AJAFO IT
Myszy.info - forum o myszkach Strona Główna
 FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 

AJAFO IT
 Ogłoszenie 
AJAFO IT

Poprzedni temat «» Następny temat
Moje Mysie Ogonki
Autor Wiadomość
MysiZakatek 
Szara myszka



Imi?: Agnieszka
Wiek: 34
Dołączyła: 12 Wrz 2015
Posty: 4
Skąd: ?ód?
Wysłany: 2015-10-22, 18:27   Moje Mysie Ogonki
   Myszy: Ruda Czekoladka Pieczarka


Witam!

W ko?cu znalaz?am chwil? na za?o?enie tematu o moich mysich szcz??ciach. :m:
Troch? si? pozmienia?o i moich mysich szcz??? jest troch? wi?cej :m:D:
Posiadam 8 mysich wspania?ych ogonków. Na pocz?tku mia?am tylko 3 panienki RUD? PIECZARK? oraz CZEKOLAD?. Teraz równie? ze mn? mieszka?y AFERA, ZOE, TEKLA, COLA, i GABI.
Te 5 ostatnich znalaz?o si? u mnie przez przypadek poniewa? wcze?niej mieszka?y u s?siadki mojej mamy a ta postanowi?a si? ich pozby? poniewa? zasz?a w ci??e i chcia?a je wypu?ci? na pole. No i tak ja si? o tym dowiedzia?am i znalaz?y si? myszorki u mnie. :m:D:
Na pocz?tku obie grupy by?y trzymane osobno poniewa? nie wiedzia?am jak zareaguj? na siebie :mcenzura: Po jakim? czasie zacz??am je zapoznawa? ze sob? a ju? teraz wszystkie mieszkaj? w jednej klatce :lol: Ka?da z nich ma inny charakterek RUDA uwielbia przebywa? ze mn? spa? w mojej bluzie siedzie? ze mn? ogl?da? TV oraz je?? :mszama: ZOE jest typow? dominat-ork? zawsze jako pierwsza musi sprawdzi? jedzenie w miseczce now? zabawk? w klatce oraz sprawdzi? ka?dy k?cik po posprz?taniu klatki. TEKLA to typowy ?ar?ok nie wychodzi?a by najch?tniej z miseczki i ci?gle by jad?a :mszama: :smile:
AFERA to mysi bijatyka jak jej co? nie pasuje to to poka?e wyrzuci z klatki to co jej si? nie podoba oraz wygoni inne myszki z domku jak chce by? tylko sama :mcenzura: CZEKOLADA to mysia mamusia opiekuje si? wszystkimi myszkami myje futerko jest po prostu opiekunk? pozosta?ych. COLA to ma?y boidudek jak co? si? dzieje ucieka jako pierwsza i kryje si? za pozosta?ymi. GABI najch?tniej by nie opuszcza?a ko?owrotka niekiedy ?pi w nim oraz od razu po zjedzeniu biegnie do ko?owrotka. :mliz: PIECZARKA cie? Gabi ci?gle za ni? chodzi i uwa?a j? za swój autorytet. :mmycie: To tyle o moich mysich pociechach na pocz?tek w tym w?tku b?d? opisywa?a perypetie moich mysich córeczek :wink: Teraz pozdrawiam i buziaki zostawiam :m:):
CZEKOLADA

PIECZARKA i GABI

COLA i AFERA

RUDA

TEKLA

ZOE

I ?pi?ca RUDA w mojej bluzie :)
_________________
Moje stadko :3x Myszy; Ruda, Pieczarka, Czekolada Szczurek; Spinka <3 Je?; Je?ynka :D Trzy Agamy Brodate :) Legwan Zielony; Lego
 
 
Kamil50kk 
Mysi Rozmówca


Pomógł: 3 razy
Dołączył: 16 Wrz 2014
Posty: 231
Wysłany: 2015-10-22, 19:06   

?liczne mysie!Pokazuje je cz??ciej!Ruda najlepsza <3
 
 
Mysia panna 
Gadu?a Myszaty



Imi?: Paulina
Pomogła: 2 razy
Wiek: 24
Dołączyła: 22 Lis 2011
Posty: 376
Skąd: ?l?skie
Wysłany: 2015-10-22, 19:16   

Pi?kne stado :)
_________________
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Theme xandgreen created by spleen modified v0.3 by warna

AJAFO IT