AJAFO IT
Myszy.info - forum o myszkach Strona Główna
 FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 

AJAFO IT
 Ogłoszenie 
AJAFO IT

Poprzedni temat «» Następny temat
ODDAM W DOBRE I TROSKLIWE R?CE.. KATOWICE
Autor Wiadomość
Zkrainylodu 
Szara myszka
Zkrainylodu


Imi?: Weronika
Wiek: 25
Dołączyła: 20 Wrz 2015
Posty: 9
Skąd: Bieru?/Katowice
  Wysłany: 2016-05-22, 13:25   ODDAM W DOBRE I TROSKLIWE R?CE.. KATOWICE
   Myszy: Elza <3 ; [*]:Minnie,Pinky,Olaf,Anna


Witam.Z bólem serca oddam samiczk?. Wczoraj odesz?a ode mnie myszka Anna. Jej przyjació?ka (a o niej ten post) jest za?amana strat? swojej towarzyszki.Nowej nie mam mo?liwo?ci przygarn??,bo chc? na razie zako?czy? przygod? z ogonkami. Elsa (bo tak ma na imi?) ma oko?o roku. Jest krówk?. Jest bardzo ?ywio?owa i lubi towarzystwo innych myszek. Z ??czeniem nie by?o problemu- szybko przyj??a Ann?. Znajdujemy si? na obrze?ach Katowic. BARDZO PILNE!! Obowi?zuje umowa adopcyjna. Tylko do stadka innych dziewczynek.Ma?a czasami si? drapie. By?am z ni? u weta,ale powiedzia?,?e wszystko w porz?dku. Trzeba by by?o w razie czego skonsultowa? to z innymi wetami. Pokrywam ewentualne koszty leczenia przez miesi?c od czasu adopcji. Razem z ma?? daj? do?? du?o mieszanki zió?,kwiatów i zbó? mieszanej przeze mnie. Dorzucam te? antybiotyk ,który mi ju? si? nie przyda,a nowemu w?a?cicielowi mo?e si? przyda? do myszek. Zainteresowanych prosz? o kontakt telefoniczny: 509760442.
_________________
Gdy uratujesz jakie? ?ycie, nie zmienisz ca?ego ?wiata,ale ca?y ?wiat zmienisz dla tego jednego stworzenia.. <3 Ratujmy nawet najmniejsz? istot? ?yj?c? na ?wiecie...
 
 
Balbinka 
M?ody Myszaty


Wiek: 39
Dołączyła: 14 Lut 2014
Posty: 43
Wysłany: 2016-05-27, 14:19   

jeszcze jedno roziwaznie to przygarnac jak?? myszke i szuka? domu myszorom.....

wiem co prze?ywasz bo moja miala to samo. tydzien samotno?ci bardzo ?le znios?a. ja niestety nie mog? jej wzi?? bo mam jedn? myszke bardzo star? i boje si? jakby zareagowa?a na m?odsz?...

wiem ?e kto? z Krk maja do?? duo myszorów, to mo?e by przygarn??y?
 
 
Zkrainylodu 
Szara myszka
Zkrainylodu


Imi?: Weronika
Wiek: 25
Dołączyła: 20 Wrz 2015
Posty: 9
Skąd: Bieru?/Katowice
Wysłany: 2016-06-15, 16:25   
   Myszy: Elza <3 ; [*]:Minnie,Pinky,Olaf,Anna


Ju? nieaktualne. Tak si? losy potoczy?y ,?e postanowi?am uratowa? mysie z niew?a?ciwych r?k.. Wi?cej w nowym po?cie. ;)
_________________
Gdy uratujesz jakie? ?ycie, nie zmienisz ca?ego ?wiata,ale ca?y ?wiat zmienisz dla tego jednego stworzenia.. <3 Ratujmy nawet najmniejsz? istot? ?yj?c? na ?wiecie...
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Theme xandgreen created by spleen modified v0.3 by warna

AJAFO IT