AJAFO IT
Myszy.info - forum o myszkach Strona Główna
 FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 

AJAFO IT
 Ogłoszenie 
AJAFO IT

Poprzedni temat «» Następny temat
Szelki dla myszy
Autor Wiadomość
Doma 
Mysi Rozmówca
Doma



Imi?: Dominika
Wiek: 28
Dołączyła: 02 Paź 2007
Posty: 209
Skąd: Koszalin
Wysłany: 2008-05-14, 13:52   
   Myszy: Chi Chi i Mimi


Mi si? zdaje ?e myszy by si? z takiego czego? szybko uwolni?y, bo gdzie? czyta?am/ogl?da?am ?e myszy maj? takie jakby sk?adane ?ebra i ?e jak g?owa przejdzie myszce to reszta cia?a te?. I ma z?by i takie szelki z ?atwo?ci? by przegryz?a xD
 
 
 
Luis 
MYSI MASTER
Z?ap za ogon O.o


Pomogła: 40 razy
Wiek: 34
Dołączyła: 23 Maj 2007
Posty: 3505
Skąd: ToxiCity
Ostrzeżeń:
 1/3/6
Wysłany: 2008-05-14, 14:45   

Doma napisał/a:
maj? takie jakby sk?adane ?ebra

Ma po prostu ruchomy szkielet :D
Cytat:
I ma z?by i takie szelki z ?atwo?ci? by przegryz?a

Hm w?tpi? aby mysz przegryz?a szelki w ci?gu 2 s :P A jakby przecie? zacz??a je gry?? to opiekun by zaraz zareagowa?, a nie czeka? a? myszka przegryzie i pójdzie w sin? dal :D
_________________
Down, Soulfly, Metallica, SOAD \m/
 
 
Emielcia 
Przyjaciel
nie ma mnie ;)



Hodowla: MouseBrother
Pomogła: 12 razy
Wiek: 43
Dołączyła: 22 Sie 2006
Posty: 2823
Skąd: Wroc?aw
Wysłany: 2008-05-14, 15:37   

Luis napisał/a:
A jakby przecie? zacz??a je gry?? to opiekun by zaraz zareagowa?, a nie czeka? a? myszka przegryzie i pójdzie w sin? dal

Wiesz, obawiam si?, ?e takimi szelkami zainteresowane by?yby wlasnie osoby, którym nie chcialoby si? ca?y czas patrzec na myszkei jej pilnowac.
_________________
REGULAMIN FORUM ; SZUKAJ NIE GRYZIE ; GOOGLE NIE GRYZ?
 
 
Luis 
MYSI MASTER
Z?ap za ogon O.o


Pomogła: 40 razy
Wiek: 34
Dołączyła: 23 Maj 2007
Posty: 3505
Skąd: ToxiCity
Ostrzeżeń:
 1/3/6
Wysłany: 2008-05-14, 18:41   

Hm no ale szelki to ni jest to beznadziejne ko?o do biegania po cha?upie tylko do szelek przypina si? smycz ma?? i oprowadza si? hm psa zazwyczaj czy kota O.o ale nie mysz...No ale nie wa?ne. Chodzi mi o to, ?e je?li ju? chcemy ubra? mysz w szelki to raczej si? za ni? chodzi i z t? smycz? wi?c trudno nie jest zerkn?? czasem na to co robi mycha :) Tak czy siak najlepiej mysz pu?ci? w miejscu gdzie opiekun dobrze je zna ( biurko, ?ózko, parapet jaki? spory ) bez rzadnych przedmiotów i pod sta?a kontrol? opiekuna.
_________________
Down, Soulfly, Metallica, SOAD \m/
 
 
Emielcia 
Przyjaciel
nie ma mnie ;)



Hodowla: MouseBrother
Pomogła: 12 razy
Wiek: 43
Dołączyła: 22 Sie 2006
Posty: 2823
Skąd: Wroc?aw
Wysłany: 2008-05-14, 19:31   

No dobra, takie teoretyczne gadanie o szelkach.
Ale czy kto? kiedykolwiek widzia? mysz w szelkach?
Czy komukolwiek uda?o si? za?o?y? te szelki na mysz i ta mysz by?a w nich d?u?ej ni? pó? minuty? :P

Oczywi?cie niech nikt czasem nie we?mie tego za zach?t? do próbowania!
_________________
REGULAMIN FORUM ; SZUKAJ NIE GRYZIE ; GOOGLE NIE GRYZ?
 
 
pixxa 
Mysi Rozmówca
uwaga gryz? :)


Imi?: Kamila
Hodowla: Vision Mouse
Pomogła: 1 raz
Wiek: 35
Dołączyła: 24 Paź 2007
Posty: 216
Skąd: Wroc?aw
Wysłany: 2008-05-14, 23:55   
   Myszy: za du?o ;) nie mie?ci si?


:shock: moim zdaniem to g?upi pomys? ?eby myszy szelki zak?ada?..
szczury to rozumiem, bo sama wychodzi?am na spacery..
_________________
 
 
 
Luis 
MYSI MASTER
Z?ap za ogon O.o


Pomogła: 40 razy
Wiek: 34
Dołączyła: 23 Maj 2007
Posty: 3505
Skąd: ToxiCity
Ostrzeżeń:
 1/3/6
Wysłany: 2008-05-15, 12:08   

eee a ja uwa?am, ?e szczur te? nie powinny by? na szelkach! Co to ma by?, jedne gryzonie mog?, a inne nie? Szczury te? maj? ruchomy kr?gos?up wi?c jak to sobie wyobra?asz? ?cisn?? szelki na maxa aby szczur nie wyszed? z nich? Paranoja. Mysz nie, a szczury tak. O.o
W temacie: ,Jedna czy kilka" napisa?a?
,,W?a?nie o to chodzi, a ludzie cz?sto patrz? tylko na swoj? "frajd?" .... "
To mi pasuje niestety do tego co robi?a? ze swoim szczurkiem. Jak wida? ludzie nie tylko patrz? tylko na swoj? frajd? ale i nie zauwa?aj? b??dów swoich.
_________________
Down, Soulfly, Metallica, SOAD \m/
 
 
olka 
Starszy Myszaty



Wiek: 35
Dołączyła: 05 Kwi 2008
Posty: 65
Skąd: wieliczka
Wysłany: 2008-05-15, 12:15   
   Myszy: wacik


nigdy nie mia?am szczura (ale mam zamiar mie?:P) ale s?ysza?am ?e naukowcy stwierdzili, ?e szczury bardziej przyzwyczajaj? si? do swoich panów ni? psy. wczoraj widzia?am kolesia, który spacerowa? ze szczurem an ramieniu:)szczur "kumpeli kumpeli" spa? w jej chu?cie podczas przechadzki. tak wi?c s?dz?, ?e dobrze wychowanemu szczurowi nie potrzebne s? szelki na spacer:).
_________________
he's another perfect wonder and he's so white as snow:)
 
 
Luis 
MYSI MASTER
Z?ap za ogon O.o


Pomogła: 40 razy
Wiek: 34
Dołączyła: 23 Maj 2007
Posty: 3505
Skąd: ToxiCity
Ostrzeżeń:
 1/3/6
Wysłany: 2008-05-15, 12:35   

Szczury to wspania?e istotki :D Moje same w?a?? do kaptura ( maj? w?asn? bluz? ,,po domow?", z któr? robi? co chc? ??cznie z gryzieniem jej :P ), ?pi? w nim itd. Nigdy bym ich do szelek nie wsadzi?a nawet za to, ?e s? takie kochane i m?dre. I takie mia?yby by? moje podzi?kowania? No ale nie wa?ne, to forum o myszkach :)
Myszy tym bardziej nie widz? w szelkach. W ogóle to dla mnie ?mieszne, to tak jakby wsadzi? pch?? w malutkie szelki i na spacer O.o Bezsens hehe.
_________________
Down, Soulfly, Metallica, SOAD \m/
 
 
pixxa 
Mysi Rozmówca
uwaga gryz? :)


Imi?: Kamila
Hodowla: Vision Mouse
Pomogła: 1 raz
Wiek: 35
Dołączyła: 24 Paź 2007
Posty: 216
Skąd: Wroc?aw
Wysłany: 2008-05-16, 18:26   
   Myszy: za du?o ;) nie mie?ci si?


Luis widzia?a? kiedy? co? takiego jak p?telka :? ??

akurat ja wychodzi?am tylko z samcem gdzie po prostu by? 2 razy wi?kszy od samicy i bez problemowo sobie radzi?..


prosz? bardzo, tu akurat moja samiczka ale chcia?am Ci pokaza? jak wygl?da p?telka która nie zrobi krzywdy

Bez sensu s? twoje wypowiedzi czasami ...
_________________
 
 
 
Luis 
MYSI MASTER
Z?ap za ogon O.o


Pomogła: 40 razy
Wiek: 34
Dołączyła: 23 Maj 2007
Posty: 3505
Skąd: ToxiCity
Ostrzeżeń:
 1/3/6
Wysłany: 2008-05-16, 19:10   

To, ?e si? z Tpb? nie zgadzam nie oznacza, ?e moje wypowiedzi s? bezsensu. Jak dla mnie mo?esz sobie chodzi? i z rybk? na smyczy Twoja sprawa ale pó?niej nie p?acz na forum, ?e Ci zwierz?tko zdech?o. I koniec tej rozmowy, bo to nie na temat.
Szelki wg mnie s?u?? tylko dla psów, które si? bardzo rzucaj?, s? du?e i uci??liwe. Zak?adanie takich cudów myszom/szczurom i innym stworzeniom to dla mnie szukanie sobie nowych atrakcji.
_________________
Down, Soulfly, Metallica, SOAD \m/
 
 
Emielcia 
Przyjaciel
nie ma mnie ;)



Hodowla: MouseBrother
Pomogła: 12 razy
Wiek: 43
Dołączyła: 22 Sie 2006
Posty: 2823
Skąd: Wroc?aw
Wysłany: 2008-05-16, 19:35   

Luis napisał/a:
Szelki wg mnie s?u?? tylko dla psów, które si? bardzo rzucaj?, s? du?e i uci??liwe.

No i tu jeste? w wielkim b??dzie!
Szelki s? dla psów których budowa sprawia ?e zwykla obro?a "nie dzia?a" - czyli maj? np. stosunkowo grub? szyj? w stosunku do g?owy, lub do bardzo ma?ych piesków które maj? w?t?e szyje i bezpieczniej jest im za?o?y?, itp. Albo stosowane przez osoby które uwa?aj? zwyk?e obro?e za zbyt drastyczne.

Kolejny przyklad na to ?e pisze tylko to co Ci si? wydaje, nie maj?c poj?cia jak jest w rzeczywisto?ci. Niestety takie wypowiedzi mog? przynie?? wi?cej szkody ni? po?ytku, wi?c si? mo?e luis zastanów zanim nast?pnym razem napiszesz co?.
_________________
REGULAMIN FORUM ; SZUKAJ NIE GRYZIE ; GOOGLE NIE GRYZ?
 
 
mija 
Gadu?a Myszaty
Tao Tao(*)



Imi?: Misia
Pomogła: 1 raz
Wiek: 27
Dołączyła: 02 Lut 2008
Posty: 316
Skąd: Strzelce Op.
Wysłany: 2008-05-16, 21:48   
   Myszy: brak:(


Szelki dla myszy no paranoja przecie? z tego to nawet pies by si? uwolni? poza tym ?ciska to brzuszek co za tym idzie ?ciska narz?dy wewn?trzne myszki co mo?e spowodowa? nag?? ?mier? myszki wi?c ludzie nigdy nie kupujcie szelek i smyczy gryzoniom mam królika który ma szelki i kupno ich by?o wg. mnie tylko strat? pieni?dzy bo on i tak je gryzie i sie stresuje zamiast mie? przyjemno?? spaceru
_________________

[url=http://pavic.co.cc/zwierz/2922][img]
 
 
Ametyst 
Gadu?a Myszaty
nieludzki lekarz



Imi?: Patrycja
Hodowla: Auricula
Pomogła: 3 razy
Wiek: 39
Dołączyła: 02 Paź 2007
Posty: 340
Skąd: Wawa/Szcz-n
Wysłany: 2008-05-16, 22:25   
   Myszy: du?o myszastych niebieskich i innych


Ogl?daj?c fretki dzi? na majówce SGGW odnios?am wra?enie, ?e dla tych stworzonek szelki to super rozwi?zanie. Uwa?acie, ?e fretce te? to nie s?u?y?
_________________
 
 
 
mija 
Gadu?a Myszaty
Tao Tao(*)



Imi?: Misia
Pomogła: 1 raz
Wiek: 27
Dołączyła: 02 Lut 2008
Posty: 316
Skąd: Strzelce Op.
Wysłany: 2008-05-16, 22:30   
   Myszy: brak:(


Hmm no je?li fredzi? przyzwyczaisz to chyba nic jej si? nie stanie ale to te? dla niej stres takie chodzenie po raz pierwszy w szelkach ale du?o osób wychodzi ze swoj? fredzi? ale zauwa? ?e dla fredek szelki to szelki a nie p?tla ?mierci.
_________________

[url=http://pavic.co.cc/zwierz/2922][img]
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Theme xandgreen created by spleen modified v0.3 by warna

AJAFO IT