AJAFO IT
Myszy.info - forum o myszkach Strona Główna
 FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 

AJAFO IT
 Ogłoszenie 
AJAFO IT

Poprzedni temat «» Następny temat
Makelysek
Autor Wiadomość
miliutka13 
Gadu?a Myszaty



Pomogła: 4 razy
Wiek: 31
Dołączyła: 14 Lip 2005
Posty: 391
Wysłany: 2005-11-23, 16:22   

Napewno ci si? uda :D
czyli j8u? makelysek zostanie :D
 
 
Daria 
Myszowaty
[*][*][*][*]



Imi?: Daria
Pomogła: 1 raz
Wiek: 31
Dołączyła: 17 Cze 2005
Posty: 402
Skąd: Gorzów Wlkp.
Wysłany: 2005-11-23, 19:13   
   Myszy: Sunday


No, my?l? ?e tak ;) . A b?dziesz si? z rodzicami sk?ada?, rodzice kupuj?, czy ty ;P ?
 
 
 
Natte 
SuperMysz



Pomogła: 4 razy
Wiek: 114
Dołączyła: 26 Cze 2005
Posty: 1009
Wysłany: 2005-11-24, 12:46   

Raczej rodzice,ale namówi? ich nie mog?...
 
 
kat
Administrator


Hodowla: Atavus
Stowarzyszenie: PMC
Pomógł: 12 razy
Wiek: 37
Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 2716
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2005-11-24, 13:47   
   Myszy: tak


:? Dlaczego? Powiedz im, ?e jak nie b?dzie klatki, to mysz da nog? z pud?a i wszystko im podziabie... :twisted:
 
 
 
Daria 
Myszowaty
[*][*][*][*]



Imi?: Daria
Pomogła: 1 raz
Wiek: 31
Dołączyła: 17 Cze 2005
Posty: 402
Skąd: Gorzów Wlkp.
Wysłany: 2005-11-24, 20:25   
   Myszy: Sunday


Wow, ja bym tak moim nie powiedzia?a :lol: . Mama by wyrzuci?a a tata powiedzia? by ?e wyniesie mysz do piwnicy, ale zawsze wtedy muwie ?e przecie? tam s? dzikie gryzonie z chorobami i jak przyjde do moich to mnie zara?? :lol: .

Hmm... popro? i m?cz tylko nie zabardzo tego rodzica który jest ?atwiejszy do namówienia (u mnie tata :P ). Ale ty wiesz najlepiej, bo to zale?y od rodziców, a ja twoich nie znam ;) .
 
 
 
Natte 
SuperMysz



Pomogła: 4 razy
Wiek: 114
Dołączyła: 26 Cze 2005
Posty: 1009
Wysłany: 2005-11-25, 21:40   

http://aukcja.onet.pl/show_item.php?item=73464231 - tylko 1 zeta !Ale jest du?a i tylko odbiór osobisty :( .
 
 
miliutka13 
Gadu?a Myszaty



Pomogła: 4 razy
Wiek: 31
Dołączyła: 14 Lip 2005
Posty: 391
Wysłany: 2005-11-25, 21:56   

A z k?d ?
Nie przejmuj si? - mo?e zobowi?zaj si? zap?aci? np. 7 z? i ?eby kto? dwiuz? ci ;)
 
 
Natte 
SuperMysz



Pomogła: 4 razy
Wiek: 114
Dołączyła: 26 Cze 2005
Posty: 1009
Wysłany: 2005-11-26, 17:03   

Sprzedawca jest z Milanówka,a to ponóc jest pod Warszaw?.Ta klatka jest zbyt du?a...Napisa? ?e ma 5mm odst?pu ale mysz mo?e wyj?? bo zrobi? jeszcze w tej klatce "efektown?"dziurk?.A mo?e zamówi? u niego mniejsz?,podobn? do tej klatk? ?Bo na tamt? za 15 PLN co pewna dziewczyna chce mi sprzeda?,to mama nie chce si? zgodzi?,mówi ?e nie chce ?adnych rupieci,chce klatke w dobrym stanie.

[ Dodano: 2005-11-28, 16:08 ]
Nie wiem co z klatk?...Mam 1 grudnia imieniny mo?liwe ?e tata mo?e mi klatk? kupi? lub zrobic...(nawet go namawia?am ?eby zrobi? klatk?,ale nie mia? materia?ów - a mo?e ju? ma ?;) )...Mam do?? Mili - wygl?da ci?gle na karton Makelysa co otworz? klatk?,to próbuje do nie go zeskoczy? i nieraz jej si? to uda?o ...Musia?am ich pilnowa? a potem przypierwszej lepszej okazji ?apa? Mili i wk?ada? z powrotem do klatki(jak zamykam klatk? to ona jeszcze próbuje wyj??).Dzisiaj rano przenios?am Makelyska do pokoju,ale Mili i tak wygl?da?a na puste miejsce,w którym sta? karton.Wypu?ci?am j?,pochodzi?a po tym miejscu,w?o?y?am j? z powrotem,a ona hyc !I na swoje miejsce na pierwszym pi?trze,na misce(obok górnych drzwiczek.I wygl?da,i próbuje otworzy? te drzwiczki, i po nich chodzi :roll: :roll: :roll: .Mam do??.Kiedy? te? tak wygl?da?a,ale to trwa?o mied?ugo.A? mi jej by?o ?al jak wychodzi?am do szko?y - biedactwo pewnie nadal tak wygl?da?o...Ale z drugiej strony mam do??.Co robi?,skoro to nawet nie pomaga jak nie widzi kartonu ? :(
 
 
miliutka13 
Gadu?a Myszaty



Pomogła: 4 razy
Wiek: 31
Dołączyła: 14 Lip 2005
Posty: 391
Wysłany: 2005-11-29, 17:55   

UUUUUUUu mo?e si? zakocha?a ? :]
Nic raczej nie zrobisz ... moze postaw klatke Mili w innym miejscu ? ...
 
 
Natte 
SuperMysz



Pomogła: 4 razy
Wiek: 114
Dołączyła: 26 Cze 2005
Posty: 1009
Wysłany: 2005-11-29, 19:10   

Tak zrobi?am - klatka myszek stoi w dawnym miejscu,Makelys za? sp?dzi? noc na biurku(w kartonie oczywi?cie).Mili ju? go nie wypatruje :) .

[ Dodano: 2005-12-21, 19:22 ]
Mam fantastyczn? wiadomo?? - nasza s?siadka ma kole?ank?,która ma wieelk? klatk?,któr? odda nam za darmo !Je?li ta klatka b?dzie dobra(a raczej na pewno !! - bo podobno pi?trowa i z domkami )to zamieszkaj? w niej Mili i Chrumcia a Makelysek w ich dotychczasowej!Czyli dwie pieczenie razem .Tata zaobowi?za? si?,?e jak ta klatka b?dzie mia?a za du?e odst?py,to obwi??e j? siatk?.Nie s?dz? ?eby mia?a za duze odstepy,bo ta kolezanka s?siadki trzyma?a w niej myszki.
 
 
kat
Administrator


Hodowla: Atavus
Stowarzyszenie: PMC
Pomógł: 12 razy
Wiek: 37
Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 2716
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2005-12-22, 12:46   
   Myszy: tak


O! To dlatego mi si? nie pokaza?o jako nowy post, bo "dodano"... :oops:

O klateczce wim ju? z pewnych ?róde?, tzn. ?e mia?a by?. A jest ju?? Albo co? wiadomo?
 
 
 
Natte 
SuperMysz



Pomogła: 4 razy
Wiek: 114
Dołączyła: 26 Cze 2005
Posty: 1009
Wysłany: 2005-12-23, 09:48   

Wiadomo,?e przyjdzie przed albo po ?wi?tach ...Ta kole?anka mieszka daleko ...Jak nie przyjdzie przed ?wi?tami to si? zabije - Makelys b?dzie musia? sp?dzi? ?wi?ta w kartonie :( :( :( .

[ Dodano: 2005-12-24, 10:06 ]
KLATKA WCZORAJ PRZYSZ?A!!I to jaka !!!Wielka(wr?cz OLBRZYMIA!).Ma 3 pe?ne pi?tra + du?y parter.Z 1 pi?tra prowadzi na parter spr??ynka.Klatka ma 3 zamkni?cia - z przodu na 1 pi?tro,na drugie pi?tro te? z przodu,a na 3 - od góry !Tylko szkoda ?e na parterze nie ma drzwiczek :( .Klatka ma du?? kuwet?,i tak? wysuwk? jeszcze pod spodem.Nie ma zaczepów,tylko jej góra stoi tak jakby na kuwecie.Ci??ka ta klatka :P .Niestety, ma za du?e odst?py mi?dzy pr?tami :( (ok.1 cm 1 mm).Myskzi na pocz?tku si? przeciska?y,bo by?y przestraszone(na prób? je w?o?y?am do nieurz?dzonej jeszcze klatki),ale potem jak da?am im trocinki na spód i ko?owrotek na 3 pi?tro to si? uspokoi?y.Chocia? wczoraj wieczorem Chrumcia z ciekawo?ci si? przecisn??a,to nie mog?a wej?? z powrotem przez pr?ty do klatki,i si? nie?le przestraszy?a,to dzisiaj zobaczy?am obie myszki w klatce :) .A Makelysek fika w Miki :) :) :) .Aha,i by?abym zapomnia?a,do klatki do??cvzone by?o poide?ko(Mili i Chrumcia je maj?,a Makelysek ich poprzednie - widzia?am jak z niego pi?,chocia? nie jets nauczony),pó? paczki trocin(o mamo,to CHIPSI cytrynowe - podobno uczulaj? !Ale da?am ich troszk? i wsypa?am moich -musia?am da? troszke CHipsi,bo moich mia?am ma?o i by nie wystarczy?o!)równowa?ni? drewnian?(w M1 widzia?am identyczn? za 13 zeta !)i dwie miseczki szklane,p?ytkie(jedn? z obrazkiem gryzonia na dnie ma Makelys,a druga jest schowana).Makelysek ma w Miki ko?owrotek z pr?tami na dole(na razie)na górze na 2 pi?trze 4 rurki,na 1 - misk? z jedzeniem i poid?o,i jeszcze na dole jedn? rurk?.Mam plany wobec klatki Mili i Chrumci,ale o tym kiedy indziej :lol: .Pozdrawiam !!) ;) ;) .
 
 
kat
Administrator


Hodowla: Atavus
Stowarzyszenie: PMC
Pomógł: 12 razy
Wiek: 37
Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 2716
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2005-12-24, 11:54   
   Myszy: tak


U, to super, ?e wszystkie myszki juz maj? klatki... ;) Koniecznie porób foty! Nie wiem czy ten rodzaj Chipsi jest cedrowy, ale raz prze?yj?, powinno by? ok.
 
 
 
Natte 
SuperMysz



Pomogła: 4 razy
Wiek: 114
Dołączyła: 26 Cze 2005
Posty: 1009
Wysłany: 2005-12-24, 14:17   

Ale jaja - Mili zasn??a w ko?owrotku :P .A Chrumcia ?pi na parterze - da?am im kawa?ki papieru toaletowego i w tym ?pi.Myszki powoli si? przyzwyczajaj? do klatek,da?am Makelysiowi na dole zamiast tej rurki kokos do spania.Ta klatka jest naprawd? wielka ;) .A to moje plany wobec klatek:
-kupi? dwa koowrotki plastikowe zamkni?te(jeden dla Makelyska,drugi dla Mili i Chrumci - ?eby mia?y dwa).
-zrobi? hamak(i dla Makelysa i dla Mili i Chrumci - tata mi zrobi).
-kupi? dwa domki(dla M i Ch - na tak du?? klatk? mog? byc dwa :) )
-kupi? zabawki - mo?e jakie? kó?ka dla ptaków,o ile nie b?d? drogie - dla Makelyska i M.i Ch.
-zrobi? tunel z rurek dla M. I Ch.(du?o mi si? nazbiera?o rurek).

Na razie tyle :) .
 
 
kat
Administrator


Hodowla: Atavus
Stowarzyszenie: PMC
Pomógł: 12 razy
Wiek: 37
Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 2716
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2005-12-24, 23:24   
   Myszy: tak


Nie powinno wyj?? tak du?o, w ko?cu np. jeden ko?owrotek to z 3 z?... Heh, szkoda, ?e mam tak ciasno w klace, bo bym te? ch?tnie myszkom chamak zrobi?a, ale wprost uwielbiaj? siedzie? mi w r?kawie... :(
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Theme xandgreen created by spleen modified v0.3 by warna

AJAFO IT