AJAFO IT
Myszy.info - forum o myszkach Strona Główna
 FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 

AJAFO IT
 Ogłoszenie 
AJAFO IT

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: kat
2010-08-23, 19:48
"Teksty" sprzedawcow
Autor Wiadomość
alevue 
Gadu?a Myszaty



Imi?: Patrycja
Stowarzyszenie: PMC
Wiek: 30
Dołączyła: 27 Sie 2012
Posty: 350
Skąd: Tralee/Gdynia
Wysłany: 2013-03-26, 22:32   

AgataMyszata napisał/a:
Ja by?am w zoologicznym i sprzedawca wyci?ga? z klatki myszk? dla dziewczynki. Ewidentnie z daleka wida?, ?e to samica , a na dodatek w zaawansowanej ci??y. Osoby nabywaj?ce mysi? zosta?y przeze mnie poinformowane. A sprzedawca na to : "To zdrowy i dojrza?y samiec". Ja pytam: :A sk?d taki du?y brzuch?" O on :" Samce tak maj?, s? wi?ksze". Osoby kupuj?ce mi nie uwierzy?y, ale poprosi?am, ?e jak si? urodz? maluchy to niech wy?l? mi wiadomo?? na email (z ciekawo?ci :lol: ) no i trzy dni pó?niej otrzyma?am od nich wiadomo??, ?e urodzi?y si? myszki i czy nie chc?. :razz:


R?ce za?amywa?.
 
 
 
Pepko 
Great MOUSEr
Hodowca



Imi?: Robert
Hodowla: Pepko
Pomógł: 3 razy
Wiek: 37
Dołączył: 11 Paź 2012
Posty: 1524
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2013-03-27, 07:56   

Sprzedawcy przewa?nie gadaj? tak jak im kazano a nie tak jak by chcieli ;) Pracowa?em w zoologu kilka lat temu i bardzo czesto widzia?em jak kierowniczka dawa?a komus samca a mia?a byc samica jednak jak bym sie odezwa? to móg? bym spakowa? walizki i do domu dlatego milczalem. Kiedy zapyta?em czemu tak powiedzia?a to mówi?a ze szefowa kaza?a ;P
_________________
Osoby Zainteresowane Myszkami Proszone S? O Kontakt :
Priv Oraz
E-Mail : pepko-hmr@o2.pl

Strona Hodowli :

https://www.facebook.com/...sowych.3?ref=hl

Zapraszamy równie? do grupy Myszy :

https://www.facebook.com/groups/677863652271567/
 
 
alevue 
Gadu?a Myszaty



Imi?: Patrycja
Stowarzyszenie: PMC
Wiek: 30
Dołączyła: 27 Sie 2012
Posty: 350
Skąd: Tralee/Gdynia
Wysłany: 2013-03-27, 12:07   

Co za g?upota. To jest zwyczajne oszukiwanie.
 
 
 
Pepko 
Great MOUSEr
Hodowca



Imi?: Robert
Hodowla: Pepko
Pomógł: 3 razy
Wiek: 37
Dołączył: 11 Paź 2012
Posty: 1524
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2013-03-27, 12:55   

alevue, Dok?adnie :(
_________________
Osoby Zainteresowane Myszkami Proszone S? O Kontakt :
Priv Oraz
E-Mail : pepko-hmr@o2.pl

Strona Hodowli :

https://www.facebook.com/...sowych.3?ref=hl

Zapraszamy równie? do grupy Myszy :

https://www.facebook.com/groups/677863652271567/
 
 
AgataMyszata 
Myszowaty



Stowarzyszenie: PMC
Pomogła: 3 razy
Dołączyła: 21 Mar 2013
Posty: 437
Skąd: Pozna?
Wysłany: 2013-03-27, 12:57   

To jest niesprawiedliwe wobec osoby kupuj?cej. Osoba kupuj?ca powinna by? ?wiadoma tego co kupuje. A je?li si? nie zna i przysz?a zasi?gn?? porad nie ma na co liczy?.
_________________
Nini [*] , Mini White [*] ,Sheesa [*], Ninora II [*], Dama w Czerni [*], Brandy [*]
 
 
Mousehouse 
Myszo?wir
Tech. Wet.


Imi?: Kasia
Hodowla: From MouseHouse
Stowarzyszenie: PMC
Pomogła: 3 razy
Wiek: 113
Dołączyła: 01 Paź 2006
Posty: 851
Skąd: Pyrlandia
Wysłany: 2013-03-27, 13:12   

najgorzej jak osobie kupuj?cej wydaje si?, ?e si? zna ;)
_________________
 
 
 
alevue 
Gadu?a Myszaty



Imi?: Patrycja
Stowarzyszenie: PMC
Wiek: 30
Dołączyła: 27 Sie 2012
Posty: 350
Skąd: Tralee/Gdynia
Wysłany: 2013-03-27, 13:24   

Oni wszyscy si? przecie? doskonale znaj? na wszystkim. :twisted:
 
 
 
sybianka 
MegaMysz



Imi?: Andrea
Hodowla: brak
Pomogła: 1 raz
Wiek: 27
Dołączyła: 13 Sty 2013
Posty: 1298
Wysłany: 2013-03-27, 13:28   
   Myszy: Fatima, Himi, Kropcia, Jagoda, ?nie?ka


Mój Kowalski to mia?a by? kole?anka dla Szarusi :D w domu po jego wyj?ciu zobaczy?am ze to ch?opak na 2 dzie? posz?am u?wiadomi? pana ze to ch?opak a on ze to dziewczynka ale jak tak bardzo chce to mo?e wymieni? na inna :/ to co ?e chcia? go wrzuci? do samiczek bo jego zdaniem to dziewuszka...oczywi?cie Kowalski zosta? u mnie a Szarusia mieszka z Ma?a Mi :)
_________________
Dyzio (*), Ma?a Mi (*), Szarusia (*), Zyzio (*), Orzeszek (*), ?ysa (*), ?atka (*), Kowalski (*), Malinka (*), Blanka(*), Cleo (*), Lulu (*), Pumba (*), Kredka (*), Karmelka (*), Ingrid (*)
 
 
 
bercia289 
M?ody Myszaty


Imi?: Bernadetta
Wiek: 35
Dołączyła: 28 Lut 2013
Posty: 38
Skąd: Rudnik nad Sanem
Wysłany: 2013-03-27, 22:07   

W wielu zoologach tak jest. Ale nie w ka?dym :) Niestety prawda jest taka, ?e cz?sto przy?a?? do mnie do sklepu osoby, które znaj? si? lepiej i nie idzie przegada?. Nie kupi? w jednym sklepie pójd? do drugiego. Taka prawda.
Nie raz jak kto? pyta o cos staram si? odpowiedzie? jak najlepiej(zgodnie z prawd?) rzadko wierz?, bo zawsze s?yszeli, ?e....
_________________
https://www.facebook.com/...skiSumik?ref=hl
 
 
 
Virame 
Gadu?a Myszaty


Pomogła: 2 razy
Wiek: 28
Dołączyła: 28 Wrz 2012
Posty: 394
Wysłany: 2013-03-27, 22:30   

Bobeczek, takie ?ycie. W przysz?o?ci zamierzam w?a?nie pracowa? w zoologu, ale nie wiem ile wytrzymam z tymi k?amstwami. Wiadomo, jak kto? przyniesie do kasy ko?owrotek 13 cm to nie powiem "on jest za ma?y"... Jednak mo?e za te kilka(na?cie) lat podej?cie do zwierz?t si? zmieni i b?d? traktowane z szacunkiem, a nie jak ?mieci.
 
 
bercia289 
M?ody Myszaty


Imi?: Bernadetta
Wiek: 35
Dołączyła: 28 Lut 2013
Posty: 38
Skąd: Rudnik nad Sanem
Wysłany: 2013-03-28, 01:01   

Za?ó? w?asny i rób jak ja próbuj informowa?. Ja nie k??mi? ludzi a staram si? u?wiadamia?(plus mam wi?cej klientów)
_________________
https://www.facebook.com/...skiSumik?ref=hl
 
 
 
Rainbow Dash 
Szara myszka



Imi?: Kaja
Wiek: 24
Dołączyła: 02 Mar 2013
Posty: 1
Skąd: Malbork
Wysłany: 2013-03-30, 16:20   

Troch? nie-mysia historia, lecz "chomicza", ale tez rol? g?ówn? odgrywa tu sprzedawca w zoologu. Jak kupowa?am Kanapk? (czyli mojego chomika), niestety w zoologicznym, to pracowa?a tam... niezbyt przyjemna pani. Za ka?dym razem by?a wkurzona, nieprzyjemna i denerwowa?a si? na ka?d? mo?liw? rzecz. No wi?c, podesz?am do kasy, i zapyta?am si? o chomiki. Ona co? tam burkn??a pod nosem i posz?y?my do akwarii z chomikami. Wysun??a jedno, i zapyta?a "Który?", ja powiedzia?am ?e oboj?tnie, byleby samiec. Na co ona zacz??a si? wkurza?, ?e "ty my?lisz ?e ja w tej ?mierdz?cej kupie gryzoni rozpoznam samca?!" po czym z?apa?a pierwszego lepszego, okropnie si? wierci? ze strachu, mrukn??a ?e to chyba samiec (w domu okaza?o si?, ?e to samica. Nie, nie by?a ci??arna, ale w ksi??ce o gryzoniach, po jej zachowaniu rozpozna?am w niej samic?, no i mia?a troch? inaczej "pod ogonem" ni? samiec) i dos?ownie wrzuci?a (!) go do mojego transporterka. Ja mrukn??am co? w stylu "Zwierz?t tak si? nie traktuje" a ona mi burkn??a, ?e :jestem m?oda i nie mam nic do powiedzenia". Zap?aci?am i wysz?am, nie chcia?am ju? znosi? tej baby D: Rok pó?niej, czyli par? miesi?cy temu, posz?am tam z przyjació?k? (w sumie odradza?am jej ten sklep, ale to jedyny w moim mie?cie :( ), poniewa? chcia?a kupi? karm? dla swojego królika, znów by?a ta baba i wyjmowa?a myszy za ogony! Jak zobaczy?a nasze spojrzenie, to si? skrzywi?a i posz?a na zaplecze. Przyjació?ka stwierdzi?a, ?e nie kupi tam ju? niczego i sobie posz?y?my. Nienawidz? takich sprzedawców w zoologicznych, którzy traktuj? zwierz?ta jak rzeczy...
_________________
And may the odds be ever in your favor...
 
 
 
misz-mysz 
M?ody Myszaty
mouselover



Imi?: Ania
Dołączyła: 29 Mar 2013
Posty: 36
Skąd: Katowice
Wysłany: 2013-03-31, 12:07   
   Myszy: Kajtu?


Ja kupowa?am moj? mysz? w zoologicznym, niestety. Pani sprzedawczyni by?a nawet ok, w sumie mi?a, tylko ?e wyci?ga?a myszy za ogony co mi si? nie podoba?o. Natomiast jak pytali?my j?, gdzie w okolicy jest weterynarz by zabra? mysi?, ona nas wy?mia?a i zacz??a gada?, ?e z myszami si? nie chodzi do weterynarza, ?e ona mia?a mnóstwo takich zwierz?t i jako? nie chodzi?a. ?al mi tych myszek...
 
 
sybianka 
MegaMysz



Imi?: Andrea
Hodowla: brak
Pomogła: 1 raz
Wiek: 27
Dołączyła: 13 Sty 2013
Posty: 1298
Wysłany: 2013-03-31, 12:10   
   Myszy: Fatima, Himi, Kropcia, Jagoda, ?nie?ka


z myszkami nie chodzi sie do weta ? co za kobieta ;/
_________________
Dyzio (*), Ma?a Mi (*), Szarusia (*), Zyzio (*), Orzeszek (*), ?ysa (*), ?atka (*), Kowalski (*), Malinka (*), Blanka(*), Cleo (*), Lulu (*), Pumba (*), Kredka (*), Karmelka (*), Ingrid (*)
 
 
 
Kasumi 
Moderator



Pomogła: 34 razy
Wiek: 40
Dołączyła: 31 Paź 2012
Posty: 2081
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2013-03-31, 15:04   

jak by?am po raz pierwszy u weta (nie w ogonku jeszcze) to wetka by?a w bardzo pozytywnym szoku ?e chc? leczy? mysz, wi?c wida? rzadko kto niestety chodzi (nie mam na my?li forumowiczów, ale osoby które kupi?y sobie niestety "zabawk?"...)
_________________
?ycie to nieustanne cierpienie, a potem si? umiera.
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Theme xandgreen created by spleen modified v0.3 by warna

AJAFO IT