AJAFO IT
Myszy.info - forum o myszkach Strona Główna
 FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 

AJAFO IT
 Ogłoszenie 
AJAFO IT

Poprzedni temat «» Następny temat
Makelysek
Autor Wiadomość
Natte 
SuperMysz



Pomogła: 4 razy
Wiek: 114
Dołączyła: 26 Cze 2005
Posty: 1009
Wysłany: 2005-11-13, 11:48   Makelysek

Wczoraj pojecha?am z tat? do Carrefoura po myszk?.Bez zgody mamy.Tata my?la? ?e mama si? zgodzi?a.By?a "moja"myszka. Myszki by?y rozdzielone wg.p?ci.Kupi?am myszk?.W domu by?a awantura.Mili i Chrumcia myszk? przyj??y ?yczliwie.Mia?y by? razem w klatce,bo akwarium niestety si? nie nadaje.A mysz okaza?a si? samcem.Nazwa?am GO od razu Makelyskiem.Dzisiaj musz? go odda?.Mam nadziej? ?e nie zap?odni? Mili albo Chrumci.Wczoraj przenios?am go z klatki do ma?ego,plastikowego pojemniczka.Da?am misk? z wod?,rurk? i rozrzucone jedzenie(miska z jedzeniem zaj??aby za du?o miejsca).Da?am wszystkie rodzaje smako?yków jaki mam.I musz? go odda?...A nie chc?....To wszystko przez MOJ? g?upot?.Makelysek jest ?liczny.Bia?y,z br?zowymi plameczkami na pyszczku.Przy Mili i Chrumci wygl?da jak niemowl?.Teraz kr?ci si? w ko?owrotku na biurku(da?am mu stary ko?owrotek z pr?tami do kr?cenia si?).Nauczy? si? od razu kr?ci?.Przed chwil? w?o?y?am go do klatki Mili i Chrumci(spotkanie towarzyskie).Pilnowa?am ?eby nie dosz?o do zap?odnienia.Tak bym go chcia?a zatrzyma?...Mogliby?my kupi? akwarium albo klatk?.Wykombinowa?o by si? co?...Makelysek by?by sam,ale urz?dza?abym mu spotkania towarzyskie(kontrolne)z Mili i Chrumci?...Aha,i myszek jest bardzo zwinny i zdrowy.Skacze i boi si? mnie - niestety.Jest przecie? nieoswojony.
Ostatnio zmieniony przez kat 2007-07-06, 20:35, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
miliutka13 
Gadu?a Myszaty



Pomogła: 4 razy
Wiek: 31
Dołączyła: 14 Lip 2005
Posty: 391
Wysłany: 2005-11-13, 13:10   

Czyli jednak postawi?as na swoim i zrobi?as myszce krzywde ... Mo?e jednak trzeba by?o si? lepiejj zastanowi?, i sprawdzi? p?e? ?
Szkoda mi myszki ... Ale có? teraz juz zapu?no na my?lenie :| :?
 
 
Natte 
SuperMysz



Pomogła: 4 razy
Wiek: 114
Dołączyła: 26 Cze 2005
Posty: 1009
Wysłany: 2005-11-13, 13:28   

;( .Maeklysek kr?ci si? teraz w ko?owrotku jak oszala?y...Jejciu,nie wiem co teraz b?dzie...Mo?e go zatrzymamy ?Albo oddamy do zoologa ?Chyba to drugie...:(.
 
 
Mleko$l@w
[Usunięty]

Wysłany: 2005-11-13, 15:39   

Hmmm powinnas porozmawiac z mama i wytlumaczyc sie ze zorbisz jej wielka krzywde oodajac ja z powrotem a poza tym juz sie przywiazalas.I kup jej nowa klatke
 
 
Natte 
SuperMysz



Pomogła: 4 razy
Wiek: 114
Dołączyła: 26 Cze 2005
Posty: 1009
Wysłany: 2005-11-13, 19:31   

Chyba jednak Makelysio u nas zostanie.Dzisiaj szuka?y?my z mam? takiego du?ego pojemnika plastikowego(transportera)?eby Makelysio w nim mieszka?.Ale by? bardzo drogi wi?c wzi??y?my dla myszka du?y karton.Przez chwil? w nim zamieszka?.nie jest tak ?le ... .Mo?e u nas zostanie...A klatk? lub akwa kiedy? mu kupi? ...
 
 
Mleko$l@w(niezalogowany)
Gość
Wysłany: 2005-11-13, 19:42   

To dobrze
:)
Ale powinnas sie postarac qpic jak najszybciej bo mysza przegrzyie ten karton bardzo szybko
 
 
kat
Administrator


Hodowla: Atavus
Stowarzyszenie: PMC
Pomógł: 12 razy
Wiek: 37
Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 2716
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2005-11-13, 20:04   
   Myszy: tak


No w?a?nie tego si? boj?, ?e przez noc mysz da nog?. Mo?e rozej?ysz si? czy kto? nie ma do oddania akwa? Za kilka z?.
 
 
 
miliutka13 
Gadu?a Myszaty



Pomogła: 4 razy
Wiek: 31
Dołączyła: 14 Lip 2005
Posty: 391
Wysłany: 2005-11-13, 20:23   

Wlasnie ... A puki co od kartonu nawet lepszy jest s?oik ...
 
 
Natte 
SuperMysz



Pomogła: 4 razy
Wiek: 114
Dołączyła: 26 Cze 2005
Posty: 1009
Wysłany: 2005-11-14, 08:06   

Makelysek nie zwia? !Ani nawet nie przegryz? kartonu :) .
 
 
kat
Administrator


Hodowla: Atavus
Stowarzyszenie: PMC
Pomógł: 12 razy
Wiek: 37
Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 2716
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2005-11-14, 10:00   
   Myszy: tak


To le? szybko mu kupi? jakie? mieszkanko... ;)
 
 
 
Daria 
Myszowaty
[*][*][*][*]



Imi?: Daria
Pomogła: 1 raz
Wiek: 31
Dołączyła: 17 Cze 2005
Posty: 402
Skąd: Gorzów Wlkp.
Wysłany: 2005-11-14, 16:43   
   Myszy: Sunday


Hehe, fajna historia :) . Stiuard jak by? ma?y tez mieszka? w kartonie (nie przegryz? :) ) kilka dni a potem kupi?am akwarium, Spike przenius? si? do akwa (kiedy? w fauna boxie ?y?), Stiuard zamieszka? w Fauna Boxie (transporterze). A teraz Max mieszka w akwarium, a Stiu w Klatce ;) :P .

Biedna mysia, ale trzymam kciuki ?e zostanie na d?uugi czas :) . Mi mama za nic by si? nie zgodzi?a na kolejn? mysie :? .
 
 
 
Natte 
SuperMysz



Pomogła: 4 razy
Wiek: 114
Dołączyła: 26 Cze 2005
Posty: 1009
Wysłany: 2005-11-14, 16:57   

Z mieszkankiem to bedzie ma?y problem.Kasy mam ko?o 15 z?,zbiore troche(kupi? klatk? Myszka Kwadratowa albo Miki ewentualnie)mo?e mama albo tata co? do?o??...Bo trzeba si? pospieszy? !
 
 
kat
Administrator


Hodowla: Atavus
Stowarzyszenie: PMC
Pomógł: 12 razy
Wiek: 37
Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 2716
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2005-11-14, 17:10   
   Myszy: tak


Jak napisa?am w mail'u mo?e powied? ?eby Ci dali jeszcze 30 z? na klatk?, a w zamian kupili ta?szy prezent pod choink?. Ja cz?sto robi? podobne uk?ady... :P

Daria, pogubi?am si?... :lol:
 
 
 
miliutka13 
Gadu?a Myszaty



Pomogła: 4 razy
Wiek: 31
Dołączyła: 14 Lip 2005
Posty: 391
Wysłany: 2005-11-14, 19:18   

Dario ja te? nie kapuje ... :wink:
Ciesz? si? ?e Makelysek (skad pomys? na takie imie ?) jednak u ciebie zostanie :D
Te? jestem za takimi uk?adami, cho? i tak prezent mam zawsze taki sam (nawet jak zrobie uk?ad to i tak b?dzie w tej samej cenie :P )
 
 
kat
Administrator


Hodowla: Atavus
Stowarzyszenie: PMC
Pomógł: 12 razy
Wiek: 37
Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 2716
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2005-11-14, 19:28   
   Myszy: tak


:P Te? si? zastanawiam sk?d imi?... skoro mia?o by? bez wzgl?du na p?e?. Szkoda, ?e nie jest babk?, bo tak b?dzie troch? samotny... :)
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Theme xandgreen created by spleen modified v0.3 by warna

AJAFO IT