AJAFO IT
Myszy.info - forum o myszkach Strona Główna
 FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 

AJAFO IT
 Ogłoszenie 
AJAFO IT

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Laraine
2012-04-08, 16:59
Chcia?abym si? przedstawi? i wyjawi? moj ma?y mysi "pro
Autor Wiadomość
AnnnA 
M?ody Myszaty
Kocham moje myszki



Imi?: Anna
Wiek: 29
Dołączyła: 27 Paź 2005
Posty: 41
Skąd: Katowice
  Wysłany: 2005-10-27, 22:21   Chcia?abym si? przedstawi? i wyjawi? mój ma?y mysi "pro

Hay! Jestem Annna, i mam 3 myszy. Nie wiedzia?am, ?e nawet do myszy mo?na mie? takie..takie...takie powiedzia?abym "dziwne" uczucia i odczucia, jakie ja mam do swoich. Otó?, zda?am sobie spraw?, ?e nie ?atwo jest si? opiekowa? tylkoma zwierz?tami (tymbardziej, ?e mam jeszcze chomika i psa), tymbardziej, ?e mam na g?owie wiele innych rzeczy. Kocham moje myszki z jednej strony, a z drugiej strony s? mi oboj?tne, to jest dziwne i nie do opisania (i dziwnie si? czuj?, publicznie pisz?c takie rzeczy) uczucie... Moja myszka ma chore oczka, a ja w prawdzie by?am z ni? u weterynarza, ale zapominam jej posmarowa? oczu ma?ci?, czasem olewam moje myszy (ale rzadko). Mo?ecie pisa? co chcecie, bo ja jestem okropna, ale mo?e jednak kto? mi pomo?e... >>>???<<<
 
 
 
Akasha 
Szara myszka
Metal Kud?aty :p



Wiek: 33
Dołączyła: 13 Paź 2005
Posty: 14
Wysłany: 2005-10-28, 07:47   

rzeczywi?cie jest to dziwne, ale myszki s? trzy, tak?e napewno nie czuj? si? samotne, chocia? powinna? smarowa? te oczka. chcesz, ?eby Twoja myszka by?a potem ?lepa, albo mia?a z tego powodu jakie? inne konsekwencje? a w?a?ciwie, to dlaczego kupi?a? te myszki, skoro teraz nie masz dla nich czasu? przed wyborem trzeba by?o si? powa?nie zastanowi?! a czy naprawd? nie mo?esz znale?? chocia?by pó? godzinki, ?eby poby? ze swoimi myszkami?
_________________
"Powiedz temu, kto rozpacza,
?e najgorsza troska mija
I, ?e czas, co niszczy rado??
I zmartwienia te? zabija."
 
 
 
Natte 
SuperMysz



Pomogła: 4 razy
Wiek: 114
Dołączyła: 26 Cze 2005
Posty: 1009
Wysłany: 2005-10-28, 08:30   

W?a?nie !Myszki potrzebuj? si? wybiega?,bo cz?sto w klatkach nie maj? takiej mo?liwo?ci !Je?li pob?dziesz z myszkami d?uzszy czas,poobserwujesz je,pokochasz je !Ja,jak moje myszki kupi?am,to na pocz?tku te? byly takie obce(chyba ka?dy tak czuje jak nie zna myszek)ale potem strasznie je pokocha?am i przyzywczai?am si? si? do nich !Ty te? tak zrób !Znajd? chwilk? dla nich !A nawet dla nich zrezygnuj z czego? !Pozdrawiam :) .
 
 
kat
Administrator


Hodowla: Atavus
Stowarzyszenie: PMC
Pomógł: 12 razy
Wiek: 37
Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 2716
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2005-10-28, 12:36   
   Myszy: tak


A z chomikiem jest inaczej? Czujesz z nim lepszy kontakt? Faktycznie powinna? je pozna? bli?ej, poobserwowa? jakie maj? fajne zachowania... :)
 
 
 
AnnnA 
M?ody Myszaty
Kocham moje myszki



Imi?: Anna
Wiek: 29
Dołączyła: 27 Paź 2005
Posty: 41
Skąd: Katowice
Wysłany: 2005-10-28, 14:00   

KAT, chomik, to co innego, jego mam w domu, bo uzna?am, ?e w szkole si? nim ?le zajmuj?, a, ?e to ja go przynios?am, to wzi??am go z powrotem do siebie... Myszki kupi?am, bo my?la?am, ?e b?dzie "inaczej"(...), ale na nich mi zale?y najbardziej (pomijaj?c psa). Akasha, myszki niestety s? trzymane osobno, bo si? gryz?y :( . Nati12, myszki maj? ko?owrotki i zabawki (ale chodzi mi wy??cznie o bieganie). Nati12, ja ju? mam te myszki 8 miesi?cy, i prze?y?a u mnie swoje prawie ca?e swoje ?ycie jeszcze jedna, inna mysz, wi?c to nie do ko?ca na pewno tak jest, ?e musz? si? z nimi po prostu oswoi?. Kiedy? by?o inaczej, kiedy? co dzie? si? nimi wyj?tkowo zajmowa?am, a teraz czuj? si? z jednej strony jak by mi si? znudzi?y, a z drugiej strony bardzo je kocham. Postaram si? im po?wi?ci? wi?cej czasu.
Dzi?kuje za wszystkie odpowiedzi

P.S Jedna z moich myszek, wygl?da, jak ta w profilu KATa.
_________________
Moje myszki: www.agvika.blog.onet.pl

Amora w?osy tu, Amora w?osy tam, ju? we w?asnych w?osach Amora w?osy mam!

Trociny tu, trociny tam, ju? na ogonie Amor troty nawet ma!
 
 
 
Daria 
Myszowaty
[*][*][*][*]



Imi?: Daria
Pomogła: 1 raz
Wiek: 31
Dołączyła: 17 Cze 2005
Posty: 402
Skąd: Gorzów Wlkp.
Wysłany: 2005-10-28, 14:35   
   Myszy: Sunday


Hej! Dobrze ?e w ko?cu si? zarejestrowa?a? :P . Na pewno na forum pomo?emy ci sie "nawróci?" do myszek. Najbardziej ukochan? myszk? by? dla mnie Spike (oczywi?cie Max i Stiu a tagrze skarby ;) ). Poniewa? sp?dzi?am z nim jego pierwsze tygodnie. By?o to moje 2 zwierze a pierwsza myszka. By? (i jest) takbardzo kochany jak w?asny pies dla mi?o?nika psów, a nawet jak cz?onek rodziny.
 
 
 
paulinq
Gość
Wysłany: 2005-10-28, 14:53   

chcen mie? myszk? lecz moja mama mi nie pozwala !!!Mam 13 lat.I uwielbiam zwierz?ta. Masz super stron? ! ;)
 
 
Paulina 13:)
Gość
Wysłany: 2005-10-28, 15:03   

haj! chodze do 1 bimnazium. Moja przyjació?ka zaproponowa?a mi ?ebysmy kubi?y myszki. chc? bardzo mie? myszk? lecz gdy powiedzia?am o tym rodzicom to powiedzieli NIE!!! To straszne lecz prawdziwe.Pomu?cie mi !!!Jestem wrospaczy, musz? mie? myszk?. Przeczytajcie to. Bardzo mi natym zalerzy! :cry: DZI?KI !
 
 
Paulina 13:)
Gość
  Wysłany: 2005-10-28, 15:11   Kochane ma?e myszki !

czesc jak poprzedio napisa?am ''chc? miec myszk? '' lecz jak wiecie rodzice mi nie pozwalaj? co mam zrobi? ? :|
 
 
miliutka13 
Gadu?a Myszaty



Pomogła: 4 razy
Wiek: 31
Dołączyła: 14 Lip 2005
Posty: 391
Wysłany: 2005-10-28, 19:49   

Wiesz zarejestruj si? i za?o? wlasny temat ;) Bo tak to tu piszemy na temat problemu Anny ... Prosze Cie :D
Anno wiesz to raczej trudne ... musisz sama sie przmuc !bo my raczej nie pomorzemy- jedyne co mozemy robi? to pomaga? - ale nikt jeszcze nie nawruci? si? przez gadanie na forum przez neta ...
 
 
Fauka 
MegaMysz
Pozytywnie zamysiona



Hodowla: Nezumi
Pomogła: 6 razy
Wiek: 32
Dołączyła: 31 Paź 2005
Posty: 1259
Skąd: ?ód?
Wysłany: 2005-11-04, 07:43   

Nie wiem w czym masz Aniu problem,ja mam ca?? weso?? kompanie sk?adaj?c? si? z 2 psów,kota,papugi (niedawno kanarka ;() i nied?ugo z myszek i dla wszystkich mam czas,widocznie niestety musz? stwierdzi? ?e jeste? ma?o odpowiedzialn? osob? i masz na g?owie tylko swoje sprawy nigdy bym nie pozwoli?a na to by moja myszka mia?a chore oczka od razu bym j? leczyla i dawa?a jej tyle troski ile umiem :) .
_________________
 
 
 
Gość

Wysłany: 2005-11-28, 15:37   

Hm..dziwna sprawa..cytuj?"czasem olewam moje myszy (ale rzadko)" Mo?e najpierw powinna? sie zastanowi? nad kupnem tych myszek..wko?cu ka?de zwierz?tko wymaga du?ego po?wi?cenia i uwagi :(
 
 
AnnnA 
M?ody Myszaty
Kocham moje myszki



Imi?: Anna
Wiek: 29
Dołączyła: 27 Paź 2005
Posty: 41
Skąd: Katowice
Wysłany: 2005-11-29, 18:32   

Przeprosi?am moje myszki, i teraz jestem dla nich o stokro? lepsza! Zmieni? mnie Mysi Rycerz (na prawde bardzo polecam! http://www.sps.forall.pl/mysi-rycerz/index.html )... Teraz tak bardzo ?a?uje!!! Mam nadzieje, ?e mi uwierzycie, ?e ju? taka nie jestem... Fauko, ja podobnie bym kiedy? odpisa?a na ten post (...)
_________________
Moje myszki: www.agvika.blog.onet.pl

Amora w?osy tu, Amora w?osy tam, ju? we w?asnych w?osach Amora w?osy mam!

Trociny tu, trociny tam, ju? na ogonie Amor troty nawet ma!
 
 
 
kat
Administrator


Hodowla: Atavus
Stowarzyszenie: PMC
Pomógł: 12 razy
Wiek: 37
Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 2716
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2005-11-29, 19:51   
   Myszy: tak


To super... ;) Szkoda, ?e autorka nie wie jakie dobre skutki ma jej twórczo??... :)
 
 
 
Daria 
Myszowaty
[*][*][*][*]



Imi?: Daria
Pomogła: 1 raz
Wiek: 31
Dołączyła: 17 Cze 2005
Posty: 402
Skąd: Gorzów Wlkp.
Wysłany: 2005-11-29, 20:43   
   Myszy: Sunday


Autorka? Cutter Hays- to autor :lol: :lol: hehe Ale masz racje KAT :)
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Theme xandgreen created by spleen modified v0.3 by warna

AJAFO IT