo jak terrer. owczarek nizinny, wszelkie collie, samoyed, ow staroangielski, eurasier, szpic niemiecki, golden, kuvasz, chow-chow i wszelkie inne, które maj? d?ug? sier?? ;)
A wi?c najlepiej trzyma? chihuahua, jamniki, fokstriery, boksery, amstafy, dobermany, bulterriery, i pudle ( byle tylko te bez sier?ci :P ) aby si? nie m?czy?y :) Je?li ja go nie b?d? mie? to kto inny go kupi proste. Ja wiem jakie mog? mu warunki zapewni? i wiem, ?e b?d? one dobre, a sk?d wiesz co stanie si? z psem w u innych w?a?cicieli? Ja bym wola?a nie wiedzie?.
Te? zawsze by?am z?a, ?e w ogóle takie rasy, które nie s? dostosowane do ?ycia w Polsce mieszkaj? u nas ale teraz widz?, ?e wcale nie maj? tak ?le. Gdyby tak patrze? zawsze na takie sprawy to nic by nie by?o w Polsce :P Tak samo gady równie? rzadko wyst?puj? na naszych terenach dlatego zapewnia im si? odpowiednie terraria i w?tpi? aby narzeka?y na warunki ;)
Tak samo jest z psami. No mo?e z tak? ró?nic?, ?e z nimi si? wychodzi oczywi?cie na dwór ale nie widzia?am jeszcze cierpi?cego husky a spotka?am ich mnóstwo.
_________________
Down, Soulfly, Metallica, SOAD \m/
Ostatnio zmieniony przez Luis 2008-06-09, 16:18, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Mangalarga 
Myszo?ak


Pomogła: 5 razy
Dołączyła: 21 Maj 2008
Posty: 591
Wysłany: 2008-06-09, 16:18   

Luis, nie chodzi o d?ugo?? sier?ci, tylko o g?sto??. W?a?ciwie to one nie maj? d?ugiej sier?ci, tylko w?osy tak g?sto poutykane, ?e ci??ko jest dotrze? do go?ej skóry. D?ug? zawsze mo?na ostrzyc, ?eby pies si? nie m?czy?, z g?st? gorzej, przecie? psa si? nie oskubie.

Szykuj si?, ?e latem b?dzie potrzebowa? hektolitrów wody :P
_________________
"Lepiej milcze?, nara?aj?c si? na podejrzenie o g?upot?, ni? odezwa? si? i rozwia? wszelkie w?tpliwo?ci."
 
 
Kamila_:) 
Mysi Rozmówca



Dołączyła: 04 Maj 2008
Posty: 294
Skąd: ta pewno???
Ostrzeżeń:
 1/3/6
Wysłany: 2008-06-09, 16:19   
   Myszy: Liliowa Chmurka, Xola, A nie mówi?am


Luis. Matra? nie ma nic do znaczenia. Jak wybiegasz psa, to po?o?y si? i w domu b?dzie spa?, wie? o co chodzi??

Ja mam psa, i za miech mycholkiii :)
 
 
 
Luis 
MYSI MASTER
Z?ap za ogon O.o


Pomogła: 40 razy
Wiek: 34
Dołączyła: 23 Maj 2007
Posty: 3505
Skąd: ToxiCity
Ostrzeżeń:
 1/3/6
Wysłany: 2008-06-09, 16:22   

Zanim odpisa?a? dopisa?am co? u siebie :)
Mangalarga napisał/a:
D?ug? zawsze mo?na ostrzyc, ?eby pies si? nie m?czy?, z g?st? gorzej, przecie? psa si? nie oskubie.

Tak ale taki problem ma wiele ras, a nie tylko husky :) I jako? ludzie je trzymaj?. Nie miej do mnie pretensji tylko do tych co sprowadzaj? te psy. Mówi?, wol? ja mie? takiego pod opiek? gdzie gdy jest gor?co normalnie b?dzie w domu le?a?. Kto? inny móg?by przywi?za? takiego do ?a?cucha na podwórku w s?o?cu i rób piesku co chcesz.
Podoba mnie si? ta rasa i chcia?abym mie? :) Nie wezm? innego psiaka tylko dlatego, ?e ten ma g?st? sier?? =.=' Mia?am kundelka, który mia? równie? du?o sier?ci i by?a ona g?sta i radzili?my sobie doskonale. Wiem jakie mog? mu zapewni? warunki, luuz ;)
_________________
Down, Soulfly, Metallica, SOAD \m/
 
 
Argos 
M?ody Myszaty


Wiek: 37
Dołączył: 30 Mar 2008
Posty: 45
Wysłany: 2008-06-09, 16:43   

Po pierwsze Luis pokaza?a? tutaj jaka jeste? dwulicowa :) raz piszesz sama o w??ach itp pucujesz si? mi na PW pisz?c o tym jacy tutaj s? ludzie - fragment Twojego pw do mnie "Mnie tez wkurza to, ze ludzie gdy zobacz? np moj avatar albo dowiedza si?, ze mam weza to zaraz z ?apami O.o to przepraszam nie mo?na by? hodowc? i tego i tego z pasji a nie z obowi?zku ( karmowego )? to tak jakby interesowa? si? kotem i psem i nie mog? mie? tych dwóch zwierz?t bo do siebie nie apsuj?? lol dziecinni s? ludzie na tym forum niektorzy ale trudno :]" Jeste? strasznie fa?szywa i starasz si? ka?demu wchodzi? w... ;) zale?y jak wiatr zawieje, raz jeste? wielk? mi?o?niczk? gryzoni, raz gadów a raz nie wiadomo czego. Twoje wypowiedzi maj? na celu tylko to, aby kto? Ci napisa? "tak jeste? super", "masz racj?" co zreszt? pokaza?a? w tym temacie.

Po drugie ja napisa?em tutaj pocz?tkowo jeden post o tym jakie zwierzaki mam, dopiero po tym jak Wy zaczeli?cie pyta? mnie to odpowiada?em na pytania wi?c to chyba nie do mnie pretensje tylko do reszty... chyba ka?dy mo?e napisa? na PW lub na gg czy nie?

Po trzecie patusia mo?e pyta? w tym temacie (mi?o?niczka gryzoni) za to gdy konrad odpowie w tym temacie (terarrysta) to jest ju? wielkie halo. Chyba oboje maj? opcje PW a nie tylko konrad?

Po 4 jak sam opis tego dzia?u wskazuje (przytocze tym którzy s? tu do?? d?ugo a nie znaj? dzia?ów tego forum) "Oprócz myszki masz jeszcze jakie? zwierzaczki? A mo?e interesujesz si? nimi i chcesz powiedzieli? si? tym z innymi? Forum dla maniaków wszystkich zwierzaków!"

Je?li kto? nie zauwa?y? "Forum dla maniaków wszystkich zwierzaków!"

Pozdrawiam
Ostatnio zmieniony przez Emielcia 2008-07-29, 08:32, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Maciek 
Myszo?ak


Imi?: Maciek
Pomógł: 1 raz
Wiek: 30
Dołączył: 25 Lut 2008
Posty: 634
Skąd: Wa?cz
Ostrzeżeń:
 1/3/6
Wysłany: 2008-06-09, 16:53   
   Myszy: gdzie jeste?cie?


Argos, wiesz co kto to kogo interesuje ?e Luis jest fa?szywa?? Ka?dy ma swoje zdanie na jej temat, no sorry :roll:
Argos napisał/a:
"Mnie tez wkurza to, ze ludzie gdy zobacz? np moj avatar albo dowiedza si?, ze mam weza to zaraz z ?apami O.o to przepraszam nie mo?na by? hodowc? i tego i tego z pasji a nie z obowi?zku ( karmowego )? to tak jakby interesowa? si? kotem i psem i nie mog? mie? tych dwóch zwierz?t bo do siebie nie apsuj?? lol dziecinni s? ludzie na tym forum niektorzy ale trudno :]"

a to ju? by?o masakryczne przegi?cie...
Argos napisał/a:
raz jeste? wielk? mi?o?niczk? gryzoni, raz gadów a raz nie wiadomo czego
z tego wiem to Luis lubi i gryzonie i gady i inne zwierz?ta, co? w tym z?ego :P ja te? tak mam ale mam Swoje pogl?dy które mog? si? nie podoba? innym :P
 
 
 
Luis 
MYSI MASTER
Z?ap za ogon O.o


Pomogła: 40 razy
Wiek: 34
Dołączyła: 23 Maj 2007
Posty: 3505
Skąd: ToxiCity
Ostrzeżeń:
 1/3/6
Wysłany: 2008-06-09, 17:00   

Argos, po pierwsze te s?owa, które Ci napisa?am pisz? równie? otwarcie na tym forum :> Wszyscy wiedz?, ?e mnie to wkurza i cz?sto s? z tym k?opoty :] Ale trudno, zawsze jestem szczera gdy trza.
Po drugie nie przeszkadza mi to akurat, ?e to tu wsadzi?e? z wy?ej wymienionych powodów ale o ile wiem PW jest po to aby pisa? sam na sam.
Po trzecie kocham w??e i jak s?dzisz, dlatego pisa?am z Tob? o nich na PW? Bo mnie wkurza to gdy kto? wypisuje o nich na forum! Czy to tak trudno zauwa?y?? Wida? nie czaisz tego.
Zawsze gdy kto? nowy wchodzi na forum kto ma w??e to pisz? aby dowiedzie? si? jakie ma gatunki, itd :) Po prostu, Ty zapewne to równie? znasz, bo sam je posiadasz. Taka wymiana swoich pogl?dów co do w??y. Ale kurcze nie wypisuj? zaraz na forum wszystko o swoim w??u i o tym czym i jak go karmi?! No opanuj si? O.o To nie to forum.
Po czwarte
Argos napisał/a:
patusia mo?e pyta? w tym temacie (mi?o?niczka gryzoni) za to gdy konrad odpowie w tym temacie (terarrysta) to jest ju? wielkie halo. Chyba oboje maj? opcje PW a nie tylko konrad?

Gdyby? umia? porz?dnie czyta? to by? zobaczy? to:
Luis napisał/a:
A patusia powinna pomy?le? te? czasem, bo je?li nawet j? to interesuje ( czego jej nie zabraniam pczywi?cie ) to takie pytania niech zadaje na PW.

w tym zdaniu raczej jej nie broni? nie s?dzisz?
Po pi?te
Cytat:
Je?li kto? nie zauwa?y? "Forum dla maniaków wszystkich zwierzaków!"

Poczytaj regulamin, a dowiesz si? co? na temat czerwonego koloru i gdyby? by? bystry to by? zobaczy? jak ludzie tu reaguj? na s?owo: w?? i wszystko co jest z nim zwi?zane.
Po szóste
Widz?, ?e strasznie chcia?e? mi dopiec :D troszk? Ci nie wysz?o. Nie s?dz? abym by?a dwulicowa. Wiele osób us?ysza?o ju? ode mnie na tym forum o tym, ?e ich zachowanie jest dziecinne i co s?dz? na temat wys?awiania si? o w??ach. Je?li nie znasz zwierzaka, nie pisz o nim, proste.
To by? g?ówny powód dlaczego chcia?am aby?cie pisali albo o myszach albo dowidzenia. Przez takie pisanie o w??ach tylko podburzysz forum, tego chcesz? Hmm ?wietne podej?cie do sprawy. Napisa?e?, ?e to jest mi?o?ników WSZYSTKICH zwierz?t co nie znaczy, ?e jak si? interesujesz s?oniami to zaraz przekszta?cisz to forum i b?dzie wsz?dzie o s?owniach O.o to samo tyczy si? w??y. OK czasem mo?na co? o nich napisa? ale bez przesady. To forum ma tematyk? o myszkach, zosta? dzia? wprowadzony o innych zwierz?tach ale nie po to aby tylko o nich pisa? ale po to aby mo?na by?o napisa? o ró?nych zwierzakach, a nie o jedyn i tym samym w kó?ko tym bardziej o tym, co jest zupe?n? odwrotno?ci? zwierz?cia, o którym jest tematyka forum.
_________________
Down, Soulfly, Metallica, SOAD \m/
 
 
Argos 
M?ody Myszaty


Wiek: 37
Dołączył: 30 Mar 2008
Posty: 45
Wysłany: 2008-06-09, 17:00   

Maciek3250 napisał/a:
Argos, wiesz co kto to kogo interesuje ?e Luis jest fa?szywa?? Ka?dy ma swoje zdanie na jej temat, no sorry :roll:


Skoro Ciebie to nie interesuje to nie czytaj moich wypowiedzi :) nikt Ci tego nie ka?e, tak samo jak mi nikt nie broni pisa? tego co my?l? (w ramach regulaminu). Skoro kto? raz w stosunku do mnie jest super ah oh a za chwile bez powodu ma do mnie jakie? ale tylko po to ?eby reszta forum wpad?a w zachwyt jaka to Ona jest wspania?a to chyba mam prawo napisa?, ?e to mi si? nie podoba. Bym to napisa? na PW gdyby nie to, ?e Jej "ale" do mnie by?o publiczne.

Argos napisał/a:
raz jeste? wielk? mi?o?niczk? gryzoni, raz gadów a raz nie wiadomo czego
z tego wiem to Luis lubi i gryzonie i gady i inne zwierz?ta, co? w tym z?ego :P ja te? tak mam ale mam Swoje pogl?dy które mog? si? nie podoba? innym :P [/quote]

Wida? nie za bardzo zrozumia?a? o co chodzi...

Co do Luis to si? nie wypowiem bo pewnie znowu nie zrozumiesz co do Ciebie napisz? :) pozdrawiam ;) Jako, ?e s? to offtopy to ja ze swojej strony zako?cz? t? dyskusj? ;)
Ostatnio zmieniony przez Argos 2008-06-09, 17:04, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Mangalarga 
Myszo?ak


Pomogła: 5 razy
Dołączyła: 21 Maj 2008
Posty: 591
Wysłany: 2008-06-09, 17:03   

Za?atwiajcie takie sprawy na PW lub GG.
_________________
"Lepiej milcze?, nara?aj?c si? na podejrzenie o g?upot?, ni? odezwa? si? i rozwia? wszelkie w?tpliwo?ci."
 
 
Luis 
MYSI MASTER
Z?ap za ogon O.o


Pomogła: 40 razy
Wiek: 34
Dołączyła: 23 Maj 2007
Posty: 3505
Skąd: ToxiCity
Ostrzeżeń:
 1/3/6
Wysłany: 2008-06-09, 17:05   

Argos napisał/a:
ah oh a za chwile bez powodu ma do mnie jakie? ale tylko po to ?eby reszta forum wpad?a w zachwyt

hahaha to ?e? dowali? xD poleje si? zaraz :] Akurat top jak mnie postrzega forum mam w sumie gdzie?, bo uwierz baardzo cz?sto wprawiam si? tu w k?opoty :D i tylko dlatego, ?e mówi? co my?l?. Jeste? tu od niedawna, a ju? znasz wszystkich na wylot i przypisujesz im charakter, jeste? Bogiem? Bo w?tpi? w to :)
_________________
Down, Soulfly, Metallica, SOAD \m/
 
 
Kamyczek 
Myszomaniak



Pomogła: 3 razy
Wiek: 36
Dołączyła: 21 Lut 2006
Posty: 764
Skąd: z kosmosu
Wysłany: 2008-06-09, 17:20   
   Myszy: rudy ch?opak o imieniu Miodek


Luis napisał/a:
No mo?e z tak? ró?nic?, ?e z nimi si? wychodzi oczywi?cie na dwór ale nie widzia?am jeszcze cierpi?cego husky a spotka?am ich mnóstwo.


A ja widzia?am ostatnio huskiego z ogromn? nadwag?,bardzo smutny widok.W schronisku te? si? ju? ich wiele naogl?d??am,agresywnych,z chorobami psychicznymi,to nie s? psy dla ka?dego,nie mówie ?e akurat nie dla Ciebie,ale niektórzy powinni si? bardzo zastanowai? przed nabyciem psa tej rasy,a nie patrze? tylko na ''wilczy'' wygl?d i pi?kne oczy.

Z jakiej hodowli b?dzie pochodzi? Twój pies?.
_________________
Odesz?y: Myszeida(*), A-Psik(*), Walentynka(*),Ma?a Mi(Martynka)(*),Habibi(*),Markiza(*),Rozalka(*),Dziczek(*),Wendy(*),Velvet(*),Wega(*),Pszczó?ka(*),Krówka(*),Wacik(*), Czarna(*), Dzikusek 1(*) i 2(*) :m:(:
 
 
Fauka 
MegaMysz
Pozytywnie zamysiona



Hodowla: Nezumi
Pomogła: 6 razy
Wiek: 32
Dołączyła: 31 Paź 2005
Posty: 1259
Skąd: ?ód?
Wysłany: 2008-06-09, 19:00   

Husky tylko da warunków zimnych? :shock: pierwsze s?ysze.
Psy zmieniaj? okryw? wlosa, zale?y od rasy ale wi?kszo?? 2 razy w roku, sa rasy które przez caly rok (wspó?czuj? posiadaczom). Husky jak ka?dy inny pies ktory urodzi si? w polsce jest [rzystosowany i przystosowywuje si? przez pierwszy rok do warunkow pogodowych, latem zmienia sier?? na rzadsz?, w warunkach takich jak na syberii husky te? rzystosowywuje si? i nie zmienia sier?ci na rzadsz?, nigdy nie widzia?am m?cz?cego si? huskiego. Jest wiele raz o grubej g?stej sier?ci ktore nie by?y psami pochodz?cymi z po?nocy np. comondor, chow chow, szpic niemiecki czy nawet nowofunland.
_________________
 
 
 
Kamila_:) 
Mysi Rozmówca



Dołączyła: 04 Maj 2008
Posty: 294
Skąd: ta pewno???
Ostrzeżeń:
 1/3/6
Wysłany: 2008-06-10, 13:18   
   Myszy: Liliowa Chmurka, Xola, A nie mówi?am


To co, mamy nie trzyma? owczarka staroangielskiego w domu, bo ma grub? sier??? Fauka, popieram to co napisa?a?.
P.S. Psoom typu Hysky, trzeba po?wi?ci? wiele czasu, odpowiedznio ?ywi? i zapewnia? du?? dawk? ruchu (jak ka?demu psu), bo b?dzie nieszcz?sliwy... Uwa?am, ?e gdy kupuje si? psa, to tylko wtedy, kiedy si? na 100% wie, ?e b?dzie mo?na z nim np. biega?, albo trenowa? Agility, bo psy kupione dla dzieci najcz??ciej wychodz? na króciutkie spacerki trzy razy dziennie, a tak to siedz? w domu i np. z?eraj? kapcie O.o
 
 
 
Luis 
MYSI MASTER
Z?ap za ogon O.o


Pomogła: 40 razy
Wiek: 34
Dołączyła: 23 Maj 2007
Posty: 3505
Skąd: ToxiCity
Ostrzeżeń:
 1/3/6
Wysłany: 2008-06-10, 13:57   

Nom, fajnie, ?e kto? podobnie s?dzi jak ja. Równie? uwa?am naturalnie, ?e gdyby wszystkie kud?acze strasznie cierpia?y w Polsce to by wiele osób z nich zrezygnowa?o albo nie da?oby ich hodowa?. Nie wszyscy my?l? jak przyg?upy ( chodzi mi o pa?stwo ;) ) i zawsze kto? by si? znalaz? aby nie m?czy? huskie czy inne psy. Przynajmniej tak mnie si? wydaje.
Najwa?niejsze jest aby dba? o psa. Czasem te wszystkie d?ugow?ose b?d? k??biaste psiaki maj? lepiej ni? krótkow?ose.
_________________
Down, Soulfly, Metallica, SOAD \m/
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Theme xandgreen created by spleen modified v0.3 by warna

AJAFO IT