AJAFO IT
Myszy.info - forum o myszkach Strona Główna
 FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 

AJAFO IT
 Ogłoszenie 
AJAFO IT

Poprzedni temat «» Następny temat
Zaczerwienienie i opadni?cie ko?cowki ogona (martwica)
Autor Wiadomość
Niedziou 
MegaMysz


Pomogła: 2 razy
Wiek: 38
Dołączyła: 19 Cze 2007
Posty: 1314
Skąd: Kraków
Wysłany: 2008-02-06, 18:37   
   Myszy: Fafik


To kwestia dogadania z rodzicami i wetem! Chyba zdrowie myszki jest wa?niejsze, to ?wye zwierz?tko i czuje!
_________________
Fafik suuuuper Mysz :)
 
 
 
Jadzia406 
SuperMysz



Imi?: Agnieszka
Pomogła: 1 raz
Wiek: 31
Dołączyła: 07 Sty 2007
Posty: 1048
Wysłany: 2008-02-06, 18:49   
   Myszy: Szczurek(*), Bia?uszka (*), Czmyszka (*)


Mnie takie co? denerwuje jak kto? bierze zwierze i potem nie ma na nie pieni?dzy. Ja rozumiem, ?e mo?e by? ci??ko i w ogóle, ale to jest odpowiedzialno??. Decyzj? jaka jest kupno myszy (i innych zwierz?t) jest akceptacja tego, i? nale?y w razie choroby pomóc zwierzakowi.
_________________
Mroczny plac z gnij?c? jab?oni? !
 
 
 
Mysiaczek 
Myszomaniak



Imi?: Krumlich
Wiek: 29
Dołączyła: 18 Paź 2007
Posty: 733
Skąd: Opole
Ostrzeżeń:
 1/3/6
Wysłany: 2008-02-06, 19:09   
   Myszy: Po [*], Whiser [*], Mia [*], Panna Smerfetka [*], Lexi [*],Tusia[*], BIA [*]


Kwi3cien A jak poprosisz ?eby ci dali na pizze bo do miasta idziesz to ci dadz??? Nie wiem, WYKOMBINUJ co? :roll:
 
 
 
kwi3cien 
Starszy Myszaty



Imi?: Aneta
Wiek: 29
Dołączyła: 19 Sty 2008
Posty: 83
Skąd: st?d
Ostrzeżeń:
 3/3/6
Wysłany: 2008-02-06, 19:58   
   Myszy: Marley


powiedziala ze moge se i?c ale nic mi nie da (kaszu) nienawidze jej
 
 
 
X 
Myszowaty


Wiek: 28
Dołączyła: 16 Maj 2007
Posty: 492
Wysłany: 2008-02-06, 20:17   

kwi3cien napisał/a:
nienawidze jej

Ciekawa postawa... :roll:
 
 
kwi3cien 
Starszy Myszaty



Imi?: Aneta
Wiek: 29
Dołączyła: 19 Sty 2008
Posty: 83
Skąd: st?d
Ostrzeżeń:
 3/3/6
Wysłany: 2008-02-06, 20:18   
   Myszy: Marley


mojej mamy za to co mi robi :cry:
a ty sie nie czepiaj mojej postawy bo to moja postawa xD
 
 
 
Niedziou 
MegaMysz


Pomogła: 2 razy
Wiek: 38
Dołączyła: 19 Cze 2007
Posty: 1314
Skąd: Kraków
Wysłany: 2008-02-06, 20:31   
   Myszy: Fafik


A to nie miejsce na takie tematy ! kwi3cien, Ale powinna? pami?ta?, ?e bior?c do domu wierze ( na które jako? pieni?dze mia?a?) podj??a? si? opieki nad nim i musisz zapewni? mu opiek? i nie pozwoli? by cierpia?o, a je?li tego nie rozumiesz nie powinna? mie? ?ywych stworze? pod opiek?!
_________________
Fafik suuuuper Mysz :)
 
 
 
aniabania 
M?ody Myszaty


Wiek: 41
Dołączyła: 29 Gru 2007
Posty: 29
Wysłany: 2008-02-20, 15:19   
   Myszy: Thelma & Louise


Moja myszka po przyci?ciu ogonka odgryz?a sobie t? ko?cówk?, nie by?o to pewnie dla niej przyjemne, ale szybko jej zachowanie wróci?o do normy i si? rozszala?a:)
 
 
Luis 
MYSI MASTER
Z?ap za ogon O.o


Pomogła: 40 razy
Wiek: 34
Dołączyła: 23 Maj 2007
Posty: 3505
Skąd: ToxiCity
Ostrzeżeń:
 1/3/6
Wysłany: 2008-02-20, 16:11   

aniabania ponownie, patrz na daty! :) To po pierwsze, a po drugie myszk? nie bola? pewnie ogonek podczas odgryzania bo by? obumar?y.
_________________
Down, Soulfly, Metallica, SOAD \m/
 
 
aniabania 
M?ody Myszaty


Wiek: 41
Dołączyła: 29 Gru 2007
Posty: 29
Wysłany: 2008-02-20, 17:17   
   Myszy: Thelma & Louise


Luis napisał/a:
aniabania ponownie, patrz na daty! :) To po pierwsze, a po drugie myszk? nie bola? pewnie ogonek podczas odgryzania bo by? obumar?y.



Wybacz, ale chyba sobie ?artujesz... ostatni post przed moim jest w lutym.
To po pierwsze.
A po drugie - nie napisa?am ?e moj? myszk? nie bola? ogon, bo tego nie wiem. S?dz? raczej, ?e bola? j? bardzo. Odgryz?a go sobie i po jednym dniu wróci?a do normy pod wzgl?dem zachowania.
A po trzecie - nie wiem czy to jedyne forum, na którym si? udzielasz, ale podpowiadam, ?e sztuk? nie jest nie pisa? postów tylko nie zak?ada? nowych w?tków.
Fakt, ?e temat jest sprzed roku albo sprzed miesi?ca nie zmniejsza jego wagi. Je?li chc? co? powiedzie? w danym temacie to b?d? si? wypowiada?. Ka?dy u?ytkownik, który b?dzie mia? kiedy? ten problem znajdzie odpowiedni w?tek i go przeczyta w ca?o?ci, wi?c chyba im wi?cej rozwi?za? jakiego? problemu tum lepiej?
Polecam wi?cej dystansu i mniej wyszukiwania cudzych 'b??dów', s? wa?niejsze rzeczy w ?yciu.
 
 
Mysiaczek 
Myszomaniak



Imi?: Krumlich
Wiek: 29
Dołączyła: 18 Paź 2007
Posty: 733
Skąd: Opole
Ostrzeżeń:
 1/3/6
Wysłany: 2008-02-20, 17:19   
   Myszy: Po [*], Whiser [*], Mia [*], Panna Smerfetka [*], Lexi [*],Tusia[*], BIA [*]


Luis napisał/a:
aniabania ponownie, patrz na daty! :)


to co mia?a zrobi? ?? napisa? nowy temat ?? te? by? na ni? najecha?a.
W tym przypadku uwa?am ?e mog?a napisa?.!!
 
 
 
aniabania 
M?ody Myszaty


Wiek: 41
Dołączyła: 29 Gru 2007
Posty: 29
Wysłany: 2008-02-20, 17:30   
   Myszy: Thelma & Louise


Od 8 lat przebywam na wszelkiego rodzaju forach internetowych i doskonale wiem, ?e w tym momencie nie z?ama?am ?adnego punktu regulaminu.

Je?li chodzi o Luis - to szanuj? Ci? za wypowiedzi dotycz?ce myszy i wiedz? na temat tych gryzoni.

Je?li jednak chodzi o Twoj? dzisiejsz? wypowied? skierowan? do mnie - wybacz, ale ca?kowicie pozbawiona jest sensu.

mo?e na tym sko?cz? offtopa.
 
 
Luis 
MYSI MASTER
Z?ap za ogon O.o


Pomogła: 40 razy
Wiek: 34
Dołączyła: 23 Maj 2007
Posty: 3505
Skąd: ToxiCity
Ostrzeżeń:
 1/3/6
Wysłany: 2008-02-20, 18:14   

?? ale o co chodzi? Ale ja si? nawet nie obulwersowa?am! Widzisz t? bu?k? po tek?cie: ponownie, patrz na daty! Ona pokazuje, ?e wcale nie mam Ci tego za z?e. Co taka z?a jeste?? Oczywi?cie, ?e regulaminu nie z?ama?a?, ale 6 a 20 luty to jednak ró?nica ;) I nie wiem po co dwa razy pisa?a? to samo?
Mysiaczek napisał/a:
to co mia?a zrobi? ?? napisa? nowy temat ?? te? by? na ni? najecha?a.

Niby czemu? Je?eli utworzy?aby nowy temat, a on by?by ju? na forum no to nie tylko ja bym upomnia?a :) A tu mi chodzi tylko o to, ?eby nie od?wie?a?a w?tków, które w sumie s? uznane za wyczerpane. Chodzi tylko o to aby nie pope?ni?a gafy w przysz?o?ci :)
_________________
Down, Soulfly, Metallica, SOAD \m/
 
 
Emielcia 
Przyjaciel
nie ma mnie ;)



Hodowla: MouseBrother
Pomogła: 12 razy
Wiek: 43
Dołączyła: 22 Sie 2006
Posty: 2823
Skąd: Wroc?aw
Wysłany: 2008-02-20, 22:17   

Luis wyluzuj troche.
Wiesz ze u nas panuje zasada ze lepiej odwiezyc stary watek niz napisac kolejny taki sam w?tek.
Akurat wypowiedz aniabani uwazam za calkiem sensowny, wiec nawet jezeli by odswierzyla to cos wnisla od siebie w dyskusje.

Tak poza tym Luis chcialam przypomniec, ?e przy postach masz wykrzyknik który s?uzy zglaszaniu postow... i tez nie smiec forum bawieniem sie w moderatora :)
_________________
REGULAMIN FORUM ; SZUKAJ NIE GRYZIE ; GOOGLE NIE GRYZ?
 
 
Luis 
MYSI MASTER
Z?ap za ogon O.o


Pomogła: 40 razy
Wiek: 34
Dołączyła: 23 Maj 2007
Posty: 3505
Skąd: ToxiCity
Ostrzeżeń:
 1/3/6
Wysłany: 2008-02-20, 22:54   

No sorka :P Nie bawie si? w Moda. Uwa?am, ?e lepiej jak zwróci uwag? inny u?ytkownik ( noe koniecznie ja, bo jak nie ja to kto inny :) ) ni? jakby mia? pouczy? Mod, a nie daj Bo?e Admin, bo to obciach :P Jak kto? inny zwróci uwag? na co? to ten u?ytkownik zapami?ta sobie i nie pope?ni podobnego b??du.
Je?eli chodzi o to czy s?usznie napisa?a no to w sumie jej spostrze?enia wi?c jest OK. Lepsze to ni? jakby napisa?a np: O co chodzi w tym temacie? albo: to ogon mo?e odpa??? :P
Ne rozumie tylko ca?ej sytuacji i ogólnego poruszenia :) Takie rzeczy zawsze si? pisze, tj o tym, ?e w?tek jest ju? stary. aniabania spokojnie ;)
_________________
Down, Soulfly, Metallica, SOAD \m/
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Theme xandgreen created by spleen modified v0.3 by warna

AJAFO IT