AJAFO IT
Myszy.info - forum o myszkach Strona Główna
 FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 

AJAFO IT
 Ogłoszenie 
AJAFO IT

Poprzedni temat «» Następny temat
Ile zwierzakow mo?na mie?
Autor Wiadomość
kat
Administrator


Hodowla: Atavus
Stowarzyszenie: PMC
Pomógł: 12 razy
Wiek: 37
Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 2716
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2007-05-16, 23:08   Ile zwierzaków mo?na mie?
   Myszy: tak


DarCia napisał/a:
Jak my?licie, mam ju? psa, królika i dwa szczury, no i chc? jeszcze mie? myszk?, czy to normalne :D bo niektórzy uwa?aj?, ?e mam bzika na punkcie zwierzaków i ?e nied?ugo za?o?? zoo. Jakie jest Wasze zdanie na ten temat? czy tyle zwierzaków to nie za du?o?
 
 
 
Fauka 
MegaMysz
Pozytywnie zamysiona



Hodowla: Nezumi
Pomogła: 6 razy
Wiek: 32
Dołączyła: 31 Paź 2005
Posty: 1259
Skąd: ?ód?
Wysłany: 2007-05-17, 06:49   

Ka?dy ma to co lubi :m:D: , ja mam psa,kota,4 myszy,papug? i królika i nikt sie mnie nie czepia :m:):
_________________
 
 
 
kat
Administrator


Hodowla: Atavus
Stowarzyszenie: PMC
Pomógł: 12 razy
Wiek: 37
Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 2716
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2007-05-17, 08:30   
   Myszy: tak


Nie?li nie masz czasu, pieni?dzy, itp. - to za du?o, je?li je masz to spoko. :P Trzeba samemu oceni? kiedy si? ju? przegina. ;) Na forach zwierzakowych liczba twoich zwierz?t by nie oszo?omi?a. Innymi s?owy jeste? normalna... ale jak na zwierzakowego ?wira. :P
 
 
 
BellaSouris 
Mysi Bywalec


Hodowla: BellaSouris
Wiek: 113
Dołączyła: 22 Mar 2007
Posty: 184
Skąd: ?wiecie
Wysłany: 2007-05-17, 09:21   

To normalne ,?e cz?owiek otacza si? zwierz?tami je?li je lubi :wink: tylko trzeba o nie zadba? i mie? dla nich czas :smile:
 
 
 
Martie
Starszy Myszaty



Dołączył: 26 Kwi 2007
Posty: 63
Wysłany: 2007-05-17, 15:58   

Ja mam 3 zwierzaki: psa,kota i myche, chocia? marzy mi si? cane corso albo drugi labrador do towarzystwa dla mojego psa i ragdoll lub birma ^_^
 
 
Nesca 
Gadu?a Myszaty
uzamyszniona



Imi?: Paulina
Wiek: 29
Dołączyła: 04 Mar 2007
Posty: 310
Skąd: z Lublina
Wysłany: 2007-05-17, 20:50   
   Myszy: Timida, Kropka, Yumi


Ja mam psa, kota i 3 myszy. Marzy mi si? hodowla myszek *.*. No i Syberian, albo ON, albo Border Collie... ^^
_________________
?wi?ta! Wszystkiego najlepszego! W?a?cicielom wielu, wielu dni wspólnych zabaw, wspólnych momentów uniesienia, wspólnych chwil rozterki, za? myszkom miski zape?nionej s?onecznikiem, wielu radosnych dni biegania w ko?owrotku i dziesi?tek ciekawych zabawek!
 
 
 
Myszonka 
Great MOUSEr


Imi?: Paulina
Pomogła: 3 razy
Wiek: 30
Dołączyła: 06 Mar 2007
Posty: 1585
Skąd: Katowice
Wysłany: 2007-05-18, 13:31   

ja mam duuu?o rybek ( min. gupiki i neonki :) ) b?de mie? psa :) mam jeszcze myszeczke kochan? :) :m:
_________________
niczego nie b?dzie ?al!
 
 
Fauka 
MegaMysz
Pozytywnie zamysiona



Hodowla: Nezumi
Pomogła: 6 razy
Wiek: 32
Dołączyła: 31 Paź 2005
Posty: 1259
Skąd: ?ód?
Wysłany: 2007-05-18, 13:36   

Nesca napisał/a:
Marzy mi si? hodowla myszek *.*

Pewnie marzenie si? spelni ;) masz na to czas. Ja b?d? mia?a go coraz mniej :( jeszcze rok i liceum, wy?cig szczurów by dosta? si? na studia i brak czasu :m:(:
_________________
 
 
 
Nesca 
Gadu?a Myszaty
uzamyszniona



Imi?: Paulina
Wiek: 29
Dołączyła: 04 Mar 2007
Posty: 310
Skąd: z Lublina
Wysłany: 2007-05-18, 14:34   
   Myszy: Timida, Kropka, Yumi


Fauka napisał/a:
Nesca napisał/a:
Marzy mi si? hodowla myszek *.*

Pewnie marzenie si? spelni ;) masz na to czas. Ja b?d? mia?a go coraz mniej :( jeszcze rok i liceum, wy?cig szczurów by dosta? si? na studia i brak czasu :m:(:

Oj, Fauka, Fauka ... Nie znasz mojej mamy. Mam pokój 3 na 3 metry kwadratowe. Mam?, któr? musia?am przekonywa? do myszy przez miesi?c i 3 myszy na które teraz narzeka "?mierdz?! Gdybym wiedzia?a, ?e tak b?dzie, to bym Ci nie pozwoli?a!".
Mog?abym mie? myszki u taty. Tam mam du?y pokój, bezproblemowego ojca i warunki... Tylko... rzadko tam je?d?? :m:(:
_________________
?wi?ta! Wszystkiego najlepszego! W?a?cicielom wielu, wielu dni wspólnych zabaw, wspólnych momentów uniesienia, wspólnych chwil rozterki, za? myszkom miski zape?nionej s?onecznikiem, wielu radosnych dni biegania w ko?owrotku i dziesi?tek ciekawych zabawek!
 
 
 
Myszonka 
Great MOUSEr


Imi?: Paulina
Pomogła: 3 razy
Wiek: 30
Dołączyła: 06 Mar 2007
Posty: 1585
Skąd: Katowice
Wysłany: 2007-05-18, 15:14   

Nesca, jestem w podobnej sytuacji tylko ?e mama nie daje sie z jednej myszy prze?uci? na 2 :/ :m:/: :m:/:
_________________
niczego nie b?dzie ?al!
 
 
DarCia 
Mysi Bywalec



Imi?: Daria
Pomogła: 2 razy
Wiek: 33
Dołączyła: 16 Maj 2007
Posty: 138
Skąd: Grudzi?dz
Wysłany: 2007-05-18, 23:39   
   Myszy: Chico ;)


no i chyba nici z moich planów co do myszek :( mówi?am dzisiaj mami? o kupnie mysi, a ona, ?e nie bo mam ju? wystarczaj?co du?o zwierzaków i ?e jestem nienormalna, fuck! a co jej szkodzi wyrazi? zgod?, ja si? b?d? nimi zajmowa?, karmi?, sprz?ta?. Spróbuje jeszcze jutro, a jak nie to póki co odczekam i kupi? za jaki? czas, chyba ?e nie wytrzymam i jak jutro b?d? w mie?cie to kupi?, co o tym my?licie? czy lepiej niekupowa? bez zgody rodziców... ?
Ju? pare zwierzaków tak przynios?am do domu bez pozwolenia i jako? zosta?y, wi?c mo?e tym razem te? si? uda ;)
Tylko jeszcze jednym problemem jest to, ?e akwarium i reszt? wyposa?enia mam w piwnicy, a klucz maj? rodzice, wi?c w co wsadz? myszki zanim si? pogodz? z tym, i? ju? je kupi?am?
No nie wiem jeszcze jutro zobacz?, jak co to piszcie jakie macie w tej sprawie propozycje :)
 
 
 
kat
Administrator


Hodowla: Atavus
Stowarzyszenie: PMC
Pomógł: 12 razy
Wiek: 37
Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 2716
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2007-05-18, 23:56   
   Myszy: tak


Ju? ostatnio mieli?my afere z szukaniem domku dla mysi kupionej bez pozwolenia. niestety myszce nie wysz?o to na dobre - nie ?yje. :(
Po pierwsze tracisz w ten sposób zaufanie rodziców, po drugie niepotrzebny to b?dzie stres dla zwierzaka jak b?dziesz go przek?ada?, po pude?kach, transporterkach czy czym tam.
Zrobisz co chcesz, w ko?cu to ty znasz swoich rodziców. Ja jednak po ostatnich zdarzeniach na forum bym odradza?a.
 
 
 
DarCia 
Mysi Bywalec



Imi?: Daria
Pomogła: 2 razy
Wiek: 33
Dołączyła: 16 Maj 2007
Posty: 138
Skąd: Grudzi?dz
Wysłany: 2007-05-19, 08:35   
   Myszy: Chico ;)


ok mama si? zgodzi?a <jupi>, wiedzia?am, ?e w ko?cu ust?pi :D no co prawda nie powiedzia?a tego wprost, ?e mog? kupi? myszki, ale zasugerowa?a to swoim ulubionym tekstem (je?li chodzi o kupno zwierzaka, zawsze po jakim? czasie b?agania to mówi :D ): "rób co chcesz" :D tak wi?c mo?e ju? dzisiaj b?d? mia?a myszki :)
Po przyje?dzie z miasta napisze, czy przywioz?am ze sob? moich nowych lokatorów, a w?a?ciwie lokatorki ;) Mam nadziej?, ?e w zoologicznym mnie nie oszukaj? i b?d? to samiczki...
 
 
 
Emielcia 
Przyjaciel
nie ma mnie ;)



Hodowla: MouseBrother
Pomogła: 12 razy
Wiek: 43
Dołączyła: 22 Sie 2006
Posty: 2823
Skąd: Wroc?aw
Wysłany: 2007-05-19, 09:45   

DarCia, a nie lepiej pozekac chwile i przygarn?? jakie? myszki w potrzebie?
Zamiast nap?dza? ten niezbyt chlubny proceder "hodowli do zoologicznego"?
_________________
REGULAMIN FORUM ; SZUKAJ NIE GRYZIE ; GOOGLE NIE GRYZ?
 
 
Myszonka 
Great MOUSEr


Imi?: Paulina
Pomogła: 3 razy
Wiek: 30
Dołączyła: 06 Mar 2007
Posty: 1585
Skąd: Katowice
Wysłany: 2007-05-19, 10:42   

Zobacz czy ktos ze znajomych nie ma myszek albo czy na allegro nie ma myszek do oddania ( http://allegro.pl/item195218032_myszy.html ) ( http://allegro.pl/item193150650_mysz_myszy_.html)
looknij
a tutaj parka (nie polecam)
http://allegro.pl/item196...a_za_pare_.html
_________________
niczego nie b?dzie ?al!
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Theme xandgreen created by spleen modified v0.3 by warna

AJAFO IT